Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Vissza a divatra.. Kikezdtem a fiúkat a nadrágjuk/cipőjük miatt, erre most feljön egy cikk, hogy McGregor felsője egy magyar márka! 

https://www.origo.hu/gazdasag/20220514-nanushka-ewan-mcgregor-nyilvanossag.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep7 idején azért harsogták azt, hogy a Disney eltörli az előzményeket, mert szünetre tették A klónok háborúját, elindították a Lázadókat és mert Az ébredő Erő nagyon erősen az Egy új reményre hajazott?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez kérdés volt? Mert naggyából ez volt recept. Persze mi meg az ellenkezőjére kerestünk és találtunk bizonyítékokat, már az EP 7-ben is. Klón sereg, Sithek említése stb. Tény hogy ez a sorozat ledöfi a Disney gyűlölőket, a vádaikkal együtt, és hogy a PT immár menő és szerethető és jó példa, az is csak azt támasztja alá, hogy fikázni jobb mint dícsérni, és mindig köpködni kell előbb mert vagányabb, mint rágózni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De talán már akkor jobb lett volna szépen türelemmel kivárni, míg a Disney és a Lucasfilm felépíti úgy a brandot, hogy mostanra a legelvakultabb PT-heater is spontán elélvez attól, ha Hayden Christensen elővillantja kincstári mosolyát. :) 

És ugyanez lesz az ST-vel is. A két stúdió ugyanúgy tudatosan épít, a sorozatokkal és egyéb művekkel végül úgy meg fogja szerettetni az ep7-9-et, hogy a végén legelvakultabb ST-heaterek fülét is leveri a mosolyuk, amikor Rey majd visszatér. Szép fokozatosan, ahogy tették a PT esetében is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első tisztán Disney-s produkció, a Rebels első évada már tele volt PT érás utalásokkal. Voltak klón háborús roncsok, a végén felbukkant Ahsoka, az egyik szál Luminara Undulira épült és tisztázta hogy halt meg stb.

 

Akik nyitva tartották a szemüket azoknak az elejétől világos volt hogy egyben kezelik a Star Warst.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meglátjuk, hogy lesz-e olyan produkció, mely a folytatás-trilógiával csinálja ugyanezt, mint most az Obi-van sorozat az előzményekkel. Én sajnos akkora ellenszelet érzek még mindig a folytatásokkal kapcsolatban, hogy megérzésem szerint erre még hosszú ideig várni kell. Talán a 30-as évekig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Meglátjuk, hogy lesz-e olyan produkció, mely a folytatás-trilógiával csinálja ugyanezt, mint most az Obi-van sorozat az előzményekkel. Én sajnos akkora ellenszelet érzek még mindig a folytatásokkal kapcsolatban, hogy megérzésem szerint erre még hosszú ideig várni kell. Talán a 30-as évekig.

De fura így látni, hogy leendő 30as évek. Nem tudlak mással bíztatni, hogy ne a netes cikkéből ítéld meg, hogy hogy kell kezelni a star wars-t. Igen kimondják, leírják 1000 szer a net hasábjain ,hogy milyen csalódás az ST. De ha én visszagondolok magamra, az EP 7ről,noszalgiával,de kielégülten jöttem ki. Tapsoltak a moziban ember, eufória volt.., ep8: álleesés, fordulatok, semmi nem úgy lett ahogy vártam, sose volt még ilyen nekem egy sw film. 9: nüanszokat változtatnék a mai napig, de teljesen korrekt iparosmunka! És Dave Filonival mentünk át a Disney be, akiről már 2008 óta tudjuk, hogy ért az egységes sw hez, továbbmegyekek, többet tett a star wars egységességéért a műveiben mint bárki más és annál is többet, mint, amit remélni mertünk. És még tovább fog menni, mert Deborah Chow az ő munkatársa, ami itt lesz pazar lesz, borítékolom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem meglepne ha sokat kéne várni. A sequeleket előkészítő Mandoverzum kifejezetten sikeres. Ha ezek a szériák kellően egyértelműen megválaszolják a sequel függőben lévő kérdéseit és egyértelművé teszik hogy a kettő -tehát a Mandoverzum és a sequelek- elválaszthatatlanok egymástól, akkor az szerintem sokaknak a hozzáállását meg fogja változtatni.

Úgy 1998 óta követem a neten a Star Wars rajongói életet és akkora pozitiv lelkesedést a fanok között, amit a Disney+ sorozatok kitudnak váltani ezeddig sose láttam. Igazából úgy érzem ilyen szempontból is egy aranykorban vagyunk: alapvetően a rajongóknak tetszik, ami a Star Wars égisze alatt készül. Nyilván nem mindenkinek, mert az lehetetlen, de örülök, hogy a Disney erre például ráérzett. A sequeleknél ez nem annyira ment még úgyse hogy az ep.7-ért a maga idején a fél világ odavolt, de a sorozatoknál már szinte rutinszerűen megy a dolog. Jó látni most az Obi-Wan sorozat körül is a lelkesedést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Rog írta:

 

Az előző oldalra ha visszalapozol, már betettem ezt az interjút. ;) 

 

4 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Az ep7 idején azért harsogták azt, hogy a Disney eltörli az előzményeket, mert szünetre tették A klónok háborúját, elindították a Lázadókat és mert Az ébredő Erő nagyon erősen az Egy új reményre hajazott?

Sose volt ilyenről szó, hogy eltörlik az előzményeket. 

 

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Meglátjuk, hogy lesz-e olyan produkció, mely a folytatás-trilógiával csinálja ugyanezt, mint most az Obi-van sorozat az előzményekkel. Én sajnos akkora ellenszelet érzek még mindig a folytatásokkal kapcsolatban, hogy megérzésem szerint erre még hosszú ideig várni kell. Talán a 30-as évekig.

A PT-nek is kellett cirka 15-17 év. Az ST-nek ennyi se fog kelleni és pont azért amit @Bomarr is írt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Az előző oldalra ha visszalapozol, már betettem ezt az interjút. ;) 

 

Mielőtt beraktam visszalapoztam és meg is akadt rajta a szemem plusz tegnap is és mielőtt tegnap itt belebotlottam meg is néztem de nem esett le hogy ugyanaz más verzióban habár legalább a ruha miatt leeshetett volna ha már a szövegre nem emlékeztem valami jól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 05. 19. - 8:08, Ody Mandrell írta:

Olvastad? Milyen? :D

Az utolsó részt leszámitva olvastam. Túl nagy meglepetések nem voltak benne, mert mindez kevesebb kifejtéssel de már le volt írva a korábbi kémjelentésekben. Továbbra is remek :) Rögtön az első résszel belecsapunk a lecsóba. Már ott is lesznek érdekes dolgok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Bomarr írta:

Az utolsó részt leszámitva olvastam. Túl nagy meglepetések nem voltak benne, mert mindez kevesebb kifejtéssel de már le volt írva a korábbi kémjelentésekben. Továbbra is remek :) Rögtön az első résszel belecsapunk a lecsóba. Már ott is lesznek érdekes dolgok :)

Egy hét múlva kiderül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, Dzséjt írta:

Azért nem semmi, hogy ilyen reklámok is készülnek, mintha tényleg egy mozifilm bemutatója közeledne.

És ennek megfelelően az elvárásaim messze az Andor felett. Itt nem elég ha nagyon jó lesz! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.