Ugrás a kommentre

2. évad trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

A mandi előzetes lehetséges dátumai: augusztus 20, illetve augusztus 22. Utóbbi szombati nap és akkor lesz a DCFandome, amely úgy tűnik nagy esemény lesz. Szóval esélyes lehet a magyarok szent ünnepe. Pár nap és kiderül, a pletykák igazak -e. Ha nem, akkor még várunk egy kicsit. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Miért csak ez a két dátum? A DC Fandome-nak mi köze a Mandalorihoz? Teljesen más vállalat.

A héten kezdődött el az NBA Playoff. Mivel néhány mérkőzést az ESPN fog adni - amely köztudott a Disney alá tartozik - így egyesek úgy vélik, a héten jöhet az előzetes. Korábban augusztus 21 és 22 volt meghirdetve, ebből mára már aug. 20 és 22 lett. Utóbbi azért lenne érdekes, mert bár a DCFandome más vállalathoz tartozik, hatalmas az érdeklődés feléje. Nehezen hiszem, hogy majd egy csomó hír mellé - The Batman film, WW84, JL, Suicide Squad előzetesek, sorozatok meg egyéb mások - majd pont egy Mandi előzetes is jön. A csütörtököt pedig azért mondogatják, mert akkor fogja adni az ESPN az egyik legjobban várt meccset. Logikus, ha akkor leadnak egy előzetest.

 

Persze ezek mind spekulációk, pár nap múlva majd okosabban leszünk. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 08. 18. - 14:32, Yoda József írta:

Ha augusztus 20. a befutó, akkor holnap jönnie kell a hivatalos bejelentésnek róla.

Hát nem jött. Lehet a holnapi This Week in Star Warsban fogják közölni, hogy amúgy ma meglepetés lesz. :lol:

 

Amúgy már a Beyond the trailer YT üzemeltetője, Grace is csekkolta a forrását, ezekszerint a Mandi előzetese tényleg holnap lesz, míg a Dune előzetese jövőhéten.

Mivel holnap este kilenckor kezdődik, keleti partot figyelembe véve, nálunk az pénteken hajnali 3-tól lesz esedékes. :D Szóval lehet pénteken egy friss ropogósra ébredünk.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Hát nem jött. Lehet a holnapi This Week in Star Warsban fogják közölni, hogy amúgy ma meglepetés lesz.

Amerikában még sok van hátra a mai napból. A KRT-s srácok is belengették már a dolgot

 

Oké, most már több helyen is írják. Valószínűleg valamikor hajnalban lesz valamiféle hivatalos megerősítés is.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney+ twitteren most közölte, hogy a The Right Stuff október 9. -én fog érkezni. Ergo elkezdték az októberi hónapot feltölteni. Így esélyes lehet a héten érkező előzetes. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Yoda József írta:

Az mikor lesz?

2-3 óra múlva, mondjuk ez változó. Szóval az elkövetkezendő kb. 3 óra fontos lesz, ha nem lesz bejelentés, akkor valószínűleg itt se beszélnek majd róla. Ugye emlékszünk az előző hétre? Bejelentették a Lego Holiday Specialt, aztán ezt már megemlítették a csütörtöki adásban.

 

Amúgy jövőhét szerdán lesz a The Star Wars Show, amely ugye egy ideje átállt a havi 1 adásra. Valamivel fel kell turbózniuk az ehavit, hacsak nem Lego lesz a főtéma. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem úgy tűnik hogy amikor az emberek várják az előzetest akkor a következő egy-két napban mindig tudnak találni valami olyan eseményt, amikor pont jól jönne a trailer premier. Persze ettől még lehet hogy most fog jönni de erősen szkeptikus vagyok. Más előzetesekkel volt hogy hetekig ezt játszottuk, hogy most már biztos hogy jön.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bomarr írta:

Nekem úgy tűnik hogy amikor az emberek várják az előzetest akkor a következő egy-két napban mindig tudnak találni valami olyan eseményt, amikor pont jól jönne a trailer premier. Persze ettől még lehet hogy most fog jönni de erősen szkeptikus vagyok. Más előzetesekkel volt hogy hetekig ezt játszottuk, hogy most már biztos hogy jön.....

Ezt megerősíthetem. :D Néhány zenei rajongói csoportban benne vagyok facebookon/redditen, ott ugyanez van. Holnap van az előadó születésnapja? Akkor biztos most jelenti be az új albumot. Holnapután koncertezik? Akkor biztos jön új szám? Jövő héten van az első album 10. évfordulója? Akkor most jelenti be a következőt.

 

Aztán persze ezekből nem lesz semmi, és egy teljesen véletlenszerű időpontban jön a bejelentés. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Nekem úgy tűnik hogy amikor az emberek várják az előzetest akkor a következő egy-két napban mindig tudnak találni valami olyan eseményt, amikor pont jól jönne a trailer premier. Persze ettől még lehet hogy most fog jönni de erősen szkeptikus vagyok. Más előzetesekkel volt hogy hetekig ezt játszottuk, hogy most már biztos hogy jön.....

Ezt most nem a fanok találták ki. A megbízhatónak tartott szivárogtatók állítják, hogy a forrásaik szerint ma a jön az előzetes.

 

Viszont közben Corey már elkezdett ködösíteni.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Funko és Gentle tweetek után gondolkodtam egy kicsit: mi van, ha a meccsen tényleg levetítenek egy Mandi előzetest, de az amolyan 10-20 másodperces beharangozó lesz, amellyel egyrészt bejelentik a virtuális Celebration eseményét?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Funko és Gentle tweetek után gondolkodtam egy kicsit: mi van, ha a meccsen tényleg levetítenek egy Mandi előzetest, de az amolyan 10-20 másodperces beharangozó lesz, amellyel egyrészt bejelentik a virtuális Celebration eseményét?

Sokat akar a szarka

 

Bár így belegondolva, lehet nem hülyeség. Végülis, ha lesz virtuális celebration, akkor ott inkább esélyesebb egy rendes Mandi előzetes, mint ma. Ma pedig csak beindítják a hype-ot egy pár másodperces kis videóval.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szombati nap még állhat, bár a DCFandome miatt nagy az esélye annak, hogy nem lesz a héten semmi. Így viszont marad a jövőhét.

 

Amúgy a Funko oldalán törölték a tweetet, ahol a virtuális Celebrationről papolnak. Mielőtt még mindenki fellelkesülne, jövőhéten csak azokat a dolgokat adják ki a Funkonál, amelyet eredetileg a Celebration alkalmára akartak kiadni. :) Szóval nem, nem lesz virtuális Celebration...

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Jó volt az előzetes :D

A kedvenc jelenetem az volt amikor Obi Wan harcolt a Mandóval. De az se volt semmi, amikor Ahsoka átnyújtotta Baby Yodát az Erő Papnőinek. A végén jól láttam, hogy Thrawn és Boba Fett Snoke előtt állt? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Whill írta:

A kedvenc jelenetem az volt amikor Obi Wan harcolt a Mandóval. De az se volt semmi, amikor Ahsoka átnyújtotta Baby Yodát az Erő Papnőinek. A végén jól láttam, hogy Thrawn és Boba Fett Snoke előtt állt? :D

Nem tudom, mit szívsz, de kérek belőle. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Whill írta:

A kedvenc jelenetem az volt amikor Obi Wan harcolt a Mandóval. De az se volt semmi, amikor Ahsoka átnyújtotta Baby Yodát az Erő Papnőinek. A végén jól láttam, hogy Thrawn és Boba Fett Snoke előtt állt? :D

Jar Jar se volt semmi az erővillámaival

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.