Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, RacerX írta:

Így meg Lucas gratulált anno Cameronnak:

 

 

Erre halványan emlékszem. Jót derültem rajta. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

 

Felőlem jöhet. Nincs bajom a melegekkel

Amúgy néhány HSz-el korábban én is beszámoltam erről. Csak azért hoztam  ezt fel mert talán kihagytad és ha elolvasod a HSz-t akkor olyan dolgokat is megtudhatsz amik esetleg tetszeni fognak. Ha olvastad az se baj. Lehet hogy a meleges dologról megfeledkeztél ami persze nem probléma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Te azt írtad, hogy egy új karakter lesz meleg, ez meg egy régiről szól.

 

Én ugyanarról a valakiről írtam csak akkor még nem tudtam hogy régebbi szereplő mert az nem volt számomra egyértelmű (another gay character). De az általam írt "újabb meleg figura" részben passzol a hírhez mert azt a valakit ismerjük és csak később tudjuk meg hogy meleg. Ha tisztában lettem volna a részletekkel idézőjelbe tettem volna az újabbat mert úgy passzosabb lett volna.

Kicsit sután fogalmaztam meg de szerintem érthető a lényeg.

 

 

1 órával korábban, Darth Cupsy írta:

Én is lesz*rom, hogy meleg-e vagy se, de miért kell ennek ekkora feneket keríteni mindig, meg kihangsúlyozni?

 

Talán a nagy feneket kerítők és kihangsúlyozók túlságosan rosszindulatú homofóbok.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Rog írta:

Talán a nagy feneket kerítők és kihangsúlyozók túlságosan rosszindulatú homofóbok.

Aha akkor az vagyok, de tény, hogy minden filmben amiben van meleg szereplő, az biztos isten, hogy valamilyen interjúban elmondják, de kérdem én mi a f*sznak, megnézzük a filmet úgyis kiderül, ha meg a film alapján nem derül ki egyértelműen akkor nincs értelme, hogy tudjuk, a szexuális beállítottságát az adott karakternek, persze jó párszor ki van jelentve ebben az esetben is, mert ezt a kort éljük ahol reklámozni kell ha valaki meleg, transznemű stb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jóvanmána. 

Az "Én is lesz*rom, hogy meleg-e vagy se, de miért kell ennek ekkora feneket keríteni mindig, meg kihangsúlyozni?" mondatodat kapásból a cikk írójára értettem. Úgy vettem nehezményezés miatt írta a cikkét. Az MCU-sok részéről való kihangsúlyozgatás eszembe se jutott.

A filmesek és sorozatosok meg mittudomén kik szintén semleges meleges kihangsúlyozgatásaival sose szokott bajom lenni és nem is foglalkozok velük.

Tehát annak a kijelentésemnek semmi köze hozzád. Sajnálom hogy a félreérthetőre sikerált reakcióm felzaklatott. Bocsesz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na megvolt nekem is az Endgame. Engem igazából egyedül az

 

Spoiler

időutazás érdekelt a filmben, amit bár furán, de filmen belül logikusan oldottak meg. Egészen a legvégéig, Rogers időutazásáig. Nekem a Russo tesók magyarázata inkább tűnik utólagos tűzoltásnak :D mintha rájöttek volna (rámutattak mások), hogy azt ott a végén elszúrták, ezért tettek hozzá egy magyarázatot. Csakhogy a filmben semmi nem utal arra, hogy Kapitány ugrott volna mégegyet, úgy tűnik, mintha ott maradt volna a múltban. Csak akkor meg ugye nem tűnhetne fel az eredeti idősíkjában. Bár azt megadom, erre jó magyarázat az, amit mondtak, csak mégis, a filmben erre semmi utalás nincs.

 

Amúgy amikor Banner kezdi magyarázni, hogy hogyan fog működni az időutazás, ott egy kicsit Steins;Gate copy szaga volt nekem, de aztán végül más kerekedett ki belőle. De attól még:

 

yawph8cfdxu21.jpg

 

:P 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még arra lennék kíváncsi, 

Spoiler

hogy hova a fenébe tette a Kap a pörölyt, mert az idős énjénél nem láttuk.

A plusz ugrás technikai része hagy kivánnivalót maga után, de fogadjuk el, hogy valahogyan kivitelezte. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

26 perccel korábban, MissKarrde írta:

Még arra lennék kíváncsi, 

  Spoiler elrejtése

hogy hova a fenébe tette a Kap a pörölyt, mert az idős énjénél nem láttuk.

A plusz ugrás technikai része hagy kivánnivalót maga után, de fogadjuk el, hogy valahogyan kivitelezte. 

 

 

16 perccel korábban, Rog írta:

Engem többek közt még az is érdekel hogy

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Szerintem

nem akartak kicseszni az ottani Thorral ezért vitték vissza neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Azért férfi legyen a talpán aki nem... :D

Asgardians helyett inkább Ass-guardians lenne a helyes jelző a két úriemberre. :D

Amúgy ebben a bámészkodós témában még mindig a Kapitány viszi a prímet. :lol:

 

chris_evans_mira_escote_elizabeth_olsen. 

 

21 perccel korábban, MissKarrde írta:

Még arra lennék kíváncsi, 

  Spoiler elrejtése

hogy hova a fenébe tette a Kap a pörölyt, mert az idős énjénél nem láttuk.

A plusz ugrás technikai része hagy kivánnivalót maga után, de fogadjuk el, hogy valahogyan kivitelezte. 

 

Spoiler

Szerintem az Éterrel együtt azt is visszavitte oda ahonnan Thor elhozta, Asgardra. Nem akarták szükségtelenül bonyolítani a többi idővonalat. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a cikk jó pár kérdést megválaszol amik már itt is felmerültek, többek között a pöröly ügyét, meg hogy hogyan volt Thanosnak akkora serege stb.

 

https://www.puliwood.hu/ismertetok/kerdezz-felelek-valaszolunk-a-vegjatek-kerdeseire-262656.html

 

 

49 perccel korábban, Darth Sky írta:

Asgardians helyett inkább Ass-guardians lenne a helyes jelző a két úriemberre. :D

Amúgy ebben a bámészkodós témában még mindig a Kapitány viszi a prímet. :lol:

Igen én is erre gondoltam először amikor megláttam a feliratot, de hát a meme készítő nem, úgy látszik :D
Lehet nem jól emlékszem, de Kapinak volt hasonló képe Scarlett-tel is... bár ha úgy nézzük ez is azzal van, de a másikkal :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma a Ganxsta Zotyó közreműködésével befutott sörreklám hatására az jutott eszembe hogy a "Pánisör" sori talán soha el nem készülő szinkronos verziójához neki kéne Frank "Kastély Ferkó" Castle-t szinkronizálnia. :lol:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kitaláltam egy Avengers: Endgame-re vonatkozó mondatot amit a muvi ihletett és ami szerintem pöpecül passzol az eddigi MCU muvik összességére: "I hate Thanos 3000." :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A "Bucky és Sólyom" sorozat valószínűleg 6 részes lesz, és várhatóan jövő áprilisban indul majd a Disney+-on. Továbbá két karakter is felbukkan majd, Zemo és a 13-as ügynök (Sharon Carter).  

https://deadline.com/2019/05/kari-skogland-to-direct-6-part-the-falcon-and-the-winter-soldier-miniseries-with-anthony-mackie-sebastian-stan-daniel-bruhl-emily-van-camp-1202619197/?fbclid=IwAR0tVK5VbvqQuh0mz2dLR-fWjic6rdrlK_PA0b9Z3LsjSmORuw1tyF8vipI

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.