Ugrás a kommentre
Darth Revan9

Timothy Zahn: Thrawn: Szövetségek

A könyv értékelése  

1. 1. Milyen osztályzatot adnál a könyvnek?

• Csalódás
      0
    • Gyenge
      0
    • Közepes
      0
    • 0
    • Kiváló
      0

Ajánlott hozzászólás

Timothy Zahn: Thrawn: Szövetségek című regényének témája. A könyv sztorijának egyik fele a Klónháború idejében játszódik, másik része pedig a Lázadók 3. évadának eseményei után.

Thrawn 2.jpg

• Tetszik 3

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi Revan!

Mindenképpen újra fogom olvasni előtte az előző részt, ami amúgy nagyon tetszett. A várható megjelenése ennek az október vége?

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Így van, október végén jön. Esetleg november elejére átcsúszhat. Az kizárt, hogy október 23-án jöjjön ki,, már csak azért is, mert az ünnepnap. A nyomdáknál már lassan elindul a karácsonyi lavina, azaz a kiadók most szeptember-november folyamán kezdik nyomdába küldeni az utolsó negyedévre és egyben karácsonyra szánt kiadványokat. Ilyenkor mindig szoktak lenni csúszások. Ráadásul az utóbbi másfél évben több nyomda is tönkrement, úgyhogy a kiadók a maradék nyomdához fordulnak, akik így még jobban megterhelődnek.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Nekem sajnos nem lesz időm újra olvasni az első részt. Most számoltam össze, hogy 11 Star Wars könyvnyi elmaradásom van.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Kb. nekem is ennyi elmaradásom van, de nem megjelenési sorrendben, mindig azt a könyvet veszem elő, amelyikhez leginkább kedvem van. Ha kijön ez a könyv, akkor ezt veszem előre. Aztán a többit pótolgatom. Januártól többet tudok olvasni.  

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ