Ugrás a kommentre

A The Bad Batch animációs sorozat


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Bedobnék egy tipplistát arról, hogy ki hal meg, ki éli túl, meg ilyenek. Aztán holnap kiderül, hogy mennyit lőttem mellé... :D

 

Meghal: Crosshair, Cody, Hemlock, Nala Se.

 

Túléli: Omega, Hunter, Wrecker, Emerie (meg értelem szerűen Rex-ék).

 

A zillo lezúzza a Tantisst, Rex-ék fel fognak tűnni, CX-2-ről "kiderül", hogy nem derül ki semmi és csak egy egyszerű klón, a végén meg szerintem Omega elmegy Ventress mellé... Palpatine meg új perspektívák után néz a személyes klón projektjét illetően.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval: utánanéztem, amit említ, a Doc McStuffins (magyarul ahogy látom Dr. Plüssinek nevezik :D11 perces epizódokból áll (mínusz a speciális epizódok, de azok ebben az esetben nem számítanak). Azt mondja Joel, hogy a BB záró epizódja több lesz, mint 4 Doc McStuffins epizód. Vagyis 44 percnél többet fogunk kapni. Mivel általában 25 perc körül mozog egy BB epizód (stáblistával karöltve), ezért a kb. 50 perc reális lehet. :D

 

Szóval a korábban betett 42 perc se lehet valódi - kivéve, ha azt nettóként kell értelmezni. Mondjuk így is kíváncsi vagyok, hogy pár óra múlva miképp zárják a szériát. :D

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Wilde írta:

Bedobnék egy tipplistát arról, hogy ki hal meg, ki éli túl, meg ilyenek. Aztán holnap kiderül, hogy mennyit lőttem mellé... :D

 

Meghal: Crosshair, Cody, Hemlock, Nala Se.

 

Túléli: Omega, Hunter, Wrecker, Emerie (meg értelem szerűen Rex-ék).

 

A zillo lezúzza a Tantisst, Rex-ék fel fognak tűnni, CX-2-ről "kiderül", hogy nem derül ki semmi és csak egy egyszerű klón, a végén meg szerintem Omega elmegy Ventress mellé... Palpatine meg új perspektívák után néz a személyes klón projektjét illetően.

 

Jó ötlet, én is jósolok egyet:

 

Meghal: Echo, Crosshair, Hemlock, Nala Se, Rampart, CX-2

 

Túléli: a fentin kívül minden más fontosabb karakter

 

Darabkák: Omegáról kiderül, hogy mégis erőérzékeny, és az Erőn keresztül fog kapcsolatot teremteni a Zilloval (így lenne értelme is annak, hogy Ventress megmutatta neki, hogy lehet állatokhoz kapcsolódni), és együtt lezúzzák a létesítményt. Látni fogjuk Snoke-ot vagy Palpatine-klónját a tartályban. Exegol meg lesz említve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Iqvi írta:

De a zilloval való zúzatáshoz az is elég ha deaktiválják a ketrecének a biztonsági rendszerét. Ehhez nem kell Omegát az utolsó részben erő érzékennyé tenni. 

Elég, de azért nem biztos, hogy ahhoz hozzá tud majd férni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Wilde írta:

Voltak meglepetések és tényleg érzelmes volt a finálé, de azért maradt bennem némi hiányérzet. Ettől függetlenül nekem tetszett a záró epizód és nagyon sok minden belefért ebbe a kb. 50 percbe... bővebben majd később.

Az előbb végeztem vele, és fura volt ez a fajta lezárás. Viszont voltak nagyon ütős pillanatok is! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Sinella nyomában 3. :D 

Mármint Szenilla :P Bár megjegyzem a poéngyilkosság kedvéért, hogy nem létezik "Szenilla nyomában 2", szóval "Szenilla nyomában 3" számításba sem jöhet. De a "Pizsi nyomában" még benne van a pakliban. :D 

Vicceskedést nem félretéve, csak eltolva, azt én sem tudom, mire utalt Kiner, de ez a reakció erre a tweetre (vagy X-re) haláli:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már így is annyira tömött a május 4. a TotE-val és a The Acolyte-tal, hogy nem most várnék bejelentést új animációs sorozatról. Majd nyáron

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Goat Simulator 2 sincs, de 3 van:P:D

Most megfogtál! :lol:

És, jobban belegondolva, pont egy SW rajongó kötözködik a számozással kapcsolatban, amikor a Star Wars úgy indult, hogy 4. rész. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.