Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Igen, elég felvezetés szaga volt, de így volt jól. :) Szerintem szépen vették fel a fonalat, a válaszokra pedig már most nagyon kíváncsi vagyok. Mivel összesen 9 rész lesz, nem sokáig húzhatják az időt.

Valóban, jól felvették a fonalat, ezen a téren jól teljesített. 9 rész? Na ennek még nem néztem utána, köszi az infot. Ez esetben jó lesz, ha pörgősre veszik az eseményeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szökés: igaz, hogy szinkronban most nincs fordítva a Zsebes, hanem T-bag van? :facepalm: Édes istenem!

Én csak hallottam róla, mivel nem szinkronnal nézem (egyelőre). Ez fekete pont a magyar verziónak (mondjuk én eleve nem fordítanám le azt, hogy T-Bag vagy C-Note), de az kellemes meglepetés, hogy az ismerős arcok közül mindenkinek maradt a hangja. Így konzisztens marad a régi évadokkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer: Eddig lenyomtam 9 részt az első évadból. Meglehetősen tetszik, van benne egy-két fordulat, amit már előre gondoltam, de volt 1-2 olyan is, amit nem. :D

 

 

Például Dan -ről valahogy sejtettem - ahogy haladtunk előre a történetben - hogy valami nem stimmel vele, és lám bejött! A másik pedig Malcolm és az a feka őrangyal( most hirtelen nem ugrik be a neve, valami A betűvel kezdődő csávó :P ) közti szövetség vagy mi. Azt hittem, hogy csak visszahozta a fickót a halálból, de azt nem hogy szövetkeztek. És az őrangyal meg akarja ölni Lucit... :hmm: Sejthettem volna a korábbi beszélgetéseikből. :D Viszont komoly én azt hittem, hogy a fegyvert Lucifernél elbújtatják, és vhogy rákenik a dolgot, vagy vmi ilyesmi. Nem is tudom, hogy hogyan fordulhatott meg ilyen az eszembe. :?

 

 

Hátravan még 4 rész, nagyon kíváncsi vagyok a végére, és a 2. évadra is.

( Tudom, hogy jön anyuci :P )

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon ráfüggtem. Tisztára 24 feeling, csak több politika, kevesebb akció. A House of Cardsnál pedig több akció, és kevesebb politika. És persze Kiefer Sutherland is kiveszi a részét a 24 feelingből. :D Meg a hamisítatlan "Damn it!"-ek sem maradhatnak el. :) Nagyon bejön, szerintem érdemes adni neki még egy esélyt, nálam a 3-4 rész környékén indult be igazán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vettem el teljesen. Ilyenkor az a taktikám hogy várok 1-2 évadot és figyelem a véleményeket meg a nézettséget hogy mennyire stabil a sorozatjövője és ha mindkettőben jól tejesít egy korábban elvetett sorozat akkor újra előveszem. Sajnos itt az utóbbi nem túl biztató. Folyamatosan esik a nézettsége még a 2. évadot megkaphatja de ha utána se szedi össze magát nem jósolok neki sok évadot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most fedeztem fel a Netflixes Marco Polo sorozatot.

Nagyon kellemes és minőségi darab.

Jó látni a 13. századi mongol és kínai kultúrát, egy olasz felfedező szemszögéből. A színészek is remekek.

 

Uncharted 2 hatására kezdtem el nézni :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 2.évad után elkaszálták. Én végig szenvedtem a két évadot mert szeretem a történelmi sorozatokat és annak ellenére hogy nagyon sok pénzből készült ami meg is látszott rajta számomra nagyon unalmas és vontatott volt az egész sorozat. Pedig tényleg egy minőségi a darab a színészek is jók voltak de a forgatókönyv ritmusa és minősége nálam nagyon mellé ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who: Meglepő, de az új évad egészen jó eddig. Három rész lement és ebből igazából mindhárom szórakoztató volt. Az új útitárs kellemes meglepetés. Nem hozza az ötös-hatos évad zsenialitását, de hasonlóan erős mint mondjuk a Russell éra közepe volt. Igazából annyira tetszett eddig hogy az utóbbi napokban kedvet kaptam hozzá, hogy belenézzek néhány régebbi részbe. Ilyesmire évek óta nem volt példa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hasonló véleménnyel vagyok én is, ugyan a harmadik részt még nem láttam. A pocsék karácsonyi epizód után nem akartam belevágni az új évadba, de aztán egy unalmas délután rászántam magam és az első két részen jól szórakoztam. Az új útitárs engem is meglepett, mert képekről nagyon unszimpatikus volt. Ha ezt a szintet tudnák tartani, akkor egy szórakoztató évaddal távozhatna Capaldi. Persze még messze van a vége...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul lesz majd egy nagy három részes trilógia is az évad közepén. Lélekben készülök is rá, hogy ezt valszeg elcseszik. Mostanában mikor nagyot akarnak markolni az nem jön össze. De nekem már az is jó ha a "normál részek" hozzák a mostani szintet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én attól a résztől (részektől?) tartok, amiben...

 

a Russell-éra Mestere (John Simm) megjelenik. Azzal a Mesterrel ki lehet kergetni a sírból. Bár van egy olyan sanda gyanúm, hogy az pont az a háromrészes szál lesz... :para:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Ironfist-et ugyan még nem láttam, de ez nem tűnik rossznak

Várom már, és szerencsére nem kell már sokáig :)

 

Nekem még a Luke Cage is a listán csücsül. A Defenders előtt nem ártana pótolnom.

Most újrázom a teljes Netflix-érát, mert sok mindenre már nem emlékszem pontosan. Iron Fistből kicsit később tartok ismétlést. Pl. egyes mellékkarakterek, vagy azok emlegetése egy későbbi etapban csak utólag tűnnek fel, mert a fél éves szünetek pont fálylat borítottak némelyik kapcsolódási pontra/karakterre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.