Ugrás a kommentre

Trailer 1.


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Majd itt is fog menni a tippelgetés, mint anno az ep. VII-nél, hogy ő vajon Erőérzékeny-e. :D (mint az ep. VII-nél, Finn Erőérzékeny nem/igen; Maz Erőérzékeny igen/nem) :D

 

Akkor tuti, hogy egy hosszú előzetest kapunk. :)

Azt viszon nem tudom, hogy azt, amit a Celebrationon adtak, vagy egy újat kapunk.

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd itt is fog menni a tippelgetés, mint anno az ep. VII-nél, hogy ő vajon Erőérzékeny-e. :D (mint az ep. VII-nél, Finn Erőérzékeny nem/igen; Maz Erőérzékeny igen/nem) :D

Nem lesz tippelgetés mert Donnie Yen karaktere (Chirrut Îmwe) nem erőérzékeny ez hivatalos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom volt egy mestere akitől spéci képzést kapott mint a Fenegyerkőc és a Vak végzetes Nick Parker esetében is történt. Már ha egyáltalán vakon tanult meg harcolni. Lehet hogy nem is volt mindig vak és akkor tanult harcolni mikor még látott és csak azt tanulta meg vakon hogy hogyan kell vakon küzdeni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Misztikus karakter lesz ez a Donnie Yen az biztos. Az első képkockán kicsit műanyag nekem a felszálló hajó, de a távolban lévő Yavin templomok nagyon jók. :)

Nem kicsit, nagyon. A többi rendben van. Lehet még dolgoznak ezen az effekten.

 

De várom már! A trailer teaser első képkockája, a "felszállás" elhitette velem, hogy idén is csodát fogunk látni a vásznon!

Pont az első? :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint minden trailerben, ebben sem valószínű, hogy a végleges effekteket látjuk. Pláne, hogy azokon még tuti dolgoznak, hiszen javában folynak az utómunkálatok. Majd a premierhez közeli trailerből lehet inkább leszűrni az effektek minőségét (bár még ahhoz képest is lehetnek változások).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem írják ki a végére meg nem mondtam hogy ez egy Star Wars film. És ezt jó értelemben mondom tényleg sikerült egy az episode filmektől teljesen eltérő hangulatú filmet csinálni. Olyan mint egy II.Világháborús film ahogy ígérték is. Amik nekem nagy kedvenceim és ez kombinálva a Star Wars világával hát nagyon várom.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a fura, mikor az egyik csillagromboló mintha a semmiből tűnne elő. Kikapcsolták az álcázópajzsát, vagy ez is egy árnyék effekt akar lenni? Mert ha az utóbbi, szerintem az nem sikerült olyan jól. :)

Szerintem meg pont az egyik legütősebb jelenet, csillagromboló ennyire monumentális az ep5-ben volt utoljára. Látszanak a fényei, a körvonala is, szerintem több nem kell egy árnyékban lévő hajóhoz.

 

Amúgy nekem A piszkos tizenkettő ugrott be a filmről, mintha egy kicsit azt is megpróbálná megidézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.