Ugrás a kommentre

2. évad trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Én igazából a marketinget akarnám látni a 2. évadhoz. Eddig síri csend van a LF háza táján. Ha az előzetes nem jön a héten - 50%, hogy jön, vagy sem - akkor legalább karakterposztereket adjanak már ki egy premierdátummal...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért most megnézném a Lucasfilmeseket, hogy röhögnek a markukba :D A sok szerencsétlen rajongó azt gondolja biztos most lesz előzetes mert Celebration is lett volna, ezek meg gondolják, hogy he-he, mégsem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Azért most megnézném a Lucasfilmeseket, hogy röhögnek a markukba :D A sok szerencsétlen rajongó azt gondolja biztos most lesz előzetes mert Celebration is lett volna, ezek meg gondolják, hogy he-he, mégsem.

Szerintem a Lucasfilmnél már 2 éve röhögnek a markukba, kb. annyi ideje titkolóznak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
36 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Holnap reggel vagy délután, reálisan nézve pedig szeptember végén. :P Tippre egy hónappal a premier előtt. 

A forrásaim szerint nem sokkal szeptember 9. után és kicsivel október 30. előtt fog jönni az előzetes! A dátumokat 2020-ra kell érteni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A forrásaim szerint nem sokkal szeptember 9. után és kicsivel október 30. előtt fog jönni az előzetes! A dátumokat 2020-ra kell érteni!

Az én forrásaim is megerősítik Yoda József forrásait! Az enyéim még azt is hozzátették, hogy az előzetes végén felfog tűnni a The Mandalorian logója is. Illetve a Lucasfilm logó is befigyel majd az elején. Szóval 50 napon belül előzetes és az első rész is jön jövő hónap 30. -án. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, NorbiLordi írta:

Biztos egyedül vagyok ezzel, de ha semmilyen előzetest nem kapnánk a 2. évadhoz engem az sem zavarna. Úgyis megnézném, minél kevesebbet látunk az évadból annál izgalmasabb lesz :D 

Ha nem nézel trailert magadra maradsz.. Én nem állhatok melléd! ;)

Valójában tényleg az van, hogy érdekel várom és simán megnézem. A star wars trailerekkel úgy vagyok, hogy élményt izgalmakat várakozást még egyik sem tudott csökkenteni, sőt! szóval jöjjön már!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy október első napján jön egy "Next On Disney+ October 2020" videó, ahol benne lesz mindaz, ami jövő hónapban érkezni fog a streaming szolgáltatóra. A Mandi is köztük lesz, tehát október elsejéig mindenképpen fogunk kapni egy előzetest. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Ha nem nézel trailert magadra maradsz.. Én nem állhatok melléd! ;)

 

Igazából csak azért jegyeztem meg, mert hetek óta megy a hype mintha a Messiás jönne el :D ... ja hoppá, tényleg:

 

9acec432e2cfcd213a367906b5930c01.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Yoda József írta:

Végülis, most lesz Monday Night Football :D 

Ha estére jönne, akkor már tudnánk. Egy fickó is mondta, hogy ne mára várjuk az előzetest.

 

Amúgy vasárnap lesz az Emmy. Megtehetnék, hogy felpörgetik a marketinget a sorozatnak, talán éppen azzal, hogy végre kiadják a 2. évad előzetesét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.