Ugrás a kommentre

2. évad trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

23 perccel korábban, Fives írta:

Vízen járó hajó

A Resistance-ban volt. :P

 

23 perccel korábban, Fives írta:

és boksz meccs

Bár igaz, hogy droid boksz, de volt a Solo-ban. :D

 

2 perccel korábban, csoli1138 írta:

A tetkók hiányoznak, de Barriss Offee simán lehetne ez a színésznő! Amúgy is elvarratlan szál és Ahsoka is köthető hozzá. 

Barris-nak túl fiatal ez a nő. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár a trailerből sok összerakható sztori-elem nem derül ki, azt végülis megfejtettem, hogy a trailer elején látható sodródó Crest lezuhan arra a kék bolygóra, ami felé tart. 1:23-nál látjuk a bolygó légkörébe belépő Crestet zuhanni. Nekem az az elképzelésem, hogy a kék bolygó, amelyre lezuhan a Razor Crest az az, amin aztán a quarren kikötőt látjuk, és amin elindul egy hagyományos értelembe vett hajóval a Mando. Lehet, hogy a hajó roncsait keresik? 

 

Ha és amennyiben mindez igaz, akkor a Mon Cala-elképzelést is le lehetne ellenőrizni. A trailer elején látott nagy bolygó és kis kék bolygó-felálláshoz mennyire hasonlítanak a Mon Cala űrből láttatott korábbi ábrázolásai a TCW-ből?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor egy kis trailer-elemzés. :)

 

Image

Nagyon leharcolt főhősünk hajója, a hangárajtó kinyitva. Valamilyen konfliktusba kerülhetett a Mandi és BY. A fő kérdés, hogy hova akarnak landolni? Amikor elkezdődött az előzetes, csak nekem volt olyan hatású, mintha a Földet és a Vénuszt/Jupitert látnánk? :D Amíg a Razor Crest meg nem jelent, teljesen Naprendszeri hangulatban voltam. :lol:

 

Image

Az Armorer szövegét halljuk az első évad utolsó részéből. Közben Mandi és BY kilép a fényre és az egész képi világ nagyon baljóslatú, ugyanakkor baromi erős hangulata van. Már az alatta hallható zene is megadja a trailer hangulatát, ez a kép hozzátesz egy lapáttal. Érdekes a háttérben húzódó városka. LA? :D

 

Image

Tatooine, Bantha és egy tusken. Ismerős elemek. A képi világ nagyon szép, a büdzsé megnövekedését érzékelni lehet.

Amúgy amikor nézitek az előzetest, a banthára figyeljetek, amikor Mandi mondja, hogy Where? akkor olyan, mintha a bantha szólalna meg. :lol2:

 

Image

Egy érdekes helyszín. Vajon hova érkeznek meg hőseink? Persze sokan egyből rávágják, hogy Hoth. De ha tüzetesebben megfigyeljük az előzetest, Ilum is szóba kerülhet, a jedik miatt főképp. Persze valahol azt is olvastam, hogy lehet ott ér földet a Mandi és BY, ahol Ahsoka és Rex lezuhantak a TCW végén. Utoljára Vader és a Birodalom járt ott, havazott, szóval nem lehetetlen. :)

 

Image

A két főhős mögött szerintem nem a Razor Crest van. Vajon egy régi klónháborús gép? Vagy birodalmi?

 

Image

Egy kikötőt láthatunk, telis tele idegenekkel. Van itt quarren, mon cala, ezek a furcsa agyas emberkék Mandiék előtt, stb. Nagyon hangulatos jelenet. Külön tetszik, hogy a halászattal pont a quarrenek foglalkoznak. :)

 

Image

A sokakat érdeklő személy vajon ki lehet? Érdekesen van összevágva az előzetes - a Lucasfilmtől ezt már megszokhattuk. Jedikről van szó és erre beadják ezt a nőt. Nem Ahsoka, ez tisztán látszik. A színésznőt már pletykálták korábban, igazából mint Sabine megformálóját, de még ez se biztos. Érdekesség ezzel a jelenettel kapcsolatban: amikor mutatják a nőt, hallani lehet a háttérben a sötétkard hangját. :)

 

Image

Quarren halászok, Mandi és BY pedig utasok. Vajon hova mennek? És tényleg, melyik bolygón vannak? Mon Cala érdekes lenne, ugyanakkor egy teljesen új bolygót is bevezethetnek. De az is elképzelhető, hogy végre láthatjuk Karnacot. Greef említette a Mandónak még az előző évadban.

 

Image

X-wingek újratöltve. Vajon újra látjuk az előző évadbeli emberkéket? :D Amúgy jól láthatóan amikor a felhők között mennek, mintha üldöznék a Razort. De lehet csak asszisztálnak melléje, követik őt. Vajon mi okból kerül elő újra az Új Köztársaság?

 

Image

Cara és Greef a Nevaron maradtak egy kis ideig. Ha csak pár hónap/1 év telik el, akkor Nevaro nyugodtan csatlakozhat a Tatooinehoz: Greef egy év alatt olyan szakállat növesztett, hogy ihaj. :D Illetve vajon Greef inkább "nyugdíjba" vonult, nézve az öltözködését? :hmm:

 

Image

Egy birodalmi bázis vagy egy csillagromboló? :hmm:

 

Image

Lehet hogy a Birodalom a Nevaro bolygón hozott létre egy bázist? Ha megnézzük ezt a jelenetsort, láthatjuk, hogy amikor a speederbikeon ülő rohamoszik leérnek a felszínre, egy nagyon rövid ideig láva látható, továbbá az egész környezet kísértetiesen hasonlít az első évadban látható bolygóra.

 

Image

Valaki nagyon rossz. :D Szegény csávó, bár biztos megérdemelte. A környék az előzetes elején is látható. Esélyes, hogy itt lesz majd a boxmérkőzés is. :)

 

Image

Eléggé fagyos a hangulat. Ha Ilum a jeges bolygó, akkor az ott lévő Jedi templomot keresi fel főhősünk?

 

Image

Küklopsz a Star Wars világában? :o Na nem kell meglepődni, láttunk már korábban is egyszemű teremtményt, gondoljunk csak az ep4 Cantina jelenetére, ahol a sokaságban láthattunk egy abyssint. A hangja alapján Favreau játssza a karaktert. :D

 

Image

Bajban van Mandó. Amint kimondta, hogy ahova ő megy, a gyerek is jön vele, a különböző zsiványok egyből rajtaütnek főhősünkön, aki a madárfüttynek köszönhetően simán elbánik velük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett a trailer. A Jedi-ben elsőre én is Barriss Offee-t fedeztem fel, de meglepne ha tényleg ő lenne. Már most látszik, hogy változatos helyszínek lesznek. Nagyon örülnék a Dac (vagy más néven Mon Cala) felbukkanásának, bár ahhoz kicsit talán túlontúl szürke volt, mind a kikötő, mind az óceán. Talán egy jóval szegényebb, quarrenek által benépesített telepesvilágról van szó. Továbbá láthattunk még egy visszatérő régi fajt is, az abyssin-t, ők az EP6 után térnek vissza a képernyőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bejött a trailer. Nagyon várom már az évadot. A vízi világ egyből megfogott. Imádom az ilyen bolygókat. 
Második nézésnél esett le, hogy a “pankrátorok” gamorraiak. :D 

Akit Din leszúr az előzetes végén, az egy zabrak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, RacerX írta:

Második nézésnél esett le, hogy a “pankrátorok” gamorraiak. :D 

Ez nekem fel se tűnt. 

 

14 perccel korábban, RacerX írta:

Akit Din leszúr az előzetes végén, az egy zabrak?

Szerintem igen. 

 

10 perccel korábban, cyrano írta:

A havas bolygó nem az Illum? 

Mi is ezen spekuláltunk feljebb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi ütős trailer, nagyon hangulatos, és látszik, hogy epikusabb lesz, mint az elődje volt.

A bolygók kapcsán én alapvetően új területekre számítok - Tatooine a fix visszatérő -, vagy olyanokra, amiket még nem láthattunk élőszereplős formában.

Bár az Ilum mindenképpen érdekes lenne, hiszen ilyentájt már bőven az Első Rend megszállása alatt volt (korábban meg a Birodalomé), és ha Mando odatévedne az épülő Csillagpusztítóra, az felvetne pár kérdést. Ráadásul a Fallen Orderből tudjuk, hogy az ottani Jedi templomot a Birodalom már 24 évvel a Mando második évadában látható események előtt szétverte, bár valószínűleg már annál is régebben, hiszen az Ilumot egy évvel a 66 parancs kiadása után (vagyis 28 évvel eme események előtt) már elkezdte szétzilálni. Ennek tudatában pedig igen csekély a valószínűsége annak, hogy Mando bármit találna azon a bolygón, amit az Első Rend éppen naprendszer-pusztító fegyverré alakít, mármint a Jedikkel kapcsolatban. Viszont iszonyú hangulatos lenne a lerombolt Jedi templomot élőben látni, egyben mesteri húzás lenne arra, hogy mindenkibe tudatosítsa, hogy a TCW-s Ilum az ep7-es Csillagpusztító.

Viszont az is tény, hogy az Ilum holléte nem volt köztudott. A Jedik, majd később a Birodalom is titokban tartotta.

A vízes bolygónál nekem is felmerült Castilion, de a quarrenek és a mon calák miatt inkább Dacra tippelnék.

 

 

14 órával ezelőtt, Adrián írta:

Az ep2-ben is volt.

Sőt, az ep8-ban is akadt, bár az egy idő után felszállt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyire biztos, hogy Yavin után 9-ben már az Első Rend felállt és az Ilumnon építik a Csillagpusztítót? Hol utaltak erre?

 

A csuklyás Jedihez hasonló karakterről nekem két szó jutott eszembe: Mara Jade.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki kiszúrta, hogy az egyik jelenetben, amikor Mando valamilyen speederen robog, látni a hátán a saját jetpack-jét, illetve az alatt kicsivel a "csomagtartón" lehet mégegy jetpack szerű valamit, ami nagyon hajaz Boba jetpackjére ;) 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ennyire biztos, hogy Yavin után 9-ben már az Első Rend felállt és az Ilumnon építik a Csillagpusztítót? Hol utaltak erre?

Nem csak utaltak, az ep9-hez kiadott enciklopédiában benne van, hogy az endori csata évében indult a Csillagpusztító projekt, az ep7-hez kiadott enciklopédiából pedig azt is tudni, hogy a technológiát már a Birodalom elkezdte kutatni és fejleszteni. Azt pedig mind az Ahsokából, mind a Fallen Orderből tudjuk, hogy a Birodalom már több mint egy évtizeddel a yavini csata előtt megszállta az Ismeretlen Régióban lévő Ilumot (konkrétan yavin előtt 18-ban már szétverték), és miért mentek volna el onnan, amikor az azon kevés világok közé tartozott, amiről az új Köztársaságnak alapból nem volt tudomása, ráadásul jó messze esett az ellenség figyelő tekintetétől?

 Plusz már 14 évvel a yavini csata előtt ismerős formák jelentek meg a bolygón:

latest?cb=20200222045514

 

A fentiek tükrében nagyon valószínűtlennek tartom, hogy az endori csata után hat évvel, amikor már az Első Rend is létezik öt éve az Örök Sith pedig ki tudja, milyen régóta, Palpatine serege, nevezzék őket birodalmi maradványnak vagy Első Rendnek, nincs jelen az Ilumon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Valaki kiszúrta, hogy az egyik jelenetben, amikor Mando valamilyen speederen robog, látni a hátán a saját jetpack-jét, illetve az alatt kicsivel a "csomagtartón" lehet mégegy jetpack szerű valamit, ami nagyon hajaz Boba jetpackjére ;) 

 

Meme Think GIF

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A fentiek tükrében nagyon valószínűtlennek tartom, hogy az endori csata után hat évvel, amikor már az Első Rend is létezik öt éve az Örök Sith pedig ki tudja, milyen régóta, Palpatine serege, nevezzék őket birodalmi maradványnak vagy Első Rendnek, nincs jelen az Ilumon.

Viszont a készitők azt mondták, hogy az Első Rend indulása egy olyan téma amit érintenek a sorozatban, igy ez nem kizáró tényező.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Nem csak utaltak, az ep9-hez kiadott enciklopédiában benne van, hogy az endori csata évében indult a Csillagpusztító projekt, az ep7-hez kiadott enciklopédiából pedig azt is tudni, hogy a technológiát már a Birodalom elkezdte kutatni és fejleszteni. Azt pedig mind az Ahsokából, mind a Fallen Orderből tudjuk, hogy a Birodalom már több mint egy évtizeddel a yavini csata előtt megszállta az Ismeretlen Régióban lévő Ilumot (konkrétan yavin előtt 18-ban már szétverték), és miért mentek volna el onnan, amikor az azon kevés világok közé tartozott, amiről az új Köztársaságnak alapból nem volt tudomása, ráadásul jó messze esett az ellenség figyelő tekintetétől?

 Plusz már 14 évvel a yavini csata előtt ismerős formák jelentek meg a bolygón:

latest?cb=20200222045514

 

A fentiek tükrében nagyon valószínűtlennek tartom, hogy az endori csata után hat évvel, amikor már az Első Rend is létezik öt éve az Örök Sith pedig ki tudja, milyen régóta, Palpatine serege, nevezzék őket birodalmi maradványnak vagy Első Rendnek, nincs jelen az Ilumon.

Ezek szép és jó dolgok. De! A királynő végveszélyben című regény teljesen más témában ellentmondott két ponton is egy enciklopédiában leírt két kánonnak számító információnak. Hogy ez jön ide? Ha A Királynő végveszélyben című regény ezt meglépte, akkor a jövőben másik projekt is meglépheti ezt, felülbírálhatják az általad említett enciklopédiákban leírt infókat. Ezért ezt most már sajnos nem tudom teljesen készpénznek tekinteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Ezek szép és jó dolgok. De! A királynő végveszélyben című regény teljesen más témában ellentmondott két ponton is egy enciklopédiában leírt két kánonnak számító információnak. Hogy ez jön ide? Ha A Királynő végveszélyben című regény ezt meglépte, akkor a jövőben másik projekt is meglépheti ezt, felülbírálhatják az általad említett enciklopédiákban leírt infókat. Ezért ezt most már sajnos nem tudom teljesen készpénznek tekinteni.

Most olyan dolog miatt nem veszel komolyan, ami vagy bekövetkezik, vagy nem, de egy biztos, most még így van, ahogy fent leírtam. Ennyi erővel ne menj ki napsütésben az utcára, mert lehet, hogy esni fog és elázol. :facepalm::roll:

 

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Viszont a készitők azt mondták, hogy az Első Rend indulása egy olyan téma amit érintenek a sorozatban, igy ez nem kizáró tényező.

Nem is írtam, hogy kizáró tényező, éppen ellenkezőleg, szerintem nagyon izgalmas lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek volt az előzetes, egyrészt visszaidézte az első évad hangulatát - Mando lakonikus alakjával, ami a maga egyszerűségében számomra nagyon tetszetős volt végig és mellette Baby Yoda azokkal az aranyos kis elemekkel, mint amikor magárazárja a bölcsőjét a harc előtt - másrészt pedig sokkal jobban kitágította a perspektívát, amin keresztül a sorozat történéseit és a messzi-messzi galaxis világát szemlélhetjük ebben a szériában. A képek alapján látványosabb és nagyobb léptékű második évadra számítok, de legalább olyan szórakoztatóra, mint az első évad volt. Szerintem pont jól volt adagolva amúgy az információ az előzetesben, sokat nem tudtunk meg, de a kedvcsinálás megvolt, Ahsoka, vagy Boba nyílt feltűnése talán kicsit erőltetetten hathatott volna, remélem az évadban sem fogják túlhasználni őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon tetszett az előzetes, már nagyon várom a második évadot! :yeah: Nekem az első évad hatalmas élmény volt, nálam ez a sorozat egyértelműen a Disney-éra legjobb élőszereplős cucca, a filmeket simán leelőzi - ezzel természetesen nem a filmeket akarom fikázni, hanem ezt a sorozatot magasztalni!

Szóba került Boba Fett. Én nem akarom, hogy őt visszahozzák. Egyrészt a Legendákban ezt már eljátszották, másrészt már kezd kicsit sok lenni a "meghalt - ja, mégsem" eset. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ütősre sikerült a trailer. Ha sikerül megőrizni az első évad hangulatát és kiegészíteni plusz elemekkel, magasabbra téve a lécet, akkor nagyon nagyot szólhat. Érik az első évad újranézése, esetleg lehetne csinálni egy fórumos újranézős menetrendet október 30-ig. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Donát írta:

Érik az első évad újranézése, esetleg lehetne csinálni egy fórumos újranézős menetrendet október 30-ig. :) 

Ha van kedved megcsinálhatnád. :) Én benne vagyok amúgy is terveztem ilyet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.