Ugrás a kommentre

Trailer 1.


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Nekem az a fura, mikor az egyik csillagromboló mintha a semmiből tűnne elő. Kikapcsolták az álcázópajzsát, vagy ez is egy árnyék effekt akar lenni? Mert ha az utóbbi, szerintem az nem sikerült olyan jól. :)

Az egy zseniális jelenet. Az űrben ugye nincs olyasfajta árnyék mint a földön mert nincs légkör. Ami "árnyékban van" az olyan mintha ott se lenne, totál nem látható.

 

Jedha városa zseniálisan jó, már most az egyik kedvencem! A végén pedig ahogy sántikálva megy Jyn a TIE felé az elég vészjósló. Most vagy menekül, vagy mindjárt agyonlövik. :) Látványban egyelőre egyedibbnek érzem az EPVII -nél.

 

Krennic szerintem azért szorul mert ellopták a tervrajzokat. Itt meg is lehet majd kicsit fojtogatva.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Álljunk meg egy szóra, világosítsatok fel!(nagyon megy itt a szó egy próbalövésről..) Nem az Alderaan volt az I. Halálcsillag 1. kipróbálása?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nem kipróbálás (teszt) volt már, hanem éles bevetés.

 

Aha. :hmm: Érdekes a kettő közt a különbség egy ilyen fegyver esetében. Nem hiszem, hogy ezúttal a teszt áldozatok nélküli lesz.. Tarkin szavai legalábbis szinkronban nekem úgy jött le, hogy még nem használták. De ha ebbe belefér, hogy az bevetés, ez meg teszt, hát felőlem meglovagolhatják, de eddig úgy voltam vele, hogy nem fog lőni ebben a filmben a Halálcsillag.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké értem, nem rugózok ezen tovább. :peace:

Vissza a trailerre:

Látom előveszik a "földközeli űrhajózást", mint a 7-ben.

Légkörben a romboló, TIE is maga vadássza Jyn-t stb. Nekem nagyon bejön a dolog!

Jobban lejön a járgányok fizikai valója!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Semmi ellentmondás nincs, ugyanis Tarkin arról beszéll, hogy Alderaan az első bolygó, amit erődemonstrációként robbantanak fel.

Egy teszt lövés, amiről senki se tud, az minden, csak nem erődemonstráció.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké értem, nem rugózok ezen tovább. :peace:

Vissza a trailerre:

Látom előveszik a "földközeli űrhajózást", mint a 7-ben.

Légkörben a romboló, TIE is maga vadássza Jyn-t stb. Nekem nagyon bejön a dolog!

Jobban lejön a járgányok fizikai valója!

A légköri csaták nekem is nagyon bejönnek, kellemes változatosság a sok űrcsata között. Mondjuk a Csillagpusztító elleni támadás vége felé a gépek már az űrben is csatáztak (vagy legalábbis a légkör peremén).

 

Az ep4-ben Tarkin "test"-et mond... szóval lehet csűrni csavarni a dolgot meg kimagyarázni, de itt egy icipici ellentmondás akkor is lesz...

Igen, de ama mondat előtt azt mondja, hogy demonstrálják az állomás erejét (egy demonstráció nyilván nem mehet végbe kipróbálatlan fegyverrel, blama lenne, ha csütörtököt mondana, szóval már csak ez evidensé teszi, hogy legalább egyszer lőttek vele), és, hogy bizonyos értelemben Leia választotta ki az elsőként elpusztítandó bolygót. A Jedha még mindig csak egy hold. Ha csak azt lövik szét (már, ha szétlövik, mert még ez sem biztos), akkor nincs itt ellentmondás.

Egy holdat valószínűleg nem kell akkora erővel megküldeni, mint egy bolygót, tehát máris elmegy az, hogy itt használnák ki először a fegyver rombolóerejét. Félerő, vagy negyederő, de nyilván nem a teljes rombolóerőt vetik be. Ráadásul, ismételten, az Alderaan még mindig lehet az első bolygó, amit szétlő, mivel a Jedha egy hold.

Amúgy a kisebb erőt az is mutathatja, hogy a felszín inkább szétesik, míg az Alderaan azonnal elpusztult, szinte kipukkant, mint egy lufi. Már a trailer jelenete tovább tart, mint amennyi idő alatt az Alderaan elpusztult. Szóval ha tényleg a hold pusztulását látjuk, akkor vagy nem működik még rendesen a Halálcsillag (ez esetben nincs ellentmondás), vagy nem teljes erővel működik (ez esetben megint nincs ellentmondás).

 

A teljes rombolóerőt egy bolygón az Alderaan-rendszerben tesztelték. Már ha elsül a golyó a Rogue One-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A teljes rombolóerőt egy bolygón az Alderaan-rendszerben tesztelték. Már ha elsül a golyó a Rogue One-ban.

 

Erről az jutott eszembe, hogy mi van, ha a Rogue One története "belenyúlik" a IV-be?

Kb, mint a korai pletykák, hogy a TCW elér majd a 66-os parancsig az 501-esek sorsa miatt.

Mi van, ha látjuk Bail halálát a bolygó szemszögéből.

Micsoda jelenet lenne Bail teraszáról megnézni az érkező zöld sugarat? :hmm:

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már leírom ha kigondoltam....de ez az előzetes hazavágja az összes TFA beharangozót. Iszonyat jó, és minden meg van benne ami egy jó SW mozihoz kell. Sokkal jobbnak tűnik mint a.....na de nem folytatom. :D Meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagy egyedül Ody :) Az ep.7 elözetesében az volt a jó, hogy ügyesen kis újszerűséggel jól játszott rá a nosztalgia-faktorra. Ez viszont bár a régi trilógia időszakában játszódik nem nagyon foglalkozik a nosztalgiával inkább az újszerű nézőpont és a sajátos látványvilág miatt baromi ütős, ami miatt sokkal frissebbnek tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még párszor újranézve a videót, két dolog jutott eszembe. Az egyik, hogy azért elég sokatmondó lesz, ha ebben a filmben legalább annyi egyedi helyszín vagy hajó fog feltűnni, mint az Ep.7-ben. A másik, hogy hiányolom az idegenfajúakat. Lehet, hogy a filmben fel fog tűnni pár, én kifejezetten csalódott lennék, ha szinte csak emberek szerepelnének a filmben. Pláne a Rebels után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik, hogy hiányolom az idegenfajúakat. Lehet, hogy a filmben fel fog tűnni pár, én kifejezetten csalódott lennék, ha szinte csak emberek szerepelnének a filmben. Pláne a Rebels után.

Ez elég fura kijelentés azután, hogy a werkfilmben és képeken is láttunk már szép számmal idegen lényeket (több újat, de láthattunk már mon calákat is), nem egyet a Lázadók sorai között. Ezután azt írni, hogy "lehet, hogy a filmben fel fog tűnni pár"? Te hol voltál eddig? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a szuper tréler tényleg ütős lett.

Amúgy nekem tetszett az eredeti trailer, a vége kifejezetten, de a film még annyira most sem hat meg. Biztos vagyok benne hogy tetszeni fog, és leesik majd az állam aztán ezt is 30x megnézem mint a TFAt, de engem leginkább főszál érdekel. És nagyon félek hogy ezektől a filmektől fel fog az egész SW világ higulni.

Persze jó lenne látni egy olyan Marvel szerű filmvilágot, hogy a filmek összekapcsolódnak a mesékkel, a többi filmmel stb...de félek hogy elrontanák aztán mindenki húzná a száját.

Mert én pl marha sok utalást szeretnék ebben a filmben az prequelre, és esetleg párat a VII-re is. Mondjuk valahogy megmagyaráznák snoke feltűnését. Ahogy behozták a clone warsból is a csávót, és remélem callus is ott lesz. Kész olvasztótégely. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez elég fura kijelentés azután, hogy a werkfilmben és képeken is láttunk már szép számmal idegen lényeket (több újat, de láthattunk már mon calákat is), nem egyet a Lázadók sorai között. Ezután azt írni, hogy "lehet, hogy a filmben fel fog tűnni pár"? Te hol voltál eddig? :)

A hiányolás a trailer-re vonatkozik. A többi meg akkor ezek szerint tárgytalan, nem kell aggódnom. :) Most igyekszem minél kevesebb infót megtudni előzetesen a filmről, ezért nem tudom mire lehet számítani. A 7-nél és a Rebels-nél is igyekeztem spoilermentes maradni és csak olyan híreket/témákat olvasni, ahol elvileg nem sütöttek el semmit, mégis sikerült belefutnom abba, hogy kulcspoénokat lőttek le. Szóval most óvatosabb vagyok, ráadásul ez a film nem is tölt el olyan hatalmas várakozásokkal, így könnyebb is a dolgom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a szuper tréler tényleg ütős lett.

Amúgy nekem tetszett az eredeti trailer, a vége kifejezetten, de a film még annyira most sem hat meg. Biztos vagyok benne hogy tetszeni fog, és leesik majd az állam aztán ezt is 30x megnézem mint a TFAt, de engem leginkább főszál érdekel. És nagyon félek hogy ezektől a filmektől fel fog az egész SW világ higulni.

Ne félj ettől! Nem hígul! Tágul!

A tcw és a rebels sem hígította fel az én szememben.

Olyan ez mint a családban a gyerekek. Mi aggódtunk, hogy jut-e elég szeretet majd, ha lesz mégegy.

Simán! Nem téma. Ez nem egy bödön ami kifogy. A star wars-t sem azért szeretjük, mert kevés és jó.

Illetve nem azért jó mert relatíve kevés!

Ha most több lesz és jó, akkor csak nyertünk vele! Ha minőséggel bővül valami az nem hígul! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.