Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, csoli1138 írta:

Ideillő idézet, Pickard kapitánytól a Potterből:

"nem mondom azt, hogy most ne sírjatok, mert nem minden könny keserü" 

Szóval ez a sorozat a legnagyobb crossover? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szenzációs lett az indítás. Az elmúlt 7 év legjobb élőszereplős mozgóképes Star Wars tartalma lett. Már most felmúlja nálam A mandalori első és második évadának, valamint a Boba Fett epizódjainak 90%-át. És azt kell  mondanom, hogy lekörözte mind az 5 élőszereplős filmet is, mely a Disney érában eddig elkészült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Őszintén szólva nekem már a főinkvi look-ja abszolúte jobban tetszik a Fifth Brotheréhez képest. Féltem nagyon a főinkvizítor szerepétől, és kifejezetten tetszett az egész karakter úgy, ahogy van. El tudom fogadni teljesen, hogy ez a karakter tökugyanaz, mint a Rebelsben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a kurv@! Ez valami eszméletlen jó! A szavakat is nehezen találom a két epizód után. A ***** **** abszolut csúcs! A történet abszolut csúcs, Ben abszolut csúcs. 

Biztosan lehetne olyan momentumokat találni, ami esetleg kevésbé jó, de tudjátok mit? Keressen a tököm ilyeneket. Csak hátradőlök és élvezem a Kenobit és totál alá merülök a star wars világában. 

Szerkesztve: - cyrano
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Őszintén szólva nekem már a főinkvi look-ja abszolúte jobban tetszik a Fifth Brotheréhez képest. Féltem nagyon a főinkvizítor szerepétől, és kifejezetten tetszett az egész karakter úgy, ahogy van. El tudom fogadni teljesen, hogy ez a karakter tökugyanaz, mint a Rebelsben.

Kálid Artúr szinkronja még rásegít nekem! A Rebelsben is Ő volt. Ezt megköszönhetjük! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Pildi írta:

Megnéztem szinkronnal is, és talán mert este már fáradt voltam és mert a szinkron jó lett, de most még jobban be tudott szippantani a történet! Úgy érzem, most érkeztem meg a premierre igazán. :) Nagyon vártam ezt a sorozatot, sok minden miatt, és nem okozott csalódást! Nagyszerű kezdéssel, egy csodálatos Obi-Wannal, akinek a szeme rezdüléséből is lejön, mire gondol, és még sok mindenki és minden mással. És ami a legfontosabb: nagyon jó, hogy nem mozifilm lett, hanem sorozat, van idő és lehetőség az apróságokra, amelyek emelni fogják a történet fényét, ebben biztos vagyok. :) 

 

Úgy örülök, hogy ezt írod! Én is ma újráztam szinkronnal és jobb volt! Nagyon átélhetővé vált. Ahogy páran megjegyezték, Reva és Haja esetlegesen gyenge megformálását, picit hajlottam az egyetértésre ezügyben néhol, de basszus a szinkron ezt valahogy elfedte! Teljesebb élmény. Bail újra Sörös Sándor, pedig ezt az RO-ban eltolták, mert ott Baze volt, pedig Bail is szerepel. Kálid Artúrt említettem, remek GI, Anger Zsolt pedig annyira profi, hogy már nem is méltó említésre!

Nagy meglepetés, nagyon élveztem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 05. 27. - 9:59, Yoda József írta:

Lassan fog telni az idő melóban ma, úgy érzem :D

Nálam a hétvége se szabad, mert mindenféle szülinapozás meg egyéb családi program összegyűlt, úgyhogy hétfő meló utáni délután lesz belőle :/ 

 

Azt kitörő örömmel látom, hogy enyhén szólva is jól sikerült az első 2 rész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.