Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

6 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Bár a The Expanse 4. évadát még be sem mutatták, az Amazon berendelte az ötödik évadot. :yeah:

Nem tudom, miért rémlett, hogy a 4. évad most a nyáron jön, ma néztem meg, hogy csak decemberben érkezik. Mindenesetre jó hír, hogy lesz ötödik évad :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az Amazon sorozat adaptációt készül gyártani az 1997-es Event Horizon (Halálhajó) című sci-fi - horrorból.

 

 

A muvi tartalma és trélerje:

 

2040-ben az Event Horizon nevű csúcstechnológiás űrhajónak egy mesterséges fekete lyukon való átkelés közben nyoma veszett.
2047-ben hirtelen előkerül és rejtélyes jeleket sugároz magából.

A történtek felderítésével és a hajó visszahozatalával Miller kapitányt (Laurence Fishburne) és csapatát bízzák meg. A Lewis and Clark nevű felderítő és mentőhajón Dr. Weir (Sam Neill), az eltűnt hajó tervezője is velük utazik.
A rutinszerű feladat azonban az Event Horizon fedélzetén rémálommá válik.

 

 

 

 

Nagyon csípem azt a muvit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Paul W. S. Anderson egyetlen jól sikerült filmje. Kíváncsi vagyok, milyen lesz sorozatban. Nem lenne rossz, ha a sorozat afféle előzménye lenne a filmnek, és megmutatná az odavezető eseményeket az Event Horizon legénységének szemszögéből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Event Horizon nekem is nagyon tetszett, ha néha megy tv-ben meg is szoktam nézni. Van egy félelmetes atmoszférája és hozza a 90-es évek jellgzetes atmoszféráját. na és persze Sam Neillt is kedvelem színészként.

Szóval érdekel a sorozat is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
2019. 09. 07. - 20:42, Donát írta:

Inkább "csöcsöket" a tapasztalataim alapján. :)

Jó de azt bedobják már 16 karikára is, én arra gondoltam, hogy ha már addig el mernek menni, hogy elsődleges nemi jelleget mutatnak az általában péló.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

@kudar: bennem pont ugyanez merült fel most, a trailer megnésével. Imádnám! Az első két évadban nagyon szerettem az upside downban játszódó szakaszokat, remélem, a negyedikben tartósabban is visszatérhetünk oda. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Donát írta:

A Stranger Things 3. évada a többihez képest hogy sikerült? Még nem volt szerencsém hozzá eddig. 

Nekem még mindig az első a legjobb, de az tuti, hogy számomra a 3. jobb lett mint a 2....vagyis baromi jó évad lett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint általában a legtöbb folytatás, nem aratott osztatlanul kirobbanó sikert, de nekem továbbra is kedvenc. :) Az új szereplők jól beilleszkedtek, a régi mellékszereplők közül akik több szerepet ( netán főszerepet) kaptak, jól beváltak. Volt benne jó adag humor, aranyos jelenet, remek zenék, és izgalom bőven. Volt, amit kicsit túlerőltettek, de annyira nálam nem volt gond még ez sem. Nagyon jók a karakterek, és én imádom ezt 80-as évekbeli hangulatot, a maga borzalmas divatjával és frizuráival. :D

Nálunk a gyerekeim is totál oda vannak ezért a sorozatért (még a fiam is szereti, pedig ő általában nem néz mást csak sportot),  ez még mindig töretlen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt tudom hozzáfűzni, mint a többiek, egy-két dolgot talán én is kihagytam volna, de összességében nagyon jól szórakoztam rajta. Talán annyi, hogy egy fokkal komolytalanabb, mint az első két évad, és ezúttal a '80-as évek geopolitikája is megjelenik a maga "bájos" módján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.