Ugrás a kommentre

2. évad trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

 

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Nem biztos. Lehet, de lehet nem. :)

 

Szerintem elég egyértelmű, hogy Ahsoka az. A "Jedi" szó elhangzásakor mutatják, és azért Rosario Dawson arcvonásai nem kivehetetlenek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bence1997 A képen minden bizonnyal nem Ahsoka van, ezért nincsenek lekkui :) vagy ő van rajta, de embernek álcázta magát :P 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

Csak egy kérdésem lenne a topikkal kapcsolatban: ki van írva, hogy spoileres, ergo nem igen kéne a spoiler kapcsoló? :D

A trailerben látott anyag hivatalos, tehát arról, ami szerepel benne, nyugodtan lehet írni bárhol, bármikor.

 

Viszont te Ahsokára célozgattál, ami egyelőre csak pletyka szóval úgy gondolom, hogy jól tetted, hogy használtad a kapcsolót :) bár mivel spoileres a topik, így lehet arról itt is lehet beszélni.

 

Mindenesetre az előzetesben látható csuklyás nőt Sasha Banks alakítja, hivatalosan is megerősítették. 11-es kép leírását kell nézni: https://dtcimedia.disney.com/disney-plus/the-mandalorian/season-two-images?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nem szóltam. :D

 

Kíváncsi vagyok, hogy kit fog játszani Sasha. Illetve az előzetesből gyönyörűen kikövetkeztethető, hogy a készítők tényleg nem beszéltek mellé és sokkal nagyobb lesz ez az évad. Mondjuk fura, hogy nem mutattak egy Gideonos jelenetet se. Talán egy 2. előzetesben? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Bence1997 írta:

Akkor nem szóltam. :D

 

Kíváncsi vagyok, hogy kit fog játszani Sasha. Illetve az előzetesből gyönyörűen kikövetkeztethető, hogy a készítők tényleg nem beszéltek mellé és sokkal nagyobb lesz ez az évad. Mondjuk fura, hogy nem mutattak egy Gideonos jelenetet se. Talán egy 2. előzetesben? :D

Ja, csak a TIE-t láttuk, amit vezet.

 

Amúgy nagyon titkolóznak, kvázi semmit nem lehet kikövetkeztetni a sztoriból. Csak annyit, amit már az első évad végén is tudtunk: Mando próbálja "hazajuttatni" a Gyermeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szuper előzetes, sokat nem mutat, de amit igen az csodálatos. Már ennyiből látszik, hogy az első évadhoz képest látványban mindenképpen többet kapunk. A témák közül bejönnek a Jedik és Yoda fajának keresése. Szerintem erről fog szólni a sorozat, és a végén meglesznek. :) 

 

1 órával ezelőtt, Whill írta:

Szerintem elég egyértelmű, hogy Ahsoka az. A "Jedi" szó elhangzásakor mutatják, és azért Rosario Dawson arcvonásai nem kivehetetlenek.

Ez a nő abszolút nem hasonlít Ahsokára, ez egy teljesen új karakter lesz szerintem. :) Talán ha mindenképpen rá akarok valakit erőltetni, akkor Sabine. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bomarr írta:

valszeg ugyanazon a bolygón vannak, mint az a városka a hálókkal meg a quarrenekkel. Már pedig az nagyon nem tűnik Kaminonak.

Valóban másabb, de igazából Kaminoból csak Tipoca City-t láttuk. Több lehetőség is lenne benne, bár nem hinném, hogy ennyire népes és lakott lenne a bolygó. Ráadásul ha jól tudom Kamino teljesen vizes világ, nincs rajta szárazföld. Így valószínűleg egy új bolygó lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 perccel korábban, Yoda József írta:

Havas bolygó = Ilum?

Nekem dettó ez a tippem

 

Amúgy Baby Yoda aranyos ahogy ismeri már a dörgést, ha Mando papa készíti a tölteteket (vagy bármi is az), akkor jobb ha elbújik :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Gyerekek! Ez spoileres topik! Nem kell spoiler mögé tenni semmit. 

The Office Thank You GIF

 

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A témák közül bejönnek a Jedik és Yoda fajának keresése. Szerintem erről fog szólni a sorozat, és a végén meglesznek. :) 

Ez roppant érdekessé teheti majd ezt az évadot. Mondjuk jó kérdés, hogy akkor innentől a sorozat végéig - akármikor is lesz vége - csak ez lesz a téma? BY végig velünk lesz? :)

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Ez a nő abszolút nem hasonlít Ahsokára, ez egy teljesen új karakter lesz szerintem. :) Talán ha mindenképpen rá akarok valakit erőltetni, akkor Sabine. 

Sabine karakterét pletykálják nála, amely minden bizonnyal logikus is lenne. Bár az előzetes megtévesztő. Az is lehet, hogy erőérzékeny, esetleg egy éjnővér vagy kitudja miféle lányka. :D

48 perccel korábban, Yoda József írta:

Havas bolygó = Ilum?

Nekem is megfordult a fejemben és még passzolna is ehhez. Bár jó kérdés, hogy mennyire épp állapotban található, hiszen tudjuk, hogy már a Birodalom kikiáltása után 5 évvel eléggé lehangolt állapotban volt, hiszen javában építkeztek rajta.

47 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ami biztos az a jó öreg Tatooine. Vajon oda miért térnek vissza hőseink? Nem tán Bobát keresik? :P 

Esetleg megint kényszerleszállást kell végrehajtania? :D Igazából más ötletem most hirtelen nincs, bár lehet Fennec kapcsán jön elő valami, ami miatt újra vissza kell térnie oda. Meglátjuk, mi okból jelenik meg a porbolygó újra. :)

43 perccel korábban, Bomarr írta:

Amikor a tengeren mennek ott valszeg ugyanazon a bolygón vannak, mint az a városka a hálókkal meg a quarrenekkel. Már pedig az nagyon nem tűnik Kaminonak.

40 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Valóban másabb, de igazából Kaminoból csak Tipoca City-t láttuk. Több lehetőség is lenne benne, bár nem hinném, hogy ennyire népes és lakott lenne a bolygó. Ráadásul ha jól tudom Kamino teljesen vizes világ, nincs rajta szárazföld. Így valószínűleg egy új bolygó lesz. 

Néhányan Mon Calára tippelnek a quarrenek miatt. Most hirtelen nem ugrik be, hogy lenne a bolygónak szárazföldje. Viszont lehet Castilon is, a Resistance sorozatból. Vízi világ, de található rajta szárazföld is, legalábbis a concept artokon voltak, talán még a sorozatban is látszottak a távolból, bár már nagyon régen láttam az első évadot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Néhányan Mon Calára tippelnek a quarrenek miatt. Most hirtelen nem ugrik be, hogy lenne a bolygónak szárazföldje

Vannak rajta szigetvilágok formájában szárazföldek, és a sok Quarren és Mon Calamari miatt esélyes, csak az a kérdés, hogy hogy jön majd a képbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.