Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

2 minutes ago, Bence1997 said:

És ahogy láttam, 0:20-nál rohamosztagosok vannak a néhai Jedi templomban? :D

Császári Palota!:D De amúgy igen, és már a concept artok is nagyon ígéretesek, hát még ha majd holnap meglátjuk az első képkockákat belőle.:yes: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Iqvi írta:

Császári Palota!:D

Kötözködünk? :P

 

6 perccel korábban, Iqvi írta:

De amúgy igen, és már a concept artok is nagyon ígéretesek, hát még ha majd holnap meglátjuk az első képkockákat belőle.:yes: 

Szétfogunk robbanni... a boldogságtól. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Loool. Leszedték. :lol:

 

Remélem nem ezt adják le holnap. :clap2:

 

szerk.: Itt vannak a concept artok, ha már a videó lekerült a napirendről. :)

Spoiler

JARBnOv.png

 

Aq1HpFA.jpeg

 

pzfGaUV.png

 

3iLQWmJ.png

 

rLscWDf.jpeg

 

OmPHayZ.jpeg

 

88jcayu.jpeg

 

AeDbBDW.jpeg

 

fZev0pH.jpeg

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Bomarr írta:

Hát akkor viszont van rá esély hogy ez lesz a holnapi trailer.

Igen, ahogy látom, mindenhonnan leszedték. Mondjuk remélem ha ki is adják, a bővítettet kapjuk. Emlékszem, a tavalyi Disney Investor napon leadták ezt, de voltak benne plusz dolgok is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem már a koncepciós rajzok is felcsigáztak. Corsucant, Jedi Templom Császári Palota, Darth Vader vs Ben Kenobi??? Ha csak a felét viszontlátjuk a képernyőn, nem fogunk tudni felállni a tévé elől. Hát ha még az Uralkodó is megjelenne, Ian McDiarmid megformálásában természetesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Darth Vader vs Ben Kenobi???

Ez számomra is a legnagyobb kérdés. Egyrészt sok kérdést felvet, másrészt olyan mintha a Mustafaron vívnának. Esetleg Vader kastélyában?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Bomarr írta:

A concept artokon kivül nagyon más nem is volt a klipben. Még mutatták Ewan-t meg a rendezőnőt, ahogy beszélnek a sorozatról és ennyi. Az egész alig volt több egy percnél.

Remélem egy trailer jön inkább holnap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van egy linkem, ahonnan letölthető a klip (aki lemaradt volna). Nem tudom, hogy erre is vonatkozik-e az a tilalom, ami a torrentekre is... Ezért inkább csak egy reddit posztot linkelek, melynek kommentjei között meglelhető :D https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/qrqjkt/obiwan_kenobi_sizzle_reel_disney_day/

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik felem nekem is vitatja a Vader/Kenobi találkozót, párbajt vagy inkább ezek létjogosultságát a két rész közt. De vannak Kenobi nak olyan mondatai is, amik olyanok mintha nem csak a holoneten látta volna Vadert Mustafar óta. "Inkább gép mostmár mint ember." Míg a galaxisban nem igen tudják, hogy Vader ex jedi, sőt maga Anakin, addig Obi-Wannak rá kellett jönnie, hogy Anakin túlélte a Mustafart. Mert abban a hitben hagyta hátra ott, hogy meghalt. És az ilyen pillanatokra lesz válasz ez a sorozat. Emlékezzünk a Rebels re mikor Ahsoka rakta össze a képet. Obi-Wan esetében ez csak most jön. Úgy néz ki nem csak a holonetről ismeri a páncélos lovagot. Tehát találkozhatnak. És Kenobi akkor még elsōre Inkvizítornak hiheti. Kemény lesz mikor megérzi ki az. És mivel a New Hope ban megtorpan mikor meglátja, az inkább egy "jesszus megint itt vagy, nem tudom megszokni" pillanat lesz, és ebben a sorozatban jön a nagy WTF! Nagyon várom! 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, csoli1138 írta:

 És mivel a New Hope ban megtorpan mikor meglátja, az inkább egy "jesszus megint itt vagy, nem tudom megszokni" pillanat lesz, és ebben a sorozatban jön a nagy WTF! Nagyon várom! 

 

Hát nekem ezt majd még meg kell szokni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Obi-Wannak rá kellett jönnie, hogy Anakin túlélte a Mustafart

Igazából ezt egy HoloNetes közvetítés alatt vagy egy űrjáró kalandor sztoriját hallgatva is összerakhatta. Obi-Wan tudta, hogy Anakin Sith neve Darth Vader, hisz a Jedi Templom biztonsági felvételein Sidious maga szólította Lord Vadernek Kenobi füle hallatára. Szóval, ha valahol is hall egy Darth Vader nevű figuráról, máris tudja, hogy az Anakin. És mivel látta elégni, a páncél sem lehet számára meglepő, pláne nem Grievous után, aki élő bizonyítéka, milyen fejlett a kibernetika és mikre nem lehetnek vele képesek. Ahogy Darth Maul után az sem lehet meglepő számára, hogy egy Sith képes túlélni mások számára halálos sérülést.

Itt szerintem csak két dolgot lehetne megmagyarázni egy találkozással. Az egyik, amit @Bomarr is említett, hogy Vader szerint volt olyan időszak, amikor Kenobi úgy gondolta, hogy Anakin megmenthető. Az ep3-ban, eddigi ismereteink szerinti utolsó előtti találkozásukkor Obi-Wan ebben egy cseppet sem hisz, éppen ellenkezőleg, végig biztos abban, hogy Anakint menthetetlen és megölni, nem megtéríteni akarja. A másik, hogy az ep4-ben Vader azt mondja, hogy tanítványként hagyta ott, de most ő a mester. Ahogy Luke mondaná: ebben a mondatban semmi sem igaz. Anakin már nem volt tanítvány, amikor utoljára barátokként találkoztak, ráadásul sosem hagyta ott sehol. Mind a Coruscanton, mind a Mustafaron Obi-Wan hagyta hátra. Plusz Vader semminek sem a mestere, maximum a nagyzolásnak - ez utóbbi amúgy tényleg betudható annak. Mondjuk valószínűleg az előbbivel ellentétben ez a mondat nem lesz helyretéve, mert ez abból jött, hogy Lucas az ep4 írásakor még nem is gondolt arra, hogy Vader valójában Anakin Skywalker, hanem úgy gondolta, hogy Vader Ben tanítványa volt, és tényleg otthagyta valamikor a Jediket.

Meg még egy ep3 és 4 közötti találkozó még arra is magyarázat lehet, hogy Tarkin és az Uralkodó miért kételkedik abban, hogy Kenobi még él, amikor a Mustafarról egyértelműen eljött, és azért 19 év nem olyan nagy idő, hogy egy ember természetes halálát biztosra vegyük. Pláne úgy nem, hogy Obi-Wan csak 38 éves volt, amikor utoljára látták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

ráadásul sosem hagyta ott sehol. Mind a Coruscanton, mind a Mustafaron Obi-Wan hagyta hátra.

 

Szerintem ezt lehet értelmezni átvitt értelenben, úgy hagyta ott, hogy elfordult tőle és attól az eszmétől amit Obi-Wan képviselt, így nem számít ki volt az aki fizikálisan elsétált. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Cupsy írta:

Szerintem ezt lehet értelmezni átvitt értelenben, úgy hagyta ott, hogy elfordult tőle és attól az eszmétől amit Obi-Wan képviselt, így nem számít ki volt az aki fizikálisan elsétált.

Igen, lehet így is értelmezni. Csak nekem, főleg ebben az időszakban, Vader nem tűnik annak a átvitt értelemben beszélő alaknak. Ráadásul a "tanítványod" szakasz átvitt értelemben sem működik szerintem, hiszen Anakin már évekkel azelőtt, hogy Sith-é vált, többre értékelte magát Obi-Wannál (ep2). Ha már Jediként is többre tartotta magát a mesterénél, kétlem, hogy akárcsak átvitt értelembe is úgy gondolná Sith Nagyúrként, hogy a klón háborúk lezárásának idején alárendelt volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időközben felkerült a Willow 3 perces videója a Disney+ twitterére. Ez a videó tegnap már elérhető volt egy ideig - míg a Disney nem intézkedett.

 

Ebből kifolyólag szinte biztos, hogy megkapjuk hivatalos formában a tegnapi videót. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.