Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

4 perccel korábban, Bomarr írta:

Én azt veszem ki a szavaitokból és szóljatok ha valamit félreértek, hogy erről a részről összességében nézve és alaposabban megvizsgálva elmondható, hogy alapvetően nem lett rossz :D

Igen. elmegy..

A mi galaxisunkból a végtelenbe és tovább! Csak ennyi.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Fel kell ocsúdni még ebből....elég nehéz.

Elég volt a bor? :) 

 

10 perccel korábban, Bomarr írta:

Én azt veszem ki a szavaitokból és szóljatok ha valamit félreértek, hogy erről a részről összességében nézve és alaposabban megvizsgálva elmondható, hogy alapvetően nem lett rossz :D

Vannak jó pillanatai. Az elején az előző részek tartalmából rész kicsit gyengére sikerült, de onnantól kezdve van néhány jó, pár erősebb, egy-két hűbazmeglefostamabokám, meg alkalomadtán egy-egy hűűűűűazanyjáááátamindenitvaaaaóóóó pillanata. De a gyerekkoromba amúgy belerondított, mert Obi-Wan fénykardjának a végén a lyuk átmérője kisebb, mint a filmekben volt. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak érdekességként teszem hozzá, hogy így megnézve a D+-on kib*szott jó érzés volt! Annyira kényelmes, két kattintás és már megy is a legjobb minőségben. Bármikor! Ez megfizethetetlen. Ráadásul rohadt jól néz ki a menü is, hangulatos az egész. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én suliban néztem meg. Mivel ma volt az utolsó nap, nem csináltak semmit a diákok, 9 órakor pedig már rögtön néztem is az epizódot. Arra vigyáztam, hogy ne zavarjak a szóbelizőknek, egy emeleten csinálták a vizsgát. Össze-vissza állítottam a hangszórót. :P

2.jára pedig a buszon kezdtem el nézni telón, de leszállás miatt félbehagytam és itthon fejeztem be - mondjuk megint a legelejére tekertem. Nagyszerű érzés valóban, hogy nem kell mást tenni, csak rákattintani a részre és megy is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, én akkor tátottam így a szám mikor 41 évvel ezelött láttam először az EP4-et. Visszahozta azt az sw-élményt amit akkor éreztem. Szó szerint sokkot kaptam.

Ennyire brutálisan jó sw-élményem komolyan nem volt 40 éve. Annyira elkapta ez a rész az sw magját hogy gyereknek érzem magam újra.

Nem hittem el hogy amit látok azt tényleg látom egy sorozatban vagy csak álmodom az egészet.

Nálam minden idők legjobb sw-sorozat része. Akik készítettéék azoknak meg minél több pénzt adni, hogy ilyeneket éljünk át.

Az én barom agyamon meg tegnap még átfutott mérgemben(akkor nem gonolkozom racionálisan), hogy lehet nem fizetek elő a Disney+-ra ha nem jön meg a kód.:D

Ami még iszonyat jó érzés hogy a Disney+-os életünk ezzel a fantasztikus résszel indult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hittem, hogy túl magasra viszik majd az elvárásokat a beírások, de..... jó ég mi volt ez!!!! Hát ez valami egészen elképesztő volt! Csatlakozom azokhoz akik csak hosszú években tudják mérni, hogy mikor volt ehhez fogható SW élményük! Ez valami tömör gyönyör volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár korábban én a magam részéről egyáltalán nem bántam volna, ha az egész évadokat Netflix-módra felpakolják, de mostmár igy a sokadik SW sorozat után egyértelmű, hogy sokkal jobb kisebb adagokban fogyasztani ezeket a szériákat. Például a harmadik rész nekem óriási élmény volt és jó volt agyalgatni rajta. Viszont ha egybenéztem volna akkor legkésőbb ennél az ötös résznél már jótékony homály fedné hogy mi volt a hármasban mert túlságosan lekötne hogy ITT mi történt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Tuti az lesz az utolsó jelenet, hogy Qui-Gon válaszol Obi-Wannak

Nekem is ez jutott eszembe, hogy az utolsó az lesz, amit hallunk, hogy Qui-Gon megszólal: Obi-Wan. És elsötétül a kép. Mondjuk az g*ci nagy trollkodás lenne a Lucasfilm részéről. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha tényleg lesz 2. évad akkor az viszont szólhatna kezdetben Obi-Wan és Qui-Gon beszélgetéséről-tanításáról. Két nagy beszélgetést hiányolok a Star Wars-ból, az egyik ez, a másik pedig Lukeé és Anakiné. Ha már csináltak egy Kenobi sorozatot akkor kihagyott ziccernek érezném :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kilenc évvel a yavini csata előtt:

- Obi-Wan, végre tudunk kommunikálni. Miről szeretnél beszélni?

- Anakinról. Mester, azt mondta, ő a Kiválasztott, ő hoz egyensúlyt az Erőben. Ebben az is benne van, hogy ostromot vezetett a Jedi Templom ellen, személyesen mászárolt le több tucat Jedi lovagot, köztük kisgyerekeket, hozzájárult a Galaxist rabszolgasorsba döntő Birodalom megalakulásához, brahiból azóta is embereket öldös és feltett szándéka, hogy kinyírjon engem?

- Bocs, egy pillanatra el kell mennem, Yoda hív a Dagobah-n, életbevágó. Pár perc és itt vagyok.

Kilenc évvel később:

- Ó, helló, Obi-Wan. Hát te hogy kerülsz ide?

- Emlékszel a kilenc éve feltett kérdésemre?

- Persze, máris válaszolok rá.

- Nagyszerű, de az a rész, hogy Anakin ki akar nyírni... Nos, az már tárgytalan.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Pletykák szerint az utolsó rész 90 perces lesz.

Nagyon díjaznám. Most olvastam egy cikket, hogy moziba küldik az utolsó rész premier napján a sorozatot, egybeni megtekintésre! Ejj ha itthon lenne ilyen! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt hol? Az amcsiknál?

Igen.

 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Pletykák szerint az utolsó rész 90 perces lesz.

Ez a pletyka onnan jön, hogy nagyjából ennyi marad hátra a moziban vagy ahol éppen adni fogják. Hayden és Deborah fog résztvenni ezen. Q&A is lesz, szóval szerintem a 90 percbe beleszámították ezt is. Én most egy kb. 1 órás epizódra számítok, van pár dolog, amit le kell zárniuk és ezekre érzésem szerint 40 perc nem lenne elég.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.