Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

40 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez azért figyelemre érdemes mondat... Sokkolt nézők....a nézők nincsenek felkészülve mennyire más lesz a sorozat. 

 

A TLJ előtt is ezeket mondták. :D Ismerve a rajongókat, vékony lesz a jég. Remélem azért mindez jót jelent és nem fordítva. 

Fény derül Obi és Anakin titkos románcára. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem is az szokott érdekelni, hogy nekem tetszen. Meg jó, ha tetszik ismerősöknek, bartátoknak is. De a gyűlölködők tábora olyan nagy lett az elmúlt években minden téren, hogy nagyon nehéz nem belebotlani, valami gyalázkodó véleménybe. Én is igyekszem ezeket elkerülni és saját véleményt kialakítani. De ott van az a hatás, hogy ezek az emberek igyekeznek áttolni a csalódottságukat másokra, mivel szúrja a szemüket, hogy vannak, akiknek tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

A jövő hét után talán már okosabbak leszünk, ha vége a Boba sorozatnak. Én reménykedem, hogy lassan kapunk valamit és elkezdik nyomatni a promóciós anyagokat is. :clap2:

Egyesek úgy tippelnek, hogy a Boba végén kapunk valamit. Mondjuk ezt nehezen képzelem el.

 

Három esély van a sorozat premierjének bejelentésére:

1. Superbowl, itt talán debütálhatna egy rövidke teaser a sorozathoz, a végén a dátum felfedésével. Ezt annyiból kizárnám, hogy az oldalak inkább Doctor Strange, Moon Knight és Lightyear(Toy Story spin-off) teasereket suttognak.

2. Jelenleg is tart elvileg a TCA, ha jól láttam egészen február végéig. Tavaly is februárban fedte fel a Disney a streamingjének a közelgő tartalmát, ha jól emlékszem, vagy 10 sorozat dátumát felfedték - köztük a Bad Batchét is - szóval a hónap végéig megkaphatjuk a dátumot.

3. Valamikor márciusban közlik velünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a TCA lesz a befutó. A Superbowl-ön egyértelmű, hogy inkább Marvel cuccokat akarnak bejelenteni. De igazából a THR elég hiteles forrás, nem hiszem, hogy mellélőnének.

Spoiler

Én a Bobától inkább valami Luke akadémiájáról szóló sorozat teaselését várom. Azt suttogják, hogy az új részben azért szerepelt annyit, mert itt tesztelték, hogy hosszabb ideig, több jeleneten keresztül is működik-e a CGI Luke. Megjegyzem, szerintem a Mando évadzárójához képest sokkal élethűbbre sikerült, de ez már egy kicsit offtopic.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami érdekes, hogy jelenleg a Celebration pont azon a héten lesz, amikor a sorozat indul. Durva hetünk lesz akkor. :yeah:

 

Amúgy most kicsit megnövekedett az esélye, hogy talán a Super Bowlon lesz valami teaserecske, de ha csak tavasszal lesz, nem fogok bánkódni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Na végre! Akkor a TBB második évadja is nyugodtan befejeződhet addig. 

Szerintem a TBB ezzel fog párhuzamosan menni. Hacsak nem szedik két felé az animációs sorozatot(mondjuk 8 rész a Kenobi előtt, 8 rész utána).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szerintem a TBB ezzel fog párhuzamosan menni. Hacsak nem szedik két felé az animációs sorozatot(mondjuk 8 rész a Kenobi előtt, 8 rész utána).

Remélem nem. Az Obi-Wan mellé bármi más SW tartalmat betenni, felér egy öngyilkossággal.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
  • Nagyon tetszik 1
  • Vicces 1
  • Tetszik 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Kenobi tábornok írta:

A kezében egy fénykard lenne? Anakiné?

Én is néztem. Szerintem az. Az övé nem ilyen. Meg is figyelhető Kenobi kardjának sziluettje az "i" betű, egy ilyen távoli képen is látszana, ha a sajátját tartaná a kezében, mert annak a nyaka olyan keskenyre van "esztergálva", Anakiné viszont sokkal hengerszerűbb. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szerintem a TBB ezzel fog párhuzamosan menni. Hacsak nem szedik két felé az animációs sorozatot(mondjuk 8 rész a Kenobi előtt, 8 rész utána).

Valamelyik Insiderben azt írták hogy 2022 tavasza, szóval szerintem a TBB még az Obi-wan előtt le fog futni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Jó lenne mert 2 napja nincs új Star Wars amit lehetne nézni :D 

Olvassá HR-t. :P

 

18 perccel korábban, WebbedApe írta:

Valamelyik Insiderben azt írták hogy 2022 tavasza, szóval szerintem a TBB még az Obi-wan előtt le fog futni.

Ha rövid az évad vagy egybe rakják ki, akkor persze. De eddig nem ezt tapasztaltuk. Az is hetiben fog jönni és valószínűleg legalább 12 részből fog állni. De ezt a sorozat saját topikjában beszéljük majd meg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.