Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:
  Spoiler elrejtése

 

A ruszkik hogy szedték ki onnan? :) Kamcsatkán is nyitottak egy járatot? Viszont ha ott is tudtak nyitni akkor mit kerestek az USA-ban?

 

 

Az még nem biztos, hogy róla beszéltek. Nem láttuk, hogy ki az.

De kíváncsi vagyok nagyon, hogy mi lesz. És már csak egy év kb? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, kudar írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Spoiler

Nem beszélve arról, hogy vezet egy létra is lefelé, ha jól megnézed!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma reggelre én is végeztem vele. Kicsit össze-vissza ment de a lényeg hogy meglett.
Hétfőn volt meg az első rész. Kedden a második és a harmadik első fele. Csütörtökön a harmadik második fele. Tegnap a negyedik meg az ötödik. Ma hajnalban felébredtem és nem tudtam visszaaludni úgyhogy a fennmaradó hármat is letudtam. 7:40-kor lett vége.
Amúgy nekem is bejött. Nem kicsit. Nagyon. Méghozzá nagyon-nagyon.
Jókat lehetett rajta izgulni mulatni és parázni. Néhol kicsit még unatkozni is de az még belefért.
Egy idő után azért szuperfajául beindultak a dolgok.

 

 

 

Izom TiBilly-t végül is jól megkavarták. Kicsit bánom is hogy nem izgatott hétfőn hogy mi lesz véle. Még aznap néztem volna tovább valameddig. Jól bedurvult az ürge. Nagyon sajnáltam hogy nem mutatták hogy mit műveltek az úszómester csajjal. Még Tizcsi látogatásakor is húzták a dolgot. Aztán végül az újságkiadó manusszal meg a nejével csak fellebbentették a fátylat. A rém jól megetette őket. Be is ugrott róla az AvP:Requiem azon jelenete mikor a predailen tojásokat nyelet le a kórházban az egyik nőcivel.

Meg ha már a kórháznál tartunk a kórházban játszódó dolgok is ütősek lettek. Nancy és a fotós gyerek jó nagy szószba került. Nagy mázlijuk volt hogy megúszták.
A különböző csoportok szálait elég pöpecül megkomponálták. Mindben akadt egy csomó érdekes és izgis dolog.
Például a Hopper-Joycey és a Nancy (Azt a csajt fel se ismertem. A nevének említésekor tudtam meg hogy kicsoda.)-és a fotós skac nyomozgatása elég érdekes volt.

Szegény Hopper-t a gonosz orosz jól helybenhagyta. El is neveztem azt a masszív dögöt terminátornak.
A farmon vagy hol való találkozásuk alkalmával történő menekülés kicsit Sára és Reese Terminátor-beli rendőrőrsről való menekülésére emlékeztetett.
Nancy meg a fotós is jól megszívta. Az átlényegült Tomi bátyával való dumcsijuk közben már sejteni lehetett hogy repülnek az újságtól. A csaj mondjuk valamennyire jól járt mert megszabadulhatott az őt cikiző parasztoktól. Meg attól persze tovább nyomozgathattak.
A skacok is jól elvoltak. Vörösbegy Robin frankón feltörte a ruszkik kódját. Azok a rohadékok jó hülye szöveget hoztak össze. Nem is értem hogy a csaj hogy silabizálta ki a megoldást.
Lucas skac hugijának a bevonása jó ötlet volt. Nem volt semmi az a kiscsaj. Főleg az volt a nagy amikor kimentette a spancijait a vallatóból.
Amúgy a nagyfőnök hogy lesett már mikor a matrózcsajszi a képébe röhögte hogy megfejtette a kódjukat. :D
A többi skac is jól teljesített. Az ő száluk néhol uncsi volt nekem de végül is aztán jól beindult. Frankón oldogatták meg a dolgokat.
Tizcsi harcolós és bekötött szeműs "látogatós" akcióit nagyon bírtam. Főleg azt amikor a tengerpartra került és beláthattunk TiBilly egyes emlékeibe. Elég tré gyerekkora volt a csávónak. Azok után érthető hogy miért lett akkora barom.
A szaunás akció nagyon jól kitervelt és kivitelezett volt. Persze addig míg Izom barátunk ki nem tört a kamrából. Jól megizzasztotta Tizcsikét. Szerencsére a csajnak sikerált valamennyire összeszednie magát és átmenetileg elintéznie azt az állatot.
Később szegény csaj azzal a harapással azért jól megszívta. Nem volt semmi ahogy kioperálták a lábából azt a férget.
Az orosz pacák bevonása is jó ötlet volt. Rajta is lehetett valamennyit mulatni. Kopasz Sas-sal (:lol:) való eszmecseréi klasszak lettek. Végül a terminátor csak elintézte. Kár volt érte. Megkedveltem az ipsét.
A plázás nagy leszámolás pazar lett. Überfrankón ostromolták a kölykök azt a szörnyikét. Állati tüzijátékot rendeztek. Sokkal jobbra sikerált mint amit a július negyedikés fesztiválon volt.
A csata után TiBilly észhez térése és önfeláldozása asszem megváltáshoz juttatta a csókát. Kicsit meg is sajnáltam.
Hopper-ék is nagyot alakítottak a bázison. A seriff szépen intézkedett a géppityuval.
A trió orosz mundérban való akciója jópofa lett. Persze addig amíg be nem csődölt a kód.
Aztán meg jött Dusty nagy jelenete. Szerintem a három szezon közül itt alakította a legnagyobbját a gyerek. Nem igazán érdekel a Végtelen történet meg a nótája de az a Zsuzsival előadott duett hatalmas volt. Dusty kigúnyolása is nagy volt. A srác beintése tette rá arra a jelenetre a koronát. :lol:
A vezérlőbe való bejutáskor megint jött a géppityu és a terminátor. Plusz a nagy leszámolás.
Amikor a herkentyű forgó "pengés" részénél küszködtek már sejteni lehetett hogy termikénk ott fog kikötni.
Amúgy Hoppy szerintem simán vissza tudott volna futni a vezérlőbe az egyik kulcsot elfordítani de a Duffer bratyóknak a drámázás fontosabb volt.
Én is remélem hogy a főhekus mégis megúszta valahogy a robbanást. Talán tényleg ő az amcsi dutyimadár távárisék dutyijában.
Mikor végre el lett foglalva az erőd szegény Tizcsit senki se ölelte át mikor a "faterja" miatt búsult. Az olyasmi volt mikor Csubit se ölelgette senki mikor maga alatt volt Han halála miatt.
A költözős jelenetek elég szomorúak voltak.

 

 

Gőzöm nincs hogy a bratyók tudják-e majd ezt a szezont überelni. Nagyon klassz lenne ha tudnák bár szerintem nehéz lesz. De ha nem megy nekik akkor én már azzal is elégedett leszek ha a negyedik színvonala meg fogja valamennyire emezét közelíteni. Lehetőleg minél jobban.

Na jó. Végül is nem muszáj telhetetlennek lenni. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A negyedik rész végén levő nótát meghallva leesett hogy egy részlete az egyik Castle részben is felbukkan.
Úgy voltam vele hogy összeillesztem a két jelenetkét.

A nóta mondjuk egyáltalán nem érdekel de mindenképp foglalkozni akartam a dologgal ha már rájöttem.
Bár szerintem rajtam kívül csak Karrde és Dzséjt mint egyszerre Castle és Stranger kedvelők fogják majd jobban csípni a dolgot.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak úgy jönnek maguktól. Vannak akiket becézek és vannak akiket magyarosítok. De olykor az is előfordul hogy angolosítok is. Ja plusz egy spanyolosításom is akad. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@kudar

 

Bővebben is kifejtem mert az "előbb" nem volt rá időm.

Az igaz hogy írás közben maguktól jönnek de nem mind az én fejemből pattan ki hanem némelyiknek forrása is van.

 

 

Úgy-ahogy összesítve:

 

Izom Tibor: Ez szerintem nagyon ismert. Azért használtam azt mert nem ugrott be Billy neve és szerintem amúgy meg illik is rá. Meg úgy voltam vele hogy a szövegelésemből rá lehet jönni hogy kiről van szó.

Aztán nem akartam teljesen az elnevezéstől megválni és a Tibor és a Billy összevonásából TiBilly lett. Plusz még egyszer az "Izom" is előkerült.

 

táváris: A Penge végén Penge úgy nevezi az orosz vámpírt. Amúgy ha jól tudom elvtárs-at jelent.

 

Joycey: Ez az Alien-ből és a Kelly hőseiből jött. Mindkettőben szerepel egy-egy Jonesy nevű illető.

 

Hoppy: Ez csak úgy jött a Hopper-re mert meguntam mindig ugyanúgy nevezni az ipsét.

 

fotós: Az az olykor sötétkamrában gubbasztó gyerek azért lett az mert szimplán nem tudom a nevét és lusta vagyok utánanézni. :D

 

spanci: A Miraculous – Katicabogár és Fekete Macska kalandjai animációs soriból ered. Az egyik srác nevezi úgy néhányszor a haverját. Ugye a span a haver, társ stb szinonimája.

 

géppityu: Suliban néhány gyerek úgy nevezte a géppuskát.

 

vörösbegy: Az a Robin magyarul.

 

Tizcsi: Ez szimplán a magyarból ragadt Tizi-re. Ha már nálunk van például Julcsi, Marcsi stb akkor szerintem Tizi meg nyugisan lehet Tizcsi.

 

gonosz orosz: Ezt párszor Dusty mondogatja.

 

A "masszív" a terminátor oroszra a harmadik Terminátor muviból jött. "Masszív a pasas."

 

Kopasz Sas:  Dusty aggatta rá Murray-re

 

főhekus: Egyszer Ötvös Csöpi nevezi úgy Kardos dokit.

 

Magyarítások:

Sára: Sarah (esetünkben "Connor")

Zsuzsi: Dusty Suzie-ja

 

Egy kis plusz:

Az "István" és magyar+angol egyéb verziói helyett olykor a spanyol Esztebán-t használgatom. Az meg a Mass Effect 3 vidijátékból égett az agyamba.

 

 

Azt hiszem kábé mindet megmagyaráztam.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ma - vagyis mostmár tegnap - végeztem én is a ST 3. évadjával. Nagyon tetszett, a vége ütött rendesen. A végével kapcsolatban

Spoiler

Jó lenne ha Hooper életben lenne. Lehet, hogy ő az amerikai. De mivan, ha Hooper végül meghalt, és az, aki a ruszkiknál van, az Dr. "Papa" Brenner? Az első évad után eltűnt, kíváncsi vagyok, hogy hol van. Ha ő az amerikai, az érdekes lenne. :hmm:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Comic Con alkalmából megjött a TWD 10. évadának előzetese is. Plusz megerősítették, hogy a következő évaddal Danai Gurira is kiszáll a sorozatból.

 

 

Szerk.: És a The Witcher is megkapta az első ízelítőjét. :D 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Na megjött az oroszok Chernobyles projektje. :D

Nem elég, hogy néhol pofátlanul másolja az amcsi elődöt, még a cia-t is belekeverik. :lol:  Biztos Putyin volt a forgatókönyvíró. :lol2: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Boys letudva. Fasza kis sorozat lett, amely megmutatja, hogy a "jó" szuperhősök is lehetnek néha seggfejek, illetve, hogy a mai viágban mi is a fontosabb, hogy mit teszünk, vagy az, hogy mások ezt hogy tudják interpretálni...

 

Aki szereti a szuperhős filmeket, azoknak kötelező darab, de másoknak is melegen ajánlom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.