Ugrás a kommentre

Trailer 1.


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Bakker... tizedszerre nézem... és még mindig sírok!

Nálam nincs akkora katarzis mint mondjuk tavaly tetszik meg minden de azért nah az igazi SW film az amikor jedik is vannak. De egy episode nélküli évben jó ilyet nézni legalább a világot építi pl ez a Jeddha bolygó már most jobb mint bármelyik VII. új bolygó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem valahogy pont az spanol, hogy végre lesz egy jedik nélküli SW. Az ep.7-nél persze nagyobb volt a hype de a bizonytalanság is. Én akkor is bizakodó voltam de most valahogy még inkább. Ez a film nem akar nagyot markolni, viszont egy teljesen új stilust hoz be a képbe. Ide vele.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban egyre jobb, minél többször nézem. Már az árnyékból kilépő csillagromboló is jobban mutat, bár még mindig kicsit fura ez az effekt. Viszont a korábban bírált űrhajó indulás itt jól mutat.

 

Ennek a filmnek lehet csak az lesz a gyengéje, hogy ismerjük, hova fut ki a sztori (globál szinten és nem egyéni szinten).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek a filmnek lehet csak az lesz a gyengéje, hogy ismerjük, hova fut ki a sztori (globál szinten és nem egyéni szinten).

Ezt az ep1-2-3-ról is el lehetett mondani, mégsem neveztük gyengeségnek. ;)

Pont az lesz ebben is a szép, hogy tudjuk a végeredményt globális szinten, de nem tudjuk, mi lesz a résztvevőkkel. Ez például a TCW-ből hiányzott. A főhősök sebezhetetlenek voltak. Itt a végére akár az egész csapat odaveszhet. Ez a film pont egyéni szinten üthet.

 

Ez a jelenet nem az Executor hídján van? A háttérben lévő ajtó gyanús nekem.

Az az ajtó valóban gyanús, ugyanakkor a Rebelsből tudjuk, hogy az Imperial I-esek hídja majdnem teljesen ugyanolyan, mint a Super-osztályé, beleértve az ajtókat is. Szóval ez simán lehet egy csillagromboló is, mondjuk pont az, ami a hegyváros fölött lebeg.

 

Nekem egyre jobban az az érzésem hogy ő Kallus. Valahogy az új trailerbe is ránéztem és ő jutott róla eszemben.

És ami érdekes aki eddig a trailerekben szerepelt csak ő róla nem tudjuk hogy ki ő.

Hát, ha jól keverik a lapokat, összehozhatják, hogy Kallus a harmadik évadban átáll és aztán árulják el, hogy ő az. Az azért szép húzás lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem annyira nem vett le a lábamról ez az előzetes. :D Jó, de nekem nem elég jó. Talán azért, mert nincsenek benne Jedik és én ezt valahogy hiányolom. De Vaderrel ezt talán majd orvosolják, amenyibben nem csak egy pár cameora ugrik be.

Az viszont tetszett, hogy belekeverték az ep. VII előzetes zenéjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól néz ki az előzetes. A Jedhán lévő sziklára épült város nagyon ötletes, emellett fantasztikus vizuális megoldásokat is felvonultatott a trailer. Az árnyékban a Halálcsillag fényei és a csillagromboló fényei nem különülnek el egymástól, viszont ahogy fokozatosan kirajzolódik a romboló sziluettje, az valami elképesztően méltóságteljes belépőt kölcsönöz neki, miután viszont látjuk mögötte a Halálcsillagot is, így már kontrasztban a szuper-fegyver monumentalitása az, ami inkább eluralja a képet. (Hasonlóan jól megkomponált jelenetként - ahol a fényekkel/árnyékokkal játszottak - az új érából a Han - Ben jelenet ugrik be a VII. rész végén.) Nagyon erős kép még amikor az egyik snitten a Halálcsillag eltakarja a napot, kvázi napfogyatkozást okozva, de remekül néz ki, ahogy ott abban a sziklás szurdokban (talán valami birodalmi támaszpont felé haladnak) berepülnek a ködbe és a robbanások, csatajelenetek is nagyon kemények, úgyhogy technikailag remekül össze van rakva a film. Jó viszontlátni a régi klasszikus elemeket (rohamosztagosok, csillagrombolók, TIE-ok, lépegetők és maga Vader), emellett viszont megvan a maga különleges atmoszférája ennek a filmnek, ami kiemeli a számozott epizódok közül. A karakterekre leszek még kíváncsi, egyelőre nem fogott meg különösben senki, mondjuk K-2SO szenvtelen egyenessége kicsit HK-47-et jutattta eszembe a KotOR játékokból.

Idén nem sok filmet vártam/várok különösebben, de ezt nagyon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Az az ajtó valóban gyanús, ugyanakkor a Rebelsből tudjuk, hogy az Imperial I-esek hídja majdnem teljesen ugyanolyan, mint a Super-osztályé, beleértve az ajtókat is. Szóval ez simán lehet egy csillagromboló is, mondjuk pont az, ami a hegyváros fölött lebeg.

 

 

Igen, igen lehet csillagrombolóhíd is. Krennic olyan arcot vág, mint aki ép lebaszást kap. (Vader, Tarkin lehet válogatni)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra ez a legérdekesebb jelenet. Jedhan tesztelik a Halálcsillagot?

 

 

Szerintem igen. A képen bekarikázott rész, az a hegy tetején lévő város a toronnyel és a rombolóval. Ime:Jedha 3.png Mondjuk rohadt látványos lesz egy széthulló bolygóról menekülni, beleadtak apait, anyait a készítők.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer alapján én is arra voksolok, hogy Jedhát szétlövi a Halálcsillag, az lesz a teszt. Ez azt is alátámasztja, hogy hőseink nem kecmecelnek, légkörből lépnek hipersebességre, vagyis sürgősen le kell lépniük.

Ráció van is benne, egyrészt, a leírtak alapján ez a bolygó fontos volt a Jediknek, és nem árthat a Birodalomnak, ha egy ilyet eltöröl. Láthatólag gyéren lakott, talán távol is van a figyelő szemek elől, így alkalmas tesztelésre. És persze nem árt a nagy bemutató előtt letesztelni a fegyvert, mert kínos, ha az Alderaan felrobbantásakor lerobban, Tarkin keze alatt. Krennic feje lehet, hogy porba hullana.

 

Ráadásul egyfajta kontinuitást is adhatna a szériának a tekintetben, hogy az ep4-ben a Halálcsillag első bevetése kicsit lapos - nem a legjobb szó rá, de ezzel lefesthetem, hogy hiányzik belőle az a fajta grandiózusság (drámaiság, látványosság, hatásvadászat), ami egy jelentős bolygó felrobbantásával és egy jelentős szereplő halálának dukálna. Így viszont, mivel az már csak a második lövés lenne, a visszafogottság, a Leiára koncentrálás is jobban belepasszolhat az összhatásba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvolt a borsózás ez jól van így :), viszont már korántsem olyan hosszan mint szokott, nem volt akkora katarzis, ez nem a trailer vagy a film hibája ez óhatatlanul annak a következménye, hogy egy éve sem volt az előző SW film.

 

Érdekes volt látni a HCS-t "fejjel" lefelé. :) Szerintem is a tesztlövést láthatjuk abban a nagyon poros jelenetben. :D Kár hogy az előző trailer letérdelős alakjáról most nem mutattak semmit. A látványvilág elképesztő!

 

Wilde: Nekem is HK-47 jutott eszembe, de azért jutott bele C-3PO-ból is amikor ott az esélyeket számosítja. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Katarzis nálam se volt, de nem rossz előzetes. A film továbbra is erősen várós. :) A látvány és a karakterek jónak ígérkeznek, a sztorit majd meglátjuk.

Abban azért bízom, nem az lesz a film vége, hogy a Halálcsillag el akarja pusztítani a Jedhát, de egy maroknyi vadászgép végül megakadályozza ezt. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Katarzis nálam se volt, de nem rossz előzetes. A film továbbra is erősen várós. :) A látvány és a karakterek jónak ígérkeznek, a sztorit majd meglátjuk.

Abban azért bízom, nem az lesz a film vége, hogy a Halálcsillag el akarja pusztítani a Jedhát, de egy maroknyi vadászgép végül megakadályozza ezt. :evil:

Kiderül hogy ezt sikerül felrobbantani a film végén, és a ANHos Halálcsillag már a 2. igazából? :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam nem arról van szó, hogy nem tetszik az előzetes. :D A látvany szuper, és engem a látvánnyal meg lehet venni kilóra. :D Nem véletlenül mentem az ep. VII-nél is IMAX-re. (Ami egy 3-4 mp-es jelentetet kivéve kise jött az Imax; úgyhogy idén hajlandó vagyok én is betársulni majd az éjféli premieren a 2D feliratosra :) )

Az instant napfogyatkozás zseniális, és újfent kiemelem azt, hogy belekeverték az ep. VII előzetesének zenéét (úgy 1:30 körül hallható, másnak feltűnt?)

Szóval attól, hogy nem vett le igazán a lábamról az előzetes, ettől függetlenül teljesen meg vagyok győződve arról, hogy egy nagyon jó filmet fogunk látni.

Én még mindig nem hiszem el, hogy idén is látunk egy SW filmet, pedig hozzá kell szokni a gyorsasághoz, nem kizárt, hogy 2-3 éven belül már fél évente jön majd új SW film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt az ep1-2-3-ról is el lehetett mondani, mégsem neveztük gyengeségnek. ;)

Pont az lesz ebben is a szép, hogy tudjuk a végeredményt globális szinten, de nem tudjuk, mi lesz a résztvevőkkel. Ez például a TCW-ből hiányzott. A főhősök sebezhetetlenek voltak. Itt a végére akár az egész csapat odaveszhet. Ez a film pont egyéni szinten üthet.

Igen, de az Ep1-2-3-mal ellentétben, ahol sok szálon futott a sztori, és sok kérdést kellett tisztába rakni, itt igen komoly fókuszt fog kapni egy bizonyos MISSZIÓ, aminek a célja ugye a HCS tervek megszerzése. Mivel nagyon úgy fest, hogy egy fajta Piszkos 12 féle koncepcióra akarják felhúzni a sztorit, kérdés, hogy az egyéni drámák elegendőek lesznek-e fenntartani a feszültséget, hiszen magáról a misszióról biztosan tudjuk, hogy sikerrel zárul. :) Alapból nincs bajom ezzel a "tudjuk mi lesz a vége" szituációval, csak ha nagyon ebbe a háborús irányba viszik el a filmet, akkor lehet egy kicsit alacsonyabban lesz a feszültség szint, mint kellene.

 

Bár az is igaz, hogy általában a filmeknél nem tudjuk, pontosan mire fog kifutni a sztori, viszont cserébe általában a főhősök biztonságban vannak, itt viszont pont fordítva: szinte az összes főhőst sikerült úgy bevonni a sztoriba, hogy simán meghalhat akár az összes, viszont cserébe tudni fogjuk, hova fut ki pontosan a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No az új trélernek a hatására most már elmondható hogy elfogadható mértékben érdekel a zsiványos muvi. Még mindig vannak ellenérzéseim de azok ellenére nagyon érdekel.

A tréler alapján nagy esélyt látok arra hogy az akciók egy része, JeDha, a látvány és Tueszó tutira bejövős lesz. Az árnyékból kilebegő csillagromboló nekem is nagy favoritom lett. A lépegető megrakétázása a másik.

 

 

Nekem egyre jobban az az érzésem hogy ő Kallus.

Én is bírnám ha ő lenne de a fószer kilétének titkolását egyelőre célszerűbb reklámfogásnak betudni mivel Disney-ék tutira azt akarják eredményesen elérni hogy a muvit várók azon agyaljanak hogy tényleg Kallus-e. Mintha Offee és a hetedik nővérke esetét akarnák meglovagolni. Jobb ha nem éljük bele túlságosan magunkat a dologba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fasza kis trailer. Ez alapján egyelőre úgy tűnik, hogy sikerült megtalálni azt az amúgy elég vékony hangulati mezsgyét, ami ugyan kellően Star Wars, mégis egyedi és eddig még nem látott. Én továbbra is inkább várom a Rebels folytatását, de abszolút pozitívan tekintek ezen kaland elé is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először is, a trailer egyszerűen fantasztikus. Már nem is számolom, mennyiszer néztem meg.

 

Viszont pár érdekes dolog szerepel itt, amiből azt az éjjeli helyszínt emelném ki.

Ez egy teljesen új bolygó lenne, vagy Jedha? :hmm:

Mielőtt Baze rálő a rohamosztagosokra azt mondja Chirrutnak, hogy a birodalom elpusztította az otthonukat, Ugyebár ők mind a ketten a Jedharól származnak.

Szóval ebből az jön, hogy egy teljesen úgy helyszín, amit nem fedtek fel.

 

Viszont mi van akkor, ha az mégis a Jedha, de egy sikertelen fegyverteszt után? A lövés elpusztította a várost és a környékét, de maga a bolygó egybe maradt.

A támadás éjjel pedig a kyber kristály bánya ellen történik.

 

Vader pedig nem azért kerül a képbe, hogy hajkurássza a lázadókat, hanem pont a sikertelen teszt miatt megy Krennic-hez.

Maga a sikeres fegyverteszt pedig a Scarif-nál történik, ahol ki akarják iktatni a lázadókat egyetlen támadással, de Jyn még az utolsó pillanatban sikeresen továbbítja az adást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.