Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Ajánlott hozzászólás

 

A videóban a férfi, aki az egyik Ren lovagot játszotta, elmondta, hogy amit ő látott korábban, voltak benne változtatások. Amit korábban látott, abban Rey halott maradt volna és Kylo felvette volna (újra) a Skywalker nevet. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A videóban a férfi, aki az egyik Ren lovagot játszotta, elmondta, hogy amit ő látott korábban, voltak benne változtatások. Amit korábban látott, abban Rey halott maradt volna és Kylo felvette volna (újra) a Skywalker nevet.

Nocsak, eddig arról szóltak a hírek, hogy egyik alternatív befejezésben sem élte volna túl Kylo...

 

Amúgy nekem ez jobban tetszett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Nocsak, eddig arról szóltak a hírek, hogy egyik alternatív befejezésben sem élte volna túl Kylo...

 

Amúgy nekem ez jobban tetszett volna.

Elvileg volt ilyen pletyka. Még a videóban kérdezik is a fickótól, hogy emiatt nem szerepelt végül Kylo a Tatooine -os jelenetben? Mondjuk ezt a verziót is megnéztem volna, így viszont a Skywalker család nem halt volna ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A vérvonal nem halt volna ki, de a Skywalker család igen, hiszen Ben Solo volt, nem Skywalker - és az eléggé hülyén jött volna ki, ha felveszi a Skywalker nevet és eldobja a Solót. Elég nagyfokú tiszteletlenség lett volna a saját keze által meggyilkolt apjával szemben, és ugyanígy tiszteletlenség lett volna az anyjával szemben is, aki hozzáment Hanhoz. Lényegében, ha Ben Skywalkerré avanzsálja magát, megtagadta volna a Solo családot. Szóval nekem már ebből a szemszögből sem tetszett volna.

Ezen kívül, továbbra is hihetetlennek tartanám, hogy Bent hagyták volna szabadon járni. Miért? Csak mert egy ponton jól döntött a hisztis idiótája? Hogy képzelnétek ezt el? Rey helyett Ben megy vissza az ellenállók bázisára, ahol mindjárt mindenki a keblére öleli, aztán mehet szabadon a Falconnal (Chewie nyilván engedné) amerre akar? Vagy hogy? Ben Solo egy háborús bűnös és gyilkos, akinek két útja volt: életben marad és hátralévő életét egy börtön mélyén tölti el, vagy meghal. Szerintem jól döntöttek. Neohogy már a jók haljanak meg egy mesében, és a bűnös élje tovább vígan az életét bűntetlenül.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

A videóban a férfi, aki az egyik Ren lovagot játszotta, elmondta, hogy amit ő látott korábban, voltak benne változtatások. Amit korábban látott, abban Rey halott maradt volna és Kylo felvette volna (újra) a Skywalker nevet.

Hát úgy néz ki a csávó nem alakított Ren lovagot, szóval valószínűleg ennyire kell komolyan venni az infót is :D "the plot thickens..."

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Hát úgy néz ki a csávó nem alakított Ren lovagot, szóval valószínűleg ennyire kell komolyan venni az infót is :D "the plot thickens..."

Ez annyira szánalmas amúgy, azért, hogy pár napig foglalkozzanak vele képes volt bekamuzni egy ilyet. :clap: :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nincs benne, mert Owen eltávolította a kőtáblákat, amikor hozzákerült Luke, csak már nem tudom hogy hol olvastam.

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Az jó eséllyel Legenda lesz. :D 

Nekem is rémlik, pedig nem mostanában olvastam Legendát, főleg ami a Tatooine körül játszódik, én a Bizonyos Szemszögbőlre tippelnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hidalgo nyilatkozata a témáról

 

Hidalgo: Next to Shmi's headstone is a grave shared by both of Cliegg Lars's parents. Gredda and Lef. The smallest headstone marks the grave of Edern Lars. Cliegg's younger brother who died at age 14 when he lost control of the family land-speeder. Owen Lars removed the headstones to stave off any awkward questions from Luke. Luke knew of Shmi because that's where the Skywalker name came from, but she was only a footnote in his young life, an avenue of curiosity that Owen Lars strictly guarded.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.