Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez jót vagy rosszat jelent? :D 

Az ilyen kérdésekre kell azt felelni diplomatikusan, hogy igen. :D 

Bár Bomarr már ezzel felcsigázott. Kíváncsi vagyok, mi vár ránk és szegény Kenobiékra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, kudar írta:

Szerdán volt az első alkalom, hogy mondom nem az angol verzióval kezdem, hanem szinkronossal. Amikor este 8 volt már és még sehol a rész, akkor elég ideges voltam... :D

Jó, hogy mégis megnéztem angolul, mert várhattam volna még rá.

Sajnos.. Biztos nem kell, Sokat várni. Lehet hogy csak 14.éig. Érdekes helyzet. Vajon hogy lesz. Az első négy kint lesz aztán még kettő már a magyaroknak is "élőben"?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkérdezték Joby Haroldot, hogy mit várhatunk az utolsó két résztől.

 

"I think you can expect the fifth one to be called “Episode 5” and the sixth one to be “Episode 6.” Those are the two things I think I can say."

 

:D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Bomarr írta:

Gondolj arra Ody, hogy volt idő amikor Baby Yoda tojásevése és a Boba Fett sorozat szines motorjai voltak az aktuális botrányok :D Ezek jönnek mennek, pár hét és már senki nem emlékszik rájuk. Pláne ha a jövő héten azt fogjuk látni amit tudni vélek hogy látni fogunk..... :whistle:

Elég gyorsan esik az IMDb-n, már 7.4-nél áll pedig egy hete még 8.0 körül volt. Kicsit bosszant na. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Elég gyorsan esik az IMDb-n, már 7.4-nél áll pedig egy hete még 8.0 körül volt. Kicsit bosszant na. :D 

Az utóbbi hónapokban több kifejezetten szórakoztató B-filmet is láttam, ami 5 pont alatt volt az imdb-n :D Időközben azt is kifigyeltem, hogy például horrorfilmeknél a legtöbb esetben, ha 6,5 pont felett van a film osztályzata akkor az a horror gagyi. Túl konvencionális. Nincs benne semmi igazán merész, ha a nagy tömegnek is tetszik. Az igazi kincsek 6 pont alatt kezdődnek :D Ez most csak igy az imdb pontszámról eszembe jutott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Megkérdezték Joby Haroldot, hogy mit várhatunk az utolsó két résztől.

 

"I think you can expect the fifth one to be called “Episode 5” and the sixth one to be “Episode 6.” Those are the two things I think I can say."

 

:D

Pedig én azt hittem, Part V és Part VI lesz :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kétértelmű is lehetett. Elképzelhető, hogy a az EPV és EPVI- rá fog hajazni a következő két rész. :D

Most akkor az 5. részben elmegy Yodához tanulni, a 6.ban meg meggyőzi Owent, hogy adhasson Luke-nak repülős játékokat, :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Rupert is tudja, hogy az Inkvinek két gyomra van. Vajon miért? :P 

Hát mert az Obi-Wan Kenobi sorozat készítői azt sem tudják, mit csinálnak, a Rebels-t sem tanulmányozták át, és amúgy is, tönkreteszik az emberek gyerekkorát. Ja, és Rian Johnson a hibás. :D 

 

Azt viszont eddig én sem tudtam, hogy a pau'anok több mint 700 évig is elélnek. :o Nem releváns infó, csak utána néztem, hogy ki találta ki a két gyomor cuccot (Last Shot), és közben olvastam, hogy baromi sokáig élnek. Szegény Főinkvizítor, a 40-akárhány évével szinte gyerek volt, amikor meghalt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 06. 08. - 22:16, csoli1138 írta:

Anger Zsoltos verzió még nem jött ma. eddig mindig megvolt estére. A családnak vária kell.. :( Lehet, hogy már csak 14-én jön?

Egy kicsit még kivárok a negyedik rész megnézésével e miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú, nem tudtam, hogy ennyire nekimentek a Revát és a kicsi Leiát játszó színésznőknek. Ez azért nagyon durva. Úgy utálom ilyenkor az emberek egy részét. Azokat, akik ezt csinálják. Ez nem szánalmas, hanem egyszerűen gusztustalan, gyomorforgató és undorító. Hányingerem van az ilyenektől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 06. 08. - 22:16, csoli1138 írta:

Anger Zsoltos verzió még nem jött ma. eddig mindig megvolt estére. A családnak vária kell.. :( Lehet, hogy már csak 14-én jön?

https://sorozatwiki.hu/hirek/ezert-nem-elerheto-az-obi-wan-kenobi-4-resze-szinkronosan/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, csoli1138 írta:

Ó, ez hol van? Lemaradtam a beharangozóról!

 

2022. 06. 10. - 15:54, Bomarr írta:

Tehát sok apróság van ami mellé ment, de alapvetően ugyanaz a sztori. Épp ezért is várom a következő részt ami elég érdekesen hangzik, hogy finoman fogalmazzak :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, emberök, mennyire jó lesz holnap, hogy már nem kell töltögetni, csak megmelegítem a kávét, rányomok a tévémen a Disney+ gombra, és már mehet is a műsor. Se torrent oldalak lesegetése, hogy már fent van-e, se várakozás a letöltésre, se másolás pendrive-ra... Csak pár gombnyomás, és már szól is angolul, felirattal, 4K-ban. :yeah::rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.