Ugrás a kommentre

EPIX spoilermentes topik


Ajánlott hozzászólás

KpFrt3M.jpg

 

E képeket elnézve van egy olyan érzésem, hogy tényleg a Renek rakják össze Kylo sityakját. Szerintem ez náluk olyan "kötelező elem", mint a Sith-eknél a vörös kard és a fekete hacuka. Tippre: megtudják, hogy a főnökük lett a fővezér és Luke is halott, szóval fogják a snoke-mókjukat, és hazatérnek, aztán látják, hogy a Renek Mestere nem viseli a sityakot, mert azt baleset érte. De hát az kötelező, szóval jófejségből összerakják neki. Csak aztán lehet, hogy Kylo inkább hozzájuk vágja, és akkor jön a trailerben látott hirig.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Éshát fogjuk kérdezni páran, hogy lett meg? Újra....

Hogy te mennyit tudsz ezen a témán lovagolni. Tényleg olyan hihetetlen, hogy a Supermacy-n lévő több millió katonából egyik képes volt összeszedni a sisak darabjait - amik nem érinthetetlenek, nincsenek lebetonozcva és nem nyomnak több ezer tonnát, tehát emberileg is megemelhetőek -, és lerakni valahol, mondjuk egy raktár dobozában, amit aztán gondosan ledokumentált, és ahonnét aztán a Renek elővehették? :roll: De tényleg, ez a folyamat olyasmi, amire csak egy Yodánál is magasabb szinten álló Erőhasználó képes, és ő is csak a legjobb pillanataiban.

Ja, nem. Valószínűletg a két tiszt egyike simán megtette ezt, akiket majdnem fellökött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Dzséjt írta:

Hogy te mennyit tudsz ezen a témán lovagolni. Tényleg olyan hihetetlen, hogy a Supermacy-n lévő több millió katonából egyik képes volt összeszedni a sisak darabjait - amik nem érinthetetlenek, nincsenek lebetonozcva és nem nyomnak több ezer tonnát, tehát emberileg is megemelhetőek -, és lerakni valahol, mondjuk egy raktár dobozában, amit aztán gondosan ledokumentált, és ahonnét aztán a Renek elővehették? :roll: De tényleg, ez a folyamat olyasmi, amire csak egy Yodánál is magasabb szinten álló Erőhasználó képes, és ő is csak a legjobb pillanataiban.

Ja, nem. Valószínűletg a két tiszt egyike simán megtette ezt, akiket majdnem fellökött.

Mondjuk az összetört sisak darabjait én a kukába dobnám, persze onnan még mindig ki lehet kukázni, ha kell :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a fenének raknának el egy törött sisakot? Ha én egy hajón szolgálnék Kyloval, minimum azt feltételezném, hogy van neki egy rakat tartalék sisakja elfekvőben, tehát ha saját elhatározásból széttörte az előzőt, akkor onnan a szemétzúzó a logikus végállomás a daraboknak. 

 

Másrészről meg ez egy film úgyhogy ezen fennakadni kb olyan, hogy miért van hang az űrben...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kylo sisakját senki nem merné önhatalmúlag kidobni. Ismerhetik már annyira a Rent, hogy inkább meghagyják, hátha kell még neki. 

De miért kéne neki egy sisak, amit most tört össze feltéve, hogy van neki ezer meg egy? Ha valaki minden nap sisakban tengeti a napjait nyilván nemcsak 1 van neki belőle. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ha több van neki belőle minek forrasztgatni? ;)

Azzal együtt, hogy ez igaz... Ha te látnál egy állandóan sisakban mászkáló alakot, azt gondolnád, hogy csak egy sisakja van? A rohamosziknak csak egy sisakja van? Aligha. És gondolom, magukból indulnak ki. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy sorozatgyártott uniformis (rohamosztagos-sisak) és egy egyedi, egy adott személynek készitett páncél azért nem ugyanaz a kategória. Ezt szerintem a rohamosztagosok is értik. Kylo dührohamait ismerve pedig valószinüleg nagyon elővigyázatosak, ha róla van szó. Nem fogják önszorgalomból kidobálni az űrbe a cuccait.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vader is cserélgette/javítgatta a létfenntartó öltözéke darabjait, holott elég egyedi példányokról van szó. Főleg az Ep3 utáni kezdeti éveiben, amikor viszonylag sűrűn szenvedett ilyen-olyan sérülést.

Szerintem Kylónak is lehetett volna vadi új, csak szentimentális okokból amellett döntött, hogy az a bizonyos régi kerüljön megjavításra. Ezzel is azt szimbolizálva, hogy az őt ért sérülések a küllemén (sisakján) is nyomukat viseljék - lásd a Kintsugi filozófiát.

 

Szerintem valószínűbb az, hogy a rohamosztagosok összeszedték és elrakták a sisak maradványait, mint az, hogy kidobták volna azokat. Hasonlóan történhetett, mint a Starkilleren, ahonnan szintén kimentették a sisakot. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Ha te látnál egy állandóan sisakban mászkáló alakot, azt gondolnád, hogy csak egy sisakja van?

És te kivágod mások cuccait önhatalmúlag a kukába kérdés nélkül ezen az alapon? Ja, biztos van neki még, feltételezem, mert mondjuk tudni nem tudom, de akkor ez mehet a szemétbe. LOL! A legóim közelébe se merj menni, van köztük törött. :P 

Ez nem egy sorozatgyártott páncél, hanem egy vezető tiszt személyes és egyedi tulajdona. A minimum, hogy mielőtt kivágod a fenébe, rákérdezel, pláne, ha az a főnök hajlamos mindent szétvagdosni maga körül a dührohamai közepette. ;) 

 

38 perccel korábban, Darth Sky írta:

Vader is cserélgette/javítgatta a létfenntartó öltözéke darabjait, holott elég egyedi példányokról van szó. Főleg az Ep3 utáni kezdeti éveiben, amikor viszonylag sűrűn szenvedett ilyen-olyan sérülést.

De azt Vader maga csinálta/csináltatta magának, nem más azon az alapon, hogy "biztos jobb lesz neki úgy, hát az egyik éjjel belopózom, is kidobom a kukába a régi sisakját, az újat meg ott hagyom az ágya mellett". :D Ráadásul, éles különbség van javítás és kidobás között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat, nem akartam, hogy ez ennyi hasábot generáljon itt. Donáttal értek egyet. Lehetne neki több. Vadernek is volt nem? Én szívesebben magyarázom ezzel, az egy résszel ezelőtti sisakos malőrt is, mert a darabok tisztek általi összeszedegetésénél majd a Reneknek történő kézbesítésénél is életszerűtlenebb, hogy valaki Kylo sisakját elhozta a Starkillerről (a hídról) felrobbanása előtt pár perccel. Remélem Abrams a sebhelyet is visszateszi oda, ahova Ő rakatta Kylo arcán. :evil: Na jó nem is tagadom ez már gonoszkodás.. Ma bal lábbal keltem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

És mivel úgyis van másik sisakja

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Lehetne neki több.

De ez csak feltételezés!!! Milyen emberek vagytok ti, hogy a saját feltételezésetekre kérdés nélkül dobnátok ki más tulajdonát? :o Ez számomra felfoghatatlan, hogy csak a saját gondolatomra mások tulajdonához akárcsak hozzá érjek, nemhogy kidobjam anélkül, hogy megkérdezném. Hát már csak szentimentális okai is lehetnek annak, hogy megtartsa a darabokat, az meg, hogy lehet neki másik... Baz'eg, ezt én gondolom, de honnan tudhatnám? És tévednék, ahogy ti tévedtek! Mert a filmek egyértelműen bizonyítják azt, hogy Kylo Rennek nincs még egy sisakja. Ugyanazt a sisakot viseli az ep8-ban, amit viselt az ep7-ben, és azt rakják össze az ep9-ben.

Utána valószínűleg tényleg Mitakásat játszana veletek Kylo Ren, és még szerencéssek lennétek, mert Needásat is játszhatna. :) 

 

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Vadernek is volt nem?

Ja, bocsánat, Vadernek is volt, akkor biztos az egész Galaxisban mindenkinek, aki visel valami egyedit, abból van még egy... Jézusom! :facepalm:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

az egy résszel ezelőtti sisakos malőrt is

Ez nem malőr, csak képtelen vagy elképzelni egy olyan végtelenül egyszerű és hétköznapi dolgot, hogy az ott lévő rohamosztagosok egyikének, akik rendszeresen dolgoznak együtt Kylo Rennel, volt annyi tisztesség és/vagy jóindulat, hogy felkapta a főnöke sisakját. Szerintem ez pár perccel a robbanás előtt - amiről a katonáknak fogalma sincs akkor még - sokkal kevésbé elképzelhetetlen, mint az, hogy három ember még fénykardpárbajt is vív. Nem értelek, miért fér bele egy egész párbaj, de egy olyan három másodpercet sem igénybe vevő művelet, mint egy sisak felkapása, nem. Egy hídra kimenni sem isteni adomány, te is képes vagy rá, szerintem életedben jártál is már. És a földről sem kell az Erővel felvenni valamit, tuti, hogy ilyet is csináltál már. Megkockáztatom, valamilyen formában még sisak is volt a kezdeben, szóval biztosan tudhatod, hogy ehhez sem kell szuperhősnek lenni. Akkor nem értem, miért életszerűtlen az, hogy Kylo egyik katonája, miután elült a lövöldözés, kiszaladt oda, felkapta a sisakot és a főnöke után vitte. Komolyan, az Erő, a fénykardok, a Halálcsillagok és Csillagpusztítók világában ez életszerűtlen,. Hát az agyam eldoöbom... :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

De ez csak feltételezés!!! Milyen emberek vagytok ti, hogy a saját feltételezésetekre kérdés nélkül dobnátok ki más tulajdonát? :o Ez számomra felfoghatatlan, hogy csak a saját gondolatomra mások tulajdonához akárcsak hozzá érjek, nemhogy kidobjam anélkül

Hát ha én takarító lennék, és találnék egy széttört valamit, azt bizonyisten összeseperném és kihajítanám :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.