Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mit gondoltok? Merre lépünk tovább?

Azt gondolom, hogy Obi-Want bactába kell rakni, vagy kell egy kis időugrás. Aztán vagy Qui-Gonnal kell beszélnie, vagy egy másik 66-ost túlélt jedivel(pl.: Q.Vos.), hogy lelket öntsön belé. Majd egy kis edzés az Erő terén (haha: erőtér.. ;) ). Rocky zene nem kell alá, egye fene. Majd rá kell kanyarodnunk Leiára. Bizony nem egészen megnyugtató a helyzete, szerintem nem tudott elfutni Reva elől. Szóval, valahogy össze kellene futni velük és bemelegítésként lenyomni Revát! kb ennyi. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mit gondoltok? Merre lépünk tovább?

Úgy gondolom, hogy kapunk egy méginkább Obi karakterére fókuszáló epizódot, amely epizód végén elindul azon az úton, amelynek végpontja az utolsó epizódban lesz majd látható. Jó kérdés, hogy Vos feltűnik-e, mindenképpen van egy olyan képessége (Sötét tanítványt olvasók előnyben :)) amely szerintem segíthetne Obi-wanon. És persze ha már Obinak fel kell épülnie, jöjjön egy kis BoBF v2.0, alias flashback jelenet egy kis Haydennel. :D

Na és persze a másik oldalon kíváncsi vagyok, hogy Vader mekkora szerepet kap. És persze még ott van Reva és a kis Leia karaktere is. Talán végre megtudjuk Reva múltját? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Maxi jó rész volt. :D

 

jar jar binks GIF

 

Az 5. részben meg kell halnia Revának, hogy a 6. rész csak Anakinra és Obi Wanra fókuszáljon. Másrészt a 6. résznek legalább egy órásnak kellene lennie, hogy legyen idő szépen befejezni, illetve Obi Wannak a szálakat suépen elvarrni. Szerintem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 06. 08. - 22:16, csoli1138 írta:

Anger Zsoltos verzió még nem jött ma. eddig mindig megvolt estére. A családnak vária kell.. :( Lehet, hogy már csak 14-én jön?

Szerdán volt az első alkalom, hogy mondom nem az angol verzióval kezdem, hanem szinkronossal. Amikor este 8 volt már és még sehol a rész, akkor elég ideges voltam... :D

Jó, hogy mégis megnéztem angolul, mert várhattam volna még rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Voltak részletek amik eltértek, de nagyvonalakban egyezik a sztori. 

-Az első résznél gyakorlatilag hibátlan volt a leirás ráadásul elég részletes volt.

-A másik rész leírása nagyrészt egyezik viszont itt már becsúsztak hibák: a kémjelentés szerint Reva itt a második részben kaparintja meg Leia kis droidját és már itt beleültet egy nyomkövetőt, a rész végén pedig direkt engedi el őket mert tudja, hogy a droid jelezni fogja hogy merre mennek. Ráadásul a kémjelentés szerint Kumail Nanjiani karaktere miután kisegíti Obi-Want a rész végén bemutatja a jedit NED-B robotnak és Rokennek. Hát ez nem jött be.

-A harmadik és a negyedik rész leírása összegabalyodik. A negyedik részre jósolták Vader és Obi csörtéjét, amelyre a leírás alapján az Invkizitor palota megtámadásának a végén került volna sor (abba viszont beletaláltak, hogy Vader megégeti Obi-Want a párbaj végén). Ráadásul azt irták, hogy a meghekkelt Lola robot segítségével kapja el Reva Leiát. Azaz infó sem bizonyult valósnak, hogy a harmadik részben amikor tanácskoznak az Invkizitorok akkor a megbeszélésen Vader is részt vesz.

-Az Inkvizitor palota megtámadásánál azt irták, hogy Obi-Wan Roken embereivel és NED-B-vel fog nekivágni az akciónak.

-Az se jött be hogy Leia vallatásánál megsejti Reva, hogy Leia adaptálása körül valami nem oké.

 

Tehát sok apróság van ami mellé ment, de alapvetően ugyanaz a sztori. Épp ezért is várom a következő részt ami elég érdekesen hangzik, hogy finoman fogalmazzak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.