Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Most este letudtam a Godzis sori első három részét. Imigyen alakult ha ennek a bemutatónapja is el lett felejtve. Ma este viszont belefutottam hogy már adják és rögtön be akartam hozni a lemaradásom. Eddig nagyon bejön a cucc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Idő Kereke 2. évad 2. rész.
Jobban kezd kibontakozni a cselekmény, sok szálon.

Spoiler

Liandrin karaktere okozta a meglepetést. Úgy tűnik, itt nem csak egyszerű gonosz lesz, hanem egy árnyalt karakter. Várom, hogy mit hoznak ki ebből. Dónal Finn Matjét kezdem megkedvelni. Érdekes volt a találkozása Minnel. Rand és Selene hamar egymásra találtak. Selene mondatai érdekes megvilágításba helyezik a dolgokat, nyilván később lesz értelmük. Nyaneve továbbra is szimpatikus. Végre feltűnt Elayne. A színésznő nagyon jó a szerepben. Perrin és a shienariak már jóval korábban eljutnak Falméba, és a seanchanokkal összefutnak. Remélem Suroth-tal itt több mindent kezdenek, mint a könyvekben.

Ahogy a Nagy hajtóvadászat regény a könyveknél, úgy a második évad kezdi egyre érdekesebbé tenni az Idő Kerekét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az akivel múlt héten szénné aláztuk a Doktor új részét mondta hogy adjak még egy esélyt neki mert a második rész jó lett.

 

Olyan szinten semmi nem tetszett az első részben és annyira nézhetetlen volt hogy alig akartam elhinni. De örülök hogy még egyszer nekifutottam. Ez a rész teljesen rendben volt. Sőt tovább megyek: nem gondoltam hogy ezt leirhatom még valaha, de az új Doki rész kifejezetten jó volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sose érdekelt igazán a Fallout széria de ez a tréler eléggé bejön. Szerintem belekezdek majd és ha bejön akkor nem kizárt hogy valamelyik játéknak is nekilátok. Amúgy azt a kékes+sárga csíkos overált piszkosul komálom.

 

 

Mesztörsífék is eléggé várósak már.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Alapítvány sori harmadik szezonja is megkapta a zöld lámpát.

 

Matt Cherniss, Apple TV+ programigazgató - "Mindannyiunkat hihetetlenül lenyűgözött az az ambiciózus, akciódús és ötletes adaptáció, amelyet David és a tehetséges kreatív csapat és szereplőgárda többi tagja az első naptól kezdve életre keltett ezzel a prémium sci-fi sorozattal. Nagyon izgalmas volt látni, hogy az Alapítvány ilyen globális sikerré válik, hiszen a közönséget szerte a világon hétről hétre leköti ez a drámai és lenyűgöző utazás az emberiség megmentésére. Alig várjuk, hogy mindenki megtapasztalhassa, mi vár a régi és új szereplőkre a harmadik évadban."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszett az utolsó évfordulós Doki rész.

Spoiler

NPH tök jól hozta a Toymakert. Főleg az elején/közepén volt igazán para, a végére kicsit kifáradt és már csak vicsorogni tudott, de ez nem NPH hibája sajna. Az isten erővel megáldott gonosz több időt is kaphatott volna, és remélem még látjuk mert nekem adta, Mester helyett is Mester volt, (az a zenés, táncos rész nagyon adta, ez RTD névjegye már úgy látom :D ) aki ha jól láttam szintén visszatér majd, de ki volt a nő aki elvette az aranyfogat? :D A magyarázat is tetszett hogy DT arca miért tért vissza, és nagyon adja h most két Doki van, és hogy DT dokija megfáradt és letelepedett a (jelenlegi) legjobb barátjánál és annak családjánál. Szerintem tök megható jelenet volt. Valóban kellett már a frissítés amit többször is hangsúlyoztak, és Ncuti doki tök jó belépőt kapott. Bár mikor az ő szájából már sokadszorra hangzik el h BI-generáció...és hozzáveszem az elmúlt Doki évadok LMBTQhoz való hozzáállását akkor azért kicsit izgulok hogy ne tolják el nagyon értelmetlenül ebbe az irányba. Mondom értelmetlenül mint pl Bill Pottsnál. Ja igen, még annyit h bár nagyon tetszett a rész, azért az isteni főellenség labdázással való legyőzésén agyalhattak volna még egy kicsit, VAGY megvalósíthatták volna kicsit okosabban is, hogy már két Doki volt, ezt kihasználhatták volna nem tudom középcicával és vhogy ügyesen kijátszani a Toymakert, de hát itt semmi ilyesmi nem volt. :S

Na de tök jó hogy karácsonykor már kapunk is egy új teljes részt. ^^

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És akkor most hogyan fog a számozás folytatódni?

Spoiler

Ha a 14. Doktor újra regenerálódik, akkor az a 15/B doktor lesz? Vagy a 16. Doktor? Vagy 16/A, és, ha a 15. Doktor regenerálódik, az lesz a 16/B?

Meg bármennyire is tetszett a vége, nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy csak azért tartották meg Tennantot, hogy ha megint elcseszik a készítők, bármikor be lehessen rántani a fanfavorit Doktort. Eleve az egész 14. Doktorról ezt érzem, hogy az elfuserált 13-as kalandjai után Tennant visszahozása egy elkeseredett lépés volt. Amúgy, van egy ötletem. Fogják a 14. Doktort, fusson össze a múltban (vagy a jövőben) a 10. Doktorrral, és találják meg a módját, hogy Rose univerzumából áthozzák az ember 10. Doktort is. Három Tennant Doktor, az biztos jól elsütné a Tennant-fétises közönséget. :evil: Alig tolták túl... :roll: (Ja, és ő az a Doktor, aki úgy regenerálódott egy alkalommal, hogy arcot sem kellett váltania.)

Az új doki viszont tetszett, egyelőre szimpibb, mint a 13-as vagy a 14-es. A kedélyes viselkedése a 11-esre emlékeztet. Lehet megnézek majd pár részt tőle, hátha... De én is remlem, hogy tolják értelmetlenül az LMBTQ-t, mint szegény Billnél, akit lényegében csak erre az egy dologra húztak fel, más tulajdonsága nemigen volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tökéletesen egyetértek DW ügyben. Teljesen, pontról pontra ugyan így gondolom. Persze, jó volt DT-t újra látni a szerepben, de jó volt (és elég is volt) az ő szerepe az 50. évfordulós különkiadásban, a Day of The Doctor-ban, úgy, ahogy ott megoldották! Én őszintén megmondom, hogy nem értem ezt a globális imádatot a 10. Doktor körül. A tényeket nem cáfolom én sem, szándékomban sem áll! Tényleg jó volt Tennant a Doktorként (és itt /szerintem is/ Tennant-fétisről beszélhetünk már). Tudom, egyéni vélemény, de Matt Smith 11. Doktora volt számomra A!! Doktor! Az ő játéka valami eszeveszetten, kimagaslóan jó volt .... és a köré írt történetek is nálam nagyon tudtak működni. Moffat az én ízlésemnek tetszetősebb, emészthetőbb és mégis rohadt izgalmas, meglepő és fordulatos történeteket tudott szállítani. RTD nálam erősen Moffat után jön csak!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Darth Riddick írta:

Tökéletesen egyetértek DW ügyben. Teljesen, pontról pontra ugyan így gondolom. Persze, jó volt DT-t újra látni a szerepben, de jó volt (és elég is volt) az ő szerepe az 50. évfordulós különkiadásban, a Day of The Doctor-ban, úgy, ahogy ott megoldották! Én őszintén megmondom, hogy nem értem ezt a globális imádatot a 10. Doktor körül. A tényeket nem cáfolom én sem, szándékomban sem áll! Tényleg jó volt Tennant a Doktorként (és itt /szerintem is/ Tennant-fétisről beszélhetünk már). Tudom, egyéni vélemény, de Matt Smith 11. Doktora volt számomra A!! Doktor! Az ő játéka valami eszeveszetten, kimagaslóan jó volt .... és a köré írt történetek is nálam nagyon tudtak működni. Moffat az én ízlésemnek tetszetősebb, emészthetőbb és mégis rohadt izgalmas, meglepő és fordulatos történeteket tudott szállítani. RTD nálam erősen Moffat után jön csak!

Amúgy a lány ismerőseim, akik nézik a Dokit mind azért szeretik jobban - bevallottan - a 10. dokit, mert DT jóképű, helyes fickó.

Talán pont erre volt a beszólás a részben hogy "you are beautiful! - Still beautiful? -Yeah" :D

Majd ha 70évesen is elő kell rángatni a földön ragadt Dokit, kiváncsi vagyok mit mondanak majd. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha! Hát oké! Jó, én csávó vagyok... az én megítélésem egy másik csávóról - hogy szerintem milyen - nem releváns. DE! Szvsz DT-ben semmi igazán rendkívüli nincs! Persze nem egy csúnya figura, ez nyilvánvaló, de se nem izompacsirta - akiket a nők szintén nagyon szeretnek... már-már rajongva - se nem egy Adonisz. Szóval nem tudom, számomra ez a 'Tennant-fétis' továbbra is rejtély. És persze ez megint csak szubjektív, de minőségre szerintem - ahogy írtam is - Moffat érája (főleg Matt Smith Doktorának idején) köröket ver RTD érájára! RTD érájában is a kiemelkedően jó részeket Moffat írta/rendezte. 

Szóval számomra kicsit szomorú, hogy egyszerű "jóképűségről" van csak szó és ennyi. 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, kudar írta:

Amúgy a lány ismerőseim, akik nézik a Dokit mind azért szeretik jobban - bevallottan - a 10. dokit, mert DT jóképű, helyes fickó.

Talán pont erre volt a beszólás a részben hogy "you are beautiful! - Still beautiful? -Yeah" :D

Majd ha 70évesen is elő kell rángatni a földön ragadt Dokit, kiváncsi vagyok mit mondanak majd. :evil:

Mondjuk mi itthon három lányként egyhangúlag Matt Smith-t imádjuk jobban :love:, bár DT is nagyon jó doki volt. :) Lehet, hogy MS nem annyira jóképű, de amúgy meg @Darth Riddick véleményét osztjuk, mennyire zseniális a fickó, remek történetei voltak, és csak hozzáteszem a szintén zseniális utitársakat, Amy-t és Rory-t. :hug:

 

Egyébként én nem bánom, hogy DT visszatért egy rövid hármas epizód erejéig, nagyon hangulatos volt ez igy.  Az első rész valóban kissé furára sikerült, de a következő kettő nekem tökéletesen hozta a DW életérzést. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az Idő Kereke 2. évad 3. rész
Több szálon is folytatódik a cselekmény, most Nynaeven volt a hangsúly, de jelentős szerepet kapott Rand, Perrin és Mat is.

Spoiler

Nagyobb fókuszt kapott az ívekben való utazás. Nynaeve más látomásokat élt át, de azok egy szép képet alkottak múltbéli, jelenbéli és jövőbéli félelmeiről. Arról, hogy talán nem tud majd segíteni a barátain. A sorozatbéli Nynaeve sokkal szimpatikusabb, nagylelkűbb figura. Ez az epizód ezt erősítette meg. A seanchanok már most komolyabb fenyegetés képét adják, A Nagy Hajtóvadászatban csak a könyv vége felé látunk belőlük. Uno itt most meghalt, de a könyvben nem volt kihagyhatatlan szereplő. Valahogy fenyegetőbbnek éreztem a seanchen jelenlétet itt, mint a második könyvben. Szépen sikerült behozni a Házak Játékát. Liandrin és Min kapcsolata érdekes dolgokat vetít előre.

Mély, érzelmes epizód volt. Apránként, de előrevitte az eseményeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
9 órával ezelőtt, Rog írta:

Nekem tegnap volt meg a kilencedik rész. Az a sori is nagyon bejövősre sikerált.

A 9. részig nem értettem hogyan fogják összekötni ezt a sorozatot a még meg nem jelent Godzilla x Kong filmmel. De igy már igen. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.