Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

X-men Sötét Főnix. Egyszer nekem azt mondták, hogy a jó film és könyv ismérve, hogy nem ereszt, és még bizonyos idővel a megnézése, elolvasása után is hatása alatt van az ember. A Sötét Főnixnél így érzek. Más lett, mint az Apokaplipszis. Abszolút a dráma, az érzelmek, a karakterek kerültek középpontba. Méghozzá nem is akárhogyan. Nem is emlékszem olyan X-men filmre, vagy szuperhős filmre melynek drámai jelenetei ilyen erős érzelmeket váltott ki volna belőlem. A vége torokszorító, lélegzetelállító, érzelmeket mélyen felkavaró. Megkönnyeztem, meghatódtam, megkönnyebbültem. Csak kár, hogy olyan lezáratlan, ugyanis érződik, hogy itt egy új sztori szál indult volna. Ez az egy negatívuma a dolognak, de hát ez nem a film hibája, hanem az üzleté.

Főnix története végre kapott egy méltó feldolgozást. Az X-men 3: Az ellenállás vége nem volt méltó.

A zene. Hát az valami fenomenális. Hans Zimmer óriásit alkotott.  Abszolút kedvenc lesz.

Ha jól tudom a következő X-men mozi már része lesz a Marvel Mozis Univerzumnak. Nos, az engem nem fog érdekelni.. Ha a nem Sötét Főnix folytatása lesz, akkor nekem nem kell.

Az Elsők, Az Eljövendő múlt napjai, az Apokalipszis és a Sötét Főnix a legjobb X-men filmek. Még sokszor meg fogom nézni őket.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 06. 08. - 19:53, Darth Revan9 írta:

X-men Sötét Főnix. Egyszer nekem azt mondták, hogy a jó film és könyv ismérve, hogy nem ereszt, és még bizonyos idővel a megnézése, elolvasása után is hatása alatt van az ember. A Sötét Főnixnél így érzek. Más lett, mint az Apokaplipszis. Abszolút a dráma, az érzelmek, a karakterek kerültek középpontba. Méghozzá nem is akárhogyan. Nem is emlékszem olyan X-men filmre, vagy szuperhős filmre melynek drámai jelenetei ilyen erős érzelmeket váltott ki volna belőlem. A vége torokszorító, lélegzetelállító, érzelmeket mélyen felkavaró. Megkönnyeztem, meghatódtam, megkönnyebbültem. Csak kár, hogy olyan lezáratlan, ugyanis érződik, hogy itt egy új sztori szál indult volna. Ez az egy negatívuma a dolognak, de hát ez nem a film hibája, hanem az üzleté.

Főnix története végre kapott egy méltó feldolgozást. Az X-men 3: Az ellenállás vége nem volt méltó.

A zene. Hát az valami fenomenális. Hans Zimmer óriásit alkotott.  Abszolút kedvenc lesz.

Ha jól tudom a következő X-men mozi már része lesz a Marvel Mozis Univerzumnak. Nos, az engem nem fog érdekelni.. Ha a nem Sötét Főnix folytatása lesz, akkor nekem nem kell.

Az Elsők, Az Eljövendő múlt napjai, az Apokalipszis és a Sötét Főnix a legjobb X-men filmek. Még sokszor meg fogom nézni őket.

 

Örülök, hogy neked is tetszett.

 

Elvileg még van/lesz egy foxos X-men mozi, az Új mutánsok.

 

A trailer már 2017 ősszel kijött, és több mintegy éve már moziba keleltt volna kerülnie, de vélhetően a fúzió miatt ez még mindig nem történt meg.  Egy darabig úgy volt, hogy most augusztusban mozikba kerül, de most megint eltolták a dátumot 2020-ra. Nem tudom mit baromlna kmég rajta.

 

Elvileg az a film is egy trilógia első mozija lett volna, egy új mutáns generációt mutatott volna be, + lettvolna még pár X-Force film a Deadpool-os csapattal, ehhez kapcsolódott volna a Gambit mozi.

 

Sajnálom,h ogy a Disney nem engedte ezt tovább vinni, mert szeritnem a Fox szépen leválasztotta a mutánsokat a többekről, és a párhuzamos univerzumosdit leszámítva elég nehéz lenne őket beépíteni az MCU-ba és az alapvetőej remek Fox-os casting miatt a magam részéről annyira nem is érdekelne. 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Tarzaan írta:

 

Örülök, hogy neked is tetszett.

 

Elvileg még van/lesz egy foxos X-men mozi, az Új mutánsok.

 

A trailer már 2017 ősszel kijött, és több mintegy éve már moziba keleltt volna kerülnie, de vélhetően a fúzió miatt ez még mindig nem történt meg.  Egy darabig úgy volt, hogy most augusztusban mozikba kerül, de most megint eltolták a dátumot 2020-ra. Nem tudom mit baromlna kmég rajta.

 

Elvileg az a film is egy trilógia első mozija lett volna, egy új mutáns generációt mutatott volna be, + lettvolna még pár X-Force film a Deadpool-os csapattal, ehhez kapcsolódott volna a Gambit mozi.

 

Sajnálom,h ogy a Disney nem engedte ezt tovább vinni, mert szeritnem a Fox szépen leválasztotta a mutánsokat a többekről, és a párhuzamos univerzumosdit leszámítva elég nehéz lenne őket beépíteni az MCU-ba és az alapvetőej remek Fox-os casting miatt a magam részéről annyira nem is érdekelne. 

 

 

 

Feltéve, ha az Új mutánsokat bemutatják jövőre. Még az sem lehetetlen, hogy azt kaszálni fogják.

A többi is érdekesnek hangzik, de én inkább a Sötét Főnix folytatásaira lettem volna kíváncsi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Feltéve, ha az Új mutánsokat bemutatják jövőre. Még az sem lehetetlen, hogy azt kaszálni fogják.

A többi is érdekesnek hangzik, de én inkább a Sötét Főnix folytatásaira lettem volna kíváncsi.

Az új mutánsok kész van, de persze simán benen van, hogy nem mutatják be.

 

Még a Disney-Fox egyesülés előtti hírek alapján ez a casting sem ezzel a filmmel zárult volna.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Tarzaan írta:

Az új mutánsok kész van, de persze simán benen van, hogy nem mutatják be.

 

Még a Disney-Fox egyesülés előtti hírek alapján ez a casting sem ezzel a filmmel zárult volna.

 

 

Arra azért kíváncsi lennék, mit terveztek volna a Sötét Főnix folytatásaként.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Arra azért kíváncsi lennék, mit terveztek volna a Sötét Főnix folytatásaként.

Gondolom nagyvonalakban el fgják majd mondani valamikor.

 

Kapcsolódó:

 

Még a főszereplő sem tudja, hogy mi van az X-Men: The New Mutants filmmel

https://www.gamestar.hu/masvilag/x-men-new-mutants-fox-maisie-williams-261256.html

 

korábbi cikkek a tervezett folytatásokról:

https://www.gamestar.hu/masvilag/21st-century-fox-x-men-marvel-mcu-253885.html

 

Chaning Tatum Gambit-ja

https://www.gamestar.hu/masvilag/gambi-channing-tatum-2019-238697.html

 

A Multiple Man-re Jams Franco-t tervezték castingolni.

https://www.gamestar.hu/masvilag/james-franco-szuperhos-film-x-men-multiple-man-240615.html

 

most nézem, hogy a Gambit filmnek most csütörtökön kelettvolan kijönni, de az már ugye kasza lett:

https://www.gamestar.hu/masvilag/x-men-dark-phoenix-sotet-fonix-fox-keses-253929.html

 

X-23 mozit is terveztek

https://www.gamestar.hu/masvilag/logan-spinoff-x-23-forgatokonyv-james-mangold-239125.html

https://www.gamestar.hu/masvilag/disney-fox-felvasarlas-marvel-cinematic-universe-241447.html

 

Az Új mutánsok trilógia lett volna:

https://www.gamestar.hu/masvilag/the-new-mutants-trilogia-fox-x-men-238728.html

 

 

James McAvoy véleménye az MCU-s mutánsokról:

https://www.gamestar.hu/masvilag/x-professzor-x-men-james-mcavoy-258365.html

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a gond, hogy a Fox nem igazán tudott 1-2 filmnél messzebbre tekinteni. Sosem volt meg a kiforrott terv, hanem csak dobálóztak az ötletekkel, X film sikerétől függően adtak zöld utat Y filmnek stb. A Gambitet addig húzták halasztották, amíg végül semmi sem lett belőle, és az egyik legsikeresebb dobásuk, a Deadpool is csak azért kapott zöld utat, mert a stáb egyik tagja kiszivárogtatta a demo reel-t miután a fejesek nagy okosan kukázták a projektet

Pont minap néztem egy videót, ahol elhangzott a nagyon igaz mondat: "ha el akarsz menni egy X-men filmre, elég ha az előzőre emlékszel nagyjából, a többit úgyse veszik figyelembe a készítők se". 

Xavier meghalt az X3-ban? Nem baj, hozzuk vissza minden magyarázat nélkül a DoFP-re. Ugyanez Magneto erejével, ahogy Logan is szart a DoFP idővonalára. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy a Marvel visszaküldi még most nyáron az Endgamet a mozikba új jelenetekkel megspékelve. Ha igaz, akkor tuti meglesz az Avatar verés (amiről amúgy csak ~40 millával csúszott volna le)
https://comicbook.com/marvel/2019/06/19/avengers-endgame-theatrical-re-release-extra-footage-kevin-feige/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ez az első eset. Az említett Avatar is kétszer volt moziban, másodjára szintén új jelenetekkel (sőt, annak ugye eleve három változata van).

Plusz én nem is érzem ezt pénzlehúzásnak. Aki akar, elmegy rá, aki nem, nem. Senkit sem kényszerítenek puskával, és kizártnak tartom, hogy bármit is veszít az, aki nem látja a plusz jeleneteket mindjárt a moziban. Meglehet azt nézni Blu-rayen is. Én ott fogom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Nabopolasszar írta:

Úgy tűnik, hogy a Marvel visszaküldi még most nyáron az Endgamet a mozikba új jelenetekkel megspékelve.

Az a hír járja, hogy azok az "új jelenetek" valójában csak néhány post-credit momentum lesz: törölt jelenetek (tippre az egyik Katherine Langford jelenete lesz), valami bejelentés (elárulják, mi jön a Spider-Man: Far for Home után?), meg pár meglepetés. Szóval nem egy extended edition kerül újra a mozikba, mint az Avatarnál történt, aminél ráadásul a második kört már csak és kizárólag a drágább IMAX mozikban lehetett megtekinteni. Szerintem az nagyobb pénzlehúzás volt, már csak azért is, mert jelentéktelen jelenetekkel bővült. Bár szvsz. mindkettőért kár pénzt kiadni, ha pusztán csak ezért akar az ember újra a moziba beülni.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnapelőtt rám jött az X-MENezhetnék és meglestem az első

muvit. Aztán tegnap a kövi kettőt is letudtam. Amúgy is rég láttam őket teljesen. Na jó a stáblista majdnem teljesen kimaradt.
Az az érdekes hogy jó ideje szinte semmi kedvem filmeket nézni. De végül is valamikor csak változnia kellett a helyzetnek. Csak azt nem vágom hogy miért jött képbe a másik kettő eresztés.  :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jessica Jones S3.

Kifejezetten tetszett ez az évad a Marvel-Netflix szuperhősös sorozatai köréből. Nagyon sajnálom, hogy ez is az utolsó, kedvelem a karaktert, elnéztem volna még néhány évad erejéig a sztorijait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Az ilyen beteg állatok tényleg bekaphatnák egy dühös bika fasz(ar)vát. :angry:

 

2 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

Ahogy szoktam mondani, közvetlen közelről fejbe. Mindet. Amnig ezt nem csinálják meg a normálisak ez lesz és csak rosszabbodni fog. Ezekre nem szabad emberként gondolni, semmi hasznuk, pusztuljanak. Lennék egy ilyen brigád vezetője komolyan. vagy hogy hasznuk is legyen orvosi kisérletre odadani őket, ne szegény állatok szenvedjenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember: Idegenben

Spoilermentesen: tetszett. Talán ezen a póki filmen nevettem eddig a legtöbbet. Szépen lezárta a 3. fázist és előkészítette a 4. fázist. A stáblistás jelenetek kihagyhatatlanok, bár a 2. end credits jelenetet csak itthon sikerült megsasolnom. Az első azonban egy hatalmas WTF!

Vizuális orgia volt az akciójeleneteknél és a sztori is tetszett, bár az eleje kicsit döcögősen indult a számomra.

 

És akkor néhány szó spoileresen:

Spoiler

Amikor EDITH -et Peter odaadta Mysterio -nak, már onnan sejtettem, hogy itt valami nagyon nincs rendben és voálá: Mysterio valóban az átverés mestere. És milyen kis bandája volt, öröm volt nézni a sok visszacsatolást a korábbi filmekhez. :)

A 2 db fake harc tetszetős volt, de a végén lévő harc mindent vitt, sőt még a bécsi kiruccanás is tartogatott meglepetéseket: a halott-feltámadt Vasember szerintem az egyik legrémisztőbb jelenet volt az egész MCU -ban.

MJ és Pete románca is bejött, kicsit tartottam tőle - na nem a színészek miatt - de jól megoldották. A bárdos jelenet is ütött nálam és az is tetszett, hogy Michael nem volt 100% -ig biztos, hogy Peter Pókember. :)

A csettintést is jól oldották meg, megmagyarázták azt, amit meg kellett.

 

A 2 stáblistás jelenetről:

Spoiler

AZ elsőnél J.Jonah Jameson??? És nem más, mint J.K. Simmons??? :o:clap::o:clap:

Jól bekavart Mysterio ezzel a trükkel. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy most akkor mi is lesz a folytatás? Peter -ről mindenki tudja, hogy Pókember. Mysterio valószínűleg nem halt meg, bár kitudja, hisz ő az illuzió mestere. :)

 

A 2. -nál meg: skrullok. Nick Fury és Maria Hill nem más volt, mint Talon és társa. :o

Ezt mondjuk már ott észre kellett volna vennem, amikor Fury azt mondja Peternek, hogy Beck olyan Földről van, mint Peter, és nem azt mondja, hogy olyanról, mint az övék. És Marvel kapitány nevére is úgy reagáltak Hillel, hogy mintha átok lenne a csaj neve. :hmm: Ezzel csak nem a skrull történetet akarják elindítani a 4. fázisban? Örülnék neki.

 

Összegezve: jó volt, tetszett, ez volt az első premier előtti vetítésem. :) Kövi filmre kérem Kravent főgonosznak. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap, én is letudtam a Póki/

Spoiler

Majom-man :D

múvit.

 

Spoiler

Roppant szórakoztató volt! A 4. fázis epilógusaként hivatkoztak rá és ezt a feladatát is betöltötte maradéktalanul. Hát hoppon maradtunk párhuzamos univerzumok tekintetében, legalábbis egyelőre, de engem ez nem zavar így legalább Myterio klasszikusabb feldolgozást kapott. Most esik le, hogy azért a Marvel idő előtt elárulja, hogy Mysterio kamuzik, amikor "Fury-nál" (erről később) találkozik vele Peter, Mysterio azt mondja Peter Földje a 616-os, na már most az a klasszikus képregényes univerzum, az MCU a 199999-es univerzumban játszódik, szerintem ez egyfajta kikacsintás a nézők felé, ha igen akkor zseniális :) Amúgy én akkor kezdtem el erősen gyanakodni, amikor az óriáskeréknél valami láthatatlanba akad a háló és aztán letépi azt a darabot, mivel ismerem Mysteriot azt gondoltam, hogy valami illúzió, csak azt nem tudtam elképzelni, hogy a fizikai hatásokat, hogyan oldja meg. Az illúziókról jut eszembe, nagyon jól megcsinálták a Peter vs. Mysterio harcokat, különösen az első tetszik, teljesen átadta azt az érzést számomra, mint mikor a Póki játékokban Mysterio bossharc van. A humor tökéletesen működött számomra (ismét: MAJOM-MAN :lol2: ), szerintem az első Marvel film aminek az összes poénja ütött nálam. Amikor Peter elkezdi összerakni az új szerkót és meg szólal a "Led Zeppelin" az libabőr még ha a következő pillanatban szét is kell röhögnünk magunkat :D És ha már ruha, full-extrás kiadás lett, elektromos hálóval, ejtőernyővel, meg a sikló "szárnyhálóval", nagyon adja :) Amúgy Tony ismét megcsinálta... sikerült újra valamit alkotnia amivel jó nagy pusztításra képes a Földön.

 

Extra jelenet 1: Mysterio bandája (mert Ő maga már halott (?) ) jól bekevert Hálószövőnk életébe, legalábbis úgy tűnik, de a képregényekben is Jameson bár sározza Pókit a Daily Bugle oldalain, azért a nagy többség számára mégis csak a Barátságos és Közkedvelt Pókember marad+ mielőtt Jamesont bekapcsolnák a híradóba a hírolvasó kétes hírűnek nevezi Jameson weboldalát, szóval lehet ennek nagyobb lesz a füstje, mint a lángja. A neccesebb része a dolognak az, hogy Petert leleplezték, ezt bekamuzni, hogy mégse Ő az, az lesz bonyolult.

 

Extra jelenet 2: Ritkán esik meg velem ilyen, de itt legalább fél percig le volt esve az állam. Persze sejteni ezt is lehetett, így utólag legalábbis. Például Fury valóban sejtett volna valamit, mert ahogy Mysterio is fogalmaz, Ő a legparanoiásabb ember a világon, és valószínűleg nem bízik senkiben. Az igazi Fury szerintem abba sem ment volna bele, hogy OK, majd Peter felhívja valamikor. A jelenet vége, pedig azt erősíti, amit korábban is lehetett olvasni, hogy a 4. fázisban jobban nyitni fognak az űr felé. 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jippiiii! Thor az egyik kedvenc karakterem, a Thor: Ragnarök az egyik kedvenc MCU-filmem, és hát na...

Spoiler

Thor az egyetlen az eredeti Bosszúállók közül, akinek a sorsát nem rendezték el, sőt éppen ellenkezőleg, teljesen új utat nyitottak neki. Remélem a GotG vol. 3-ban is benne lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.