Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

51 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Cpt. Rex a jövőben megkímélhetsz minket ezektől a sz*r videóktól. És ezt komolyan mondom. Írd le a saját gondolataidat, ne ilyen barmokat linkelj ide.

Sok mindenben egyet értek velük, sajnos...

Persze ők sem értenek mindenhez. Amikor elkezdték a Mando-t ehhez hasonlitani, ott azért néztem én is. 

"Majdnem olyan rossz mint a Mandalorian sorozat.", ezt mondjuk nem értettem, mert köze nincs a két sorozatnak egymáshoz. 

 

Ezt most úgy mindenkihez szólva irom itt, aki sűrűn kommentel, SW tartalom témában:

 

TI egy rózsaszin szemüvegen keresztül néztek sok mindent, és aki nem osztja a véleményeteket, azt valahogy nem birjátok lenyelni....

Végül is, akiknél az SW 7, 8 , 9 egy mestermű, ott én nem is szeretnék vitatkozni. A star wars univerzum szégyenfoltjai az a 3 film. 

Valahol nem érzitek úgy, hogy talán igaza van kicsit ennek a hülyének? A Mando sorozat üde szinfolt, nem hibátlan, de Szórakoztató sorozat!!

Ehhez képest a Boba Fett-et is a Mando crossover mentette meg, a középszerűségtől. A Kenobi-t mi fogja megmenteni? Egy rakás pénzt beleöltek ebbe, és semmi látszatja nincs....

 

Mindegy, ez az én egyéni véleményem: Ez a sorozat nem jó, több sebből vérzik. El lehet nézegetni, ideig óráig, de ennyi. 

Szeretném hogy jó legyen, de ez távolról sem az. Pozitivan álltam hozzá, de csalódott vagyok.  Vannak jó pillanatai ez tény, de több benne az idegesitő elem, mint a szórakoztató.  

 

Most jöhetnek a zavaros, meg a nem értek egyet reagálások. 

  • Nagyon tetszik 2
  • Nem értek egyet 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Sok mindenben egyet értek velük, sajnos...

Persze ők sem értenek mindenhez. Amikor elkezdték a Mando-t ehhez hasonlitani, ott azért néztem én is. 

"Majdnem olyan rossz mint a Mandalorian sorozat.", ezt mondjuk nem értettem, mert köze nincs a két sorozatnak egymáshoz. 

 

Ezt most úgy mindenkihez szólva irom itt, aki sűrűn kommentel, SW tartalom témában:

 

TI egy rózsaszin szemüvegen keresztül néztek sok mindent, és aki nem osztja a véleményeteket, azt valahogy nem birjátok lenyelni....

Végül is, akiknél az SW 7, 8 , 9 egy mestermű, ott én nem is szeretnék vitatkozni. A star wars univerzum szégyenfoltjai az a 3 film. 

Valahol nem érzitek úgy, hogy talán igaza van kicsit ennek a hülyének? A Mando sorozat üde szinfolt, nem hibátlan, de Szórakoztató sorozat!!

Ehhez képest a Boba Fett-et is a Mando crossover mentette meg, a középszerűségtől. A Kenobi-t mi fogja megmenteni? Egy rakás pénzt beleöltek ebbe, és semmi látszatja nincs....

 

Mindegy, ez az én egyéni véleményem: Ez a sorozat nem jó, több sebből vérzik. El lehet nézegetni, ideig óráig, de ennyi. 

Szeretném hogy jó legyen, de ez távolról sem az. Pozitivan álltam hozzá, de csalódott vagyok.  Vannak jó pillanatai ez tény, de több benne az idegesitő elem, mint a szórakoztató.  

 

Most jöhetnek a zavaros, meg a nem értek egyet reagálások. 

 

Nézd ,ez a te véleményed. Bár abszolút nem értek vele egyet, de elfogadom. Sajnálom hogy nem teszik a sorozat, mert nem éled át azt a fantasztikus sw érzést amit szerintem pár napja itt nagyon sokan érzünk.

Minket elkapott a gészíj téged nem. Nincs ezzel baj. D

De ez a videó mérhetetlen ostobaságokat állít. Karakteridegen hogy Obi-wan élő pajzsot emelt maga elé. Mi van? Nem tünt fel nekik hogy ez nem az a Jedi Mester akit a prequekben látunk?

Itt már nem bölcs Jedi hanem egy megtört roncs akinél simán belefér a pajzsemelés. Attól az Obi-wan-tól akit látunk a sorozatban simán elfogadható. Az EP-es Obi-Wantól nem.

Ennyi. Ugyanilyen gyorsan megcáfolható a többi marhaságuk is.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

TI egy rózsaszin szemüvegen keresztül néztek sok mindent, és aki nem osztja a véleményeteket, azt valahogy nem birjátok lenyelni....

Engem az ellenvélemény egyáltalán nem zavar, de aki hülyének néz azért mert nekem valami pont olyan tetszik ami neki nem, arról nincs nagy véleményem. Amiket meg mondanak a srácok az rém bugyuta. Ezen nincs mit szépíteni. 

Ha neked nem tetszik az oké. Te dolgod. De azért ne csinálj úgy mintha nálad lenne a bölcsek köve és mindenkinek pont azt kéne gondolnia az SW-ről mint neked. Az ilyen kiokításokat hogy nekünk hogy kéne nézni tartsd meg máskor nyugodtan magadnak. Az észosztás nem áll jól azok után hogy a saját véleményed is képtelen vagy normálisan kifejteni és állandóan Youtube videókat linkelgetsz, normális posztok helyett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

TI egy rózsaszin szemüvegen keresztül néztek sok mindent, és aki nem osztja a véleményeteket, azt valahogy nem birjátok lenyelni....

Mi rajongóként tekintünk a Star Wars-ra, és nem fika-témaként. Többen szokták kritizálni is, de kritika és kritika között is lehet óriási különbség. Amit egyre nehezebb lenyelni, az a folytonos negatív attitűd ami felőled árad. Gyakorlatilag semmi nem elég jó neked. Erre jössz ilyen f*S videóval. Komolyan mit vártál? Mi lesz itt a reakció erre? 

 

23 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Végül is, akiknél az SW 7, 8 , 9 egy mestermű, ott én nem is szeretnék vitatkozni. A star wars univerzum szégyenfoltjai az a 3 film. 

Felőlem annak tartod aminek akarod, de még egy épkézláb gondolatot nem fogalmaztál meg arról, hogy miért gondolod így. Vagy erről is van valami frappáns youtube videó?

 

23 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

A Kenobi-t mi fogja megmenteni? Egy rakás pénzt beleöltek ebbe, és semmi látszatja nincs....

Nem a Kenobi sorozatot kellene megmenteni, hanem azokat, akik már képtelenek elmerülni ebben a világban. 

 

Az hogy neked nem tetszik a te dolgod. Egyébként se újdonság, már megszoktam. Csak a hater videókat mellőzd.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

TI egy rózsaszin szemüvegen keresztül néztek sok mindent, és aki nem osztja a véleményeteket, azt valahogy nem birjátok lenyelni....

Simán lenyelem, ha egyetértek vele. Ha nem, akkor nem. Ez így van rendjén. Sokszor az a bizonyos másik oldal az, aminek ez nem szokott menni. Lásd téged, aki már minősít minket, mert nem értünk egyet veled. Meg különben is, bemész egy csapatba, ami egy adott dolog köré épül, aztán pont az ellenkezőjét várod el? A szabályzatunkban félreérthetetlenül le van írva, mi itt az alapelv. Amikor regisztráltál, elfogadtad. Vagyis innentől kezdve alkalmazkodj ehhez, vagy menj el, de semmiképpen sem várd el tőlünk, hogy az ellen tegyünk, ami köré ezt a fórumot közel húsz évvel ezelőtt felépítettük.

 

30 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Végül is, akiknél az SW 7, 8 , 9 egy mestermű, ott én nem is szeretnék vitatkozni. A star wars univerzum szégyenfoltjai az a 3 film. 

Akkor mi a túrót csinálsz itt? Mi a bánatos maci kukijáért kommentelsz ide, jársz fel minden nap? Ha én nem érzem jól magamat egy közösségben, mert észrevehetően nem úgy gondokodnak valamiről, mint én, onnan elmegyek. Oda nem járok vissza. Nem linkelgetek videókat, tudván, hogy a lőtéri kutyát sem érdekli ott. Ha csak nem trollkodásból csinálod ezt, akkor viszont repülsz. Vagy mazochista vagy netán? :?

 

29 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Valahol nem érzitek úgy, hogy talán igaza van kicsit ennek a hülyének?

Nem. Most én jövök. Valahol nem érzed, hogy ez a fórum nem a te közösséged?

 

37 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Ehhez képest a Boba Fett-et is a Mando crossover mentette meg, a középszerűségtől. A Kenobi-t mi fogja megmenteni?

Semmi, mert nincs szüksége arra, hogy megmentsék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Ody rakd át légyszi az én reagálásomat is ide a 4. rész topicjából , mert ott csak  lóg a levegőben elözmény nélkül. Köszi.

Ott van még a videó amire reagáltál. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, TONTO írta:

Legalább Obi-Wan karaktere nincs meggyalázva, mint Luke-nak a 8-ba.

Pedig hagyta el a száját pár "karakteridegen" mondat. Furcsa mód mégse fikázza a sok pitypang,hogy tönkretették a gyerekkorát mert Kenobi azt mondja,hogy a jediknek vége,hagyja hogy megöljék a tőle segítséget kérő jedit,nem segít az orra előtt megszégyenített rászorulón. Hogy van ez? Miért egyértelmű most neked,hogy Obi Wan karaktere tart valahonnan valahová? :) Mert az ST-s Luke is hasonlón megy keresztül.

 

Szerintem meg pont,hogy a párbeszédek nagyon rendben vannak. Kenobi minden mondata Kenobis,van mögöttes tartalma,üt és persze többféle módon értelmezhető.
Vader most dolgozik meg azért amiért fostunk tőle és ki tudja még mit kapunk.

Szerkesztve: - Lizardking
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, TONTO írta:

mérhető ez bármilyen szinten a Sithek Bosszújához eddig?

Nem feltétlen egy saga filmhez kéne hasonlítani ezt a sorozatot. 

 

Számomra azért nagyszerű az Obi-Wan, mert az EP3 és EP4 között tátongó űr egy újabb szeletét tölti ki. Olyan jeleneteket láthattunk már most, amire sokan 40-45 éve várnak. Csak egyet említek, hogy megértsd: Bail és Leia közös jelenetben. Most először. Bármilyen hihetetlen is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvesek vagytok, hogy ennek az ökörnek akartok bizonygatni bármit is. :) Ki kell ábrándítsalak benneteket: őt ez marhára nem érdekli. Bele akart f*sni a tányérba. De ha kiderül, hogy rex-hez köze volt...hohhohhhóóóó de jó napom lesz. :D 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit hozzátennék, hogy ez egy nyílt fórum. A fórumok lényege a vita, a diskurzus, az, hogy vélemények ütközzenek.

Nekem sem tetszik maradéktalanul a sorozat, sok a logikátlanság, ezeket le is szoktam írni. Nem hiszem, hogy ezzel gond lenne.

Attól, hogy ez egy SW fórum, még lehetnek olyan fanok, akik nem értenek egyet azzal, hogy ez is makulátlan SW élmény. 

 

Nekem a makulátlan SW élmény a CW 7. évad utolsó 4 része pl. Vagy nagyon tetszett a Mando, a Boba meg elment szódával nálam.

Filmeknél a Sithek bosszúja az ultimate kedvenc, mögötte pedig a TFA. Attól függetlenül, hogy az ST így összességében nem jött be, de voltak kiemelkedő részei.

Vagy a Rebels tetszett, de messze a legnagyobb hatású jelenet abban számomra az Ahsoka-Vader párharc/beszélgetés.

 

Nem vagyunk egyformák, szerintem igenis helye van a negatívumoknak is egy fórumon, mert ez is hozzátartozik az SW élményhez.

Vannak emberek (én is), akik kialakítottak egy képet a karakterekről, akiket 20-30-40 éve ismernek. Amikor ezzel ütköző dolgot látnak, akkor kiakadnak. Pl Obi-Wan élő pajzsként használ egy élőlényt az pont ilyen. De megértem, aki szerint ez nem karakteridegen, mert megmagyarázza miért nem. Nem értek egyet Frenkie ezen irányú magyarázatával, mert ilyen erővel lehetne jelenet ahol Vader unikornisokkal énekel, meg plüssnyuszikkal játszik, de megmagyarázzuk hogy hát, ez benne van mert miért ne. Nincs benne, szerintem.

De elfogadom, ha valaki szerint rendben vannak ezek.

 

 

Összességében annyi bizonyos, hogy ez a sorozat is (mint kb minden SW) megosztó, de hát ilyen ez. Nem tetszhet minden, mindenkinek.

Nekem a Vader jelenetek abszolút Nr.1.-ok ebben a sorozatban, nekem azok a sorozatból ott vannak az EP3 meg a CW 7. évad végének szintjén.

Ami nem tetszik az Reva. De attól, hogy nem tetszik még SW fan vagyok, és a sorozat is összességében tetszik, csak vannak hibái. 

Nem baj, ha ezeket szóvá tesszük.

 

Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kedvesek vagytok, hogy ennek az ökörnek akartok bizonygatni bármit is. :) Ki kell ábrándítsalak benneteket: őt ez marhára nem érdekli. Bele akart f*sni a tányérba. De ha kiderül, hogy rex-hez köze volt...hohhohhhóóóó de jó napom lesz. :D 

Már a feltételezés is sértő... 

Nagyon messze vagyok én egy hater-től. Attól hogy leirom a véleményemet, és nem tetszik NEKTEK, akkor már hater az illető? 

Legyen egy jó napod, ha van t*köd bannolsz innen, és ezt most komolyan irom. 

Most járattad le magad előttem, de nagyon!!  

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Galen Malek89 írta:

Amikor ezzel ütköző dolgot látnak, akkor kiakadnak. Pl Obi-Wan élő pajzsként használ egy élőlényt az pont ilyen. De megértem, aki szerint ez nem karakteridegen, mert megmagyarázza miért nem. Nem értek egyet Frenkie ezen irányú magyarázatával, mert ilyen erővel lehetne jelenet ahol Vader unikornisokkal énekel, meg plüssnyuszikkal játszik, de megmagyarázzuk hogy hát, ez benne van mert miért ne.

A kettőnek köze nincs egymáshoz. Felőlem negatívkodhatok annyit az SW-vel amennyit akartok, de van egy vonal ahonnan csak ez jön. Ezzel a Vader unikornison lovaglós,  plüssnyuszis hasonlattal meg rengeteg embert lenézel itt. Szerinted ehhez mindenki tapsolna? :roll: A probléma mindig ez: itt senki nem tűri el ha a negatívabb véleményére jön valami ellenpólusú válasz. Ennyi. Leírhatod mi nem tetszik, de ha a többiek leírják miért nem értenek vele egyet akkor már megy a hőbörgés, hogy itt semmit nem lehet.

 

52 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Már a feltételezés is sértő... 

Nagyon messze vagyok én egy hater-től. Attól hogy leirom a véleményemet, és nem tetszik NEKTEK, akkor már hater az illető? 

Elolvastad a reagálásokat fentebb az írásodra? Mert mintha rá se bagóztál volna. Ott van mi a probléma. Amúgy meg mennyire életszerű, hogy jön a semmiből egy barom, aki a Te szavaidat használja már az első mondatában? 

 

52 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Legyen egy jó napod, ha van tököd bannolsz innen, és ezt most komolyan irom. 

Nem kell pszichológushoz járnom egy ban miatt, ettől ne félj. Úgy hogyha kell meglépem. 

 

52 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Most járattad le magad előttem, de nagyon!!  

Te is előttem. A fentebbi írásodnak köszönhetően kibújt a szög a zsákból. Ne haragudj, de én negatív hozzáállású emberekkel nem szeretek kommunikálni. 

 

2 órával ezelőtt, Galen Malek89 írta:

Annyit hozzátennék, hogy ez egy nyílt fórum. A fórumok lényege a vita, a diskurzus, az, hogy vélemények ütközzenek.

Nekem sem tetszik maradéktalanul a sorozat, sok a logikátlanság, ezeket le is szoktam írni. Nem hiszem, hogy ezzel gond lenne.

Attól, hogy ez egy SW fórum, még lehetnek olyan fanok, akik nem értenek egyet azzal, hogy ez is makulátlan SW élmény. 

 

Igen, és le is írjátok. Volt ezzel probléma? A probléma azzal van, hogy van aki beírja ide, hogy szerinte a sequel az SW szégyene és ő nem is áll szóba olyanokkal akik szeretik. Ez olyan mintha azt írnám, hogy szégyen ha valakinek van ellenvéleménye az Obi-Wan-ról, és nem is állok vele szóba emiatt. 

 

2 órával ezelőtt, Galen Malek89 írta:

Nekem

Nem is rólad volt szó, így akinek nem inge ne vegye magára. 

 

2 órával ezelőtt, Galen Malek89 írta:

Nem vagyunk egyformák, szerintem igenis helye van a negatívumoknak is egy fórumon, mert ez is hozzátartozik az SW élményhez.

Le lehet írni ezeket, de az én SW élményemhez biztos nem tartozik hozzá mert én a pozitív dolgokra figyelek. Ez egy szórakozási forma, ami evidensen arról kell szóljon, hogy az ember kikapcsolódik ha SW-t néz. Ez nem egy egzakt tudomány ág amit patikamérlegen kell méricskélni.

 

2 órával ezelőtt, Galen Malek89 írta:

Vannak emberek (én is), akik kialakítottak egy képet a karakterekről, akiket 20-30-40 éve ismernek. Amikor ezzel ütköző dolgot látnak, akkor kiakadnak.

Ez a headcanon. Amit elképzelsz úgy kell lennie. Ha már attól elüt valami akkor az rossz. Én nem így nézem az SW-t.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Elolvastad a reagálásokat fentebb az írásodra? Mert mintha rá se bagóztál volna. Ott van mi a probléma. Amúgy meg mennyire életszerű, hogy jön a semmiből egy barom, aki a Te szavaidat használja már az első mondatában? 

Te is előttem. A fentebbi írásodnak köszönhetően kibújt a szög a zsákból. Ne haragudj, de én negatív hozzáállású emberekkel nem szeretek kommunikálni. 

 

Mikor irtam én hozzá hasonlókat? Én úgy gondolom, tartottam magam egy szinthez, hogy sosem legyek alpári, vagy talán tévednék? 

Hát, ha nálam kibújt a szög a zsákból, akkor csak engem veszel észre? Mert magadat nem, az biztos. 

Kettőnk közül, nem én vagyok a lenéző, már meg bocsáss.......

 

Ahogy irtam fentebb, rózsaszin szemüveg, minden tökéletes, aki mást mer állitani, vagy mondani, annak majdnem "hallgass"-van. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az mekkora már, hogy Hayden kelti a hype-ot? Nem is akármilyent! Így nehezebb a várakozás. :) 

 

5 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Ahogy irtam fentebb, rózsaszin szemüveg, minden tökéletes, aki mást mer állitani, vagy mondani, annak majdnem "hallgass"-van.

Le írjuk az ellenvéleményt. Ha neked ez "hallgass van", akkor felőlem lehet az. A rózsaszín szemüveggel kezdte a csávó is, arra céloztam. De lehet, hogy csak tőled vette át. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 06. 17. - 23:56, Frenkie írta:

Obi-wan élő pajzsot emelt maga elé. Mi van? Nem tünt fel nekik hogy ez nem az a Jedi Mester akit a prequekben látunk?

Ez ugyanaz, mint Luke-nál. Van egy elképzelés milyennek kell lennie. S ha 100 évig élne, akkor is ugyanúgy kellene viselkednie minden helyzetben. Fantasztikusan izgalmas lenne....

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 06. 18. - 14:23, Galen Malek89 írta:

Annyit hozzátennék, hogy ez egy nyílt fórum. A fórumok lényege a vita, a diskurzus, az, hogy vélemények ütközzenek.

Ez igaz, ami alapjáraton meg is van, és ezzel gond sincs. De az is tény, hogy ez egy bizonyos, körülhatárolt dolog köré felhúzott nyílt fórum. Ez a dolog pedig az SW alapvetően pozitív megítélése. Ez nem titok, ott van a szabályzatban. Senki sincs keresztrefeszítve, mert negatív dolgokat mer mondani - én is szoktam, legutóbb pont a Kenobi-sorozat 4. része kapcsán. A baj ott kezdődik, amikor ez ismételgetve van. Meg, amikor már valaki a közösséget kezdi becsmérelni például azzal, hogy "TI egy rózsaszin szemüvegen keresztül néztek sok mindent". Ez a mondat már nem a filmekről, a sorozatokról szól, hanem konkrétan mi vagyunk minősítve.

A másik, hogy ha valaki egy közösségben állandóan azt hangoztatja, hogy szerinte az sz*r, amit az a közösség szeret, az ne lepődjön meg, ha egy ponton túl nem lesz tolerálva. Ha belépsz egy keresztény csoportba, de minden mise után azt ecseteled, hogy mi a baj a Bibliával, akkor ott is persona non grata leszel. A Fradi mérkőzések is nyitottak, de ha minden meccs után a kocsmában azt ecsetelgeted, miért rossz a Fradi, még szerencséd van, ha csak kiutálnak, és nem vernek össze.

Vannak alapvető életbeli szabályok, például, ha belépsz egy közösségbe, elfogadod annak szabályait. Ha ezek ellen bármilyen formában lázadsz, akkor ne lepődj meg, hogy úgy is fognak kezelni. Ugye, ha Rómában vagy... Ha meg nem tetszenek az itteni szabályok és szokások, lehet keresni olyat, ahol megértőbb fülekre lelsz (ne értsd félre, ez nem személyesen neked szól, általánosságban beszélek). Tényleg fel nem foghatom, hogy mi jó abban valakinek, hogy egyrészt, olyasmit néz meg hétről hétre, ami nem tetszik. Másrészt, miért osztja meg a véleményét újra és újra olyanokkal, akik nyilván nem fognak egyetérteni vele, de legalább hergeli őket és egyre inkább maga ellen hangolja a csapatot. Ez tényleg színtisztán lelki mazochizmus, hiszen hétről hétre olyasmit csinál, amivel leginkább csak magának árt.

 

De azt sem igazán értem, hogy mire fel ez a "valaki nem ért egyet veletek, akkor az húzzon a piklibe" hiszti újra és újra. Években mérhető az, hogy megtűrünk magunk között olyat, aki nem teljesen osztja a mi véleményünket. Eleve nem bannoltunk még sok embert véglegesen a fórumról. Rövid úton meg csak azok repültek, akik egyértelműen trollkodni jöttek, mint a minapi delikvens. De mindenki más 4-5 vagy még annál is több évig volt a fórum tagja, mire repült és akkor sem az SW-ről alkotott véleménye miatt, hanem mert már szándékosan a közösség ellen tett, ott már szó sem volt az SW-ről, csak valahol osztani próbálta a világnézeteit, támadta a fórum közösségét, a közösség egy részét vagy konkrétan tagját. Szóval elég extrémül is el tudott fajulni a dolog. Tehát a kérdés, ezek függvényében: Hát hol a pékben nincs itt elfogadás és toleráció? Szerintem bőven elég esélyt adunk mindenkinek, többet, mint más fórumokon.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amúgy tényleg lehetne eredeti is, az eddigi legjobb fan made poszter a sorozathoz. 

Mert @SimonZ még nem csinált hozzá posztert. :D 

Amúgy tényleg nagyon jól sikerült darab.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.