Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Star Wars: Ellenállás - Az új világ

Angol Szinkron

 

Megtekintés:

 

------------------------------

 

Star Wars: Ellenállás - Nincs biztonságos hely

Angol Szinkron

 

Megtekintés:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars: Ellenállás - Az új otthon

Magyar Felirat

 

Megtekintés és letöltés:

 

---------------------

 

Star Wars: Ellenállás - Sehol sem biztonságos

Magyar Felirat

 

Megtekintés és letöltés:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

Remélem. Egyelőre fogalmam sincs, hogyan ér majd véget a sorozat. Mégcsak most fog jönni nekem az új fejvadászos maki, szóval... :D

Az a fejvadászos egész jó volt szerintem. De elég sok volt a filler ebben az évadban. A legutóbbi rész mondjuk már majdnem elvitte egy érdekesebb irányba a sorozatot, de úgytűnik egy ideig(a kövi részig) még marad a status quo.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na már csak egy rész. Eddig még nem voltam így, de most valahogy mégis. Mert mostmár csak nézem az epizódokat, nagyon már nem várom előre az epizódokat. Az első évad pedig szerintem jó volt, de az utólsó. Háát, majd az évadzáró után írok egy véleményt, de ez nem valami izmos mit mondjak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ennyire rossz volt az új rész?

Hát nekem tetszett. De alapból nulla elvárással néztem meg.

Az biztos, hogy a Rebels végét annó sokkal feszültebben vártam. Ez a sorozat már csak arra jó, hogy azért hetente legyen valami mozgóképes új dolog, kitöltve az űrt két Rise of Kylo Ren szám között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ennyire rossz volt az új rész?

Nem volt rossz, mert érdekes volt a maga módján, és összefutottak a szálak. Csak már annyira televolt érdektelen és bugyuta dolgokkal ez az évad, hogy már csak azért nézem, hogy tisztában legyek a kánonnal. Egyszerűen ez egy hatalmas ziccer, amit sokkal jobban ki lehetett volna használni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Na talán a végére csak alkotnak valami jót.:D

Reméljük. :)

 

@Iqvi Amúgy elképesztő, hogy ez a sorozat mennyire elment. Mármint, itt vagyunk a sorozatfinálé kapujában. És látszólag annyira nincs promózva a sorozat, hogy az elképesztő. Vajon a többi animációs sorozat is ilyen ívet fog befutni? Remélem nem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Azt nem hiszem, talán ha egy kicsit másképp készítik el a sorozatot akkor másfajta ívet kapott volna. 

Én is így érzem. :)

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Állítólag lett volna harmadik évad is, és a ratingek miatt kaszálták. A második évad részei alapján ebben van valami. 

3. évad? Na ez nekem új. Ebben a sorozatban én sajnos nem látok egy potenciális 3. évadot. A 8-9 között is nincs nagy távolság, szóval nekem ez gyanús. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars: Ellenállás - Az Ellenállás újjáépítése

Magyar Felirat

 

Megtekintés és letöltés:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars: Ellenállás - A menekülés

Angol Szinkron

 

Letöltés:

Spoiler

 

 

Megtekintés:

 

Szerkesztve: - TheMilkyWay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szomorú ezeket a véleményeket olvasni, mert az első évad második fele szerintem nagyon erős volt, figyelembe véve a célzott korosztályt is. Azt hittem ezt az ívet fogják folytatni a második szezonban. Ennek ellenére ledarálom majd, de nem túl nagy lelkesedéssel. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi 5-6 részt nemrég daráltam le és kifejezetten jól szórakoztam. Kaz tényleg szerencsétlen, de ettől függetlenül kellően igényes a sorozat és még igy is bőven szórakoztató. Főleg a látvány terén szerintem kifejezetten erős lett. Kiváncsian ülök le az évadzáró elé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.