Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

8 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Az utolsó részt leszámitva olvastam. Túl nagy meglepetések nem voltak benne, mert mindez kevesebb kifejtéssel de már le volt írva a korábbi kémjelentésekben. Továbbra is remek :) Rögtön az első résszel belecsapunk a lecsóba. Már ott is lesznek érdekes dolgok :)

 

Én is kicsit belemerültem a témába. Azért vannak érdekes dolgok benne.

pl: 

 

Spoiler

Reva a 3. nővér, egykoron jedi volt, aki a 66-os parancs idején átállt a Birodalom oldalára. 

 

Vader kb. 3 epizódban fog szerepelni+ a flashback jelenetekben, Anakin-ként. :) 

Meg mutatni fogják őt, sisak nélkül is. Még azt sem tartom kizártnak, hogy amikor sisak nélkül mutatják majd Vader-t, akkor egy kaphatunk flashback jelenetet is.

Emlitik Qui-Gon-t is, állitólag benne lesz, csak akkor nem vágom, minek kell ennyire tagadni. :P 

Maga a story elmegy egynek, de majd kiderül, jövő pénteken. :) 

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én vakon spoilermentesen repülök bele ebbe. A hivatalos képanyagokat láttam, de ezenkívül kívül nem olvastam semmi konkrétat. Jó is lesz így, egy hét semmi. Nagyon várom már. 

Kérdezem a hazai Disney plust páran tényleg ki fogjátok várni ezzel? Vagy lejöttök a színtemre a türelmetlen rajongói szintre? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A net valszeg tele lesz a sorozattal az egyes részek után. Nem hiszem hogy van itt bárki aki a rész megnézése helyett különféle Facebook posztokban meg online cikkekben akarna találkozni a sorozat részleteivel :)  Szerintem mind nézni fogjuk rögtön amint kijöttek a részek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még régebben olvastam el 1-2 infót, de az elmúlt hetekben csak az eddigi videókat figyeltem. Legyen meglepetés.

 

Érdekesség, hogy a tipikus tv-spotok ehhez a sorozathoz nem is jöttek, de szerencsére marketing szempontjából másképpen kompenzálják ezt. Elképesztően örülök ennek, kicsit olyan érzésem volt az eddigi élőszereplős sorozatoknál, hogy nagyon minimálisra vettek mindent. Pedig itt se viszik túlzásba, mégis sokkal jobbnak érzem a marketinget. :)

 

Apropó volt a napokban egy press, ahol Ewan, Moses és Deborah voltak jelen. Hayden is bevolt jelentve, de végül nem jelent meg. Információk:

- Ewan kedvenc SW filmje az EpIII (:hug:), míg Moses az Obi-want mondta. Deborah a Rogue One spin-offot emelte ki.

- Ewantól mindig megkérdezik azt, hogy továbbra is játszani szeretné-e a karaktert. A skót színész elmondása szerint régen az előzmények fogadtatása nem esett jól neki, de utólag felnőtt egy generáció, ami után megváltozott azon filmek népszerűsége is. Ewant a Disney hívta be, megakarták tudni, hogy valóban komolyan gondolja a visszatérést. Ezek után elkezdték megkeresni a megfelelő történetet.

- Deborah JW zenéit játszotta le, amikor Ewan és Moses gyakorolta a fénykardvívásokat.

- Ewan és Moses elkezdtek beszélgetni arról, hogy a Mandalorian és a Book of Boba Fett epizódikus felépítésűek egy történet köré építve, míg az Obi-wan Kenobi egy történet elmesélése, amit szegmensekre vágtak.

- Ewan aggódott, amikor a Mandalorian forgatásán próbáltak. A színész nem érezte a hangját az igazinak és mindenképpen azon volt, hogy megtalálja a megfelelő hangot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, csoli1138 írta:

Én vakon spoilermentesen repülök bele ebbe. A hivatalos képanyagokat láttam, de ezenkívül kívül nem olvastam semmi konkrétat. Jó is lesz így, egy hét semmi. Nagyon várom már. 

Kérdezem a hazai Disney plust páran tényleg ki fogjátok várni ezzel? Vagy lejöttök a színtemre a türelmetlen rajongói szintre? 

Nem fogok várni.

 

De amúgy ha a szinkron miatt akarod kivárni, az valószínűleg már 27-én is rajta lesz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Én vakon spoilermentesen repülök bele ebbe. A hivatalos képanyagokat láttam, de ezenkívül kívül nem olvastam semmi konkrétat. Jó is lesz így, egy hét semmi. Nagyon várom már. 

Kérdezem a hazai Disney plust páran tényleg ki fogjátok várni ezzel? Vagy lejöttök a színtemre a türelmetlen rajongói szintre? 

Látom még mindig ezen pörögsz. Az volt a lényeg, hogy nem kell reklámozni. Otthon a hálószobában is azt csinálsz amit akarsz, nem reklámozod a neten. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Látom még mindig ezen pörögsz. Az volt a lényeg, hogy nem kell reklámozni. Otthon a hálószobában is azt csinálsz amit akarsz, nem reklámozod a neten. 

Kíváncsi voltam. És igen bennem van a tüske. De ne ragozzuk. El is lennék képedve, ha bárki meg tudná várni vele jún 14-et, aki ilyen szinten rajongó mint mi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Senki nem fogja megvárni. de mind előfizetünk majd a Disney+ -ra. Amúgy is a fél ország várja már. 

Rendben van pajti, csak volt aki ezt állította, hogy megvárja. Szerintem emberfeletti dolog volna a mi szintünkön.

De vissza akkor fórumilag, szakmailag:Akkor nyílnak a topicok, beszélni lehet a részekről, hozhatom a guide képet csak senki meg ne említse, hogy hol látta. Meg hogy felkerült. Így jó lesz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, csoli1138 írta:

csak volt aki ezt állította, hogy megvárja.

Ilyet szerintem senki nem mondott. A Mandalorian-t kevered ide, ami teljesen más tészta: egy kiszivárgott magyar forrást értelmeztünk. az Obi-Wan-t feltették magyarul? Reklámoztad? Nem és nem. Akkor miről beszélünk? Hagyjad már. :) 

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Nem értem miért kell úgy csinálni mintha bármi is változott volna. Eddig se beszéltünk arról hogy ki honnan tölti.

Na, jó, mielőtt feleslegesen felizzanak a hasábok, szeretném itt lezárni és elnézést kérek. Neked pedig dobok a PM-et ha érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Rendben van pajti, csak volt aki ezt állította, hogy megvárja. Szerintem emberfeletti dolog volna a mi szintünkön.

De vissza akkor fórumilag, szakmailag:Akkor nyílnak a topicok, beszélni lehet a részekről, hozhatom a guide képet csak senki meg ne említse, hogy hol látta. Meg hogy felkerült. Így jó lesz?

 

Totál félreértetted az előzőt is. Arról volt szó hogy a szinkronos Mando és Boba Fett részeket ne reklámozzátok itt mert emiatt kevesebb előfizetője lehet a Disney plusnak ami nekünk rajongóknak nagyon nem jó. A Disney részvényeseinek meg pláne nem és nehogy az legyen hogy az egyszeri ember mivel meglátja hogy már most szinkronosan letöltheti az sw-produktumokat, ne fizessen elő rá.

Mert ugye az egy nagy érv amellett hogy valaki előfizessen a Disney plus-ra hogy ott szinkronosan láthatja az sw-sorozatokat. De ha elötte már le tudja tölteni nem fog előfizetni. Ha meg nem jön össze a kellő előfizetői szám lehetséges hogy pár hónap után kivonul a régióból a Disney plus ami nekünk baromira nem jó.

Ez teljesen független a Kenobitól. Mivel még nincs Disney plus ezért illegálisan nézzük. De ahogy bejön itt mindenki elő fog rá fizetni. Azaz attól hogy mi illegálisan nézzük a Kenobit nem bukik a Disney semmit anyagilag mert elő fogunk rá fizetni. Mig Átlag Béla ha meglátja a Mandaloriant szinkronosan a torrent-en ő nem fog előfizetni. Ami miatt viszont kevesebb bevétel lesz.

Viszont június 14.-e után itt mindenki garantáltan a Disney plus-on fogja megnézni az új sw-tartalmakat már magyar felirattal. Hisz arra sem kell majd várni mert felkerül egyből a résszel együtt.

Végre eljutottunk oda mint a világ szerencsésebb részein élők(USA, Nyugat-Európa, Ausztrália), hogy nem kell a megjelenés napján arra várni hogy mikor lesz magyar felirat, hanem azonnal nézhető lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én tutira nem fizetek elő a Disney+ra. Az itteni bevezetése után ugyanúgy tudom le az engem érdeklő rá szánt dolgokat mint azelőtt. Lekapom őket és a feliratok megjelenése után kerítek rájuk sort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretnék Disney + t, de a tv-m egy Sony, és a netflix elég jól megy de az amazon prime botrány például. Mindenképp kell egy visszaigazolás, mert a szoftver nem elég combos, ha csak vergődnék vele úgy nem éri meg. Új tv meg nincs tervben. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Én szeretnék Disney + t, de a tv-m egy Sony, és a netflix elég jól megy de az amazon prime botrány például. Mindenképp kell egy visszaigazolás, mert a szoftver nem elég combos, ha csak vergődnék vele úgy nem éri meg. Új tv meg nincs tervben. 

Nekem is Sony tv-m van és én sem cserélem le csak a disney+ miatt. Majd amit akarok, megnézek tableten. Tv-n meg megnézem a virábgolti változatot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Ody Mandrell

Mi gondod van neked azzal hogy nem akarok Disney+t? Tán mindenkinek aki ide jár kötelezőnek kéne lennie hogy előfizessen rá és azon nézze az őt érdeklő oda felkerülő cuccokat?

Még okostévém sincs amin nézhetném. Én az alábbi képen levő tévét használom és úgy is lesz mindaddig amíg el nem romlik mert utána csak újítani kell. Csak utána veszek 16:9-es tévét ami tutira nem okostévé lesz. Veszek egy sima 720p-set és kész.

 

F-nyk-p-0003.jpg

 

Azt a piros plecsnit meg szedd ki mert azt úgy raktad be hogy tisztában se voltál a tényekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a véleményem. Számítógépen is lehet nézni amúgy, csak halkan megsúgom.

 

Amúgy ne szabd már meg nekem, hogy mit csináljak, mivel értsek egyet és mivel nem. Úgy marad ahogy van, a tények ismeretében is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, cyrano írta:

Nekem is Sony tv-m van és én sem cserélem le csak a disney+ miatt. Majd amit akarok, megnézek tableten. Tv-n meg megnézem a virábgolti változatot. :D

De miért kéne lecserélni a Sony-t? A Sony TV-ken van Disney+. Legalábbis ez alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Az a véleményem.

 

Hát elég tré vélemény.

 

 

Idézet

Számítógépen is lehet nézni amúgy, csak halkan megsúgom.

 

Számítógépen se érdekel. A legjobban az érdekel hogy megdögöljek. Csak azért nem nyírom ki magam mert a gyógyszereim visszatartanak tőle. De már rohadtul várom a halálom. Azt várom a legjobban. Ha itt lenne háború tutira elmennék az ellenségre lődözni csak azért hogy agyonlövessem magam.

 

 

Idézet

Amúgy ne szabd már meg nekem, hogy mit csináljak, mivel értsek egyet és mivel nem.

 

Te meg a koncepciós képgalériákat csináltasd mással mert most eljutottam odáig hogy többet nem foglalkozok azzal a témával. Keress mást vagy csináld magad őket. Másnak is menni fog nemcsak nekem. A meglevőket talán meg ki is törlöm.

 

 

Idézet

Úgy marad ahogy van, a tények ismeretében is. 

 

Na hát ez nem lep meg. Nagyon sanszos volt hogy erre számíthatok tőled.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pillanatnyilag a sorozatnézési szokásaimon én se fogok változtatni. Nem engedhetem meg magamnak. Jön lakásfelújítás nálunk, hamarosan repkedni fognak a százezrek. Még akkor is, ha szakaszosan fogjuk csinálni és csak kis dolgokat. Folyamatosan félre kell raknom erre.

E mellett van már barátnőm is, gondolnom kell a közös programokra is, erre is kell pénz. Még akkor is, ha nem szervezünk gyakran programokat és akkor se túl drágákat.

Plusz ha megjelenik a kedvenc írómtól új könyv, akkor azt megveszem. Egyébként 95%-os arányban könyvtárból kölcsönzök. Salvatore regényein kívül meg ritkán vásárolok könyvet. Néha előfordul, de ritka.

Bejött a társasjátékozás, mint új hobbi. Ezeknél is már erősen szelektálok, de amiket elhatároztam,  hogy beszerzem, azt végrehajtom. Túlságosan élvezem, túl sok boldogságot okoz ahhoz, hogy lemondjak róla. Persze ezeknél sincs még olyan nagy mennyiség.

Ezek mellett persze a szokásos módon fogom követni a Star Wars sorozatokat, köztük az Obi-van Kenobit is, melyet már nagyon várok. Rég vártam már ennyire ilyen mozgóképes tartalmat. Szóval már csak a türelmetlenségem miatt is maradok a régi módszernél.

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Én szeretnék Disney + t, de a tv-m egy Sony, és a netflix elég jól megy de az amazon prime botrány például. Mindenképp kell egy visszaigazolás, mert a szoftver nem elég combos, ha csak vergődnék vele úgy nem éri meg. Új tv meg nincs tervben. 

PS4-en is lesz Disney+:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dei írta:

PS4-en is lesz Disney+:peace:

Ó, igen ezt unokaöcsém is mondta. Viszont azt a gépet nem fogom nyegtetni a "tv nézés" céljából. Kap az szegény elég munkaórát így is. Főleg mióta a lego sw kijött. :)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.