Ugrás a kommentre

POLITIKA (CSOPORT SELEJTEZŐ)


Donát

POLITIKA (CSOPORT SELEJTEZŐ)  

25 felhasználó szavazott

  1. 1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness Főtáblájára?

    • Bail Organa
      20
    • Mas Amedda
      3
    • Mon Mothma
      1
    • Finis Valorum
      1

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

A kor karizmatikus politikusai felsorakoztak a szavazataitokért. Itt van Bale Organa, a Saga Deák Ference, Mon Mothma, aki mindhárom fő érában tevékeny szerepet töltött be a politikai közéletben, Mas Amedda, aki Palpatine hűfegyverhordozójaként munkálkodott a béke és a rend galaxisán - na persze - és itt van még Finis Valorum, aki persze mindig jót akart, de annál kevesebbszer sikerült ezt ténylegesen összehoznia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, az szerintem is sokat ártott neki eddig. Pedig csak egy kicsit lett árnyalva. Ellenben létrehozta az UK-t, és hát tevékeny részese volt addig is az eseményeknek. :hmm: Leszavaztam Bailre, de lehet, hogy még alszok rá egyet. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mon Mothmára akkor sem szavaznék, ha egyedüli jelölt lenne, és ha választanom kellene Palpatine és Mothma között, akkor sokáig éljen a Birodalom. :D Na jó, utóbbi túlzás, de nem titkolom: én nagyon megutáltam Mothmát az elmúlt időszakban.

Valorum a nagybetűs semmilyen, két szereplés alatt sem tudott semmit sem villantani, azon kívül, hogy politikai karrierjének végén leült. Mas Amedda meg... Ugyanaz, neki is a legemlékezetesebb pillanati, amikor azt üvölti: RENDET!

Szóval ebben a mezőnybe nincs más, akire szavazhatnék, csakis Bail. Szimpatikus fickó, aki nagyon sokáig harcolt az igazságért, végül ez is lett a veszte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Mon Mothmára akkor sem szavaznék, ha egyedüli jelölt lenne, és ha választanom kellene Palpatine és Mothma között, akkor sokáig éljen a Birodalom. :D Na jó, utóbbi túlzás, de nem titkolom: én nagyon megutáltam Mothmát az elmúlt időszakban.

Valorum a nagybetűs semmilyen, két szereplés alatt sem tudott semmit sem villantani, azon kívül, hogy politikai karrierjének végén leült. Mas Amedda meg... Ugyanaz, neki is a legemlékezetesebb pillanati, amikor azt üvölti: RENDET!

Szóval ebben a mezőnybe nincs más, akire szavazhatnék, csakis Bail. Szimpatikus fickó, aki nagyon sokáig harcolt az igazságért, végül ez is lett a veszte.

Nekem az a kedvencem, mikor kivonul a Yoda vs. Sidiousról. Pedig ő lehetett volna a VIP néző. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Nekem az a kedvencem, mikor kivonul a Yoda vs. Sidiousról. Pedig ő lehetett volna a VIP néző. :D

Kivonul, aztán mit csinál? Jó kérdés, de ha azt veszem figyelembe, hogy mennyi időbe telt, mire a klónok megjelentek, szerintem még lazán bedobott egy kávét, kiment a retyóra, meg talán egy cigi is belefért, mire riasztotta az őrséget, hogy egy áruló Jedi mester éppen igyekszik a szenátusban kinyírni a frissen megkoronázott császárt. :) Lehet mégis rá kellene szavazni? Kevesen tettek többet azért, hogy Yoda sikerrel járjon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Dzséjt írta:

Kivonul, aztán mit csinál? Jó kérdés, de ha azt veszem figyelembe, hogy mennyi időbe telt, mire a klónok megjelentek, szerintem még lazán bedobott egy kávét, kiment a retyóra, meg talán egy cigi is belefért, mire riasztotta az őrséget, hogy egy áruló Jedi mester éppen igyekszik a szenátusban kinyírni a frissen megkoronázott császárt. :) Lehet mégis rá kellene szavazni? Kevesen tettek többet azért, hogy Yoda sikerrel járjon. :D

Lehet úgy volt vele, jobb, ha ezt nem látja, mert akkor könnyebb lesz róla hazudni. :D És lehet azt akarta, hogy más se lássa inkább, ezért nem szólt. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mas Amedda kapta a szavazatomat. Számomra egyébként ez kifejezetten nehéz döntés volt, mert a jelöltek nem egészen egyenértékű szereplők. Bail gyakorlatilag az Ep3 egyik főszereplője, míg Mothma és Amedda ketten együtt nem rendelkeznek annyi szöveggel. Ennek ellenére Amedda szerintem baromi jó mellékszereplő, aki - ha csak politikai karrierjét nézzük - messze a többi jelölt fölé nőtt. Oké sosem volt főkancellár, de hosszú hosszú éveken át nyalta Palpi hátsó fertályát, és egészen az elejétől ott volt mellette mint fontos szövetséges. Ja, és nagyon csípem azt is amikor szegény Jar Jar átverésénél Palpi alá dolgozik.

 

Amedda kapcsán hirtelen még ez a videó jutott eszembe. Ha nem ismeritek mindenképpen nézzétek meg, nagyon Vicces

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy Bail másfél-két évtizeddel előbb meghalt volna. Így is eléggé helyben hagyták, amikor a népszerűségét kihasználva szeretett volna felszólalni olyasmiben, amit Palpatine nem szeretett volna hallani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Dzséjt írta:

Vagy Bail másfél-két évtizeddel előbb meghalt volna. Így is eléggé helyben hagyták, amikor a népszerűségét kihasználva szeretett volna felszólalni olyasmiben, amit Palpatine nem szeretett volna hallani. :)

És a szálak véletlenül egy Dooku gróf nevű emberhez vezetnének, akinek történetesen egy droidserege lenne. És hopp, egész véletlen lenne egy serege a Köztársaságnak is. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.