Ugrás a kommentre

Rian Johnson új trilógiája


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2020. 07. 16. - 20:28, Ody Mandrell írta:

Aki még mindig zaklatja azt be kell zárni egy nagy fehér épületbe. 

De hát ők csak "szeretetből" reagálnak. :lol: Nem akarják, hogy a szeretett univerzumuk későbbi filmjei minőségi romláson menjenek keresztül. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 hónappal később...
3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Kizárt, hogy Waititi filmje előtt lenne Rian mozi. Azt már itt kellett volna prezentálni.

Egyetértek.

 

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Én erre tippelnék.

Ennek én is örülnék. Reménykedjünk, hogy ez lesz. :)

 

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Igazán nagy összeborulás még nem volt, szerintem ha nem is lesz filmje arról egy büdös szót nem fognak szólni. Egyszerűen csak nem készül tőle semmi.

A GoT -os srácok helyzete előfordulhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem megnőtt az esélye, hogy nem lesz belőle semmi, de ha esetleg mégis, akkor reális forgatókönyvnek azt tartanám, hogy a Lucasfilm kivár, amíg kikopik a gyűlölet az emberekből, és idősebb lesz az a generáció, aki az ST-n nőtt fel. Akkor esetleg újra elővehetik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vagyok benne hogy ez a projekt évekig kuka, de szerintem inkább végleg. Amit bejelentettek tegnap az több évre előre szól. Ha gondolkodnak is Rianban az évek múlva lesz, de ki tudja egyáltalán akkor Rian akarja-e még stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Az emberek a prequellel is megbarátokoztak. A TLJ-vel is megfognak. Az okos döntés a Disney részéről mindenképp az lenne, ha Riant nem eresztenék szélnek. Valszeg a következő 3-4 évben nem lesz semmi a a trilógiájából, de utána szerintem Rian-nek meg kéne adják a lehetőséget egy új SW projekthez. Ha nem is feltétlenül három filmhez, de legalább egyhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Bomarr írta:

Az emberek a prequellel is megbarátokoztak. A TLJ-vel is megfognak. Az okos döntés a Disney részéről mindenképp az lenne, ha Riant nem eresztenék szélnek. Valszeg a következő 3-4 évben nem lesz semmi a a trilógiájából, de utána szerintem Rian-nek meg kéne adják a lehetőséget egy új SW projekthez. Ha nem is feltétlenül három filmhez, de legalább egyhez.

Szerintem az TLJ egy nagyon jó kis film lett. december végén néztem hosszú szünet után és minden képkockájából éreztem amit első nézéskor, hogy bátor. Jó és új irányokkal lett megpakolva és inkább az a "baj", hogy ezeket inkább lereszeli 9 és a 7-hez kanyarodik vissza. Ami meg azért esik jól, mert a 7-ben is elindulni látszanak dolgok, csak 8 irányai lettek mások kissé.

Mindezek a botladozások ellenére elfogadható az új trilógia egyben egyként és összességében nem történik benne semmi kevésbé megbocsátható, mint amennyi "összefüggéstelenség(koncepcióváltások)" már az OT filmjei között is megvoltak. Csak azokat nem az első sorból néztük fórumozva, hanem egyben abszolváltuk gyerekként kész tényekként és nem agyaltunk rajta mit kellett volna másként!

Bizonyítékul; a gyerekeimnek semmi szájhúzásuk nincs az új trilógia eseményeit végignézve. Én maradok a PT nagy rajongója, bárki barmit mond! ;)

De Johnson egy jó rendező, felejthetetlen pillanatokat hozott a 8-cal az sw-be és megnézném mit hozna még akár egy kevésbé kötött érában is a műveit.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt egy összefoglaló cikk a fejleményekről.

 

Szerintem egyértelmű, hogy időt akarnak adni a TLJ után, mert úgy is az lesz amit Bomarr írt.

 

Idézet

Az emberek a prequellel is megbarátokoztak. A TLJ-vel is megfognak.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Tudom április elseje van, de ez most nem vicc:

 

Rian a nyáron elkezdi forgatni a Knives Out 2. részét és elvileg már a harmadik rész forgatókönyvét is megírta. Ezen felül a Peacockra érkezik egy sorozata, továbbá besegít executive producerként a Weiss/Benioff kettősnek egy Netflixes kínai-sci-fi széria gyártásában.

 

Talán összejöhet a 2027 -es kezdés? Nagyon örülnék neki. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Tudom április elseje van, de ez most nem vicc:

 

Rian a nyáron elkezdi forgatni a Knives Out 2. részét és elvileg már a harmadik rész forgatókönyvét is megírta. Ezen felül a Peacockra érkezik egy sorozata, továbbá besegít executive producerként a Weiss/Benioff kettősnek egy Netflixes kínai-sci-fi széria gyártásában.

 

Talán összejöhet a 2027 -es kezdés? Nagyon örülnék neki. :clap2:

Nem akarok negatív lenni, de már évek óta be lett jelentve ez a trilógia, és úgy tűnik mindennel foglalkozik csak star warsal ne kelljen.  Az Avatar 2 és George R.R. Martin új könyve mellé lassan fel lehet írni ezt a trilógiát is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, ati írta:

  Az Avatar 2 és George R.R. Martin új könyve mellé lassan fel lehet írni ezt a trilógiát is.

Ennyire negatív még nem lennék. Tuti előbb kapjuk meg mint a Tél Szeleit. :D Az Avatar 2 is elvileg már 95%-ban kész. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
31 perccel korábban, Pildi írta:

Lehet, hogy várni kell rá, de ha akkor rendez SW filmet, amikor ahhoz lesz kedve, ötlete, ihlete,

 

Az a baj hogy a mai filmgyártásba egyre kevesebb helye van az ilyen művészi felfogásnak. Tarantino az akiről eltudom képzelni hogy akkor és úgy készíti el az utolsó filmjét amikor akarja. És tényleg csak akkor rúgja majd fel a 10 filmes tervét, és tér vissza ha nagyon megakarja valósítani egy film ötletét. 

Szerintem Rian Johnson jobban érezheti magát a jelenlegi Netflix szerződésével, mintha a Disney-nek kéne SW-t rendezni 23 decemberére, azt olvasva ezer helyről hogy van e kontroll a feje fölött vagy megint kifogja -e akasztani a rajongókat.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Támadt egy ötletem:

 

Ugye tudjuk, hogy 2023 -ra jön a Rogue Squadron, Patty Jenkins rendezésével. Azt is tudjuk, hogy Taika Waititi is SW filmet fog rendezni, a napokban pedig kiderült, most, hogy már végzett a Thor 4 forgatásával, ráállhat mégjobban az SW projektjére, ebből pedig könnyen kisülhet a 2025-ös film.

Illetve azt is tudni lehet, hogy a Loki írója Feige producerkedésével - gondolom Kennedyvel közösen - egy SW filmen dolgozik. Minden bizonnyal akár a 2027-es film is lehet az övék.

 

Na és itt jön be az én ötletem. Most, hogy a Netflixre fog érkezni a Knives Out 2. és 3. része - a 2. részt már félig le is forgatta Rian, a nyár végéig befejezi a filmet, a 3. részt pedig már jövőre le is tudja forgatni - és én most arra gondolok, hogy vajon a Disney nem akarna -e SW filmeket készíteni a saját streamingjére? Én eltudnám képzelni, hogy azokban az években, amikor nem lesz SW film - 2024, 2026 és 2028 - a Disney+ megajándékoztat bennünket egy RJ trilógiával.

 

Persze örülnék, ha a nagyvásznon látnánk Rian filmjeit, de ha úgy nem jön össze, én már ennek is nagyon örülnék. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.