Ugrás a kommentre

Star Wars Celebration - Chicago 2019


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Nekem nagyon hiányzik Luceno. :( Remélem nem vonult vissza, bár tény, már nem fiatal. Annak idején szó volt egy Dooku-regényről is, remélem az sem felejtődött el.

Szerintem tuti lesz tőle is minimum egy új regény, ami az új trilógiához kapcsolódik. Snoke-ra vagy Kylo Ren történetére már én is gondoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Kargarosz írta:
35 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az előző oldalon megtalálod Bence listáját. Az jobb. :)

Na most már jó a ziro.hu -s is. Csak írni kellett nekik. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Brodie írta:

Ha már valahol beszéltetek róla, akkor bocsi, de nem találtam.

A Celebration-ön lesz látható egy 80 négyzetméteres freskó, amely a Star Wars történetét örökíti meg (az összes mozifilm, beleértve a IX-et, valamint a The Clone Wars és a Rebels). Utóbbiak külön érdekessége, hogy realisztikus formában fognak rajta szerepelni a karakterek.
Hát mit ne mondjak, veszettül kíváncsi vagyok rá!! Ez a festmény megtestesíti ennek a fórumnak az egész szellemiségét. :)
Egy részletet már bemutattak belőle.
GYÖNYÖRŰ!

 

  Spoiler elrejtése

 

Csuda klassz! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen érdekes: ez lesz a 13. Celebration és ami még fontosabb: a 9. Celebration Amerikában! A 7. 2015 -ben volt - TFA - míg a 8. Celebration 2 éve, 2017 -ben - TLJ. Véletlen? :)

 

Amúgy csak azt sajnálom, hogy a vasárnapi és a hétfői nap nekem ki lesz esve. Bár a Mandi és a TPM megemlékezést megtudom nézni élőben, de a többiről - TCW, Resistance, záró műsor - sajna lemaradok meló miatt. Na sebaj, a lényeg, hogy mindjárt itt a péntek. Bár én már a holnapi nyitányon hatalmas marketinget várok az egyes projektekkel kapcsolatban. :)

 

szerk.: Mark azt üzente twitteren, hogy nem vesz részt az idei Celebration -ön. Ha jól tudom LA -ben van, de valakik kiszúrták Chicago -ban. Az EpIX -es premieren megtudjuk.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Mark azt üzente twitteren, hogy nem vesz részt az idei Celebration -ön. Ha jól tudom LA -ben van, de valakik kiszúrták Chicago -ban.

Az a kép Orlandoban készült a redditesek szerint, látszik a rendőrök jelvényén. Valszeg 2017-es.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.