Ugrás a kommentre

Rian Johnson új trilógiája


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Szerintem is úgy lenne jó ha egyik évben a Benioff és Weiss, a másik évben Pedig Rian filmje jönne. Belátom erre kicsi az esély.

 

@Brodie Nem értek egyet! Egyrészt én nem érzem ezt az "elementáris" gyűlöletet az SW iránt, pedig sok helyre járok (tfn, swnn, msw, reddit), másrészt ami van, azt szerintem az általad is emlegetett közösségi média nagyítja fel, és nem új dolog. Azt mondod a PT idején is megvolt az ellenszenv de nem ennyire. Erre meg azt felelem, hogy az idő mindent megszépít.... Vagyunk itt jó páran akik nagyon is jól emlékszünk arra a gyűlölet hullámra ami akkor volt! Mennyire szidták a nyálas Anakint, a rendezést, a színészeket, a forgatókönyvet, a cgi-t, midnent. Lucast fel akarták akasztani, nap mint nap azzal múlattuk az időt az sw.hu fórumán, hogy harcoltunk. Olyan volt néha, mint egy háború. A különbség, hogy akkoriban még nem voltak ilyen twitter, facebook meg hasonló közösségi oldalak, ahol a sok f@szkalap anonim szórhatta a nem egyszer irreális és röhejes baromságait. Elég ha csak erre a fórumra gondolsz miért jött létre. Idézek az interjúmból ha megengeded:

 

"Sajnos az EPIII bemutatása utáni időkben egyre rosszabb lett a helyzet, mert jóformán csak a két tábor (előzményeket szeretők és utálók) vitáiról szólt minden, sokszor nem mellőzve a sárdobálást sem. Végülis ez adta a végső lökést egy olyan hely kialakításához, ahol a sokszor parttalan és értelmetlen, az egymás hergelésére épülő viták helyett egy jóval barátiabb hangnem lehet jellemző."

 

Összegezve tehát ami most van az semmivel sem különb annál mint ami a régi időkben meglévő tam-tam veréskor volt. Puritánul megfogalmazva: luk-luk, csak a forma más.

 

Ezzel kapcsolatban régóta böki a csőröm valami, és mivel itt is felmerült a Marvel most le is írom. Nekem megvan a véleményem a képregény filmekről, ami nem igazán hízelgő így ezzel nem is untatom a nagyérdeműt, mert annyira nem is lényeges. Az viszont már fontosabb, hogy a Marvel kb. 10 év alatt tett le 22 filmet az asztalra, ami egységes mind időben, mind rajongótáborban egyaránt. Ezzel szemben az SW mit tud felmutatni? 44 év alatt 10 film, minimum három generációba tartozó rajongótábor. És itt a bibi, mert bár van átjárás a csoportok között, sokan hihetetlenül megragadtak a trilógiák szintjén. Most hadd ne soroljam, hogy milyen fan típusok léteznek, mert önmagában is röhej az egész. Itt már nem is SW fanokról beszélünk, hanem OT, PT, ST és stb... fanokról. Ez még nem is lenne baj, de sajnos ami főleg az OT fanokra jellemző begyepesedett elutasítást illeti, ott már vannak súlyos gondok. És itt jön be a képbe a közösségi média és a többi hasonló dolog. Néhány youtube videó is csak arra jó, hogy megmutassa mennyire kifacsart és szánalmas indokok vannak pl. a TLJ ellen. A legtöbb ilyen böfögés az inkompetencia magasiskolája. És akkor veregetik egymás vállát a hülyeség okán? Pár nethuszár? Ez a fékezhetetlen gyűlölet? :) Ugyan! Ez inkább fékezhetetlen ostobaság. Mindig is képesek voltak súlyos hibának felhozni olyat, amit pl. az OT-ben istenítettek.

 

Visszakanyarodva az eredeti gondolathoz, ha Rian trilógiáját ezért tologatja a Disney akkor nagyon rosszul teszik szerintem. Az idő nem fog megoldani semmit ezzel kapcsolatban, a s*ggfejek ugyanúgy megmaradnak. Arra meg gondolni se akarok, hogy nem készül el.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egyrészt én nem érzem ezt az "elementáris" gyűlöletet az SW iránt, pedig sok helyre járok (tfn, swnn, msw, reddit), másrészt ami van, azt szerintem az általad is emlegetett közösségi média nagyítja fel, és nem új dolog. Azt mondod a PT idején is megvolt az ellenszenv de nem ennyire. Erre meg azt felelem, hogy az idő mindent megszépít.... Vagyunk itt jó páran akik nagyon is jól emlékszünk arra a gyűlölet hullámra ami akkor volt! Mennyire szidták a nyálas Anakint, a rendezést, a színészeket, a forgatókönyvet, a cgi-t, midnent. Lucast fel akarták akasztani, nap mint nap azzal múlattuk az időt az sw.hu fórumán, hogy harcoltunk. Olyan volt néha, mint egy háború. A különbség, hogy akkoriban még nem voltak ilyen twitter, facebook meg hasonló közösségi oldalak, ahol a sok f@szkalap anonim szórhatta a nem egyszer irreális és röhejes baromságait. 

Igen, de ezek úgymond rajongói oldalak, még ha a "rajongók" között vannak is a leghülyébbek. Ha egyéb filmes oldalakat vagy videókat nézek, tele vannak gyűlölettel.

Akkor rosszul fogalmaztam, az ep8 bemutatása óta hasonló mértékű az ellenszenv, mint az ep1-3 idején volt, csak most már sokkal több csatornáról jött, mivel fejlődött(?) a világ. És ezért hiszem, hogy ezzel lehet fertőzni, mivel magamon is észreveszem, hogy olyan külföldi celebeket "utálok" már, akiket nem is ismerek, és csak a címeit olvastam a róluk szóló cikkeknek.

Inkább arra gondoltam, hogy az ep8 moziba jutásáig nem volt ekkora az ellenszenv. Nekem kicsit szokatlan is volt, mivel az "aranykorban" nem élhettem. Ma már az új trilógiát utálják, sőt a Disney-filmeket, volt fika, de lényegesen marginálisabb volt. Az ep8-at szerintem sokkal nagyobb szeretettel várták, mint most az ep9-et. Az ep8-nál kb. annyi volt a nagy okoskodás, hogy "na ez meg TESB-remake lesz...", hát hol vagyunk már ettől? :para:

Emlékszem az sw.hu fórumára, borzalmas volt, akkor jöttem át ide én is. :) 

Idézet

a Marvel kb. 10 év alatt tett le 22 filmet az asztalra, ami egységes mind időben, mind rajongótáborban egyaránt. Ezzel szemben az SW mit tud felmutatni? 44 év alatt 10 film, minimum három generációba tartozó rajongótábor. És itt a bibi, mert bár van átjárás a csoportok között, sokan hihetetlenül megragadtak a trilógiák szintjén. Most hadd ne soroljam, hogy milyen fan típusok léteznek, mert önmagában is röhej az egész. Itt már nem is SW fanokról beszélünk, hanem OT, PT, ST és stb... fanokról. 

Ez valóban fontos különbség és így ebbe még nem gondoltam bele!

Idézet

Visszakanyarodva az eredeti gondolathoz, ha Rian trilógiáját ezért tologatja a Disney akkor nagyon rosszul teszik szerintem. Az idő nem fog megoldani semmit ezzel kapcsolatban, a s*ggfejek ugyanúgy megmaradnak. Arra meg gondolni se akarok, hogy nem készül el.

Nagyon rossz döntés lenne, de tőlük sem az első. Több rossz döntés is kellett a Solós bukáshoz. 

Most hülye helyzetbe hozta magát a Lucasfilm is, mert elmondta, hogy 2 trilógia készül és egyik sem a Disney+-ra, hanem moziban, erre bejelentettek 3 mozifilmet (2026-ig!), naná, hogy az emberek spekulálnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kár ezt jobban a szívedre venni mint amennyi jelentősége van. Csak magadnak okozol ezzel rosszat. Az SW jelentős, és amíg ezer videó szól róla (még ha ezek jó része kuka), az is marad. Az SW teljesen új korszaka kezdődik, remélhetőleg egy letisztult rajongó táborral, mert így már nem lesz hova visszamutogatni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én abszolút Ody-val értek egyet ebben. Az ep1-3 is ilyen volt, akkor is egymást érték a klikkvadász hírek, amik a negatív érzelmekre mentek. A fórumok meg zengtek az állatságoktól. Tényleg csak annyi változott, hogy azóta sokkal-sokkal több az online híroldal, meg már nem csak fórumok és chatfelületek vannak. A Facebook, a Twitter és társaik átformálták a netet. Nekem elhihetitek, most már több mint tíz éve dolgozom az online média világában filmes és videojátékos területen.

 

Azzal sem értek egyet, hogy az ep8 váltotta ki ezt a"nagy gyűlöletet". Én főleg Youtube-csatornákat, Twittet- és Facebook-oldalakat követek a témában, de már az ep7 után le kellett tiltanom nem egyet. Egyáltalán nem csak a remake-t hozzák fel ellene, fújnak rá az "emós köcsög", a "femipunci" és a "négerbaba" miatt is, akárcsak Han Solo "rajongókat szembeköpő, értelmetlen és gáz" halála miatt. De még olyan extrém dolgot is olvastam, hogy a Disney hazug, mert azt ígérték, hogy az új filmekben nem lesz CGI.

De hasonlók minden epizódnál vannak és lesznek is. A Rogue One-t is szidják ám a női főszereplő és amiatt is, hogy a főhősök között egy fehér férfi sincs.

 

De például szerintem a Rose heaterség még sehol sincs ahhoz képest, mint amit Jar Jar kapott. Sőt, amikor én anno beléptem az online SW világba, az döbbentett meg, mekkora gyűlölet van az ewokok és az ep6 körül, az SE-ről nem is beszélve. Lucas már 1997-ben tönkrevágott pár fyerekkort.

 

De ez mindenhol így megy. A Treknél is szét lehet osztani a rajongókat csoportokra, az Alieneknél is, a Stargate-nél is, a Doctor Whonál is. Még az MCU sem különb, ott most az Endgame-mel jön az első nagy szakadás. Már most sokan kinyilatkoztak, hogy nekik ennyi volt az MCU, mert vagy nem lesz már ugyanolyan, vagy mert sz@r volt az Endgame, mert olyasmi történt a kedvenc karakterükkel, ami ők nem így képzeltek, vagy ez vagy az.

 

Szóval nem kell ebbe többet belelátni, mint ami. Voltak, vannak és lesznek is olyanok, akik ezt és azt gyűlölik, mert tönkretette a gyerekkorát. Pech. A média ma ezt felnagyítja, mert klikket ér. Egy kis anekdota erről: amikor jött a "a Lucas rabszolgatartónak nevezte a Disney-t" téma, mi is lehoztuk. Én rávilágítottam arra, hogy miért f@szság a hír, és a főnököm konkrétan lecsedzett emiatt, korrekció meg azóta sem történt. Na, ennyit az online médiáról.

 

A Disney-t meg mindez nem érdekli, mert A) nem mérhető adat a bevétellel szemben és B) ők is tudják, hogy csak egy hangos, gyáva kissebség. Hát csak nézzük vissza a Celebrationön hogyan fogadták a Rose-t játszó színésznőt vagy Achmed Bestet, vagy a trailer reakciókat. A hangoskodók ilyenkir hol vannak? Hát otthon a szobájukban nicknevek mögé bújva osztják az észt. Vajon ki érhet többet a Disney-nek? Ki számít? A húsvér, lelkes tömeg vagy Anonymus Digital?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bizony, a prequel érában is, ha elmerült az emberfia a megfelelő felületeken, erősen széllel szembeni érzésnek tűnt kedvelni a filmeket, meg azt az egész korszakot, amit bemutattak. Úgy látom, sokaknál ha tetszik valami, akkor király, szereti, örül, ha megoszthatja, de "ennyi", viszont ha csalódott, ellenérzésekkel teli, akkor egyeseknél mintha szent küldetés lenne, hogy terjesszék az igét, hogy mekkora sz*rok is ezek a filmek. Cikkeket böngészve is azért mai napig találni olyat, aki totál másról szóló témákhoz is tud tenni egy csavart, csak hogy belerúgjon a prequelekbe. Oké, nem ezt várta, nem jött be neki, rendben van, mindenkivel közölte, jó, de nem kell a fű zöldjéről is a green screenes felvételeket szidni, hogy jaj de rossz volt a RoTS-ben pl. 

Lucasnak volt egy ilyen mondása, hogy kétfajta SW létezik: egyik ami a vásznon van, a másik, ami a nézőkben, és az első nem feltétlen lesz az, ami a másodikban van. Nagyon jól mondta az öreg, csak épp az nem érti meg, akik nem tudják a kettőt elkülöníteni. Én legalábbis sose tudtam azzal mit kezdeni, hogy az most mekkora gyerekkor lerombolás, hogy az OT óta készült kb. bármilyen alkotás nem a Valhallás szerepjáték-estek kis történeteit, vagy a kockás füzetbe vezetett fanfiction-jait dolgozta fel. De az is tény, hogy az újabb filmekben lefikázott elemek jó része ott van a visszasírt Legendsben is. Oké, a Starkiller bázis tényleg nem egy túl eredeti dolog... de a proto-Halálcsillag, a Napzúzó, vagy a Sötétkard az volt? Naugye, ha az egyikért húzzuk a szánkat, ne sírjuk vissza a régit, csak mert a megszépült tinédzserkorban olvastuk, szerintem.

 

A topic témájához is azért érdemben hozzászólva, azért várjuk meg valamelyik érintett nyilatkozatát is, SW ügyben úgyis annyi "biztos forrásból" olvastunk sose bekövetkező dolgokat, hogy elsőre nem kell mindent készpénznek venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha mindenki annyira utálja a Last Jedi-t akkor miért ez volt tavaly a legnépszerűbb Blu-ray kiadvány Amerikában? Szerintem érdemes tudatosítani, hogy a közösségi média nem a valóság: az csak egy pici szeglete  a világnak, amivel a legtöbb átlagnéző nem igen találkozik. Legalábbis az átlag elfoglalt ember nem fog vadidegen emberek szaván csüngeni. Ha az ember belekeveredik ebbe és viszonylag sok időt szentel neki és húzamosabb ideig olvassa a károgokat, akkor létrejön az amit a szaknyelv úgy hiv hogy "visszhangkamra" ("echo chamber") jelenség. A sok hasonló véleményt olvasva elhisszük, hogy ezt gondolja szinte mindenki. Közben csak azért olvasunk sok hasonló véleményt, mert a közösségi média a hangos utálkozóknak kedvez. A Youtube-on nem tudom úgy megnézni egy franchise tribute videóit, hogy utána az ajánlásaim között ne jelenjen meg rögtön egy csomó videó arról, hogy az a franchise miért sz*r.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Bomarr írta:

Ha mindenki annyira utálja a Last Jedi-t akkor miért ez volt tavaly a legnépszerűbb Blu-ray kiadvány Amerikában? Szerintem érdemes tudatosítani, hogy a közösségi média nem a valóság: az csak egy pici szeglete  a világnak, amivel a legtöbb átlagnéző nem igen találkozik. Legalábbis az átlag elfoglalt ember nem fog vadidegen emberek szaván csüngeni. Ha az ember belekeveredik ebbe és viszonylag sok időt szentel neki és húzamosabb ideig olvassa a károgokat, akkor létrejön az amit a szaknyelv úgy hiv hogy "visszhangkamra" ("echo chamber") jelenség. A sok hasonló véleményt olvasva elhisszük, hogy ezt gondolja szinte mindenki. Közben csak azért olvasunk sok hasonló véleményt, mert a közösségi média a hangos utálkozóknak kedvez. A Youtube-on nem tudom úgy megnézni egy franchise tribute videóit, hogy utána az ajánlásaim között ne jelenjen meg rögtön egy csomó videó arról, hogy az a franchise miért sz*r.

Ezt ennyire jól megfogalmazva még láttam. Nagyon jó. Teljesen egyetértek.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pluszba még az én elméletemet is hozzátenném. A nagy trollkodó fikagépek élvezetüket lelik a sárdobálásban. Nekik ez okoz örömet. Ez a boldogság számukra. És ezt az utálatot ki akarják vetíteni mindenkire, el akarják érni, hogy mindenki dobálja úgy a sarat, meg fikázzon, mint ők teszik. Ha ezt elérik valakinél akkor még boldogabbak. Ha azt látják, hogy vannak olyanok, akik szembemennek a gyalázkodó véleményükkel, az piszkosul szúrja a szemüket, idegesíti őket, mivel azt várják el, hogy álljanak be az emberek az ő sorukba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Bomarr írta:

Ha az ember belekeveredik ebbe és viszonylag sok időt szentel neki és húzamosabb ideig olvassa a károgokat, akkor létrejön az amit a szaknyelv úgy hiv hogy "visszhangkamra" ("echo chamber") jelenség

Bizony. Plusz a Survival Bias reciproka is megjelenik: aki dühös egy filmre, sokkal valószínűbb, hogy vehemensen kiadja azt magából, mintha csak elvolt vele, vagy tetszett neki (de nem lett mondjuk a rajongója). Szóval egyrészt amit Bomarr ír: ha újra és újra belefutunk, önerősítő és úgy érezzük, az egész világ ellenünk van. Màsrészt jóval nagyobb az esélye, hogy újra és újra a károgásba futunk bele. Még magamon is tapasztalom, pedig nem kéne: ha van egy nem SW film ami tetszett, de nem voltam odáig meg vissza, kb. beérem egy rövid "Tetszett!"-tel. Ha viszont láttam benne vmi. hülyeséget, az rendesen fel tud mérgelni, és mivel próbálom kifejteni és mások véleménye által megértenk, hogy ez miért van, így sokkal hosszabban írok róla. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Bomarr írta:

Ha mindenki annyira utálja a Last Jedi-t akkor miért ez volt tavaly a legnépszerűbb Blu-ray kiadvány Amerikában? Szerintem érdemes tudatosítani, hogy a közösségi média nem a valóság: az csak egy pici szeglete  a világnak, amivel a legtöbb átlagnéző nem igen találkozik. Legalábbis az átlag elfoglalt ember nem fog vadidegen emberek szaván csüngeni. Ha az ember belekeveredik ebbe és viszonylag sok időt szentel neki és húzamosabb ideig olvassa a károgokat, akkor létrejön az amit a szaknyelv úgy hiv hogy "visszhangkamra" ("echo chamber") jelenség. A sok hasonló véleményt olvasva elhisszük, hogy ezt gondolja szinte mindenki. Közben csak azért olvasunk sok hasonló véleményt, mert a közösségi média a hangos utálkozóknak kedvez. A Youtube-on nem tudom úgy megnézni egy franchise tribute videóit, hogy utána az ajánlásaim között ne jelenjen meg rögtön egy csomó videó arról, hogy az a franchise miért sz*r.

Én sem gondolom, hogy mindenki utálja, de valami törés érzésem szerint történt akkor, amit természetesen nem lehet tudományosan kimutatni.

A közösségi médiáról amit írtál, a világ szinte minden pontján kimutatható a politikában is, amikor véleménybuborékok alakulnak ki. "Miért ez nyert/nem nyert, amikor MINDENKINEK ez a véleménye?".

 

De, hogy a témához visszatérjek, nagyon hülyén lóg ez az egész így a levegőben. Korábban bejelentenek 2 trilógiát, most pedig megerősítenek egyet, és valószínűleg még jó darabig az sem lesz megerősítve, hogy melyik az ami a következő 7 évben nem (vagy utána sem sem) fog megvalósulni, mivel ebben az évben már csak az ep9-ről fognak beszélni.

 

Ja és tudom, hogy Ti sem gondoljátok így, de szögezzük le, hogy én sem azon az oldalon állok. :D

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez már pszichológia. :) Az online média pont az ilyen embereknek lett kitalálva. Mivel ezeknek sok barátjuk nincs (ki akar egy savanyú, folyton fitymáló emberrel egyáltalán egy levegőt is szívni), ezért online élik ki magukat. A sz*r szagra meg tódul a többi légy. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Brodie írta:

Én sem gondolom, hogy mindenki utálja, de valami törés érzésem szerint történt akkor, amit természetesen nem lehet tudományosan kimutatni.

Az szerintem is leszögezhető, hogy bizonyos körökben ez egy megosztóbb film volt. De ezt a jelenséget érdemes a helyén kezelni. A film nagy siker volt a mozikban meg a home video eladásoknál is. A Disney-nek szerintem ezaz ami igazán számít. Ráadásul az utóbbi hónapokban többször leszögezték, hogy Rian fog dolgozni jövőbeli SW projekten. Alig pár hete hogy Kennedy is ezt mondta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Rian a Knives Out kapcsán beszélt az SW-ről, amiben még mindig benne van. 

 

“We’re doing something that steps beyond the legacy characters. What does that look like? To me, the blue sky element of it is what was most striking about it. I know the way that I’m coming at it and what’s fun about it for everyone in George Lucas’ films is figuring out, ‘what’s the next step?’ It really makes you think and figure out what the essence of Star Wars is for me and what that will look like moving forward.”

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbá azt is mondta, hogy amint a Knives Out megjelenik, gőzerővel elkezd dolgozni a SW projektjén.

 

Amúgy láttam a minap valahol és már bennem is megfordult ez, amióta hallottam azt a hírt, hogy a GoT skacok leszerződtek a Netflix -el: mivan, ha Rian trilógiája jön elsőként - hiszen mégis ezt mondták be elsőnek - és B&W filmjei érkeznek később? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, na nem mintha B&W filmjei nem érdekelnének, de Rian már tett le nekünk valamit az asztalra TLJ néven - amelyet nálam jelenleg csak a ROTS tud megelőzni, Rian filmjét meg a RO tudja csak követni nálam valamennyire - szóval a bizalom feléje - általam legalábbis - 100% -ig megvan. Örülnék, ha már 2022 -ben elindulna Rian trilógiája.

 

Mondjuk ezzel a kétévenkénti filmfelhozatallal jól elnyújtják majd Rian és a GoT fiúk trilógiáit - ugye így 2022-2032 lesz az intervallum - és jó kérdés, hogy váltakozva, vagy egymás után érkeznek a két csapat alkotásai. Örülnék előbbinek, szerintem azt az utat választották. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Talán lesz még egy filmje az SW projektje előtt. 

 

The truth is they’re still figuring out their schedule, their game plan, so if it’s possible for me to squeeze in another film before or while working on that, I will.”

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Rian megerősítette, hogy továbbra is képben van a Lucasfilmnél.

 

“I’m still talking to Lucasfilm about it. But other than that, I haven’t read any other scripts and don’t know anything about future movies.”

 

Azt is elárulta, hogy járt a Mandalorian forgatásán.

 

“I’ve seen some behind the scenes and went to visit the set (of The Mandalorian). It looks incredible, and the stuff they’re doing is fantastic.”

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nem akarok vészmadárkodni, de sajnos ezen a videón a korábbi magabiztosság helyett csak feltételes módban beszél Rian végig... Ez az első alkalom, hogy úgy érzem, már nem olyan biztos a helye

 

https://mobile.twitter.com/BANGShowbiz/status/1181878285342560256

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már nekem is ez az érzésem, de valahol nem csodálom. Azt gondolom, hogy erős kezdeti lendület után a Lucasfilm most megakadt és próbálja megkeresni az SW médiumok útját. Itt ez a teljesen új szárny a sorozatokkal, amiről még nem tudni, hogyan fog elsülni (és egyelőre a Disney+ sikere sincs kőbe vésve), aztán ott van a kétévenkénti mozis menetrend is, amiben a GOT-s arcok filmjei vannak fixálva, ami trilógia, szóval alsó hangon is hat évre lekötve a sáv. Ráadásul mindez a mostani helyzet, míg Johnost egy teljesen más irányvonalon alkalmazták, amikor még évenkénti filmekről volt szó. Se ő, se a Disney, se a Lucasfilm nem tudja szerintem, hogy akkor most merre kéne tovább araszolni. Johnson meg nyilván nem akar olyan projekten kotlani, amiből lehet, hogy csak tíz év múlva lesz valami.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A másik meg, hogy akárhol megjelenik Rian neve a Star Wars-szal kapcsolatban, a gyökér hozzászólók mindig megjelennek alatta... A fenti posztnál is elég megnézni a kommenteket. Be kell látni, Rian személye nem garancia arra, hogy a rajongótábort egy egységként megszólítsák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A másik meg, hogy akárhol megjelenik Rian neve a Star Wars-szal kapcsolatban, a gyökér hozzászólók mindig megjelennek alatta... A fenti posztnál is elég megnézni a kommenteket. Be kell látni, Rian személye nem garancia arra, hogy a rajongótábort egy egységként megszólítsák.

Nem tudom, hogy melyik lenne a jó hangulatjel erre, mert nagyon elszomorít, de sajnos egyet is értek vele. :( 

 

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

amiben a GOT-s arcok filmjei vannak fixálva, ami trilógia,

A Netflix szerződés óta én már ebben sem vagyok biztos. Legutóbb már óvatosabban fogalmaztak, hogy "legalább egy filmet" ők fognak írni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha az ep.9 kifejezetten jó számokkal kezd a nyitóhétvégén akkor van rá esély, hogy Rian projektje újra sínre kerül. Beniofféknál szerintem egyedül a 2022-es film tűnik biztosnak. Mivel azt a Disney már bejelentette. Hogy mi jön utána az náluk is kérdőjeles.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor csak én nem látok ebben a Rian interjúban semmi tragikusat? Kimondja a végén, hogy az SW háza táján marad. Itt csak az látszik, hogy bizonytalan, hisz a Lucasfilmnél is azok. Amint szólnak ő megy. Inkább a Lucasfilm a tragikus, hogy immár hét éve, hogy a Disney égisze alatt van és nem voltam képesek ezalatt kidolgozni egy jövőképet. Decemberben lezárul az első fázis, szóval kicsit szorít az idő...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És annyira kőbe van vésve, hogy 2022 után csak kétévente jöhetnek filmek? Én azt látom, hogy három SW film dátumát belőtték. Miért ne jöhetnének majd később 2023, 2025, 2027 éveire is filmek, melyeket csak később fognak bejelenteni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

És annyira kőbe van vésve, hogy 2022 után csak kétévente jöhetnek filmek? Én azt látom, hogy három SW film dátumát belőtték. Miért ne jöhetnének majd később 2023, 2025, 2027 éveire is filmek, melyeket csak később fognak bejelenteni?

Ezekre az évekre már be van táblázva a Disney, nem nagyon van már hely Star Warsra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ennyire biztos ez? Nem kell mindig év végére rakni egy filmet.

Nem csak az év vége foglalt már más filmekkel a Disney-nek.

 

Egyébként most kb. annyi ideje van a Lucasfilmnek megtervezni a mozifilmeket, mint a Disney vásárláskor volt, 3 év.

Reméljük, hogy most jobban megbecsülik a rendelkezésükre álló időt.

 

Sajnos Ody minden szavával egyetértek.

 

Idézet

Inkább a Lucasfilm a tragikus, hogy immár hét éve, hogy a Disney égisze alatt van és nem voltam képesek ezalatt kidolgozni egy jövőképet. Decemberben lezárul az első fázis, szóval kicsit szorít az idő...

 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.