Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ellie-nek jobban el tudnám képzelni. Még azzal együtt is, hogy egyelőre a fiatal Abby-t fogja alakítani, mert ugye a terv az, hogy a második évad nem a The Last of Us Part 2-t fogja elmesélni, hanem a két rész között történeteket (amikből szegmenseket láthattuk a Part 2-ben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 01. 08. - 10:16, Rog írta:

Ráadásul elég frankón hozták azt össze.

 

Amúgy szerintem, 

Spoiler

ahova kerültek az nem hollow earth volt. Ha láttad a Godzilla vs Kong-ot, akkor ott szó szerint hollow earth-be utaztak, és nem teltek el akár hetek vagy hónapok, a fenti világban, pedig azért ott voltak egy kis ideig. Shaw meg ameddig ott volt a legelső utazási kisérlet során, az a fenti világban 20 év volt.. ezért papiron a 90-es éveit tölti, a valóságban meg a 70-es éveit...  :P  

Szerintem ez a világ a fenti és a hollow earth között helyezkedik el valahol....nagyon érdekes. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

Ellie-nek jobban el tudnám képzelni. Még azzal együtt is, hogy egyelőre a fiatal Abby-t fogja alakítani, mert ugye a terv az, hogy a második évad nem a The Last of Us Part 2-t fogja elmesélni, hanem a két rész között történeteket (amikből szegmenseket láthattuk a Part 2-ben).

 

Így érthető a választás, mert a színésznő nagyon nincs úgy kigyúrva mint Abby.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Így érthető a választás, mert a színésznő nagyon nincs úgy kigyúrva mint Abby.

Szerintem úgy kigyúrva soha nem is lesz, még akkor sem, ha a sorozat elér a Part 2 fő eseményéig. Azért Abby a játékban már ízléstelenül maszkulin volt. Sosem volt egy modell alkat, de azért fiatalabb korában még egész nőies volt. Aztán ugye bizonyos események hatására lényegében a mindennapi kemény edzésbe folytotta bánatát, és lett belőle Lady Schwarzenegger, akinél Hudson már teljes joggal tehetné fel a kérdést, hogy nézték-e már férfinak. :) Nem vagyok benne biztos, hogy ezt egy színésznő be merné-e vállalni. Pláne úgy, hogy Abby aztán a sztori végére újabb brutális testi átalakuláson esik át, amikor meg újabb bizonyos események hatására betegesen lefogy. Bár őszintén, meglepne ha végül szükség lenne rá, elvégre a sorozatban Joel is egy a játéknál minden téren gyengébb karakter lett, szóval nem lepne meg, ha Abby-t is kifordítanák a bőréből, hogy kommerszebb legyen.

Spoiler

Magyarán erősen kétlem, hogy megkapjuk az ex-terroristát, aki aztán egy önkényuralmi szervezet legjobb, szadista gyilkológépe lesz, aki magán kívül semmivel és senkivel sem törődik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, Dzséjt írta:

Szerintem úgy kigyúrva soha nem is lesz, még akkor sem, ha a sorozat elér a Part 2 fő eseményéig. Azért Abby a játékban már ízléstelenül maszkulin volt. Sosem volt egy modell alkat, de azért fiatalabb korában még egész nőies volt. Aztán ugye bizonyos események hatására lényegében a mindennapi kemény edzésbe folytotta bánatát, és lett belőle Lady Schwarzenegger, akinél Hudson már teljes joggal tehetné fel a kérdést, hogy nézték-e már férfinak. :) Nem vagyok benne biztos, hogy ezt egy színésznő be merné-e vállalni. Pláne úgy, hogy Abby aztán a sztori végére újabb brutális testi átalakuláson esik át, amikor meg újabb bizonyos események hatására betegesen lefogy. Bár őszintén, meglepne ha végül szükség lenne rá, elvégre a sorozatban Joel is egy a játéknál minden téren gyengébb karakter lett, szóval nem lepne meg, ha Abby-t is kifordítanák a bőréből, hogy kommerszebb legyen.

  Spoiler elrejtése

Magyarán erősen kétlem, hogy megkapjuk az ex-terroristát, aki aztán egy önkényuralmi szervezet legjobb, szadista gyilkológépe lesz, aki magán kívül semmivel és senkivel sem törődik.

 

 

Arra gondoltam hogy esetleg lesz egy 3. évad ami a Part 2 eseményeit meséli el és ott castingolnak egy olyan színésznőt aki sportos, urambocsá testépítő is. Így hogy a 2. évad a két rész között játszódik

Kaitlyn Dever jó választás. Meg úgysem így fog kinézni mint a fényképen.

Nem tudom te hogy vagy vele, de én jobban örülök ennek a történetszálnak mintha a Part 2-őt mesélnék el, mert így mi akik ismerjük a második rész történetét is kapunk újdonságot.

Sok mindenre kiváncsi vagyok azért.

Spoiler

Mi történt közvetlenül Joel mészárlása után.?Hogy vált a kislányból az a gyilkológép akit láttunk a játékban? Hogy tudta meg Joel nevét? Hogyan találta meg Joelt mikor semmi technológia nincs már a kereséshez?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Kaitlyn Dever fogja végig játszani Abby-t. Már csak azért is, mert maga a színésznő korban közelebb áll az idősebb Abby-hez (a színésznő 27 éves, Abby a Part 2-ben 20 és 24 év körüli). És csupán azért, mert nem olyan izmos, szerintem nem fognak recastolni. Ez azért elég kevés indok erre, pláne, hogy a játékban is mindössze 4 év telik el a két epizód között, szóval már nem sokat változnak a szereplők. Ha olyan Abby-t akarnak, mint a játékban, akkor a színésznő kénytelen lesz kigyúrni magát, de mint írtam, ezt simán át is lehet írni, ahogy szinte mindenki karakterét teljesen átírták.

 

Arra én is kíváncsi lennék részletesebben, mi történt a két rész között, csak sajnos nekem nagyon az a félelmem, hogy ez is fel lesz lúgozva, mint az egész első évad. És mivel már elég sok mindenben eltértek a The Last of Us Part 1-től, így számomra bármi is lesz a kövi évadban, az irreleváns a játékban történtekkel kapcsolatban. Én nem fogom úgy venni, hogy amit a sorozatban láttunk, az megtörténhetett a játékban is. Vegyük csak azt, hogy Tommy felesége a sorozatban terhes. A játékban sosem született gyerekük. Már ez mennyi mindent megváltoztathat.

Számomra sajnos az első évad nagy csalódás volt. Kilúgozott, súlytalan, erőtlen imitálása az igazi The Last of Us-nak, amiben ráadásul szétb*sztak egy jól felépített világot a csókolózó, spórátlan, alig-alig megjelenő fertőzöttekkel, meg az olyan tankönyvbeillően felesleges történetekkel, mint ami a 3. részben volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

 

Amúgy szerintem, 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

Nem vagyok eléggé képben mert a Godzi vs Kongi muvi nem volt még meg. Az első trélerjének a megjelenésekor úgy voltam vele hogy majd letudom, de utána el is feledkeztem róla és eddig be se ugrott hogy azt is le kéne tudni. Abból úgy-ahogy csak annyi van meg hogy egy tíz év körüli kiscsaj Kongival haverkodik de abban se vagyok biztos hogy az van a trélerben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Számomra sajnos az első évad nagy csalódás volt. Kilúgozott, súlytalan, erőtlen imitálása az igazi The Last of Us-nak, amiben ráadásul szétb*sztak egy jól felépített világot a csókolózó, spórátlan, alig-alig megjelenő fertőzöttekkel, meg az olyan tankönyvbeillően felesleges történetekkel, mint ami a 3. részben volt.

 

Akkoriban nem írtam róla de nekem is nagy csalódás. Meg sem közelítette a játékot. Kiemeltek pillanatokat(amik mondjuk tényleg jól eltaláltak és olyan volt mint a játékban) de a kohézió köztük egy nagy nulla volt. Emiatt én sem várok csodát, de egy kis kiváncsiság hajt. Szerintem már rég el kéne fogadni a filmkészítőknek hogy nem lehet egy videójátékot átültetni mozgóképbe. Rengeteg próbálkozás volt, de mind kudarc volt számomra.  Mindegyik a játék 10 %-ából akart kihozni valamit, de még azt is úgy írták meg hogy sokkal rosszabb volt mint a játékban. Kiváncsiságból meg fogom őket nézni de a nulla az elvárás.

Megmondom őszintén hogy a Part 1-ben nagyon bíztam, de akkora csalódás is lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyrészt ez is, főleg, hogy ma már a videojátékok is interkatív mozi szintjén állnak, így lényegében felesleges is az adaptálás. Másrészt, jó lenne, ha legalább olyanok készítenék ezeket a filmeket és sorozatokat, akik aktív játékosok, játszottak is azzal, amit vászonra visznek és értenek is a videójátékokhoz és főleg ahhoz a játékhoz, amit adaptálni akarnak. A The Last of Us sorozatot megalkotó Craig Mazin nyilatkozataiból viszont az jött le, hogy:

1) Megveti a videójátékokat.

2) A büdös életben nem játszott a The Last of Us-szal.

3) Nem érti, hovatovább rendesen nem is ismeri azt a játékot, amit adaptál.

Az érthető, hogy vannak dolgok, amik az interaktív műfajból nem vihető át a lineáris műfajba, hiába fontos részei előbbi a történetnek is. Gondolok itt az olyan dolgokra, mint amikor Joel és Ellie a romos Pitshburgben sétálnak, és közben olyan dolgokról beszélgetnek, amik meghatározzák Joel karakterét, például azt, hogy ő sem ártatlan bárányka. Ezen beszélgetések java a helyszín felfedezésével, avagy játszás közben jönnek elő. Ez nyilván nem ültethető át egy lineárisan futó filmbe vagy sorozatba, ugyanakkor más módon az így elhangzott infók még átadhatóak lehetnek, ahogy azt a sorozat azért pár esetben ügyesen megoldotta. Főleg a fertőzés elterjedésének mikéntjét lehet felhozni példának, amit a játékban csak felfedezhető újságcikkekből, elhangzó párbeszédekből tudhatunk meg, ám ezek alapján ügyesen felépítették a sorozatban azt, hogyan terjedt szét a CBI.

Csak ne lennének az olyan dolgok, amik teljesen szembemennek a The Last of Us kőbe vésett dolgaival. Például a spórák hiánya, ami az egész járványt megkérdőjelezi, és az interjúkból kiviláglik, hogy azért nem tették bele, mert Mazin fel sem fogta, miért vannak a játékban és ott hogyan működnek. Vagy a csókolózó fertőzött, aminek semmi értelme. Vagy a "fertőzött riasztórendszer", amit egy részbe behoztak, hogy valahogy kreáljanak egy konfliktust ahelyett, ami a játékban van, ám ennyire futotta. Láthatóan csak egy kényszerszülte megoldás volt egy olyan szituációra, amit a játék cselekményéhez igazodás, ezzel párhuzamosan attól görcsösen eltérni akarás teremtett. És annyira nem tudtak mit kezdeni vele a készítők, hogy soha többé nem került elő még említés szintjén sem. De ugyanez az "eltérünk a játéktól, mert csak, de azért követjük is a játékot, mert miértne?" felfogás tette lehetővé, hogy egy szereplő pár mondaton belül megcáfolja önmagát.

Semmi baj nem lenne itt, ha nem olyanok csinálnák ezeket a filmeket vagy sorozatokat, akik nem játszottak az adott játékkal, rosszabb esetben magukat a videójátékokat is lenézik és nem értik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 01. 10. - 19:06, Rog írta:

 

Nem vagyok eléggé képben mert a Godzi vs Kongi muvi nem volt még meg. Az első trélerjének a megjelenésekor úgy voltam vele hogy majd letudom, de utána el is feledkeztem róla és eddig be se ugrott hogy azt is le kéne tudni. Abból úgy-ahogy csak annyi van meg hogy egy tíz év körüli kiscsaj Kongival haverkodik de abban se vagyok biztos hogy az van a trélerben.

Érdemes megnézni. Szerintem, először nézd meg a Godzi vs Kong filmet, és utána az utcsó Monarch részt. De ez csak egy tanács, vagy javaslat volt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Délután letudtam mindkettőt. A muvi megnézésének annyi értelmét találtam hogy a sori előtt játszódik és jobban passzolt legalább az utolsó rész előtt letudni, de amúgy nem bánnám ha utána tudtam volna le mert nem érzem a sori szempontjából lényegesnek. Nem mondhatnám vágom mi értelme volt az utolsó rész előtt letudnom. Amúgy bejövögetett valamennyire, de az előző muvik jobban bejöttek.

 

A szezon vége is bejövögetett, de teljesen elégedett mégse vagyok vele. Az is egy logikátlannak tartott dolog miatt.

 

Spoiler

Az még úgy-ahogy elmegy hogy Shaw nem tudott visszatérni, de annak az egésznek a megvalósítását elég idiótának találom. Úgy vagyok vele hogy attól hogy a kabinnal nem tudott utazni, külön még lehetett volna, mert ha a múltkor ki tudott onnan szívódni. akkor most is összejöhetett volna neki. Ahelyett meg visszapottyant. Ez nálam sehogy se áll össze és emiatt nagyon nem csípem.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Rog írta:

Délután letudtam mindkettőt. A muvi megnézésének annyi értelmét találtam hogy a sori előtt játszódik és jobban passzolt legalább az utolsó rész előtt letudni, de amúgy nem bánnám ha utána tudtam volna le mert nem érzem a sori szempontjából lényegesnek. Nem mondhatnám vágom mi értelme volt az utolsó rész előtt letudnom. Amúgy bejövögetett valamennyire, de az előző muvik jobban bejöttek.

 

A szezon vége is bejövögetett, de teljesen elégedett mégse vagyok vele. Az is egy logikátlannak tartott dolog miatt.

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

A félreértések elkerülése végett. Ezt a Godzi vs Kong movie-t úgy irtam, hogy akkor még nem láttam az utolsó Monarch részt. Ez csütörtökön volt, az utcsó részt meg pénteken kezdték streamelni. 

Nem-nem, az utcsó Monarch rész, a Godzi v Kong előtt játszódik, időrendben, sajnos. 

Alapvetően viszonylagosan tetszett az évadzáró, de a logikátlanság egy picit jelen volt, de nem csak ennél a résznél, hanem lényegében az egész sorozat alatt. 

A múlt béli szálak jók voltak, de jelen szál, az nem mindig állt meg a lábán. 

 

Spoiler

2017-ben jöttek vissza, ami hivatalosan a Godzilla 2: The King of The Monsters előtt játszódik, 3 évvel. 

5 év telt el a San Francisco-i csapás, és a Szörnyek királya film között, időrendben. 

A kis csapat, 2017-ben érkezett vissza a felszinre, sajnos Shaw nélkül.

Shaw szimplán feláldozta magát, hogy Keiko visszatérhessen, valamelyest igy kárpótolva a nőt, a korábbi tragédiáért, amikor nyoma veszett, és azt hitte mindenki hogy halott. De abban nem vagyok biztos, hogy Shaw meghalt. 

 

Ami viszont még több kérdést vet fel, az az Apex Cybernetics Koponya szigeti bázisa.......

Godzi v Kong elején, meg azt irják, Kong Rezervátum,  236. Monarch Outpost - Skull Island. Igaz ez évekkel később játszódik, időrendben. 

 

Szerintem lehetséges egy 2. évad később, mert ez igy, ezzel a befejezéssel, elég értelmetlen. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

A félreértések elkerülése végett. Ezt a Godzi vs Kong movie-t úgy irtam, hogy akkor még nem láttam az utolsó Monarch részt. Ez csütörtökön volt, az utcsó részt meg pénteken kezdték streamelni. 

 

Inkább a további félreértések elkerülése végett mert a dolog már akkor félre lett értve mikor az ajánlós kommentedet olvastam. :D Nem igazán tartom számon hogy a sorirészek melyik nap jönnek ki. Az a biztos hogy mindig a feliratok megjelenése után tudom le őket. Ennek esetében a szombati megjelenés miatt többnyire vasárnap vagy az azt követő néhány napon belül kerítettem rá sort. Plusz nem is szokott igazán eszemben lenni az hogy új rész jött. Ha nem került volna ennyire szóba akkor nagyon valószínű hogy ezt is ma vagy kicsivel később tudtam volna le.

Amúgy már a pénteki kommentedből levágtam hogy a zárót a csütörtöki és a pénteki kommented között tudtad le.

 

 

Idézet

Nem-nem, az utcsó Monarch rész, a Godzi v Kong előtt játszódik, időrendben, sajnos. 

 

Az egész sori az előtti mivel az a muvi 2024-ben játszódik. Szóval időrend tekintetében rendben vannak a dolgok.

 

Spoiler
Idézet

2017-ben jöttek vissza, ami hivatalosan a Godzilla 2: The King of The Monsters előtt játszódik, 3 évvel. 

5 év telt el a San Francisco-i csapás, és a Szörnyek királya film között, időrendben. 

 

Az öt év miatt a szörnykirályos muvi kettő évvel van a záró után.

 

 

Idézet

Shaw szimplán feláldozta magát, hogy Keiko visszatérhessen, valamelyest igy kárpótolva a nőt, a korábbi tragédiáért, amikor nyoma veszett, és azt hitte mindenki hogy halott. De abban nem vagyok biztos, hogy Shaw meghalt. 

 

Azt kapásból levágtam hogy önfeláldozhatnékja lett és amiatt nem akart a kabinban vagy azon csimpaszkodva utazgatni. Más normális mód nem volt arra hogy az a cucc könnyebb legyen. Ezzel magában egy logikátlanság hiányában nem is lenne nagy problémám és írtam is korábban hogy úgy-ahogy elmegy nálam hogy ott maradt. Plusz azt is írtam hogy mi az a logikátlanság és miért csak úgy-ahogy. Úgy vagyok az egésszel hogy annak az átjárós szívós akárminek ezúttal is ki kellett volna juttatnia ugyanúgy mint amikor először kijutott. Akkor hatott rá a szívás míg emitt nem. Értelmetlennek érzem az egészet. Ha már az illetékesek drámázni akartak akkor azt ellentmondást és logikátlanságot nélkülözően is megvalósíthatták volna.

Amúgy szerintem is megmaradt az öreg. Plusz ha megmaradt akkor ki is juthat.

 

 

Idézet

Ami viszont még több kérdést vet fel, az az Apex Cybernetics Koponya szigeti bázisa.......

Godzi v Kong elején, meg azt irják, Kong Rezervátum,  236. Monarch Outpost - Skull Island. Igaz ez évekkel később játszódik, időrendben. 

 

Gondolom a Monarch átvette 2024-re az egész hóbelebancot az Apex-től. Az meg vagy kiderül hogy történt vagy nem. Nem mondhatnám bánnám ha nem tisztáznák mert ez alig érdekel.

 

 

A sófuttató és némelyik producer mondta már hogy szeretnék folytatni és hogy vannak még ötleteik. Szóval csak a stúdión múlik hogy lesz-e folytatás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

58 perccel korábban, Rog írta:

 

Inkább a további félreértések elkerülése végett mert a dolog már akkor félre lett értve mikor az ajánlós kommentedet olvastam. :D Nem igazán tartom számon hogy a sorirészek melyik nap jönnek ki. Az a biztos hogy mindig a feliratok megjelenése után tudom le őket. Ennek esetében a szombati megjelenés miatt többnyire vasárnap vagy az azt követő néhány napon belül kerítettem rá sort. Plusz nem is szokott igazán eszemben lenni az hogy új rész jött. Ha nem került volna ennyire szóba akkor nagyon valószínű hogy ezt is ma vagy kicsivel később tudtam volna le.

Amúgy már a pénteki kommentedből levágtam hogy a zárót a csütörtöki és a pénteki kommented között tudtad le.

 

 

 

Az egész sori az előtti mivel az a muvi 2024-ben játszódik. Szóval időrend tekintetében rendben vannak a dolgok.

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

 

A sófuttató és némelyik producer mondta már hogy szeretnék folytatni és hogy vannak még ötleteik. Szóval csak a stúdión múlik hogy lesz-e folytatás.

Kezdjük elölről. :D 

2014-ben csapott le Godzi fiú San Francisco-ra.

A Monarch sorozat 2015-ben veszi fel a fonalat először, és 2017-ben ér véget.

A Godzilla 2: A szörnyek királya az 2019-ben játszódik, 5 évvel a San Francisco-i csapás után. :) 

Az utána levő film, az a Godzilla Kong ellen, 2021-ben játszódik. 

Az új film a Godzilla X Kong: Az új birodalom lesz, ami 2024-ben történik. 

 

Keverted az utcsó 2 filmet időrendben. 

 

A sorozat, 

 

Spoiler

az a Szörnyek királya előtt ér véget 3 évvel. Ekkor még Kong nincs "magánzárkában", hanem szabadon flangál a Koponya-szigeten. 

A Monarch sorozat vége azért érdekes, mert akik a Monarch-hoz voltak hűségesek sokáig, Tim, Hiroshi, igaz utóbbi már akkor nem dolgozott a Monarch szervezetnek. Aztán Kentaro, Hiroshi fia, stb..

Lényegében átálltak az Apex Cybernatics-hoz, hogy "visszahozzák" az elveszett csapatot. Viszont a Godzilla versus Kong-ban láthattad, hogy az Apex, nem éppen az emberi fajt szolgálja, hanem, szimplán Godzillát akarják eltenni láb alól. 

Ezért megalkották Mechagodzilla-t., de az meg átment troll-ba, és "öntudatra" ébredt.  xD 

 

Szóval a modern kori Monarch, és az Apex is hát, elég "érdekesen" védené az embereket.... 

 

Shaw-ra visszatérve, ő lehet azért is engedte el Keiko kezét a végén, mert tudta, hogy ha visszakerül élve a modern korba, az számára egy életfogytiglani börtön lenne, abban a "rehab" központban, ahol sok-sok évig idézőjelesen zárva tartották. :) 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Kezdjük elölről. :D 

 

Részemről felesleges mert nagyon úgy érzem hogy elég jól utánanéztem korábban annak hogy a szörnyiverzis cuccok hogy következnek időrendben egymás után.

 

 

Idézet

Keverted az utcsó 2 filmet időrendben. 

 

Itt te vagy az aki keveri ezt az idővonalas cuccot mert a Godzi vs Kongi muvi 2021-ben jött ki de 2024-ben játszódik amit rengeteg honlapon le is írtak. Vagy azt írták hogy 2024-ben játszódik, vagy azt hogy öt évvel a 2019-ben játszódó szörnykirályos muvi eseményei után játszódik. Az az infó nekem simán hitelesnek tűnik ha már sokan azt hozták le.

 

Például itt:

How to watch the MonsterVerse movies in order

 

Az új Godzi-Kongi muvi pedig 2024-ben jön ki de arról még nem jött infó hogy mikor játszódik.

 

 

Spoiler
Idézet

A sorozat az a Szörnyek királya előtt ér véget 3 évvel.

 

Az még mindig nem tiszta hogy hogy lett nálad a kettő évből három év. 2019 mínusz 2017 egyenlő kettő.

 

 

Idézet

Ekkor még Kong nincs "magánzárkában", hanem szabadon flangál a Koponya-szigeten. 

 

Ezt is jó ideje vágom már.

 

 

Idézet

A Monarch sorozat vége azért érdekes, mert akik a Monarch-hoz voltak hűségesek sokáig, Tim, Hiroshi, igaz utóbbi már akkor nem dolgozott a Monarch szervezetnek.

 

Velük mi van? Nem kerek a mondat és amiatt nem igazán vágom. Ez az akar lenni hogy átálltak az Apex-hez?

 

 

Idézet

Aztán Kentaro, Hiroshi fia, stb..

Lényegében átálltak az Apex Cybernatics-hoz, hogy "visszahozzák" az elveszett csapatot. Viszont a Godzilla versus Kong-ban láthattad, hogy az Apex, nem éppen az emberi fajt szolgálja, hanem, szimplán Godzillát akarják eltenni láb alól. 

Ezért megalkották Mechagodzilla-t., de az meg átment troll-ba, és "öntudatra" ébredt.  xD 

 

Jaja, ezeket is sikerált megfelelően értelmeznem mikor a sorit és a muvit néztem.

 

 

Idézet

Shaw-ra visszatérve, ő lehet azért is engedte el Keiko kezét a végén, mert tudta, hogy ha visszakerül élve a modern korba, az számára egy életfogytiglani börtön lenne, abban a "rehab" központban, ahol sok-sok évig idézőjelesen zárva tartották. :) 

 

Ez logikus és nem tartom kizártnak hogy gondolt erre. De nem hiszem hogy visszakerülne oda. Akkor Keiko is mehetne mert ő is elidőzött amott egy jó ideig. Csakhogy ezúttal vannak néhányan akik nem hagynák hogy őt és Shaw-t elszeparálják a külvilágtól.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

 

Részemről felesleges mert nagyon úgy érzem hogy elég jól utánanéztem korábban annak hogy a szörnyiverzis cuccok hogy következnek időrendben egymás után.

 

 

 

Itt te vagy az aki keveri ezt az idővonalas cuccot mert a Godzi vs Kongi muvi 2021-ben jött ki de 2024-ben játszódik amit rengeteg honlapon le is írtak. Vagy azt írták hogy 2024-ben játszódik, vagy azt hogy öt évvel a 2019-ben játszódó szörnykirályos muvi eseményei után játszódik. Az az infó nekem simán hitelesnek tűnik ha már sokan azt hozták le.

 

Például itt:

How to watch the MonsterVerse movies in order

 

Az új Godzi-Kongi muvi pedig 2024-ben jön ki de arról még nem jött infó hogy mikor játszódik.

 

 

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Oh, köszi. Ezt az oldalt nem is figyeltem eddig! :) 

Egy kicsit zagyva ez a sorozat még, de majd kitisztul, remélem. 

 

Már én is belezarodtam ezek szerint.. sorry :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  

2 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Ezt a filmtől el is várom, hogy Dint ismét Pedro alakítsa, fizikailag is. Last of Us Part 2 

  Spoiler elrejtése

A TLOU 2. évadán már amúgy se fog sokat dolgozni :D

 

Csak még pár évig, hiszen a hírek szerint a második évad nem a The Last of Us Part 2-t fogja elmesélni, hanem a két játék közötti éveket, sőt még azt is pedzegették, hogy akár több évad is eltelhet, mire elérünk a második játék cselekményéig (alapból akár 4 is lehet, hiszen négy év van a Part 1 és a Part 2 között).

Spoiler

A készítők pont azért döntöttek így, mert nem akarják már a második évad elején kiírni Pedro Pascalt a sorozatból.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az. Amúgy direkt úgy raktam be a képeket hogy ne lehessen azt a két képet rögtön látni, mert nem akartam szpojlerezni hátha valakik esetleg valamikor először tudnák le a negyedik szezont és amiatt a többi képet nem akarnák meglesni, de azzal hogy nem tetted szpojlerbe a kommentedet betettél valamennyire annak amit akartam.

 

 

5 órával ezelőtt, Cpt. Rex írta:

Oh, köszi. Ezt az oldalt nem is figyeltem eddig! :) 

Egy kicsit zagyva ez a sorozat még, de majd kitisztul, remélem. 

 

Már én is belezarodtam ezek szerint.. sorry :P 

 

Szívesen! Nincs itt gond. Csak utána kellett volna neked is nézni de nem számít mert végül is helyre lett téve a dolognak az a része.

A sori meg nekem se tiszta még teljesen de gondolom idővel biztos tisztább lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

A The Expanse-t nézte valaki? 

Egy rész után nem kapott el, érdemes kitartani? A stat. mellette szól, ahogy néztem. 

 

Első pár rész bevezető jellegű, utána viszont már rendesen beindul, a többi évadról nem is beszélve :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2024. 01. 14. - 12:00, csoli1138 írta:

A The Expanse-t nézte valaki? 

Egy rész után nem kapott el, érdemes kitartani? A stat. mellette szól, ahogy néztem. 

Olvasd el inkább a könyveket. Nem mondom, hogy a sorozat rossz, de teljesen mást valósítottak meg (főleg a végére), mint amiről a könyvek szólnak. Én a könyvek ismeretében a második évad után feladtam. A poén az volt, hogy tetszett, csak nem tudtam elvonatkoztatni attól, hogy ez k*rvára nem a könyv.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.