Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Akár onnan is, hogy a sorozat címe "Obi-Wan Kenobi", nem pedig az, hogy "Kenobi", ahogy a plakátra írva vagyon.

Vagy érdemes a hivatalos Star Wars twitter csatornára felnézni, oda tesznek ki minden hivatalos dolgot először

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Honnan tudjam hogy fan munka, ha csak annyi volt felé irva, hogy május 25.-én érkezik?

A Yoda József mellett írtak mellett az is árulkodó, hogy a jobb alsó sarokban ott a készítő aláírása. Új filmekhez és sorozatokhoz készülő hivatalos posztereket nem szokott aláírni az alkotó. Illetve a hivatalos logo is teljesen más. És mindezeken túl, a Lucasfilm és semmilyen más stúdió sincs kiírva a sorozatok posztereire, csak a Disney+, ahol adni fogják. És, ami a legárulkodóbb: nincs fenn a hivatalos csatornákon és oldalakon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://starwarsmedia.hu/hirek/egy-ujabb-nagyagyu-karakter-a-kenobi-sorozatban.html?fbclid=IwAR08mBQjFEZrPQxXgkrYkM3lrCZDqz_jGFNAbfcriAOfHwuhjUKwxnj3s8k

 

Ian Mcdiarmid: 

Úgy gondolom, el kell fogadnom, hogy a hálátlan unokámnak [Rey Skywalkernek] köszönhetően a halálom végérvényesen kőbe lett vésve. [De] persze [Darth] Vader visszatér az új [Obi-Wan Kenobi] televíziós sorozatban, így felteszem, nem lehetetlen, hogy valamikor az árnyékban rejtőző mentora is előbújik.

 

 

Csúcs az öreg, meg kell hagyni.. :D  

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És a legjobb, hogy nem tud kiöregedni a szerepéből!

Plusz ha még egy mondat meglovagolható, Obi-Wan azt mondta Yodának, "csak szólj és végzek az uralkodóval!".. Szóval, ez Yodán múlik. És láthatunk egy Kenobi / Uralkodó párbajt, ahol egyértelmű hogy Obi-Wan nyer. És akkor az OT Palpatine-ja is egy klón lesz már. Párhuzamot vonva az ST-vel! ;)

Troll mód off... :)

 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Már csak Padmé hiányozna.

CGI arcot kapna? 40 körül van Natalie, azért 15 évet nem tudnak sminkel fiatalitani. Öregiteni meg úgy ahogy tudnak, érdekes. :)  

Gondolom úgy értetted, hogy flashback jelenetekben szerepelne, nem? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

CGI arcot kapna? 40 körül van Natalie, azért 15 évet nem tudnak sminkel fiatalitani. Öregiteni meg úgy ahogy tudnak, érdekes. :)  

Gondolom úgy értetted, hogy flashback jelenetekben szerepelne, nem? 

Ahogy Natalie Portman kinéz, szerintem még nem kéne cgi -15 évhez. És bár nagyon kedvelem, az Ő (flashback)cameoja nélkül simán el leszek. Ellenben Qui-Gon erőszellemének vagy a hangjának nagyon örülnék!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Ahogy Natalie Portman kinéz, szerintem még nem kéne cgi -15 évhez. És bár nagyon kedvelem, az Ő (flashback)cameoja nélkül simán el leszek. Ellenben Qui-Gon erőszellemének vagy a hangjának nagyon örülnék!

23-24 körül lehetet amikor a ROTS elkészült. Még mindig aranyos, de azért egy huszas évei elején járó nőt eljátszani 40 évesen, hát nem tudom. Ha benne lesz, flashback jelenetben, szerintem senki sem fog panaszkodni, sőt! Ha meg nem, akkor nem. :P  

 

Amúgy igyál meg egy sört, te kommented volt az ezredik!  :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

44 perccel korábban, Ody Mandrell írta:
  Spoiler elrejtése

Na ez ütne, bár egy kicsit dolgozni kellene Temuera fiatalításán. :D 

 

Spoiler

A The Mandalorian/The Book of Boba Fett alapján szerintem nem nagyon fognak fiatalítani Temuerán. Ha számoljuk a növekedésgyorsítást, akkor az Obi-Wan sorozat idejére (10 évvel az Ep3 után) Cody biológiailag 46 éves lenne. Míg Boba 41 éves a TM/TBoBF idején. Így szerintem Morrison ugyanúgy működne idősebb Cody-ként, ahogy működött idősebb Bobaként. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://starwarsmedia.hu/hirek/pletykak-az-obi-wan-kenobi-sorozat-sztorijarol.html?fbclid=IwAR3fDZM2JNlTt_vCZfZnH2SovA8KkLzylVVdhFmIKwvRaxMKdjvz2nJLWGs

 

Inkább spoiler mögé rakom, ha igaz, ha nem. Nem akarok balhét...

 

Spoiler

Egyes értesülések szerint állítólag a szériában fontos szerepet kap egy másik Jedi, aki túlélte a 66-os parancsot. Egészen pontosan egy fiatal Jediről van szó, akit Narinak hívnak, és sikerül megtalálnia a Tatooine-on bujkáló Kenobit, viszont mivel Inkvizítorok vannak a nyomában, ezzel veszélybe sodorja Obi-Wan küldetését, azaz magát Luke-ot.

 

Elvileg három Inkvizítor érkezik a sivatagos bolygóra: a Főinkvizítor, az Ötödik Fivér és egy eddig még nem látott társuk, a Harmadik Nővér. A Harmadik Nővér (akinek egy korábbi pletyka szerint a fő célja, hogy elkapja Obi-Want) meg is érzi az idős Jedi jelenlétét, viszont a Főinkvizítor nem veszi komolyan, nem hiszi el, hogy tényleg Kenobit észlelné.

 

Ahogy azt már megírtuk, azt is rebesgetik, hogy Bail Organa elhívja Obi-Want, hogy mentse meg a bajba jutott Leiát, és egy újabb pletyka alapján ezt azért vállalja a Jedi, hogy elcsalja a Tatooine-ról a Sötét Oldal használókat.
 

 

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 02. 23. - 17:47, Cpt. Rex írta:

CGI arcot kapna? 40 körül van Natalie, azért 15 évet nem tudnak sminkel fiatalitani. Öregiteni meg úgy ahogy tudnak, érdekes. :)  

Gondolom úgy értetted, hogy flashback jelenetekben szerepelne, nem? 

El tudnék képzelni egy álom-jelenetet, melyben Obi-van azt álmodja, hogy legyőzték Sidiosut, Anakin és Padmé együtt vannak, Anakin a világos oldalon van, a gyerek Luke és Leia együtt játszik Ahsokával.... Aztán jönne a keserű felébredés és egy könnyekben kitörő Obi-van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 minute ago, Darth Revan9 said:

El tudnék képzelni egy álom-jelenetet, melyben Obi-van azt álmodja, hogy legyőzték Sidiosut, Anakin és Padmé együtt vannak, Anakin a világos oldalon van, a gyerek Luke és Leia együtt játszik Ahsokával.... Aztán jönne a keserű felébredés és egy könnyekben kitörő Obi-van.

Érdekes lenn egy ilyet is látni, de max egy jelenet erejéig. 

 

14 minutes ago, Cpt. Rex said:

https://starwarsmedia.hu/hirek/pletykak-az-obi-wan-kenobi-sorozat-sztorijarol.html?fbclid=IwAR3fDZM2JNlTt_vCZfZnH2SovA8KkLzylVVdhFmIKwvRaxMKdjvz2nJLWGs

 

Inkább spoiler mögé rakom, ha igaz, ha nem. Nem akarok balhét...

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

Spoiler

Nekem ez a Narin-os szál, a Bail-Leia történettel együtt egy kicsit már soknak hangzik, egy egy évados sorozathoz. Nem kell ahhoz Bail Organa, hogy Kenobi elcsalja az őt, és az esetleges Narin-t kereső inkvizítorokat a Tatooine-ról. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Érdekes lenn egy ilyet is látni, de max egy jelenet erejéig. 

 

  Spoiler elrejtése

Nekem ez a Narin-os szál, a Bail-Leia történettel együtt egy kicsit már soknak hangzik, egy egy évados sorozathoz. Nem kell ahhoz Bail Organa, hogy Kenobi elcsalja az őt, és az esetleges Narin-t kereső inkvizítorokat a Tatooine-ról. 

 

 

Ezért raktam spoiler mögé.


Attól függ, milyen hosszúak lesznek az epizódok. És milyen hamar vágnak bele a lecsóba. :) 

Mennyi játékidőt emésztenek majd fel a flashback jelenetek, stb.. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Boba sok flashback-et tartalmazott. Meglepően sokat. Nem tudom kívánom e újra, de nyilván klassz lehetőségek lennének benne. A fent taglalt álom jelenet is jól hangzik, az nem flashback lenne, de egy kategóriába esne vele. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eltudom képzelni, hogy megkapjuk az Obi-wan-Padmé beszélgetést, amit anno Lucas kivágott a ROTSból. Ebben az esetben nem is kell Natalie szereplése, hiszen archív felvételről beszélünk. :)

 

A flashback jelenetekre szerintem maximum 1 epizódot szánnak, talán kettő, de nem gondolnák Boba Fettes mennyiségű klónháborús jelenetekre.

 

Az epizódok hossza meg annyi lesz, amennyire tervezték/vágták őket. Lehet kapunk fél órás epizódokat, lehet lesz köztük 1-2, amely egy órás lesz. Meglátjuk, ha megjön a sorozat. Mondjuk én örülnék neki, ha közel 50 perces epizódok jönnének, 1 epizód lehet rövidebb, a záró rész pedig a BF-hez hasonlóan 1 órás, a többi nyugodtan 50 körül szerepelhet. De mégegyszer, attól függ, mit szeretnének majd elmesélni és azt hány perceben tudják prezentálni számunkra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6x30 perc is 3 óra star warst jelentene Ewan McGregorral, és PT-s sleppjével. Óriási dolog lesz ez és lefogadom, hogy ez fenti szám több lesz epizódonként. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.