Ugrás a kommentre

A The Acolyte sorozat


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Donát írta:

Igen, viszont alapvetően befolyásolja a nyereségesség fenntarthatóságát, ha az áremelésből fakad. Ha esik az előfizetők száma, közép távon dőlni fog a profitabilitás is. Ezt beszéltük már egy másik topikban. A végtelenségig nem lehet emelni az árakon, és horribilis árak mellett versenyhátrányba kerülnek a többi streaming szolgáltatóhoz képest. Summa summarum kellenek az új tartalmak a Disney+ra, de szerintem ebben egyetértünk. A hosszú távú kulcs az előfizetők száma és az abból fakadó organikusabb növekedés. 

Nade itt eleve irreálisan alacsony árakról indultunk, aminek annyi szerepe volt hogy indulásnál sokakat bevonzzon, de mindig is lehetett tudni, hogy az árak normalizálódni fognak, mivel az eredeti árak csak amolyan kedvezményes induló árak voltak, hogy nagy tömeg ismerje meg a Disney+-t, amelyből aztán remélhetőleg minél több megmarad, amikor elkezdik fenntarthatóvá tenni az üzleti modellt és felhozzák az árakat. És pontosan ez történt.

Vagyis nem történt semmi meglepő. Sose volt olyan opció, hogy az árak alacsonyan maradnak. És nyilvánvaló volt hogy lesz lemorzsolódás, de közben ezt is elkezdték már ledolgozni ahogy látszik a számokon. 2023 vége óta nő az előfizetőszám. Teljesen jó pályán vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Yoda József írta:

Ha nem fújják le a szereplését...

Igen... Egy lefújt sorozat színészét behívni nem tudom mennyire éri meg nekik és főleg Jacintonak. Ő nem egy McGregor vagy Hayden. Akkor lenne érdekes ha szerepelne a jövőben is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom itt volt-e szó róla vagy Simon Zoli mesélte a londoni celebration kapcsán, hogy a legnagyobb sztárok kivételével a színészek maguk állják a költségeiket és az autogramosztásból befolyó pénz a bevételük.... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A fikázó youtubereket hibáztatják a sorozat kaszája miatt.

Ahoz is lehet köze, hogy egy családapa nem feltéltlenül nézeti a gyerekével azt, amit úgy hirdetnek, hogy a "legmelegebb Star Wars" meg ő maga sem fogja "rongyossá" nézni. De ez is csak egy magánvélemény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 08. 20. - 18:39, 1valaki írta:

Nem lehetséges hogy a hiba a ti készüléketekben van?Ugyanis mindenki egy nagy rakás sz.rnak tartja rajtatok és Rixonon kivül.

 

Kizárt. A mindenki alatt azt a max 100 marhát érted aki fel sem fogja ezt a sorozatot és csak ömlik belőle a szenny? Mert az nagyon a nulla felé konvergál. Csak sajnos hangosak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, gafz írta:

Igen, úgyhívták őket hogy rendező és főszereplő...

Látom téged is félrevezettek a haterek és terjeszted a baromságaikat. Alább @Rixon elmondja mi történt valójában.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, gafz írta:

Ahoz is lehet köze, hogy egy családapa nem feltéltlenül nézeti a gyerekével azt, amit úgy hirdetnek, hogy a "legmelegebb Star Wars" meg ő maga sem fogja "rongyossá" nézni. De ez is csak egy magánvélemény.

Sose hirdették így, ez az ún. "legmelegebb Star Wars" az egyik riporter szájából hangzott el, nem a készítőktől. Leslye egyébként több tucat interjút adott, konkrétan ez az egy szem alkalom volt, hogy ez a téma felröppent, persze egyből meg is jelentek a kivágott videóklipek róla

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nade itt eleve irreálisan alacsony árakról indultunk, aminek annyi szerepe volt hogy indulásnál sokakat bevonzzon, de mindig is lehetett tudni, hogy az árak normalizálódni fognak, mivel az eredeti árak csak amolyan kedvezményes induló árak voltak, hogy nagy tömeg ismerje meg a Disney+-t, amelyből aztán remélhetőleg minél több megmarad, amikor elkezdik fenntarthatóvá tenni az üzleti modellt és felhozzák az árakat. És pontosan ez történt.

Vagyis nem történt semmi meglepő. Sose volt olyan opció, hogy az árak alacsonyan maradnak. És nyilvánvaló volt hogy lesz lemorzsolódás, de közben ezt is elkezdték már ledolgozni ahogy látszik a számokon. 2023 vége óta nő az előfizetőszám. Teljesen jó pályán vannak.

Mondjuk a 2024 Q1 nem nézett ki jól, de Q2 valóban jobb volt. Ami a másik topikban nekem szemet szúrt és nem is értettem az a Netflixhez képesti alakulás:

image.png

 

Fura hogy a Netflix áremelés, átlag műsor minőség (főleg a saját gyártású műsorok esetében), jelszó megosztás elleni harc, reklámok, stbk után a Netflix még mindig így tudott bővülni, a Disney meg tavaly év végén stabilizálódni látszott egy alacsonyabb szinten. A másik topikban írtam is, hogy a Netflixnek van egy első belépő előnye, de azt várnám hogy ez az előny idővel csökken nem pedig egyre szélesebbre nyílik az olló. 

 

Ami biztos: a Disneynek továbbra is szüksége lesz erős húzónevekre a Disney+on, a konstans kínálat + folyamatos áremelés nem fog működni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, gafz írta:

Igen, úgyhívták őket hogy rendező és főszereplő...

Ezt már ott elbuktad, hogy se a főszereplőtől, se a rendezők valamelyikétől nem tudnál olyan linket adni, amiben erről beszél. Mert tény, hogy nem történt meg. És azt nehéz bizonyítani, ami sosem történt meg. A főszereplő és a showrunner ezt a riportertől hallva (akinek semmi köze a sorozat megalkotásához) vonyítva röhögött. Erről én tudok linket adni, veled ellentétben, tehát én tudom bizonyítani az igazamat, veled ellentétben, aki csak hadovál a levegőbe üres, mástól hallott dolgokat, és még azt is félremondja. A hazugságot vagy képtelen újra elmondani, szóval a hazugságot tálalod még nagyobb tárgyi tévedésként. Kár, hogy bármit bekajálsz, de ez is csak rólad állít ki szegénységi bizonyítványt. Ha nem vagy hülye, felfogod. Ha nem fogod fel... Hadd ne kelljen leírnom, hogy akkor mekkora hülye vagy.

Hallottad az "unokabátyád unokatestvérének a régi szobatársától" és terjeszted ezt a megalapozatlan és hiteltelen f*szságot. Kezdjük azzal, hogy már azt sem tudnád megmondani, hogy a rendezők közül melyikről van szó. Merthogy a sorozatnak több is van, de egyik sem mondott még csak hasonlót sem. Ja, hogy nem is a rendezőre gondoltál, hanem a showrunnerre? Na, itt ütközik ki, hogy halvány lila gőzöd sincs arról, mit ismételgetsz, mint minden rednes kis birka. Csak a hallott f*szságokat próbálod meg elismételni, de ostoba módon még azt is sikertelenül. Szóval ki is az igazán ostoba? Az, aki képes önállóan gondolkodni és véleményt mondani, vagy az, aki szájba rágott fals infót sem képes helyesen visszamondani?

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ezt már ott elbuktad, hogy se a főszereplőtől, se a rendezők valamelyikétől nem tudnál olyan linket adni, amiben erről beszél. Mert tény, hogy nem történt meg. És azt nehéz bizonyítani, ami sosem történt meg. A főszereplő és a showrunner ezt a riportertől hallva (akinek semmi köze a sorozat megalkotásához) vonyítva röhögött. Erről én tudok linket adni, veled ellentétben, tehát én tudom bizonyítani az igazamat, veled ellentétben, aki csak hadovál a levegőbe üres, mástól hallott dolgokat, és még azt is félremondja. A hazugságot vagy képtelen újra elmondani, szóval a hazugságot tálalod még nagyobb tárgyi tévedésként. Kár, hogy bármit bekajálsz, de ez is csak rólad állít ki szegénységi bizonyítványt. Ha nem vagy hülye, felfogod. Ha nem fogod fel... Hadd ne kelljen leírnom, hogy akkor mekkora hülye vagy.

Hallottad az "unokabátyád unokatestvérének a régi szobatársától" és terjeszted ezt a megalapozatlan és hiteltelen f*szságot. Kezdjük azzal, hogy már azt sem tudnád megmondani, hogy a rendezők közül melyikről van szó. Merthogy a sorozatnak több is van, de egyik még csak hasonlót sem mondot. Ja, hogy nem is a rendezőre gondoltál, hanem a showrunnerre? Na, itt ütközik ki, hogy halvány lila gőzöd sincs arról, mit ismételgetsz, mint minden rednes kis birka. Csak a hallott f*szságokat próbálod meg elismételni, de ostoba módon még azt is sikertelenül. Szóval ki is az igazán ostoba? Az, aki képes önállóan gondolkodni és véleményt mondani, vagy az, aki szájba rágott fals infót sem képes helyesen visszamondani?

Na ez egy igazi hatter szösszenet :) - Az ostoba birka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, gafz írta:

Na ez egy igazi hatter szösszenet :) - Az ostoba birka.

Megfogtad a lényeget: hatter szösszenet. :) Azért pár szó arról is jó lett volna, hogy elismered tévedtél. Mert ha csak a lényeget nézed, igaza van. Olyan kifogással jöttél ami nem igaz. Ez sokszor van így általánosságban is. Amikor szembesíted vele a delikvenst az természetesen nem is szólal meg, hanem lapít, mint sz*r a gazban. Ebből is látszik, hogy sokaknál nem az objektivitás a lényeg, hanem hogy valamibe bármilyen indokkal belerúgjanak. A sok youtuber pont ezt az igényt szolgálja ki a sok baromság és elferdített információ terjesztésével. 

 

Egyébként benned nem merült fel, hogy hatalmas baromság lenne a készítő részéről ilyet mondani? Még akkor is ha így lenne. Nem merült fel, hogy utána nézz ez mennyire fedi a valóságot? Ez az a szint, mintha én bekajálnék egy youtube-os videót arról, hogy a mentők összes autója lerobbant és mától nem működnek soha többé. Aztán elkezdeném terjeszteni, fikázva a mentőket. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A Willow-t miért vették le?

Nem egyszerűen csak levették, hanem úgymond deklarálták, hogy számukra többé már nem létezik a sorozat, semmilyen közvetlen vagy közvetett formában nem fogják terjeszteni vagy monetizálni. Így a könyvelésben veszteségként jelenik meg, amiért masszív adójóváírást kapnak. A Disney tavaly 1.5 milliárd dollárt zsebelt be ehhez hasonló "content purge"-dzsel (készülőben levő, be nem jelentett művek is vannak ezek között, amire elment sok lóvé, de az elkészült anyagokkal nem voltak elégedettek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Odumin írta:

Nem egyszerűen csak levették, hanem úgymond deklarálták, hogy számukra többé már nem létezik a sorozat, semmilyen közvetlen vagy közvetett formában nem fogják terjeszteni vagy monetizálni. Így a könyvelésben veszteségként jelenik meg, amiért masszív adójóváírást kapnak. A Disney tavaly 1.5 milliárd dollárt zsebelt be ehhez hasonló "content purge"-dzsel (készülőben levő, be nem jelentett művek is vannak ezek között, amire elment sok lóvé, de az elkészült anyagokkal nem voltak elégedettek).

Hehe nekem akkor is megvan, és most leszedem az Akolitust is. És megy a külső vinyóra. Jajj, gyerekek. Kár érte. 

Talán lehet valami mentő projekt erre, csak innen nem látjuk. Az éra fog nagyon hiányozni, mert megint azt hiszik majd, hogy csak az X-wingek, meg TIE-ok, meg AT-AT-k kellenek jövőben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 08. 20. - 12:19, Bomarr írta:

A mozifilmeket szinte mind TV-ben nézem. Az Acolyte-on pedig nagyon érződik hogy TV-sorozat. Nem csak az SW filmekhez képest hanem bármelyik nagyobb költségvetésű produkcióhoz képest. Mellettük olcsónak tünik. Ami egyébként szerintem nem negatívum: hisz tényleg sokkal kevesebbel készült, pláne ha lebontjuk úgy, hogy mondjuk itt két órára mennyi pénz volt és egy mozifilmnél mennyi. Fura is lenne ha nem látszana a különbség.

Tudsz mondani néhány példát? Nekem ez nem annyira tűnt fel, talán csak egyszer, amikor Qimir meg Mae landolnak a vuki Jedi bolygóján. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.