Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...
23 perccel korábban, NorbiLordi írta:

 

Ez már az értékelés? :D 

Az. :lol:

 

Nem láttam sok eltérést más hírektől, szóval nekem jó. Majd jönnek a szakértők és megmondják ők milyen, szakmai szemmel. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Az. :lol:

 

Nem láttam sok eltérést más hírektől, szóval nekem jó. Majd jönnek a szakértők és megmondják ők milyen, szakmai szemmel. :) 

Mivel eddig csak átvételek voltak a StarWars.com-tól, Zirótól meg FanthTrackstől, nagyon nem lehetett.:peace: De örülök ha tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem itt a többségnek, hanem a rajongói tábornak an-block a világban. 

 

Hát ha ez valóban így van ahhoz csak gratulálni tudok, bár nem nagyon olvasok komment szekciókat, mert csak felb*sznak.

 

Bár most kicsit rákeresve a témára pont találtam egy tetszetős videót:

 

 

Idézet

Én őszintén lesz*rom ha Ahsokának 20 centivel rövidebb a lekkuja. :)

 

Ezt őszintén csak sajnálni tudom. :(

 

Idézet

Az viszont mellbevágó, hogy eltűnsz miután tök jól elvagyunk,

Mert inkább küldtem volna el mindenkit a jó k*rva anyjába akiről úgy gondolom, hogy megérdemli aztán úgy tünjek el?

Idézet

aztán most előjössz, hogy mi mekkora köcsögök vagyunk mert nem fogadjuk el a diverz alláspontokat. WTF? 

 

Ha jól rémlik nem minősítettem senkit semmilyen szóval, pláne nem köcsögöztem (legalábbis egyelőre), csupán leírtam a tényeket. Az pedig ha tényleg nem tűnik fel, hogy akik általában az ellenvéleményt képviselik azok szép lassan lekopnak a fórumról, akkor nem valami jó megfigyelő vagy (és most nyilván nem a drasztikus egyénekre gondolok).

 

Idézet

Wolfee pont el lett fogadva, jókat is írt. 

Nyilván ezért írta amit írt.

 

Idézet

Szóval nem igazán értem mi a probléma mert valószínűleg nem is itt van. 

 

Jajj, hagyjuk már ezt a pszichológiai faszságot már megint, folyton ezzel a nettó bullsh*ttel jössz, ha valaki kiakad a fórumra. Nehéz elfogadni, hogy nem mással van a problémája az embernek hanem igenis itt ezzel.

 

 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Ezt őszintén csak sajnálni tudom. :(

De miért? Ezen nem múlik a világbéke. Ez csak szórakozás, amit a heti robot után élvez az ember, és nem azon bosszankodik meg akad ki, hogy Ahsokának mekkora a lekkuja. Ne röhögtess már.

 

13 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Mert inkább küldtem volna el mindenkit a jó k*rva anyjába akiről úgy gondolom, hogy megérdemli aztán úgy tünjek el?

Természetesen nem. Már csak azért se mert ez vica-versa. Nem kell az ilyen show.

 

13 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Ha jól rémlik nem minősítettem senkit semmilyen szóval, pláne nem köcsögöztem (legalábbis egyelőre),

Ez igaz, bár ezt sugallta amit írtál, de jó, elfogadom, én értettem félre. 

 

13 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

csupán leírtam a tényeket. Az pedig ha tényleg nem tűnik fel, hogy akik általában az ellenvéleményt képviselik azok szép lassan lekopnak a fórumról, akkor nem valami jó megfigyelő vagy (és most nyilván nem a drasztikus egyénekre gondolok).

Ez egy nagy bullshit. Te is osztottad őket korábban, most valamiért a másik oldalra álltál. Gondolom valaki itt nagyon megbántott, pedig esküszöm még úgy emlékszem @Dzséjt is figyelt nehogy beletaposson a mimóza lelkedbe miután visszatértél a nagy kivonulás után. Még én is hiányoltalak nem is olyan régen.

 

17 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Jajj, hagyjuk már ezt a pszichológiai faszságot már megint, folyton ezzel a nettó bullsh*ttel jössz, ha valaki kiakad a fórumra. Nehéz elfogadni, hogy nem mással van a problémája az embernek hanem igenis itt ezzel.

Hagyd már ezt a pszichológia f*szságot. Szombaton idejössz beszólogatni meg cinikusan kioktatni? Nem is értem....  @Wolffe-val semmi baj nincs, olvasd vissza. Vannak akik egyetértettek és vannak akik nem. De ez a "mindenki el van nyomva" szöveg k*rvára fárasztó már. Az van elnyomva meg kirakva innen aki egy kik*rt seggfej vagy troll. 

 

Néha olyan, mintha skizofrén lennél és nem is az a személy akit például hiányoltam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az is fura, hogy a komment egyik részében még szomorúan beszélsz arról, hogy Cupsy inaktív volt, a másikban meg már skizózod. Természetes dolog, hogy az ember változtatja a véleményét ahogy telik az idő. A skizofrénia nem ezt jelenti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

Azért az is fura, hogy a komment egyik részében még szomorúan beszélsz arról, hogy Cupsy inaktív volt, a másikban meg már skizózod. Természetes dolog, hogy az ember változtatja a véleményét ahogy telik az idő. A skizofrénia nem ezt jelenti.

Nem erősséged a szövegértés úgy látom, és tudom mit jelent a skizofrénia, nem kell magyarázni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De miért? Ezen nem múlik a világbéke. Ez csak szórakozás, amit a heti robot után élvez az ember, és nem azon bosszankodik meg akad ki, hogy Ahsokának mekkora a lekkuja. Ne röhögtess már.

 

Nem ezen múlik a világbéke, amit egyébként telibe sz*rok, nem vagyok szépségversenyző. Igaz ez szórakozás, csak nekem jelentősen elvett a rész élvezhetőségéből a lekkuk kivitelezése, akárcsak a TCW utolsó részeinél az ottani kavarcok a könyv ellenében.

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez igaz, bár ezt sugallta amit írtál, de jó, elfogadom, én értettem félre. 

 

Mint írtam, én csak a tényeket írtam le, hogy a tények ezt sugallják arról már nem én tehetek.

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez egy nagy bullshit. Te is osztottad őket korábban, most valamiért a másik oldalra álltál.

 

Én a megnyilvánulási formáik miatt osztottam őket, mármint a drasztikus egyéneket de ahogy írtam pont nem rájuk gondoltam, azonban még néhányuknak nekik is volt olyan gondolataik amikkel egyet tudtam érteni. 

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Gondolom valaki itt nagyon megbántott,

 

Nem bántott meg senki, a nagytöbbség bizonyos dolgokhoz való hozzáállásából lett elegem.

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

 

pedig esküszöm még úgy emlékszem @Dzséjt is figyelt nehogy beletaposson a mimóza lelkedbe miután visszatértél a nagy kivonulás után.

 

 

A mimóza lélek aztán pont nem én vagyok, de mindegy.

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Még én is hiányoltalak nem is olyan régen.

 

Láttam, nem éreztem rá ingerenciát reagálni. 

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hagyd már ezt a pszichológia f*szságot. Szombaton idejössz beszólogatni meg cinikusan kioktatni?

 

1. És akkor most hova..., hogy szombat van? 2. Én nem azért jöttem, ide hogy beszólogassak, hanem válaszoltam arra amire nekem is válaszoltak az már más kérdés, hogy onnan eljutottunk ide. 

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem is értem....  @Wolffe-val semmi baj nincs, olvasd vissza. Vannak akik egyetértettek és vannak akik nem.

 

Nem tudom biztos azért ír olyanokat, hogy azért nem írt rosszat mert annak itt rossz a fogadtatása, ezt majd ő elmondja ha akarj., 

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

De ez a "mindenki el van nyomva" szöveg k*rvára fárasztó már. Az van elnyomva meg kirakva innen aki egy kik*rt seggfej vagy troll. 

 

Attól, hogy k*rvára fárasztó még ez van, meg mivel változás úgyse lesz a jövőben is ez lesz, akár k*rvára fárasztó akár nem. 

 

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Néha olyan, mintha skizofrén lennél és nem is az a személy akit például hiányoltam. 

 

Ilyenkorra fogy el a türelmem, a toleranciám ami egyre hamarabb elfogy, inkább vagyok ilyen mint a "másik" csak akkor palástolom, amihez már egyre kevesebb kedvem van, mert a f*sznak sincs kedve vitatkozni napszám. Ma is már egy csomó idő el lett pocsékolva ezzel az írogatással ami helyett sok mád értelmes dolgot lehetett volna csinálni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Ma is már egy csomó idő el lett pocsékolva ezzel az írogatással ami helyett sok mád értelmes dolgot lehetett volna csinálni.

No ezzel egyetértek, szóval peace! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért annyit hozzátennék, hogy felnőtt emberek vagyunk, szóval fel lehet tudni dolgozni azt, ha vkivel épp sokan nem értenek egyet. Tök felesleges ezt ilyen "na most akkor itt megint ez a csúnya, rossz, ellenséges közeg összezárt ellenem, amivel már tele a tököm és így nincs is semmi értelme az egésznek, úgyse fogadnak el semmi ellenvéleményt" narratívával előadni. Egyfajta mártírkodásnak érzem ezt.

Nekem is sokszor volt már, hogy egy adott témakörben egyedül maradtam a véleményemmel. A hozzászólok közül pedig mki más állásponton volt, alakultak ki ebből keményebb szócsörték is, de kiálltam a véleményem mellett, max. egy idő után lezártuk a vitát, amikor már nem volt értelme folytatni. De ilyenkor szerintem nem jó hozzáállás kijátszani ezt a "mki csak bánt és elnyom" kártyát. Igenis lesznek olyan dolgok, amiben az elsöprő többség nem osztja a véleményem, ez van, szeretni nem muszáj, de reklamálni felesleges.

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is mindjárt törlöm magam, mert ezen a héten Ody nem értett egyet azzal, hogy a Kliens szervezte meg kalózokkal Baby Yoda elrablását, és mert Pb és Donát összezártak ellenem, mert azt hangoztattam, hogy Obi-Wan és Yoda talán direkt ölt meg néhány klónt. Sziasztok! Szip-szip!

Spoiler

Na jó, nem szabadultok ám meg tőlem ilyen könnyen. Muhahahahaaaaa! :palpatine:

 

Azt meg azért tessék már észben tartani, hogy ez a közösség okkal és céllal jött létre. És a valóságban is, ha belépsz egy közösségbe, akkor el kell ott fogadni azt, amiért az a közösség létezik. Ha bemész egy vegán étterembe és hisztizni kezdesz, mert a pincér közölte veled, hogy nincs hús az étlapon és ezen semmi sem fog változtatni, akkor te vagy a hülye, te nem vagy odavaló, nem az étterem dolgozói és vendégei.

Ez a fórum azzal a céllal jött létre, hogy alapvetően az egész Star Wars-sal pozitívan foglalkozzunk. Mind az adminok, mind a moderátorok felelősséggel is tartoznak azért, hogy ez így is maradjon, és igen, ennek velejárója, hogy felismerjük és, ha nem ért a szép szóból, elzavarjuk a nem idevaló elemeket. És a közösségi tagoknak is el kell fogadni, hogy itt nem dívik a non-stop SW szidalmazás. El lehet mondani a negatív véleményt is, de ne váljon mantrává, nem kell ismételgetni. Ha valamelyik része nem tetszik az SW-nek, tessék nem foglalkozni vele.

Eleve nem fér a fejembe, miért van valaki olyan helyen, ahol nem érzi jól magát. Miért akar része lenni egy olyan közönségnek, ahová nyilvánvalóan nem való. Sok fórumot megjártam már, de mindről leléptem egy idő után, mert eljött a pillanat, amikor már nem éreztem jól magam, és putty, szó nélkül eltűntem, nem hisztiztem, nem mártírkodtam, nem célozgattam arra, milyen a társaság, nem szidalmaztam vagy aggattam rá jelzőket senkire.

És ezt egy olyan ember írja, aki feljön erre a Star Wars fórumra csütörtök esténként annak reményében, hogy @Iqvi írt-e már valamit az új Star Trek epizódról, mert telelett a hócipőm a magyar trek fórumok fikázó magatartásával, itt viszont legalább van egy ember, akivel érdemben el tudok diskurálni az új Trekről. Egy Star Wars fórumon! És ez csak egy a megannyi franchise-ból. Ha Alienes dolgot látok, ide jövök. Ha Mass Effect dolgot látok, ide jövök. Mert minden más helyen ugyanaz megy, mint az SW-nél is, anyázás, fikázás, a régi részek piedesztára emelése, az új dolgok lehúzása, stb. De ide el lehet jönni, és bármiről pozitív szellemben beszélni. Még ha néha vitázunk is.

És nekem például ez többet ér, mint az, hogy megsértődjek pitiáner dolgokon. Pedig aztán az említett vitában Pb kifigurázta a mondandómat, Donát meg kedélyesen kacagósmile-t küldött rá. Nem mondom, hogy jól esett, de nagyjából egy perccel később már pont lesz*rtam. Legalább jó kedvre derültek, remélem. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Dzséjt írta:

És ezt egy olyan ember írja, aki feljön erre a Star Wars fórumra csütörtök esténként annak reményében, hogy @Iqvi írt-e már valamit az új Star Trek epizódró

Ez, meghatotta a szívem:D. És már írtam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Dzséjt írta:

Pedig aztán az említett vitában Pb kifigurázta a mondandómat, Donát meg kedélyesen kacagósmile-t küldött rá. Nem mondom, hogy jól esett, de nagyjából egy perccel később már pont lesz*rtam. Legalább jó kedvre derültek, remélem. :)

Ejnye, pedig még kíméletesek is voltunk szerintem, szokott ennél durvább szópárbaj is kialakulni, akár köztünk is. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, pb69 írta:

Ejnye, pedig még kíméletesek is voltunk szerintem, szokott ennél durvább szópárbaj is kialakulni, akár köztünk is. :P 

Igen, azokon lassabban is tudok túllépni, legalább másfél percig is eltart. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.