Ugrás a kommentre

Trailer 1.


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Lol. Tisztára ugyanaz a hiszti, mint ami az ep.7 előtt volt. Ott is ez ment: miért nincs már új trailer, biztos gáz van. Jaj istenem. Meg kell szokni, hogy a filmek marketingje pár hónappal a premierek előtt indul be. Július van, ez pedig decemberben jön ki. Nyugi. Tényleg nincs mit mutatni hisz az utómunkálatok javában mennek. Ezért jön ki a film az év végén és nem augusztusban. És nem, az utolsó egy-két hónap nem a terjesztésről és a szinkronizálásról szól. Blockbustereknél teljesen megszokott hogy hetekkel a premier előtt lesznek kész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Amúgy azt már én is akartam mondani, hogy kezd kicsit elegem lenne a sok homokból - legyen az tengerpart v sivatagos városka, bolygó - meg az erdőből és dzsungelből. :D

Azért remélem megint nem ennyiben fog kimerülni.

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én gyorsan kielemezgettem ezt a rossz minőségüt. Gyakorlatilag alig mutatnak valami újat, az előző trailerhez képest. Ráérek, nem idegeskedem. Most vagy titkoloznak és nem akarnak mindent bemutatni, hogy legyen meglepetés a moziban is, vagy annyira el van rontva a film hogy nincs miből rendes trailert csinálni mert utóforgattak egy csomót. Kicsit uncsi már a városka, meg a tengerpart mutogatása. Hol vannak a full effektes űr és egyéb jelenetek? Fél év sincs a bemutatóig, amiből az utolsó egy két hónap már a világméretű terjesztésre, szinkronizálásokra kellene fordítódnia, de úgy látszik NINCS FILM.

Küldjek egy százas papírzsepit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom akkor az ABC reggeli műsorában fogják leadni szóval az még odébb van USA-bam még csak hajnal van.

 

De jó hogy egy évben 365 reggel van. Én ajánlom nekik a December 16-i reggelt, hátha aznap nagyot ütne ez a celebration-os trailer a tv-ben.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom akkor az ABC reggeli műsorában fogják leadni szóval az még odébb van USA-bam még csak hajnal van.

Akkor van esély... Ha leadják, valami jóember biztos fel tudja tenni jó minőségben, ha már a hivatalos csatornára nem kerül fel...

 

Már ha azt adják le mint a Celebration-ön...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lol. Tisztára ugyanaz a hiszti, mint ami az ep.7 előtt volt. Ott is ez ment: miért nincs már új trailer, biztos gáz van. Jaj istenem. Meg kell szokni, hogy a filmek marketingje pár hónappal a premierek előtt indul be. Július van, ez pedig decemberben jön ki. Nyugi. Tényleg nincs mit mutatni hisz az utómunkálatok javában mennek. Ezért jön ki a film az év végén és nem augusztusban. És nem, az utolsó egy-két hónap nem a terjesztésről és a szinkronizálásról szól. Blockbustereknél teljesen megszokott hogy hetekkel a premier előtt lesznek kész.

Volt is gáz. Rádobtak fél évet a premierre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, ha jó minőségben nem láthatjuk, de azért köszönet kudarnak, hogy berakta a kamerás verziót. Az operatőri munkára azt hiszem itt sem lesz panasz - már amennyire ebből ki lehet venni - volt benne pár nagyon jó felvétel, a végén pedig ezért a kis Vader részletért is láthatóan nagyon hálásak voltak a rajongók... persze azért ennél többet vártam. Ha csak a kulisszák mögötti anyag lett volna, mint tavaly a VII. rész esetében az más, de így a felfokozott várakozás után tényleg pici csalódás ez most.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerikában 6-tól 11:30-ig tart a Good Morning America című reggeli műsor, ez nálunk 12-től 17:30-ig tart... Elvileg még ott leadhatják, szóval délután folyamán még lehet valami, bár én kétlem (szerintem a BTS videót adják majd le)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két kamerás felvétel a teaser-ről. Az egyik szemből készült, de elfelejtette végig rajta tartani a vásznon a kamerát, a másik jó minőségű, de nem vette fel végig. Ezt viszont törölte a disney.

 

http://swmini.hu/wp-content/uploads/2016/07/26869526.480p.mp4?_=1

 

https://youtu.be/yD-7yESzEoo

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem se. Alig voltak új jelenetek a trailerben, rövid is volt. Nem úgy tűnik mintha ezt a nagyközönségnek szánták volna. Ráadásul a Lucasfilm a kommunikációjában úgy hallgat az előzetesről mint a sír.

De ha tévedek annak csak örülni fogok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.