Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Érdekes lenne, ha Satine is benne lenne. Majd meglátjuk, hogy igaz lesz-e,

Nemrég olvastam egy szalagcímet, melyben McGregor a sorozatot a Logan-hez, illetve a Jokerhez hasonlította. Ez számomra nem volt pozitív dolog. A Logan-nél sajnálom, hogy egyáltalán beültem a moziba, és a Joker is csak egy szódával elmegy film volt, melyben Phoenix alakítása volt csak igazán jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Érdekes lenne, ha Satine is benne lenne. Majd meglátjuk, hogy igaz lesz-e,

Nemrég olvastam egy szalagcímet, melyben McGregor a sorozatot a Logan-hez, illetve a Jokerhez hasonlította. Ez számomra nem volt pozitív dolog. A Logan-nél sajnálom, hogy egyáltalán beültem a moziba, és a Joker is csak egy szódával elmegy film volt, melyben Phoenix alakítása volt csak igazán jó.

nem is merem a szövegkörnyezetet, de garanciát vállalok, hogy a Kenobi ezekhez csak nagyon sok költői beleérzéssel lesz hasonlítható.

Csak is arról lehet szó, hogy naturalistább, drámaibb emberközelibb lesz esetleg.

Ízig vérig sw nek kell lennie, nem hasonlíthat egy véres noir Loganre, vagy egy kőkemény súlyos pszicho-drámára, efelől meg lehet nyugodni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Lehet, hogy maga az ifjú Kenobi, ahogy a fenti képen mondja is. ;)

 

 

Ha jól emlékszem mondja is Qui-Gonnak hogy nem most és itt lesz a baj amit érez. Hát jól gondolta. Ha tudta volna kirúgja a kis Anakint az űrhajóból.:evil::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Frenkie írta:

Ha jól emlékszem mondja is Qui-Gonnak hogy nem most és itt lesz a baj amit érez. Hát jól gondolta. Ha tudta volna kirúgja a kis Anakint az űrhajóból.:evil::D

Igen, pontosan erre próbáltam célozni! :) Konkrétan veszélyesnek nevezi később is. Valamit megérzett, amit Qui-Gon nem.

Vagy Qui-Gon érezte globálban, hogy akármi legyen is Anakinra lesz szükség az egyensúlyhoz. Az az apró vargabetű a sithek útján, meg a Rend pusztulása belefér! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont ebben az esetben már teljes mértékben van helye egy találkozásnak a Mustafar és a Halálcsillag között. Hiszen Ben pontosan tudja az ep4-ben, hogy kicsoda Vader.

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kennedy ezt a Vanity fair interjúban árulta el, amit nem rég linkeltem be az SW jövője topikba.

Éppen ezért ez nem is minősül spoilernek.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Rupert Friend-interjú alapján lehetséges, hogy

Spoiler

az inkvizítorok helikopterezni fognak a sorozatban. :D

Forrás: https://ew.com/tv/obi-wan-kenobi-grand-inquisitor-rupert-friend-interview/

 

Tudom, hogy sokak szemét szúrja, de nekem nagyon tetszene, ha élőszereplősen látnánk ilyet. Egy kis polgárpukkasztás ráfér a rajongótáborra. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos ez...

Spoiler

érdekes lesz. Viszont az már nem tetszik, hogy 10 évig azt hitte,  Vader halott. Tatuin eldugott hely, de azért nem ennyire. Járnak oda űrutazók, csempészek, kereskedők bőven. És kizártnak tartom, hogy Obi-vannak mindene meglegyen a sivatagban. Be kell járnia a környező településekre beszereznie dolgokat. Nem tudom elhinni, hogy a Sithek bosszúja után 10 évig ne hallott volna szóbeszédeket a páncélos Darth Vaderről, vagy ne látott volna holofelvételt róla a HoloHálózaton. A Legendákban is egy ideig azt hitte, hogy Vadert megölte a Mustafaron, de ez a hite gyorsan eloszlott, amikor hírt kapott róla alig pár hónappal A Sithek bosszúja után. Ez a Legendák vonalon jobban be volt lőve.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.