Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Szerintem ezt annyira nem kell magyarázni. Darth Vader a Birodalom második embere, akivel az állam prominens személyei, így a szenátus tagjai időnként összefuthattak a Császári Palotában vagy a Szenátusban. Ennek ellenére persze nem kizárható, hogy már itt találkoznak.

na nekem erre írta valaki, hogy Vader egy mítosz, ezért semmi sansz rá, hogy bárki is lássa, halljon róla. egy másik topikban, már nem emlékszem.

de az EPIV-es eseményekből én is úgy gondolom, hogy bizony eléggé ismert, és rettegett is a "nép" körében, tehát nem csak egy mítoszként van jelen a Birodalomban. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Galen Malek89 írta:

na nekem erre írta valaki, hogy Vader egy mítosz, ezért semmi sansz rá, hogy bárki is lássa, halljon róla. egy másik topikban, már nem emlékszem.

de az EPIV-es eseményekből én is úgy gondolom, hogy bizony eléggé ismert, és rettegett is a "nép" körében, tehát nem csak egy mítoszként van jelen a Birodalomban. 

Arra én is reagáltam emitt:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, csoli1138 írta:

Klassz, hogy a szívén viseli a franchise-t! Jól értem, hogy Mosest védi a videó második felében? Sajnos nem értem, hogy milyen jellegű támadás érte a színésznőt. 

 

Ha valakinek nem tetszik a karakter, akkor rögtön a színészt kell támadni, ezt történik most is. Csak a jól megszokott rasszista történet. 

  • Dühítő 3
  • Szomorú 1
  • Köszönöm 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megint itt tartunk... Köszönöm, hogy Ewan kimondta, akik ilyet tesznek, azok az ő szemében nem Star Wars-fanok.

 

Az enyémben sem azok.

 

Meg is mondom, hogy miért nem, mert ez nem csak az, hogy én negligálom őket. Az a helyzet, hogy akkor ezek az emberek, hiába "fanok", nem látják a fától az erdőt, nem értették meg a Star Wars üzenetét semmilyen szinten. Yoda mester gondolatai, vagy Han Solo pálfordulása nem jutottak el hozzájuk, csak azt látják, hogy de kúl a rohamosztagos meg a fénykard meg mittoménmi.

 

Egyébként oké, rasszisták, vagy gondolnak, amit akarnak. De pl. JEJ vagy Billy Dee Williams nem zavarta őket? Őket sem tisztelik??? Legalább annyira, hogy ordas gondolataikat ne osszák meg a neten, hanem megtartsák maguknak? Megint egy marginális csoport tűnik a rajongók egészének, vagy jelentős hányadának. Remélem, Ewan-ben és Moses-ben a Celebration emléke marad meg, és nem ez a köpködés.

 

 

Emellett most tényleg nem értem, mi bajuk van az embereknek Revával. Teljesen rendben lévő karakter, tele van rejtéllyel, cool és figyelemfelkeltő, ráadásul még nem néztük végig a sorozatot, így nem tudhatjuk, hova is fog kifutni az ő szála. Moses Ingram pedig eddig teljesen jól hozta a figurát. Isten hozta a Star Wars-családban!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Emellett most tényleg nem értem, mi bajuk van az embereknek Revával. Teljesen rendben lévő karakter, tele van rejtéllyel, cool és figyelemfelkeltő, ráadásul még nem néztük végig a sorozatot, így nem tudhatjuk, hova is fog kifutni az ő szála.

Én se értem... Legalább megvárnák a sorozatot végig. De nem, már most ugatni kell meg kelteni a feszültséget. Kipusztulhatnának már az SW közeléből ezek az elemek. Sajnos a netes anonimitás mindenkit bátorrá tesz, pedig a nyakamat rátenném, hogy ezek a sügérek élőben egy szót se mernének szólni senkinek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, NorbiLordi írta:

 

Ha valakinek nem tetszik a karakter, akkor rögtön a színészt kell támadni, ezt történik most is. Csak a jól megszokott rasszista történet. 

Ja, rasszista rittyó? Nem voltam benne biztos, hogy jól hallottam, nem jók a körülmények most nálam. Köszi.

Szerencsére a többi inkvi, in universe klasszik fehér ember.. ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.