Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Én nekem még 3 rész van hátra, utána jöhet a finálé. Hát egyelőre nem tudok mit mondani. Jó-jó, különösen az utóbbi 2-3 rész - a fejvadászos és a kalózos - de hogy az egész évad csak arról szól hogy menekülés, étel/üzemanyagszerzés, stb., hát, nem túl combos. Persze a mostani részek nem erről szólnak, de a felvezetés kb. ez volt. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Bence1997 írta:

Lehet benőtt a feje lágya. :D

Ááá kétlem :D most hirtelen eszembe jutott egy sorozat ötlet "Jar-Jar és Kaz, a dinamikus duó"  :D csak gondolom Jar-Jar már feldobta a patáit mire Ezra "felnőtt".

 

szerk.: természetesen Kazra gondoltam a végén :lol:

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk logikusabb is így, hogy nem a Colossus vett részt a csatában, hanem az Ászok. Nyilván nem akarták újra kockára tenni a lakosok életét. Főleg nem annyi éles helyzet után. Másrészt, eleve az Ászok képsviselték a támadó és védelmi tűzerőt (még ha a Colossusnak is voltak ágyúi). 

 

Egyébként jó kapcsolódási pont a sorozattal, csak kár, hogy abban a hajótömegben szinte semmi esély kiszúrni őket. A Ghosthoz hasonlóan jobban "szem elé" raktam volna őket. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Star Wars: Ellenállás - A mentőakció

Magyar Felirat

 

Megtekintés és letöltés:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

 

7 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Disney gyerekcsatornáira olyat csináljanak ami odaillő és maximum kedvcsinálónak jó de akkor ne legyen kánon mert egy Resistance szintű sorozatot én mégegyszer nem vagyok hajlandó végignézni hiába lenne ott hogy Star Wars.

Én elsőre sem voltam hajlandó. Elfogadom, hogy kánon, de mivel igazából semmit sem ad hozzá a sztorihoz, elég könnyű figyelmen kívül hagyni. :) 

 

3 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Másoknak meg mindegy mit kapnak, ha rá van "írva", hogy Star Wars, vigyorognak neki, mint a debilek.

Váljék egészségükre, ha nekik ez örömet okoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Ody Mandrell írta:

Ez elég szomorú mert a történeteket hogy fogod így megírni? :D 

Sajnos már sehogy, mert a Disney nem akart megfelelő összeget fizetni, pedig szerintem az én sztorijaim jobbak voltak, de a tárgyalások... Ja, hogy a pici összefoglalót a topikokban?! Elolvasom a plot összefoglalőt a Wookieen, oszt meglesznek azok. Csak néha noszogassál. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Dzséjt Mondjuk azért fura, hogy látatlanban fikázod a sorozat egyes részeit. Ezt a hozzáállást épp mi szoktuk elítélni. :P ;) 

Én nem fikázom látatlanban az egyes részeit (egy szót sem szólok azokról, amiket nem láttam), én az egész Resistance-t fikázom kritizálom éles és gúnyos negatív hangvétellel másfél évad alapján. Szerintem bőven kimerítetettem azt, hogy megismerjem annyira a szériát, hogy értékelhessem, de sajnos, Star Wars vagy sem, a tolerancia képességem eddig tartott ki. Az utolsó fél évad esélyt is csak azért kapta meg, mert az első évad vége jó volt, és optimistán álltam a második évadhoz. Ordas nagyot csalódtam. De tudod, mi a véleményem a sorozatról, és tudod azt is, hogy miért utáltam meg. (És konkrétan a te megállapításaid alapján, meg az elolvasott vélemények alapján nem tévedek a sorozat minőségével kapcsolatban és egy percig sem bánom, hogy nem fejeztem be a szériát.)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk bevallva az igazat, én se láttam még a Resistance utolsó 4-5 részét - most úgy konkrétan azt se tudom, hol hagytam abba. Az utolsó részt még a TCW kezdése előtt láttam valamikor és azóta nem is voltam olyan hangulatban, hogy folytassam. Pedig a sorozat bejelentésekor bizakodtam, bár amikor bemutatták az első promóciós anyagot - azt a plakátot - féltem attól, hogy nagyon olcsó sorozat lesz - meg is kaptam érte a leb*szást 1-2 embertől, hogy egy kép alapján ennyit le is tudtam következtetni, most nem akarok neveket mondani :P - és lám, igazam lett. Na nem mondom szörnyűnek, mert a maga nemében szép, de látszólag nagyon olcsó a sorozat, még a Rebelshez képest is.

 

Valamikor amúgy megfogom nézni a maradék részeket, de most TCW van és hűűűű, a legutóbbi részt azonnal lessétek meg. Fel fog robbanni az agyatok. Na ilyet a Resistance nem tudott produkálni. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Dzséjt írta:

Én nem fikázom látatlanban az egyes részeit (egy szót sem szólok azokról, amiket nem láttam), én az egész Resistance-t fikázom kritizálom éles és gúnyos negatív hangvétellel másfél évad alapján. Szerintem bőven kimerítetettem azt, hogy megismerjem annyira a szériát, hogy értékelhessem, de sajnos, Star Wars vagy sem, a tolerancia képességem eddig tartott ki. Az utolsó fél évad esélyt is csak azért kapta meg, mert az első évad vége jó volt, és optimistán álltam a második évadhoz. Ordas nagyot csalódtam. De tudod, mi a véleményem a sorozatról, és tudod azt is, hogy miért utáltam meg. (És konkrétan a te megállapításaid alapján, meg az elolvasott vélemények alapján nem tévedek a sorozat minőségével kapcsolatban és egy percig sem bánom, hogy nem fejeztem be a szériát.)

Pedig voltak ott jó részek. Megtisztelő, hogy adsz pl. az én szavamra, de azért a saját szemednek higgy ne másénak. :) Na majd talán egyszer rászánod magad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Pedig a sorozat bejelentésekor bizakodtam, bár amikor bemutatták az első promóciós anyagot - azt a plakátot - féltem attól, hogy nagyon olcsó sorozat lesz - meg is kaptam érte a leb*szást 1-2 embertől :P - és lám, igazam lett. Na nem mondom szörnyűnek, mert a maga nemében szép, de látszólag nagyon olcsó a sorozat, még a Rebelshez képest is.

Mondjuk szerintem a Resistance látványa kifejezetten pofás volt, a jelenetek élettel voltak tele, és nem voltak klónok a háttérben, mint a Rebelsben, ahol még szegény, megboldogult Tuának is volt vagy száz ikertestvére a halála után - jöttek is a jópofa teoriák.

2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Na majd talán egyszer rászánod magad.

Ahogy a Star Wars legnagyobb bölcse is megmondta:

Spoiler

ScientificShimmeringHoneybee-size_restri

 

Akárhogy is, örülnék, ha a következő animációs sorozat minimum a Rebels szintjét érné el, és a Resistance, mint minőségi hivatkozás a feledés homályába merülne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.