Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

ÜDV Mindenkinek!
20. évadzáró rész:  No Escape  (Part 2) - Nincs menekvés (2. rész) szinkronnal.

Spoiler

Star.Wars.Resistance.S01E20.WEB-DLRip.x264.HUN-lbnd


http://mammutmail.com/hu/download/45912a34bbc8d68fe44734c39fb9ce95

Star.Wars.Resistance.S01E20.1080p.WEB-DL.H.264.HUN.ENG-lbnd


http://mammutmail.com/hu/download/edfdda32ace586033666898b8d7ebb39
http://mammutmail.com/hu/download/a70a0e05d322446d9a4541a56626cc25
http://mammutmail.com/hu/download/921d9ab7e13fe87adc5a5711c4f1aa32

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...

Érdekes. Ahogy olvastam - illetve amit Pablo lent ír - nagyjából a TROS forgatásának megkezdése környékén fejezték be a 2. évad utolsó részeinek forgatókönyvét. Illetve mire elstartolt a széria (2018 szeptember/október), a Disney sokkal inkább prioritást élvezett a streaming szolgáltatóra és már más projekteken akart dolgozni és ezért döntöttek úgy, hogy berakják a Disney Channelre egy eléggé késői időpontra. Mondjuk ez magyarázza is amilyen marketinggel kezelték a sorozatot.

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Még több információ a sorozatról:

 

Pablo:

- A 2. évad '17 szeptemberétől '18 nyaráig íródott. Ez idő alatt rájöttek arra, hogy vajmi keveset fognak megtudni a 9. epizódról (ugye J.J és Chris is '17 szeptemberében kezdték el írni a TROSt) ahhoz, hogy "hozzáidomuljanak", továbbá a Disney+ streaming szolgáltatás is előtérbe került a Disney-nél.

- A Resistance legtöbb embere átment a TCW utolsó évadára, mert az prioritást élvezett.

- A sorozat készítésekor beszéltek egy Ventress-féle karakterről, aki később nem más lett, mint Mika Grey.

- A sorozat első epizódját 2018. október 7-én sugározták, a 2. évad fináléjának első "piszkozata" pedig 2018. szeptember 18-án lett kész.

- A IX körüli titokzatosság kicsit hasonló volt, mint az Ep7-nél. Ezért látható, hogy az olyan könyvek, amik a Journey to EpVII szlogennel jelentek meg, leginkább az Ep6-hoz voltak közel időrenben.

- A titokzatosság miatt döntöttek úgy, hogy inkább a Colossusra és Tam történetére fókuszálnak.

- Pablo szerint az Uralkodó üzenete (ugye amit a Fortnite -ban mutattak) nagyon későn jöhetett számításba. A sorozattal '19 nyarán végeztek.

 

- Steven Melching azt írta még, hogy ők mindig is önálló történeteket akartak írni, nem egy olyant, ami a filmeket szolgálja ki. A legfőbb gond az volt számukra, hogy fogalmuk se volt, mennyi idő telik el a VIII és IX. epizód között vagy pl. az egyes "crossover" karaktereknek mi is a sorsuk.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De egyre jobban érthető, miért lett olyan, amilyen. Kár érte, megvolt benne a potenciál, de talán nem akkor kellett volna elkezdeni, amikor elkezdték. Ugyanúgy az ep9 után kellett volna belevágni, mint ahogy a TCW is az ep3 után indult el. Akkor már nem hátráltatta volna az alkotókat a titkolózás és a bizonytalanság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...
9 hours ago, kdani20 said:

Én kedveltem az Ellenállást. Szerintem tök jó volt. Főleg a második évad. 

Én nekem meg pont az első évad tetszett inkább, annak is a második fele. Ha jobban megtervezik az egészet, és lett volna mondjuk 3 évad, akkor szerintem mégjobb lehetett volna. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az első Star Wars sorozat, amit elengedtem. Nem is fogom már befejezni. Annyira érdektelen és unalmas volt az első évad első fele, hogy szavakat se találok.

De a második felétől indult be pont a dolog :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
1 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Miért nincs fent a Disney+-on a 2. évad? Gondoltam - végre - gyorsan ledarálom, még az Andor előtt.

Ez nekem eddig fel se tűnt. Remélem mielőbb felrakják. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet már ők is szégyellik a második évadot. A Visions mellett egyértelműen az a legnagyobb mellélövése a Disney-érának, de előbbit legalább a célközönség (anime-társadalom) zabálta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mikor kezdődött ez a sorozat akkor láttam belőle pár részt, aztán nem néztem tovább. Mikor befejeződött, rá elég sok időre néztem meg egyben az egészet, emlékszem, még itt ebben a topikban is érdeklődtem hátha tud valaki valami egységes verziót felirattal amit le lehet kapni aztán egybe megnézni, de aztán végül az lett belőle, hogy a feliratokat VLC-vel időzítve néztem végig :D

Egybe megnézve szerintem egyáltalán nem vállalhatatlan a sorozat, sőt az első évad kifejezetten tetszett főleg a vége hogy bővítik a Hosnian katasztrófát. A második évaddal pont ez volt a bajom, hogy én vártam volna az Első Rend részéről reakciót Snoke halálára, Kylo Ren felemelkedésére, az is jót tett volna neki, hogy ha itt halljuk Palpatine üzenetét a Galaxisnak, és a vége a sorozatnak az lett volna, hogy befut Lando üzenete az Exegol elleni támadáshoz, netalán még azt Kaz-ék szemszögéből át lehetett volna élni (arra már nem emlékszem hogy a sorozat a 9. rész előtt véget ért-e vagy még utána volt-e pár rész, mert ha nem volt akkor érthető hogy ezeket miért nem tették bele) hisz tudjuk hogy ott voltak az Exegolnál.

Ezek hiányában én azoknak ajánlanám a sorozatot, akik kíváncsiak hogy egy adott bolygó lakosai hogy küzdöttek meg az őket elnyomó Első Rendiek ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Attól, hogy a második évad rossz lett még nem kell letagadni, és nem felrakni a Disney+-ra. 

Nem tagadják le. Máshol a Disney+-on fent van a második évad is. Ezért is érthetetlen hogy nálunk miért nem. Aligha a minőség lehet a baj: ha igy lenne akkor a Harc az Endoron aligha lenne elérhető :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, ByRoT írta:

Én mikor kezdődött ez a sorozat akkor láttam belőle pár részt, aztán nem néztem tovább. Mikor befejeződött, rá elég sok időre néztem meg egyben az egészet, emlékszem, még itt ebben a topikban is érdeklődtem hátha tud valaki valami egységes verziót felirattal amit le lehet kapni aztán egybe megnézni, de aztán végül az lett belőle, hogy a feliratokat VLC-vel időzítve néztem végig :D

Egybe megnézve szerintem egyáltalán nem vállalhatatlan a sorozat, sőt az első évad kifejezetten tetszett főleg a vége hogy bővítik a Hosnian katasztrófát. A második évaddal pont ez volt a bajom, hogy én vártam volna az Első Rend részéről reakciót Snoke halálára, Kylo Ren felemelkedésére, az is jót tett volna neki, hogy ha itt halljuk Palpatine üzenetét a Galaxisnak, és a vége a sorozatnak az lett volna, hogy befut Lando üzenete az Exegol elleni támadáshoz, netalán még azt Kaz-ék szemszögéből át lehetett volna élni (arra már nem emlékszem hogy a sorozat a 9. rész előtt véget ért-e vagy még utána volt-e pár rész, mert ha nem volt akkor érthető hogy ezeket miért nem tették bele) hisz tudjuk hogy ott voltak az Exegolnál.

Ezek hiányában én azoknak ajánlanám a sorozatot, akik kíváncsiak hogy egy adott bolygó lakosai hogy küzdöttek meg az őket elnyomó Első Rendiek ellen.

Igen, a léptékkel is baj volt. Kalandoztak csak, és nem kapcsolódtak be a nagy egészbe. Kaz-t most hagyjuk mennyire volt idegesítő (80%-ban).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Igen, a léptékkel is baj volt. Kalandoztak csak, és nem kapcsolódtak be a nagy egészbe. Kaz-t most hagyjuk mennyire volt idegesítő (80%-ban).

Még talán azzal nem is lett volna akkora baj, hogy ha megmarad ilyen mikró világnak a történet, és csak a háttérben halljuk hogy éppen mi zajlik a Galaxisban, pl: Poe és Kaz holo üzenetein. Az pl egy érdekesebb jelenet, amikor Kaz elakar menni a Batuura, mert hogy ott gyülekezik az Ellenállás, csak aztán ugye mégsem megy, de ez egy jó adalék, hogy eltudjuk helyezni hogy akkor most pontosan hol járunk, mi történik. Ebből kellett volna több, az Első Rend részéről is amiket fentebb írtam, és akkor én teljesen meglennék elégedve a sorozattal amúgy.

Amúgy ha egy álomvilágban felvennének a Lucasfilmhez (XD) komolyan kiharcolnám magamnak, hogy hadd egészítsem ki ezt a sorozatot, jelenetekkel, részekkel, olyan kis méltatlan helyet foglal el amúgy az animációs sorozatok között, pedig szerintem a fenti kiegészítésekkel egy egész elfogadható kis szösszenetet kapnánk :D Kár érte :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.