Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

15 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Én már érzem a hype-ot. Színt visz ebbe a szürke időbe. 

Tegnap béfejeztük az első évadot. Jó keveset aludtam így meló előtt.  A grafika lenyűgöző, társam többször mondta, hogy olyan, mint egy film. Az Avatarral vetette össze, csak ez jobb, muhahaaa :evil:.

 

14 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Hát Tipoca City pusztulása még most is nagyon odaver, pedig azt az epizódot most láttam vagy nyolcadjára. Uh, de brutális, ott a helye a legjobb SW-pillanatok között.

Kis túlzással egy karcolás nélkül megúszta a csapat. Persze ez „mese”, nem az Andor és pláne nem a Trónok harca.

 

15 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

A legjobban az érdekel, hogy alakul Crosshair és a csapat viszonya? 

Eléggé eldöntetett. Külön utakon, egymás útját néha (cél)keresztezve, akkor elnézve a másik válla felett. Nyilván lehetnek térítési próbálkozások.

Engem az érdekel, hogy az Omega szál hogy gabalyodik tovább. Egyértelmű, hogy mire kell egy klónozó tudós a Császárnak, mert nem újabb katonák miatt. Talán ejtik Omegát, hisz csak egy tudja azon az oldalon, hogy él még és nem hiszem, hogy Célkereszt keresztbe tesz. ;)

Látszik, hogy a Lázadó karakterekkel eléggé összefonódik a sorozat. Számítok további találkozásokra.

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Donát írta:

Spoilerek nélkül: Milyen lett a dupla premier?

Hangulatos epizódok voltak. Ha tetszett az első évad, akkor a nyitány is tetszeni fog. A látvány szokás szerint lenyűgöző.

 

Ezzel remélem nem árultam el semmit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A starwarsnews.net spoilermentes kritikája az évadról (leszámítva az utolsó két részt). Jókat írnak, a lényeg, hogy olyasmi felépítés lesz, mint a TCW évadoknak. Az első fele kevesebbet foglalkozik a fő szálakkal, de utána beindul. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

A starwarsnews.net spoilermentes kritikája az évadról (leszámítva az utolsó két részt). Jókat írnak, a lényeg, hogy olyasmi felépítés lesz, mint a TCW évadoknak. Az első fele kevesebbet foglalkozik a fő szálakkal, de utána beindul. 

Igy, megnézve az első 2 részt+olvasva ezt a cikket, kettősség van bennem most.

Anno a TCW évadokkal pont ez volt a baj, hogy az évad fele filler epizódókkal volt tele, és kevesebb idő jutott a főbb story szálakra. 

Nem biztos hogy olyan jó nekünk az, ha ezt a sorozatot is le degradálják egy sima(20-22 részes) TCW évad szintjére.

 

A TBB 1. évadja jobb volt , mint a TCW első 3 évadja együttvéve. Na mindegy, ezek az én gondolataim, szóval....

 

A 2. évadról eddig annyi, hogy tűrhető volt, 1-2 jó monológ akadt benne, szokásos minőségű animáció. Viszont a trailerek megtekintése utáni hype az most alábbhagyott nálam. 

Egy nagyon picit csalódott vagyok, ezt nem is tudom leplezni..... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy sejtettem, hogy így lesz. :D Nekem az csalódás, hogy kb. te vártad itt a második évadot a legjobban, aztán már az első két rész után majdnem leírod. A TCW-t meg kár degradálni, ez a sorozat még nagyon messze van attól a szinttől, hisz az egy komplett sorozat. Szerintem legyél türelmesebb, ha már ennyire vártad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, Bence1997 írta:

Egy kép az évad későbbi epizódjából.

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Spoiler

Az Chuchi szenator lenne? (Pantora)

De fura Rex-et klón armor nélkül látni...szokatlan XD

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mikor lesznek hivatalos guide-ok, csak szólok, ha lesznek akkor jönnek a képek is hozzájuk.

Ha nem lesznek, akkor jönnek a képek persze, de egy kis türelemre intem magam, meg jelzem, hogy hozom majd őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tehetnél be képet valahova miként is néz ki egy ilyen anyag. 

Tettem be már korábban. A. Gyűjteményekbe talán. Mindjárt megtúrom. 2020, máj 11. Ez a Rebels, ilyen mind. 

https://swsaga.hu/topic/53-gyűjtemények/?do=findComment&comment=447476

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 01. 04. - 18:58, Cpt. Rex írta:

Anno a TCW évadokkal pont ez volt a baj, hogy az évad fele filler epizódókkal volt tele, és kevesebb idő jutott a főbb story szálakra. 

 

 

A TCW valamennyi része szerintem abszolút klasszikussá nemesedett. Nem nagyon fogja tudni más sorozat ezt abszolválni, mert 8 évig az volt a Star Wars.

Egyébként minden rész jó történet volt a TCW esetében, nem igazán tudok kiemelni kifejezetten gyenge történetszálat, komolyan mondom! A sokak szerint gyerekesebb Jar Jaros, C-3PO és R2-s részek is működtek számomra, talán pont a lezártságuk miatt, mert mindig az adott rész, vagy két-három-négy epizód teljesen lekerekítette a sztorit. Valódi mesék voltak, szellemes tanulsággal.

 

A TBB inkább a Rebelsre hasonlít, hiszen ez nem antológia, inkább lineáris sztori. Az ingerküszöbünk is már máshol van a temérdek SW tartalom miatt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

Crosshair lesz az szerintem :)

Olvastad a cikket, amit Ody Mandrell linkelt ide korábban? 

Abban az volt irva, hogy az évad első felében alig fog a fő story szállal foglalkozni a sorozat, csak nagyon minimálisan. 1-2 rövid jelenet, részenként talán. 

Lehet hogy Crosshair lesz, de ez a cim utalhat több karakterre is. Lehet Crosshair, Boba, Rex, de akár még Howzer is....kiderül. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Cpt. Rex írta:

Olvastad a cikket, amit Ody Mandrell linkelt ide korábban? 

Abban az volt irva, hogy az évad első felében alig fog a fő story szállal foglalkozni a sorozat, csak nagyon minimálisan. 1-2 rövid jelenet, részenként talán. 

Lehet hogy Crosshair lesz, de ez a cim utalhat több karakterre is. Lehet Crosshair, Boba, Rex, de akár még Howzer is....kiderül. 

Szerintem is Crosshair lesz főszerepben. :)

 

Bobát én max. a félévad köré várom, ha egyáltalán felbukkan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

 

A TCW valamennyi része szerintem abszolút klasszikussá nemesedett. Nem nagyon fogja tudni más sorozat ezt abszolválni, mert 8 évig az volt a Star Wars.

Egyébként minden rész jó történet volt a TCW esetében, nem igazán tudok kiemelni kifejezetten gyenge történetszálat, komolyan mondom! A sokak szerint gyerekesebb Jar Jaros, C-3PO és R2-s részek is működtek számomra, talán pont a lezártságuk miatt, mert mindig az adott rész, vagy két-három-négy epizód teljesen lekerekítette a sztorit. Valódi mesék voltak, szellemes tanulsággal.

 

A TBB inkább a Rebelsre hasonlít, hiszen ez nem antológia, inkább lineáris sztori. Az ingerküszöbünk is már máshol van a temérdek SW tartalom miatt. 

A rebels-ből anagyon keveset láttam, nekem nem jött be túlzottan. :/ 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.