Ugrás a kommentre

Rian Johnson új trilógiája


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Sajnos én viszont a környezetemben elég gyakran tapasztalom Az utolsó Jediket övező gyűlöletet. Trolin, villamoson, megállóban, boltban, újságosnál, könyvtárban...stb is elég sokszor belefutottam már Az utolsó Jediket gyalázkodó párbeszédekbe. Volt olyan is, aki ott a fülem hallatára arról beszélt, hogy akiknek tetszenek a Disney Star Wars filmjei, azok igénytelen fanatikusok, akik azzal, hogy szeretik az új filmeket, elpusztítják a régi SW-t, amin felnőttek. Jó, hogy nem hallgattam sokáig ezt a f*szságot.

Az utóbbi időben elgondolkodtam, hogy a hatalmas gyűlölet hullám milyen hatással lehet a 9. epizód bevételeire. A Skywalker kora elérheti a globális 1 milliárdot? Vagy elképzelhető, hogy max csak 500-600 millióig jut világszerte. Egy kicsit félek ettől. Nem lenne túl jó, ha leszerepelne A Skywalker kora.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Nem lenne túl jó, ha leszerepelne A Skywalker kora.

Nem látok rá túl nagy esélyt. Tegnap, mikor néztem a Jokert, elég nagy zaj volt az előzetesek alatt a teremben. Egészen az EpIX előzeteséig, ahol is mindenki hirtelen elnémult és a vászonra figyelt. Hátborzongató érzés volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Manapság a streaming és egyéb digitális szolgáltatások idején már egyáltalán nem biztos. Van olyan ismerősöm, aki (ha jól emlékszem) az apple boltban vette meg, amikor véletlen aprópénzért adták. És rajongó. Én inkább úgy összegezném, hogy azok az emberek (SW rajongók és mezei filmrajongók), akik még szeretik a polcaikon tudni a filmeket.

Az tény hogy ezer indoka lehet ki miért veszi meg a filmeket. Én pl. a Gyűrűk Urát 1x láttam moziban de a dvd-ből 2 szettet is vettem. Egyet ajándékba, egyet magamnak. Az extrák között rengeteg concept art és tutorial volt, olyan források amikből rengeteget tanultam és a munkám során is használni tudtam (grafikus vagyok). Viszont nem tartom magam GYU rajongónak. A SW-t milliószor láttam moziban, volt olyan film amire vagy 5x ültem be, rajongónak tartom magam, de semmilyen fizikai formátumban (DVD vagy Blue Ray) nem vettem meg. Viszont kismillió képregényem van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Rian elárulta, hogy továbbra is szerződése van a Lucasfilmmel, valamint azt is, hogyan inspirálták az új fiomjének (Knives out) egyik karakterét: egy fiút, aki gyűlölködő, alt-right tweetekkel árasztja el a Twittert.

 

Zseniális a pali :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Brodie írta:

Nem biztos, hogy ez a legjobb módja annak, hogy a rajongók közötti megosztottságot enyhítse, hogy le "alt-right"-ozza azt, akinek nem tetszik a TLJ. :nana:

Eleve nem mintha ez egy negatívum lenne... 

Hát pedig semmiben sem különböznek a náciktól(márpedig az USA-ban az alt right a nácik) azok aki szélsőségesen és ostoba módon még fikázzák az EP8-at.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Brodie írta:

Ha viszont tényleg azok, (nem) akkor talán nem kéne lenácizni a másikat.

Nyilván nem a kisujjából szopta, plusz neki írtak nem neked vagy nekem. ;) Szerintem van annyira intelligens, hogy ezt eltudja dönteni a tapasztalatai alapján, nem kell innen beleszólnunk. ;) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Rian Johnson forevor. Végre valami biztos hír.:D

Nekem úgy tűnik igazából továbbra sincs semmi hír. Ez oké hogy szerződésben van a Lucasfilmmel, de egyelőre nincs egyetlen projektje se ami zöld utat kapott volna. Remélhetőleg az ep.9 után pár hónapon belül bejelentik ha készít valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

Remélhetőleg az ep.9 után pár hónapon belül bejelentik ha készít valamit.

Én arra tippelek hogy bizonyos mértékű koncepciós munkák már elindultak, például a látványtervezés. Gondolom a 9.rész után valamikor már megtudunk róla valamit. Amúgy is, egy ilyen időszakban nem volna szerencsés bejelenteni egy ilyen hírt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel azt éri el, hogy még az is összeráncolja a homlokát, aki szereti a filmjét és őt szimpatikusnak találja.

Akinek nem tetszik a filmem, az mind hibbant alt-rightos, figurázzuk is ki.

7 perccel korábban, Bomarr írta:

 

Nekem úgy tűnik igazából továbbra sincs semmi hír. Ez oké hogy szerződésben van a Lucasfilmmel, de egyelőre nincs egyetlen projektje se ami zöld utat kapott volna. Remélhetőleg az ep.9 után pár hónapon belül bejelentik ha készít valamit.

Így van. A Solo korábbi rendezői mesélhetnének róla, hogy mennyire biztos egy Lucasfilmes szerződés. Még akkor sem, ha már hónapok óta forgatsz. 

 

 

 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én attól félek, hogy ha esetleg az ep9 fogadtatása nem lesz fényes, akkor borul minden 2020 utáni filmes terv... Képzeljük el mi történne, ha film nem hozna 1 milliárd dollárt sem, és Kennedy levonja ebből azt a következtetést, hogy a Rian által készített TLJ túl sok nézőtt fordított el a SW-tól...

Éppen most , Brodie írta:

Akinek nem tetszik a filmem, az mind hibbant alt-rightos, figurázzuk is ki.

Szerintem nem ez az új karakterének üzenete

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Yoda József írta:

Mondjuk én attól félek, hogy ha esetleg az ep9 fogadtatása nem lesz fényes, akkor borul minden 2020 utáni filmes terv... Képzeljük el mi történne, ha film nem hozna 1 milliárd dollárt sem, és Kennedy levonja ebből azt a következtetést, hogy a Rian által készített TLJ túl sok nézőtt fordított el a SW-tól...

Ez azért kétélű kard, mert mi van, ha az ep9 fogadtatása viszont nagyon fényes lesz? Akkor miért gondolnák azt, hogy térjünk vissza a Rian Johnson-i vonalra. Bárhogy alakul, lehet akárhogyan magyarázni.

Sikeres lesz: az ep8-at annyira szerették az emberek, hogy a folytatására is kíváncsiak voltak. Sikeres lesz: azért, mert ez nem Rian Johnson filmje.

 "Ez is Pintért igazolja..." :D

 

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintem nem ez az új karakterének üzenete

Remélem, mert érdekel a film és a trailere is tetszett. Meg tegnap adtam rá egy 10-est imdb-n. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Brodie írta:

Nem biztos, hogy ez a legjobb módja annak, hogy a rajongók közötti megosztottságot enyhítse, hogy le "alt-right"-ozza azt, akinek nem tetszik a TLJ. :nana:

Eleve nem mintha ez egy negatívum lenne.

Nem azt mondta Rian, hogy az EpVIII-at bírálók alt-rightosak ... Hanem szegény kapott millió egy k.rvaanyázós bejegyzést (alaptalanul, hiszen ha nem tetszik a film, az se jogosít fel senkit se ilyesmire) amiből lett egy gyűlölködő karakter, aki alt-rightos posztokat tweetel. Ebből azt kihozni, hogy Rian szerint az EpVIIIat bírálók nácik (pláne, hogy nem is a mezei kritizálókról van ott szó), azért merész. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Yoda József írta:

Mondjuk én attól félek, hogy ha esetleg az ep9 fogadtatása nem lesz fényes, akkor borul minden 2020 utáni filmes terv... Képzeljük el mi történne, ha film nem hozna 1 milliárd dollárt sem, és Kennedy levonja ebből azt a következtetést, hogy a Rian által készített TLJ túl sok nézőtt fordított el a SW-tól...

Mondjuk, esetleg ha így lesz az azért nem lehet, mert esetleg sz*r lett az EPIX? A saját jogán? ;) Szerintem nagyon túl van dimenzionálva a TLJ "hatása".

20 perccel korábban, Yoda József írta:

Szerintem nem ez az új karakterének üzenete

Szerintem se. Azokra vonatkozik akikkel Riannak rossz tapasztalata volt és tényleg ilyen agyalágyult barmok. 

23 perccel korábban, Brodie írta:

Ezzel azt éri el, hogy még az is összeráncolja a homlokát, aki szereti a filmjét és őt szimpatikusnak találja.

Akinek nem tetszik a filmem, az mind hibbant alt-rightos, figurázzuk is ki.

De nem erről van szó. Fentebb is írtam, de levegőnek nézted.... :roll: 

 

31 perccel korábban, Bomarr írta:

 

Nekem úgy tűnik igazából továbbra sincs semmi hír. Ez oké hogy szerződésben van a Lucasfilmmel, de egyelőre nincs egyetlen projektje se ami zöld utat kapott volna. Remélhetőleg az ep.9 után pár hónapon belül bejelentik ha készít valamit.

Pedig de. Épp a múltkor beszéltünk róla, hogy Rian már biztos nincs képben csak nem mondják meg. Épp ez mutatja, hogy semmi gáz nincs egyelőre, és a múltkori interjúból leszűrt következtetésünk téves volt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Nem azt mondta Rian, hogy az EpVIII-at bírálók alt-rightosak ... Hanem szegény kapott millió egy k.rvaanyázós bejegyzést (alaptalanul, hiszen ha nem tetszik a film, az se jogosít fel senkit se ilyesmire) amiből lett egy gyűlölködő karakter, aki alt-rightos posztokat tweetel. Ebből azt kihozni, hogy Rian szerint az EpVIIIat bírálók nácik (pláne, hogy nem is a mezei kritizálókról van ott szó), azért merész. :)

Elviselem én a dislike-ot, de hol is náciztam én? :pill:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mondjuk, esetleg ha így lesz az azért nem lehet, mert esetleg sz*r lett az EPIX? A saját jogán?

Amiatt is lehet majd. Majd ha kijött a film, és mondjuk tényleg sz*r, még a szakma is annak tartja, meg mondjuk itt a fórum többsége is, akkor biztosan a saját jogán hozott keveset. De ha mondjuk a film jó, de ennek ellenére keveset hoz, az megint egy másik történet.

 

De inkább legyen jó is, és hozzon is vagy másfél milliárdot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Brodie írta:

Akinek nem tetszik a filmem, az mind hibbant alt-rightos, figurázzuk is ki.

Köze nincs ahhoz a dolognak, amit írsz.

 

Akkor a nácizást visszavonom, mert azt Frenkie írta az alt-rightra, de akkor se igaz, amit írsz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Brodie írta:

Éppen ezt írtam, hogy az alt-rightosok nem nácik. :pfff:

Aham, akkor mi is a baja az alt-right bandának a TLJ-vel? Sok benne a nő? A néger meg a sárga? Egyáltalán melyik irányzatba fér bele a gyűlölet ezen formája? Nem nácik. Lehet, de kb. összemérhetőek velük a nézeteik alapján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Aham, akkor mi is a baja az alt-right bandának a TLJ-vel? Sok benne a nő? A néger meg a sárga? Egyáltalán melyik irányzatba fér bele a gyűlölet ezen formája? Nem nácik. Lehet, de kb. összemérhetőek velük a nézeteik alapján.

Éppen ezt mondom, hogy ez a baromság, hogy az alt-rightnak van baja van a filmmel. Ilyen embernek is, meg olyan embernek is van vele baja politikai nézettől függetlenül. Meg ilyennek is tetszik, meg olyannak is. Félrevezető egy már létező "gonosz ellenségre" ráhúzni ezt a jelenséget. Mások meg a liberálisokra mondják azt, hogy liberálfasiszták, megint mások meg azt írják, hogy feminácik, ennyi értelme van a nácizásnak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egy sima átlagember akinek nem jön be a film az nem veri a tam-tam-ot két évvel a bemutató után is. Vagy ha ennyire tolja a negatív hullámot akkor ott agyban nem stimmel valami. Szóval itt nem általánosságban azokról van szó akiknek nem jött be a TLJ hanem egy elvakult csoportjukról. Szerintem ezt mondja Donát is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.