Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Ajánlott hozzászólás

Coruscantért tényleg kár, szerintem szintén egy remek összekötő kapocs lett volna, pláne a Jedi Templommal (én is számítottam a feltűnésére). Mondjuk az nem tetszik, amit feljebb írtatok, hogy teljesen átalakult volna, azért az kicsit furán festene, ha egy bolygó 30 év alatt teljesen átformálódik. Pláne egy ilyen világ. De a kihalt Jedi Templom jól fest ezeken a koncepciós képeken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg ne vegyétek komolyan, de eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha a filmtörténet során először két verziót, két filmet készítettek volna. Egyet Abrams, egyet Trevorrow csapata, majd egy szavazás keretén belül a rajongók/nézők dönthettek volna, hogy melyik legyen a tényleges, kánon 9. epizód, és a másikra rásütötték volna a "Legenda" címkét. :lol: Nagyon imádom a The Rise of Skywalker-t, de Trevorrow változatát is szívesen megnézném. A szivárgásokban van olyan ötlet, ami tetszett volna (Coruscant, Mortis, duplapengés fénykard), de olyan is ami nagyon nem (Tor Valum mint Palpi mestere, Rose és Finn előtérbe helyezése...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, mui-ruy írta:

Tényleg ne vegyétek komolyan, de eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha a filmtörténet során először két verziót, két filmet készítettek volna. Egyet Abrams, egyet Trevorrow csapata, majd egy szavazás keretén belül a rajongók/nézők dönthettek volna, hogy melyik legyen a tényleges, kánon 9. epizód, és a másikra rásütötték volna a "Legenda" címkét. :lol: Nagyon imádom a The Rise of Skywalker-t, de Trevorrow változatát is szívesen megnézném. A szivárgásokban van olyan ötlet, ami tetszett volna (Coruscant, Mortis, duplapengés fénykard), de olyan is ami nagyon nem (Tor Valum mint Palpi mestere, Rose és Finn előtérbe helyezése...).

Csak az SW-n kivüli filmjeik alapján ami nagy különbség lenne az a karakterek közti interakció. JJ-nél általában szerethetőek a karakterek. Colinnél mintha fölösleges terhek lennének. Persze lehet hogy pont ezzel a filmmel nagyot villantott volna Trevorrow, de a korábbi munkái alapján komoly esély van rá, hogy az ellenkezője az igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Feltűnő az a sok akadály ami az Exogolhoz vezető vörös felhőben látható. Azok nem mások, mint ősi űrhajó maradványok. Valószínűleg az átkelés folyamán semmisültek meg. 

 

Mint a Mass Effect 2 videójátékban. Abban is egy vöröses űrhajóroncsos helyen keresztül kell az ellenségek háza táját megközelíteni.

 

YOKIWpF.jpg

 

JC3R4BK.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt vannak a concept art-ok Trevorrow verziójához (igen, ezek tényleg azok!): https://imgur.com/a/lX9JG8F#MTYat4i

 

Azért jól látom innen is vett inspirációt Abrams, az Oracle kinézetét valószínűleg Tor Valum ihlette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Yoda József írta:

Itt vannak a concept art-ok Trevorrow verziójához (igen, ezek tényleg azok!): https://imgur.com/a/lX9JG8F#MTYat4i

 

Azért jól látom innen is vett inspirációt Abrams, az Oracle kinézetét valószínűleg Tor Valum ihlette.

Ah ezek nagyon jók, ez a Coruscanti lázadás nagy ötlet volt, szivesen megnéztem volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekességnek elmennek, de én nem szivárogtattam volna ki őket. Egyrészt már úgy sincs jelentősége, másrészt meg most lehet ezekre azt mondani látatlanban, hogy mekkora ötletek. Holott ezek csak rajzok, a sztori egy másik dolog. 

Amúgy nekem ez a Coruscanti cucc nem igazán tetszik, mint ahogy Hux "seppukuja" se. Ő nem az a fajta aki ilyet megtett volna. Phasma nem halt volna meg és ahogy elnézem Luke se(?). Szóval érdekességnek elment de ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Phasma nem halt volna meg és ahogy elnézem Luke se(?).

Luke legalább az egyik képen (amin fogja a kardot) is halott, látni a kékes ragyogást a figura körül. Ha Treworrow élő Luke-ot hozott volna be, meg is értem, hogy kivágják, hiszen az nyílt semmibevétele az ep8-nak. A Huxos ötlet nekem sem tetszik, szerintem az ep7-8-ból egyértelművé vált, hogy ő ilyet nem tenne. Ennyire azért nem volt fanatikus. Coruscant viszont nekem hiányzik, azt azért jó lett volna valamilyen formában látni.

Amúgy szerintem ezek benne lesznek az art bookban is, szóval tök mindegy, hogy kiszivárogtak-e vagy sem. Az biztos, hogy látványosabb film lett volna helyszínek terén, úgy értem, Coruscant megjelenése nagyon sokat dobott volna. De ami miatt azért örülök, hogy Treworrow elment, hogy amit eddig tudni az ő sztorijából, az nekem nem áll össze a Rey szüleit megölő Kylóval és a semmiből jött Sith nagyúrral. Ennél azért Palpatine megalapozottabb, legalábbis az a része, hogy feltámadt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól emlékszem volt egy art of vagy making of Episode VII könyv, aminek anno letiltották/eltolták a kiadását. Nem lennék meglepve, ha Rey származása kapcsán is lenne benne néhány alternatíva, vagy dizájn rajz, amit a Disney végül nem akart, hogy ideje korán kikerüljön és ötleteket adjon a népnek. Személy szerint úgy érzem, hogy annak a könyvnek a letiltása összefügg ezzel a dologgal. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.