Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Shazam!

 

Végre egy DC film, amin fenntartások nélkül élveztem. Könnyed, vicces, szerethető, nem olyan buta, mint az Aquaman volt, és még a DC jelenlegi helyzetére is jól reflektáltak az utolsó jelenettel :D Messze a legjobb DC film a Nolan féle Batman-ek óta

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már péntek reggel láttam a Gotham fináléját, csak le kellett ülepedjen az egész, hogy most írni tudjak róla és továbbá magáról a sorozatról is egy kis szösszenetet. :)

 

A fináléról: Tetszett. A 10 éves időugrás beváltotta a reményeket, jól fel volt építve, azonban 3 dolog baromira zavart a rész megtekintése után:

1. Maga a rész. Bár tetszett és jól fel volt építve a sztori, azonban egy kvázi 2 órás történetet meséltek el egy 45 perces fináléban. :( Az egész sztori remek lett volna, ha kibontják 2 részben ám sajna a rövid évad erre nem volt elegendő... pedig ha az utolsó két részt erre szánták volna, most micsoda ujjongásom lenne. :)

2. Jim "Gee Cee Pee Dee (:P)" Gordon bajsza: mi volt ez a készítőktől? :facepalm: Nyugalom, volt neki és jól is nézett ki, de ez komoly? Hogyan gondolhatták ezt Brunoék?

3. Maga Batman! Szerepelt a fináléban? Igen! Mutatták a ruhát? Igen! De nem is a ruha minőségével volt a gond - Fox csatorna, nem sok pénz de így is vállalható volt a ruha, bár a nyaki és a hasi rész furán volt kialakítva, de ezt leszámítva kicsit TDK -s a megvalósítása - hanem azzal, ahogyan a denevérrel eljártak. Kedves WB, köszi, hogy adtatok a sorozatnak egy esélyt, de mi a fene, megszabtátok, hogy ennyi ideig tűnjön fel a hős? :? Persze a sötét lovag misztikumához kell ez - valamelyest a készítők is ezt mondták - de akartam azt a harcot, amit kb. 3-4 másodperc alatt lezavartak - várjunk, nem is volt harc az. :D

 

A résznek azonban voltak pozitívumai:

1. A karakterek. Lili Simmons remekül adta elő a felnőtt Selinát és Catwomant. Tisztára hasonlított a fiatal Camrenre - aki amúgy önszántából mondott le a szerepről a 11. rész után, mondván ő eljátszotta a fiatal macskanőt, de nem érezte magát annyira megtisztelőnek (vagy valami ilyesmit írt a twitterre) hogy a 28 éves felnőtt Selina Kylet eljátssza. A jeleneteiből nincs sok, de összességében jó munkát végzett. :)

A többiek is jó voltak. Alfred remekül festett, Pingvin és Riddler pedig nagyon képregényhűre sikerültek. Élmény volt nézni a párost. :D

2. Cameron Monaghan: Cal Kestis... akarom mondani a "Joker" újra nagyot alkotott, pedig alig volt jelenete. Hát komolyan mondom a Jedi: Fallen Ordert már csak a srác miatt is megfogom venni. :P És a fináléban nyújtott alakítása újfent arra buzdít engemet, hogy Heath és Jack mellé helyezzem őt - persze Markot se felejtsük ki a sorból.

 

Egy szó, mint száz: nekem tetszett a finálé, ugyan zsúfoltabb volt a kelleténél, de még így is baromira élveztem. Méltó zárást kapott a sorozat az előző résszel, ez pedig egy bónusz chapter a rajongóknak. :)

 

A sorozatról:

100 rész! 100 rész tömény Gotham. Álmomban se gondoltam volna, hogy az egyik legjobb képregényes sorozat válik belőle - persze a DC Universe sorozatait még mindig nem láttam, de ha előzményről van szó, a Smallville mellett a Gotham nyugodtan ajánló mindenkinek. Ugyan vannak hibái a sorozatnak, de ezt ellehet minden sorozatról mondani.

Már az első évadtól elkezdtem nézni a sorozatot, akkor még úgy-úgy elvoltam vele, igazából az első évad 6-7. része volt az, amely elindította a Gotham iránti rajongásomat. Az első évad nem remek - azért egy Arrow S1/Flash S1 kenterbe veri - de a 2. évadtól mintha a sorozatot kicserélték volna. Jobbnál jobb részek, jobbnál jobb történetek.

A sorozat azt hivatott bemutatni, hogy Jim Gordon hogyan harcol Gothamben a bűnözés ellen, továbbá hogy a város és a benne megszülető gonoszok hogyan formálják Bruce Waynet és sarkallják őt arra, hogy később, amikor már minden elveszett, legyen egy fény az alagút végén, egy fény a sötétségben, egy védelmező, aki a várost védi. És ezt remekül teszi. Ahogy haladunk előre, a szori egyre inkább megosztódik. Kezdetben csak Jim és a rendőrség harca van a főszerepben a maffia vonallal együtt, de később - amikor a maffia szál eltűnik - Bruce szála is elkezd egyre feltörekvőbb lenni, míg végül a 3. évad vége felé, de főleg a 4. évadban már 2 lényegi szálról beszélünk.

Amik a Batmanné válás útját elősegítik Bruce -nak, azok nagyon erős részek, csak gondoljunk a 2. évad 14. és 15. részére, vagy a 3. évad 14. részére. De a 3. évad fináléja és az egész 4-5. évad Bruce útjáról szól - nem hiába az utolsó 2 évad alcíme a The Dark Knight és a The Legend of the Dark Knight. :)

A színészek is jók. Bár ne gondoljunk egy GoT szintre, de mindenki nagyszerűen hozta a szerepét. David Mazouz a kezdetben látszólag még nem nőtt bele annyira a szerepbe - bár a kisfiút még így is simán eljátssza - viszont ahogy haladunk előre, David egyre inkább emlékeztet bennünket a képregények Batmanjére. A 2. évad második felétől ez egyre jobban érződik.

Camren Bicondova remek választás volt Macskanő szerepére, a kémia David és Camren között amúgy tökéletes. Robin Lord Taylor és Cory Michael Smith nagyon jó Pingvin és Rébusz, előbbi a sorozat egyik legjobb karaktere. Sean Pertwell nálam no. 1 Alfred. :)

Cameron Monaghan -ről már sokat beszéltem, így róla még utoljára csak annyit, hogy: Nagyfilmben a helye! Megnéznék egy Jokert vele!

 

Hiányozni fog a sorozat. Az 5. évad jól zárta le a No Man's Land történetet, jelenleg nem is tudom amúgy, hogy hova rangsoroljam az évadok között, mert eddig mindegyik csak egyre jobb lett. Jobb lett -e az 5. évad, mint az előző? Nem tudom megmondani... még. Egy biztos: remélem folytatják a sorozatot a közel vagy éppen távoli jövőben. Ha nem is kapunk egy folytatást a sorozatnak egy csatornán, akkor legalább képregényben meséljék el a karakterek sorsát - legyen az a kihagyott 10 év, vagy éppen a zárórész utáni pillanatok tömkelege. :)

 

Goodbye Gotham!

Kapcsolódó kép

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman: A Sötét Lovag visszatér

Sokáig ódzkodtam attól, hogy elolvassam. A részletek, amiket láttam és a történet összefoglalója nem győztek meg. Kölcsönkaptam egyik ismerősömtől, így el tudtam olvasni és véleményt tudok mondani.

Vegyesek az érzéseim. Tudom, hogy sokan ezt tartják minden idők egyik legjobb, (ha nem legjobb) Batman képregényének, de én nem tudok csatlakozni ezek táborához. Annyit ajnározták nekem ezt a sztorit, hogy az elolvasása után inkább csalódtam benne. Én nem tudom besorolni a legjobb Batman sztorik közé.

Nézzük a negatívumokat. A rajzok számomra irtó rondák, taszítóak. Sokszor éreztem úgy, mintha egy paródia és egy komoly dráma torz keverékét alkotnák. Ennél rondább rajzokkal, őszintén szólva, még nem is találkoztam. Voltak olyan részek ahol nem tudtam kivenni mi a fene történik. Carrie Kelley aranyos figura, de

sajnos Robin ruhában őrültesen bénán, és röhejesen néz ki. Inkább paródiába illő. Ez a megjelenés sokszor tompítja a cselekményt és a drámai hatást. Inkább lehetett volna egy új Batgirl, vagy másfajta segítő, akár jelmez nélkül is. Azt sem értettem, hogy a kiöregedett Batman Jason Todd után miért veszi maga mellé? Épp az ellenkezőjét vártam volna. A mutánsok hihetetlenül gagyin néznek ki, mintha valami bénább rajzfilmből szalajtották volna őket. Nem kaptunk teljes képet arról, miért vonult vissza Bruce. Csak homályos utalásokat, melyekből találgatni lehet. A visszavonulásának körülményeit jobb lett volna részletezni. Így hiányérzetem volt. Nem igazán tetszett Superman szerepe sem, aki gyakorlatilag a kormány zsoldos csicskása lett. Érdekes volt, hogy miután Clark elszúrta azt a rakéta eltérítést, inkább Batman-re szállt rá a közvélemény, holott inkább ő próbált meg rendet teremteni a káoszban. Kétarc szerepe nagyon rövid volt. Joker egy nagyon unalmas és sótlan figura lett. A sokkoló tettei meg feleslegesen eltúlzóak. Mintha ez a Joker is kiöregedett volna már.

A történet egy hullámvölgy. Hol lassú és unalmas, hol izgalmas és feszült. Itt-ott már túlzsúfolt. Az akció jelnetetek viszont rendkívül ütősek. Batman visszatérése drámai és reménykeltő. A szöveg nagyon jó, a gondolatok ábrázolása csodás. A züllött társadalom ábrázolása kitűnő, ezt kiválóan sikerült megragadni és ábrázolni. A sztori végkifejlete nekem nem tetszett. Nem jön be ez a fajta Batman jövőkép.

Voltak benne nagyon ütős részek, amik nagyon tetszettek, de nagyon sok a negatívum is. Nem érzem jónak a történetet. Közepest tudok adni rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aquaman  

 

Tulajdonképpen olyan volt mint a többi szuperhős film első fejezete. Piszok látványos, grandiózus akciókkal. Gondolom ezért is hozott sokat.

 

Viszont eszembe ötlött a képregény filmek műanyag látványvilága kapcsán, hogy anno mennyit ekezték a PT a sok cgi miatt. Azok a mókusok vajon most hol vannak? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azok a mókusok vajon most hol vannak? 

Nem tudom, de jó helyen ahol vannak, így is sok a gyökér, nem hiányoznak még azok is. Egyébként jó eséllyel ezek az egyének egyáltalán nem kíváncsiak az ilyen szuperhős múvikra, amit én cseppet sem bánok.

 

Meg amúgy is szerintem akik ekézték a PT emiatt azok jó eséllyel begyöpösödött OT fanok voltak akiknek nem is igazán a CGI-vel volt gond (lehet azt se tudták mi az) hanem, hogy az új Star Wars nem olyan poros western, mint az áldott OT-jük.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Nem tudom, de jó helyen ahol vannak, így is sok a gyökér, nem hiányoznak még azok is. Egyébként jó eséllyel ezek az egyének egyáltalán nem kíváncsiak az ilyen szuperhős múvikra, amit én cseppet sem bánok.

Külön vicces az, amikor egy képregényfilmnek a realisztikusság hiányát és a műanyag látványt róják fel hibaként.

Egyébként nekem nem tűnt különösebben "műanyagnak" a látvány (igaz, eddig csak moziban láttam, nem az itthoni 4k tévén), legalábbis egy kitalált, vízalatti civilizációhoz képest nem. :P  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 perccel korábban, Darth Sky írta:

Külön vicces az, amikor egy képregényfilmnek a realisztikusság hiányát és a műanyag látványt róják fel hibaként.

Egyébként nekem nem tűnt különösebben "műanyagnak" a látvány (igaz, eddig csak moziban láttam, nem az itthoni 4k tévén), legalábbis egy kitalált, vízalatti civilizációhoz képest nem. :P  

Szeretem a Nolan trilógiát viszont nagy hátulütője, hogy mivel egy nagyon jó filmek lettek, ezért sokan mindent ahhoz hasonlítanak, realisztikusságát, komor hangvételét stb. és nem képesek belátni, hogy a szuperhős filmeken belül is vannak szubkategóriák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nagyon bejön a muvi rendezői változata. Igaz legutóbb kábé négy éve láttam.

 

2019. 05. 07. - 17:15, Ody Mandrell írta:

Egyébként érdekes, szerintem Momoa volt a legjobb a filmben. 

A végén még egész jól belejön a színészkedésbe az a Momó gyerek. :D

 

Kár hogy nincs kedvem megnézni azt a muvit.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman: A démon születése első rész

Nagyon különleges lett ez a kötet, mely tartalmazza A démon fia, A démon menyasszonya történeteket, valamint a Batman 232. számát, melyben először tűnik fel R’as al Ghul. R’as mindig is az egyik kedvenc Batman ellenfelem volt, így amúgy is kíváncsi voltam ezekre a Batman történetekre. A kötet hátlapján szereplő megjelenési dátumok biztos tévesek, hisz A Démon fiában szerepel

Gorbacsov, aki pedig a 80-es években volt hivatalban, azt hiszem 85-től.

A kezdeti leíró oldalaknál viszont azt írják, hogy a Démon trilógia 87 és 92 között jelent meg. Ez valószínűleg helyes.

Mike W. Barr jegyezte A Démon fiát és A Démon menyasszonyát.

A Démon fiában

egy csapat terrorista el akarnak lopni valamilyen anyagokat tartalmazó hordókat. Közben túszokat is ejtenek, de Batman közbe lép. A Sötét Lovag nyomozni kezd. Történik egy újabb gyilkosság. Megölnek egy kutatót, az idősebb Harris Blaine-t. A nyomok egy időjárást befolyásoló berendezéshez vezetnek. Felbukkan Talia is, aki csatlakozik a nyomozáshoz. Batman és Talia a Közel-Keleten lévő Golatiába mennek R’as-hoz. Az ellenség Qayin, azaz Quinlan Landor, aki R’as korábbi embere volt. Haragszik R’as-ra mert Hiroshimába küldte a szüleit annak idején a szörnyű atombomba támadás előtt. Az egyik alkalommal belöki R’as feleségét, Melisandét a Lázár kútba, aki szörnyethal e miatt. R’as és Qayin innentől kezdve ellenségek. Qayin szövetséget köt Yossid tábornokkal. Fel akar lövetni egy rakétát az amerikaiak segítségével. Qayin ebbe a rakétába rejti időjárást befolyásoló berendezését, hogy aztán atomháborút robbanthasson ki Oroszország és az USA között. Batman és R’as szövetséget kötnek Qayin ellen. Bruce és Talia egyik szenvedélyes éjszakájából ekkor fogan meg a fiuk, Damien. Bruce

  kap egy „pótcsaládot” R’as és Talia személyében. Az első támadásuk Qayin ellen nem sikerül, ekkor Qayin úgy dönt, visszavág, lecsap a Démon bázisára. Talia és apja nem nézik jó szemmel, hogy Batman próbája tartani magát az erkölcsiséghez ezért elhitetik vele, hogy a támadásban megsérült Talia elvetélt. Ez akkora dühöt erőt ad Bruce-nak, hogy a következő összecsapásnál legyőzik Qayint. Batman most nagyon közel állt, ahhoz, hogy azzá a kegyetlen harcossá váljon, amivé al Ghul akarja őt formálni.

Nagyon izgalmas és feszült sztori. Jó volt Batmant kiragadni Gotham-ből, és olyan tájakra vinni minden féle értelemben, ahol még nem volt.

A Démon menyasszonya

eseményei során a Sötét Lovag és R’as ismét ellenségek. A Démon arra készül, hogy megjavítsa a vékonyodó ózonréteget, ehhez viszont egy olyan kataklizmát akar előidézni, mely során az emberiség nagy része odaveszne. R’as terveihez egy tudóst, Dr. Carmodyt akarja felhasználni. A Démon úgy dönt, hogy meg akar szabadulni Batmantől, erre a küldetésre Shardot, egyik legjobb harcosát küldi el. Shard persze kudarcot vall, de ez levezeti a Lovagot a Démonhoz. R’as megfiatalít egy színésznőt, Evelyn Grayce-t. Érdekes, hogy őt választotta új feleségének és új gyermeke anyjának. Batman miután megszökik ellenségétől Carmody után indul. Carmody és fia, Brant épp távozni készülnének Taliával, mikor a kormány emberei lecsapnak rájuk. A tűzharcban Brant halálos sebet kap. Batman hiába lép közbe és viszi a Barlangba a fiút már nem tud segíteni. Ekkor csap le R’as a Wayne kúriára. A Démon meggyőzi Carmodyt, hogy fel tudja támasztani a fiát, ezért a tudós vele megy. A végső összecsapásra a Déli Sarkon kerül sor. Batman csúnyán kiszúr R’as-zal megint. Brant feltámad, de Carmody életét veszti. Evelyn már terjes R’as-tól. Nagyon élvezetes lett ez a sztori, csupa váratlan fordulattal. A kedvencem a Barlang elleni támadás és a végső összecsapás.

Ezt a sztorit is nagyon élveztem. Kiváló.

Kiegészítésként megkapjuk a Batman 232. számát még 1971-ből. Itt bukkant fel R’as először egy elég csavaros történetben. Annak idején néztem a 92-es Batman animációs sorozatot és a képregény olvasása közben örömmel fedeztem fel, hogy

ezt a képregényt szinte egy az egyben adaptálta az egyik epizód.

Batman és R’as együtt indulnak Robin és Talia kiszabadítására, de az egész egy trükk, A Démon csak le akarta tesztelni a Lovagot, hogy méltó utódja lesz-e és méltó-e Taliához.

Kiváló lett az első kötet, kíváncsi leszek a folytatásra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman: A Démon születése második rész

A második kötet még úgy is jobban tetszett, hogy itt

Batman csak mellékszereplő és R’as-é a teljes főszerep.

. Amúgy meg nagyon szeretem az eredet történeteket. R’as-ét szívesen olvastam. Felfedeztem egy érdekes dolgot.

Amikor a sztori végén Talia és Bruce beszélgetnek, szóba kerül Talia anyja. Itt a lány mást mesél a haláláról, mint a korábbi, A Démon fia képregényben megtudhattunk róla. Ugyebár A Démon fiában Talia anyját Qayin ölte meg, itt viszont drogtúladagolásról volt szó. Úgy tudom, hogy ott volt az a Végtelen világok krízise sztori, mely sok mindent megváltoztatott, talán Talia háttértörténetét is. Vagy csak szimplán figyelmetlenségről van szó.

A történetben

Bruce R’as nyomában van. Meg akarja akadályozni, hogy a Démon feltöltekezhessen egy újabb Lázár kútban. Levadássza az embereit és megakadályozza, hogy kiássák őket. Az egyik ilyen akció során a Sötét Lovag szervezetébe halálos adag méreg jut. Még nem láttam Batmant haldokolva, amint rendületlenül tör a célja felé. Bruce és Talia később újra összefutnak az egyik ilyen kiásott veremnél. Bruce rátalált azokra az iratokra, melyek ősellenségének háttér sztoriját mesélték el. Ez időződik fel és gyakorlatilag a képregény szinte végig erről szól.

Hihetetlenül izgalmas lett a történet. Nagyon mély dráma, teli feszültséggel. R’as al Ghul itt egyfajta antihősként tündököl. R’as eredeti nevére nem derül fény. Megszületése is nagyon rejtélyes. Ifjú korában megtagadta nagybátyja kérését, hogy csatlakozzon rablóbandájához. Orvosként kezdett praktizálni. Elvette élete szerelmét, a gyönyörű Sorát. és beállt Salimb szultán szolgálatába. Salimb fia, Runce, trónörökös jó nagy szemétláda. Fontos szerepe lesz a sztoriban. Runce megbetegszik, és haldoklik. R’as álmai mutatják meg a kiutat: a Lázár kutat. Csakhogy a dolog balul sül el. A meggyógyuló Runce-t őrjöngési roham kapja el és megöli R’as feleségét, Sorát. A szultán inkább R’ast teszi meg bűnbaknak és halott feleségével együtt egy ketrecbe teszi. Az ifjú orvos bosszút esküszik. Beáll nagybátyja rabló csapatába. Megmérgezi Runce-t. A szultán úja a Lázár vermet akarja megoldásként. R’as úgy tesz, mint aki segíteni akar, aztán durván csapdába csalja őket. Al Ghul nem elégszik meg azzal, hogy végez a szultánnal és fiával, kegyetlen őrületében megtámadja a várost is és a rablókkal mindenkit lemészároltat. A gonosszá válás folyamata nagyon jól kirajzolódik R’as-ban. A démonná válása akkor válik teljessé, amikor ő is megfürdik a gyógyító zöld folyadékban. Aztán felmászik arra a szoborra és letaszítja Bisu, a démonistenség szobrának fejét. Az az egyik kedvenc jelenetem. Hosszú évekkel később Angliában hű társai, Uwe és a bácsikája ellen fordul. Viszont magyarázatot kapunk arra is, hogyan maradhatott fenn R’as eredet története.

A történet végkifejletében

kapunk egy óriási párharcot R’as és Batman között. A két harcoló fél nagyon durva sérüléseket szenved. Batmant ilyen súlyos sérülten még nem is láttam. Persze gondolom a Lázár verem vize tehet arról, hogy túlélte. A végén mindketten beleesnek a kútba. Batman később magához tér gyógyultan.

A kiegészítő sztori, a Batman 235. száma,

melyben Batman ismét a Démon után takarít. Annyira nem volt nagy szám, de érdekességnek elment.

A Démon születése történettel nagyon elégedett vagyok. A történet drámai, izgalmas és katartikus. Szépen láthatjuk R’as gonosszá válását, megérthetjük halállal szembeni utálatát és megalomániája is az olvasó elé tárul.

Dennis O’Neil kiváló munkát végzett a történet megírásakor. Norm Breyfogle pedig talán a leggyönyörűbb rajzokat szállította, amit valaha Batman képregényben láttam.

Külön kedvenceim R’as látomásokkal teli jelenetei, melyekben a halállal dacol, és ott R’as ellenfele nagyon denevérszerű.

Az egyik kedvendem lett ez a képregény, ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én várom. Egész jónak néz ki. Persze az összes CW sorihoz már úgy állok hozzá hogy sok logikát nem keresek bennük, de vannak jó pillanataik, még ha a régi ragyogásuk már el is múlt. Az elején Mindegyik sori nagyon adta, de aztán...mehh. :D Nagy részét már csak megszokásból nézem.

Jobban örültem volna ha ezt a Batwomant is inkább a DC streaming csinálja, mert ott a Titans és a Doom Patrol eszméletlenül minőségi cuccokat tettek le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Nikit se tudnám Batmanusnak elfogadni. Amúgy vele sincs problémám.

Armie-t talán el tudnám fogadni habár őt egyedül  Az U.N.C.L.E. embere muviban láttam. Abban csíptem az alakítását és azt hiszem hogy el tudnám fogadni a fizimiskáját a kissé teátrális bőregérmániás hős fején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Robert Pattison lesz a végső befutó, nemhiába lesz főszereplő Chris Nolan új filmjében is, fel kell futtatni az  imidzsét.

És lesz bő egy éve, hogy magára pakoljon izmokat. Ebben a hollywoodi személyi edzők profik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem nagyon ismerem Pattinson munkásságát leszámítva azt amiről mindenki ismeri, meg a HP-ben láttam, de azt mondják, hogy annyira nem rossz színész amúgy, és hát azt se felejtsük el, hogy régen DiCapriót is mindenki egy nyálgépnek tartotta :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, luke19 írta:

Hát majd meglátjuk milyen Batman lesz. Van pár DC casting aminél húztam bejelentéskor a számat, azóta meg egy rossz szavam nem lehet rájuk. Pl. Ledger, Gadot, Affleck.

Azért legendásan rossz DC castingok is voltak az elmúlt időszakban. Pl.: Eisenberg, Leto.

Vártam ezt a filmet, de képtelen lennék egy R. Pattinson filmet megnézni. 

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.