Jump to content

Rey vs. Director Krennic (NYOLCADDÖNTŐ)


Donát

NYOLCADDÖNTŐ #3  

27 members have voted

  1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness TOP 8-ba?


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 12/04/17 at 06:59 PM

Recommended Posts

  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tegnap még gondolkodás nélkül Krennic kapta volna tőlem a szavazatot, mivel szombaton újranéztem a Rogue One-t. Viszont ma megnéztem a Force Awakens-t és úgy döntöttem, mégis Rey kapja a szavazat

Én is Reyre szavaztam. Krennic jó, de kb. az jut eszembe, amikor Ventress neki akar menni Yodának a TCW elején.  

Krennic nagyon jól eltalált karakter, a RO-ban a legjobbak között van, sőt az újak közül tán még a legjobb is lehet. Reyt pedig a 7 legjobbjának tartom. Ami a legnagyobb különbség, hogy Krennicet ugya

Két új karakter néz szembe egymással. Rey a TFA üdvöskéje, aki talán a legerősebb karakter lett az új trilógiában, Krennic viszont hasonlóan erős szereplő volt a tavaly debütált Rogue One-ban. Vajon a törtető birodalmi elég erős ahhoz, hogy megállítsa Reyt?

Link to comment
Share on other sites

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Rey teljesen más kategória, mint Krennick. Ment is előbbire a szavazatom. Sajnos az igazgatónak a játszma most véget ért. 

Én is Reyre szavaztam. Krennic jó, de kb. az jut eszembe, amikor Ventress neki akar menni Yodának a TCW elején. :D 

Link to comment
Share on other sites

Krennic nagyon jól eltalált karakter, a RO-ban a legjobbak között van, sőt az újak közül tán még a legjobb is lehet. Reyt pedig a 7 legjobbjának tartom. Ami a legnagyobb különbség, hogy Krennicet ugyan bármikor örömmel látom a vásznon, mint egy kész szereplő, viszont nem igazán ébreszti fel bennem a kíváncsiságot, hogy miképp jutott el idáig, illetve ha életben maradt volna se izgatna annyira mi lett vele. Persze érdekelnének ezek is, de össze se hasonlítható azzal, ami Rey esetében megvan. Az ő előéletére és jövőjére piszkosul kíváncsi vagyok, amellett persze, hogy őt is legalább annyira szeretem ha szerepel.

Link to comment
Share on other sites

9 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Roppant egyenlőtlen küzdelem. Ez a lány mindenkit letarol az útból.

Nagyon eltalálták a karakterét, hiszen ő az új trilógia főhősnője. Szerintem nagyon kevesek vannak, akik megszorongatnák őt (Anakin, Palpatine, Han, csakhogy a nagyok közül említsek valakit. )

Link to comment
Share on other sites

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Lehet, hogy mindenkinél. 

A sorsolástól is függ. Lehet pl. van, akinél Yoda vagy Han előrébb lenne nála, de ők meg kiestek/kiesnek. Rey szerintem abszolút az egyik esélyes a győzelemre.

Link to comment
Share on other sites

Tegnap még gondolkodás nélkül Krennic kapta volna tőlem a szavazatot, mivel szombaton újranéztem a Rogue One-t.

Viszont ma megnéztem a Force Awakens-t és úgy döntöttem, mégis Rey kapja a szavazatom.

Link to comment
Share on other sites

  • Donát unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text .   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored .   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information