Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Kijött tegnap az Insider követkeő száma. Törölték a "Spring" jelzőt a Bad Batchnél...

 

Ja, akkor a Celebrationig nem lesz semmi, addig a Kenobit fogják nyomatni, ha időben elkezdik a marketinget.

 

Ha levették, akkor valszeg a Kenobi után érkezik. Szóval egész tavasszal semmi. Majd május végén a Kenobi. Addig böjt. 

Az a legszomorúbb, hogy a kommunikáció megnyilvánul abban, hogy hallgatnak mint a sir, biztos megéri nekik valahol, csak ők tudják. 

Ki tudja mikor lesz itt valami, ezektől az is kitelik, hogy a Kenobi utolsó része után fogják promózni.

Kicsit szánalmas már ez a hozzáállás, bekaphatják. Fck. 

(Nem baj, úgy is elleszek az Elden Ring-el hónapokig.) 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szörnyű, szánalmas, uundorító ez, hogy várni kell már három hónapot is a következő sorozatig, és közben se trailer, se egy kép, se egy böfögés egy interjún. Bezzeg, amikor éveket kellett várni a következő Star Wars moziig, mert más mozgóképes produkció amúgy sem volt a témában, és közben nem volt semmi, az de fain volt. #mertregenmindenjobbvolt #legymarturelmes #veddmareszremilyenjodolgodvan

Szerkesztve: - Dzséjt
  • Nagyon tetszik 4
  • Vicces 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 03. 02. - 19:20, Cpt. Rex írta:

Kicsit szánalmas már ez a hozzáállás, bekaphatják. Fck. 

Bakker, én még emlékszem még azokra az évekre, amikor SEMMI nem volt. Könyvek, képregények maximum. És persze jó a sok kontent, és el vagyunk halmozva, de azért az se volt kibírhatatlan időszak, megvolt a bája, akkor a kéthavonta megjelenő Star Wars képregényt vártuk annyira.

 

Felháborodni biztosan nem háborodnék fel a Lucasfilm valaha volt legnagyszabásúbb évében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Convor Call livestreamjében szerepeltek a Kiner testvérek apjukkal, Kevinnel együtt. Az alábbi információkat osztották meg a 2. évaddal kapcsolatban:

 

- A 2. évad zenéjén már az első évad óta dolgoznak.

- Omega egy kicsit idősebb lesz majd.

- Több karaktert fogunk látni a következő évadban.

- Lesz majd egy Coruscanti jelenet. :rock:

- Készítettek egy politikai, noiros zenedarabot.

 

Titokzatos üzeneteket fognak majd a későbbiekben közzétenni a 2. évaddal kapcsolatban. Nem közölték, hogy mikor számíthatunk a 2. évadra. Most úgy érzem, hogy a Celebration lesz a leleplezés időpontja. A Kenobi marketingje óriásinak ígérkezik, Pablo tweetje szerint aki nem akar semmit se tudni a sorozatról, az tűnjön el a netről. :D

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 4
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
2022. 03. 11. - 2:01, Bence1997 írta:

Titokzatos üzeneteket fognak majd a későbbiekben közzétenni a 2. évaddal kapcsolatban. Nem közölték, hogy mikor számíthatunk a 2. évadra. Most úgy érzem, hogy a Celebration lesz a leleplezés időpontja. A Kenobi marketingje óriásinak ígérkezik, Pablo tweetje szerint aki nem akar semmit se tudni a sorozatról, az tűnjön el a netről. :D

 

Yep, a Celebration lesz a leleplezés ideje. És szerintem a Kenobi után kezdeni is fogják, még Júniusban. Igy akkor kb. 1 hónap lesz a bejelentés és a kezdés között. Május végén beindul a marketingje, és amig a Kenobi fut, majd szivárogtatnak infókat, vagy trailereket, gondolom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Május 29, vasárnap. Bad Batch panel. Résztvevők:

- Brad Rau

- Jen Corbett

- Matt Michnovetz

- Dee Bradley Baker

- Michelle Ang

 

Első évados megemlékezés és felfedik, hogy mik várhatóak a 2. évadban.

A SW.comos cím (Fall In with Star Wars The Bad Batch at Star Wars Celebration) csak nekem sejtet őszi premiert? :hmm:

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag a sorozat címe A Rossz Osztag lesz.
Magyar hangok, akiket eddig lehet tudni:

Zúzó - Bognár Tamás
Omega - Staub Viktória
klónkatonák - Varga Rókus
Rampart admirális - Tokaji Csaba
AZI-3 - Molnár Levente
ES-02 - Bálint Adrienn
ES-03 - Juhász Levente
Tarkin - Ujréti László

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Még úgy is, hogy én nem nagyon nézek SW-t szinkronnal nagyon örülök, hogy most a Disney+-nak hála ilyen szépen le lesznek szinkronizálva az új SW tartalmak (talán a Resistance kimarad?).

Remélem, nem. Az első évad is nagyon jó szinkront kapott. Jó lenne  ha a másodikat is megkapnánk valahogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Még úgy is, hogy én nem nagyon nézek SW-t szinkronnal nagyon örülök, hogy most a Disney+-nak hála ilyen szépen le lesznek szinkronizálva az új SW tartalmak (talán a Resistance kimarad?).

Ennek én is örülök. Főleg a fiatalabb generáció miatt fontos a magyar szinkron. Így minél többen tudják nézni.

Egyébként én úgy tudom, hogy a Resistance ment tovább magyarul szinkronnal az RTL klubbon, csak nem tudom meddig szinkronizálták, de tovább jutottak, mint a Disney csatorna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csapat tagjainak magyar hangjai:

 

Hunter - Király Adrián

Echo - Simon Kornél

Tech - Szabó Máté

Crosshair - Horváth Illés

Omega - Staub Viktória

 

Rex nem Berzenyi Zoltán hangján szólalt meg. :( Sajna nem tudtam beazonosítani a színészt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

- A Bad Batch Lucastól származott.

- A Bad Batch a TCW 7. évadának volt köszönhető, a fanok több klónt akartak, Filoni pedig megkérdezte: "hogyan tudunk többet csinálni ezzel az osztaggal?"

- Az írókat az érdekelte, hogy miképpen szerelik le lassan a klónokat és a rohamosztagosok miképp emelkednek fel.

- Arra a kérdésre, hogy Crosshairt még meglehet-e menteni, Dee azt felelte: Igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.