Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mindent imádok az új trailerben, kivéve az inkvizitor kinézetét. Előbb jut eszembe róla a maszk nélküli robotzsaru mint egy pau'an.

Nem igazán értem miért nem lehetett rendesen megcsinálni. Érzem, hogy meg kell majd szoknom.

EDIT: Trailer első nézésére azt hittem Vader az. Vissza kellett pörgetnem és jobban megnézni, hogy ki a fene is ez. :D

https://preview.redd.it/yptliyqdtem81.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=9bc106020ca1164914b0f540aeff8467a462b540

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

 Lehet máshol élő pau'anok kicsit máshogy néznek ki.

Jó de ezt azért joggal, sokan nem szeretjük. Mindig ezt mondják, hogy ez egy más típusú. Éppen az animációs sorozatokban minden egyes pyke ugyanúgy néz ki, de éppen az élőszereplős filmekben más típusú (értsd 4 helyett 5 ujjal rendelkező, orr nélküli, sokkal kisebb) verziókat látunk, amik szintén egymás klónjai.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Picit ezen felül azért az is zavaró, hogy a Grand Inquisitor pauan. Ami a korai Rebels animációban eléggé le volt formázva, egyszerűsítve. És kicsit mintha nem azt vették volna alapul, hogy már láttunk ilyen fajú lényeket élőszereplősen.

Gondolom nem minden pauan egyformán néz ki.

 

Ez megint olyan bagatel dolog, amit fel lehet fújni. Saw Gerrera köszönő viszonyban nem volt a RO-ban ahhoz, ahogy a TCW-ben megismertük. Még az öregedés se magyarázat, mert annyira más. 

Az inkvizítor még annyira nem is üt el az animációs változattól.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Gondolom nem minden pauan egyformán néz ki.

Nem, de a rebelsben már megkapta a designját, és ott nem így nézett ki. Ott úgy nézett ki mint az EP3as Pauanok, itt meg nem. :D

Ha itt most nincs a fején a tetkó, sose jöttem volna rá, hogy ki ez.

 

Bocsi a képért. :D muszáj volt. :D

És itt nincs semmi felfújva. Ez szimpla megállapítás, hogy szerintem nem hasonlít annyira, mint kéne. Ez nem vesz el semmit annak az értékéből, hogy imádom a trailert és baromira várom a sorit.

grand.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, kudar írta:

Ha itt most nincs a fején a tetkó, sose jöttem volna rá, hogy ki ez.

Pont így vagyok én is. :D Ennyire nem zavar és meg fogom szokni, de tény hogy nem hasonlít a Rebels-beli önmagára, ezt nem lehet tagadni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Nem feltétlenül az a baj, hogy máshogy néz ki, hanem hogy ez a változás nem igazán vált az előnyére. 

Ez igaz. Menőbben nézett ki az animációs sorozatban. De most még csak egy villanást kaptunk az élőszereplős verzióból. Bizok benne hogy az összkép itt is remek lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, kudar írta:

Ott úgy nézett ki mint az EP3as Pauanok, itt meg nem.

Pedig ugyanúgy ott vannak a fején a barázdák. :D Amúgy abszolút nem hasonlít a Rebelses önmagára. Ugyanaz az eset, mint Saw-nál. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Pedig ugyanúgy ott vannak a fején a barázdák. :D Amúgy abszolút nem hasonlít a Rebelses önmagára. Ugyanaz az eset, mint Saw-nál. 

Ráadásul Saw a kanyarban sincs ahhoz képest hogy mi történt a pyke-okkal. Szerintem elég egyértelmű, hogy az animációs sorozatok nem meghatározóak abban hogy ki hogy néz ki. Maximum útmutatók. Néha figyelembe veszik néha nem. De ennyi.

YfalOEL.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ugyanaz az eset, mint Saw-nál. 

Nem tudom, miért példáztok ezzel, hát mint két tojás, úgy hasonlítanak. :lol: Mindannyian azonnal rájöttünk az első trailerben pusztán ránézésre, hogy az ott balra Saw. A Lucasfilm is annyira biztos volt a dolgában, hogy még azt a sebhelyet is levették róla, mert ilyen emlékeztetőre sem volt szükség, anélkül is kentük-vágtuk. :evil:

saw-gerrera.jpg

 

Szerintem még mindig nagy hiba összevetni egy animációban született karaktert egy élőszereplőssel. Nehéz, szinte lehetetlen megalkotni teljesen ugyanazt a valóságban, ha csak az nem CGI vagy talptól skalpig jelmez (bár még ebben az esetben sem biztos, lásd a pyke-okat, amik teljes átalakulásán szintén nem lovagolt a nép ennyit, pedig ők aztán tényleg alaposan átváltoztak). Egy animációban született karakter tiszta fantázia, ezt átültetni a valóságba jobb esetben is csak megközelítőleg lehet, hiszen nem elég egy olyan hús-vér embert találni, aki legalább kicsit hasonlít, de emellett képes hitelesen is eljtászani a karaktert és adott esetben az előtte álló fizikai feladatoknak is képes eleget tenni, például végigseggel 6-8 órát a sminkszobában, egy bazi nagy protézissel a fején képes vívni, stb. Ráadásul kicsit röhejes is, hogy az van felróva, mert egy tisztán fantázia karakterre nem sikerült ugyanolyan szereplőt találni, de amikor az élőszereplős karakter animációs valója köszönő viszonyban sincs az eredetivel, azzal totál nincs gond.

aoKoR0bm_700w_0.jpg

 

Pláne mindez talán 2 másodperc alapján, amikor nincs is totálplánba, ennek hála jórészt homájosan látjuk. Legalább annyit adnátok meg a sorozatnak, hogy abban ítéljétek meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Bomarr írta:

Ráadásul az  6,7 millió csak a Youtube főcsatornán a nézettség. Twitteren például már 9,2 milliónál van a nézettség.

Igen, most csak a fő csatorna nézettségét hasonlítottam össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Hát annó ezért is szüneteltettem kicsit - nagyon - a fórumon a hozzászólásaim.

Egyszerűen nem értem. Ha leírom, hogy van valami ami nem tetszik a trailerben, (filmben, soriban) már meg se hallják itt sokan h mennyire tetszik egyébként, csak azt h említettem egy negatívumot, ergo leírom a sorit, és már magát a karaktert is kb, majd jönnek az ellenpéldák, hogy de hát a pykeokra meg saw-ra se húzta fel magát senki. Engem ezek nem érdekelnek. Én imádtam a GI-t a soriban, és mint a filmekben látható volt, sokkal jobban megvalósítható lett volna, erre hívtam csak fel a figyelmet, mondtam el a véleményem az alapján amit láttam. Ennyi.

De mostantól HA írok csak szép dolgokat írok, és akkor minden ami SW az szipiszuper lesz. :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leírhatatlan érzés volt McGregor-t Obi-Wanként élőszereplős Star Wars-ban látni ennyi idő után; az ismerős, ikonikus nótákat, mint a Duel Of The Fates, felcsendülni hallani :love: Ha már a teaser ennyire bitang jó, milyen lesz a nagy trailer, te jó ég :yes:
 

16 perccel korábban, Donát írta:

Nem temette senki. De a trailerben nem nézett ki jól. Tán csak le lehet írni. ;) 

 

Mondjuk egy sárga kontaktlencsét azért berakhattak volna neki. :P Így első blikkre tényleg elég szerencsétlenül néz ki szegény, és szokni kell, de ez legyen a legnagyobb probléma a sorozattal. (én se temetem) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, kudar írta:

OFF

Hát annó ezért is szüneteltettem kicsit - nagyon - a fórumon a hozzászólásaim.

Egyszerűen nem értem. Ha leírom, hogy van valami ami nem tetszik a trailerben, (filmben, soriban) már meg se hallják itt sokan h mennyire tetszik egyébként, csak azt h említettem egy negatívumot, ergo leírom a sorit, és már magát a karaktert is kb, majd jönnek az ellenpéldák, hogy de hát a pykeokra meg saw-ra se húzta fel magát senki. Engem ezek nem érdekelnek. Én imádtam a GI-t a soriban, és mint a filmekben látható volt, sokkal jobban megvalósítható lett volna, erre hívtam csak fel a figyelmet, mondtam el a véleményem az alapján amit láttam. Ennyi.

De mostantól HA írok csak szép dolgokat írok, és akkor minden ami SW az szipiszuper lesz. :)

ON

Milliószor leírtuk már ezt is. Ezen miért kell mindig megsértődni? :) Nyilván van ellenvélemény. Mindenki elfogadja, hogy egyeseknek ez nem tetszik. De most ne írjuk le a mi nézőpontunkat, amivel senkit nem bántunk? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, kudar írta:

OFF

Hát annó ezért is szüneteltettem kicsit - nagyon - a fórumon a hozzászólásaim.

Egyszerűen nem értem. Ha leírom, hogy van valami ami nem tetszik a trailerben, (filmben, soriban) már meg se hallják itt sokan h mennyire tetszik egyébként, csak azt h említettem egy negatívumot, ergo leírom a sorit, és már magát a karaktert is kb, majd jönnek az ellenpéldák, hogy de hát a pykeokra meg saw-ra se húzta fel magát senki. Engem ezek nem érdekelnek. Én imádtam a GI-t a soriban, és mint a filmekben látható volt, sokkal jobban megvalósítható lett volna, erre hívtam csak fel a figyelmet, mondtam el a véleményem az alapján amit láttam. Ennyi.

De mostantól HA írok csak szép dolgokat írok, és akkor minden ami SW az szipiszuper lesz. :)

ON

Igen, ezt én sem értem. Ha valamit nem sikerült jól megcsinálniuk, az is idekívánkozik. 95% brutál jó - ahogy írtam is, 5% meg fura. Mindkettőnek helye van itt szerintem. Az, hogy nem ugyanúgy néz ki engem pont nem érdekel - hallod, Dzséjt? vagy mi, olvasod? :P -, csak elég nyomi feje lett szegénynek, ez már inkább zavar mert a Rebelsben meg badass volt. 

 

16 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Milliószor leírtuk már ezt is. Ezen miért kell mindig megsértődni? :) Nyilván van ellenvélemény. Mindenki elfogadja, hogy egyeseknek ez nem tetszik. De most ne írjuk le a mi nézőpontunkat, amivel senkit nem bántunk? 

Inkább az a zavaró, hogy pár hozzászólás után már rögtön jön, hogy miért írjuk le a trailer alapján - senki se írta le - meg miért fújjuk fel. Mit fújunk fel? 10 hozzászólást? Majd ha 1 év múlva még mindig erről pampogunk, jogosnak érzem. Addig meg hadd beszéljük már ki a nyomi fejét a GI-nak, ugyanúgy része a trailernek és fura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, kudar írta:

OFF

Hát annó ezért is szüneteltettem kicsit - nagyon - a fórumon a hozzászólásaim.

Egyszerűen nem értem. Ha leírom, hogy van valami ami nem tetszik a trailerben, (filmben, soriban) már meg se hallják itt sokan h mennyire tetszik egyébként, csak azt h említettem egy negatívumot, ergo leírom a sorit, és már magát a karaktert is kb, majd jönnek az ellenpéldák, hogy de hát a pykeokra meg saw-ra se húzta fel magát senki. Engem ezek nem érdekelnek. Én imádtam a GI-t a soriban, és mint a filmekben látható volt, sokkal jobban megvalósítható lett volna, erre hívtam csak fel a figyelmet, mondtam el a véleményem az alapján amit láttam. Ennyi.

De mostantól HA írok csak szép dolgokat írok, és akkor minden ami SW az szipiszuper lesz. :)

ON

Nekem nem kell azt irnod hogy minden szuper mert veled ellentétben én egyáltalán nem várom el a fórumtársaimtól hogy mindenki ugyanazt gondolja mindenről. Szerintem teljesen civilizált beszélgetés ment itt. Nem tudom miért ne lehetne megvitatni például az animációs sorozatok designjának és az élőszereplőseknek a kapcsolatát. Én ennyit tettem minden rossz indulat nélkül. Nem látom be hogy például a pyke-os megjegyzésemben mi olyat találtál amit úgy érzékeltél hogy az egy támadás az irányodba. Leirtam egy érvet amivel nem értesz egyet. Ezt ennyire nehéz feldolgozni?

 

Az pedig teljesen normális hogy olyan téma kapcsán indul be a beszélgetés ahol mások mást gondolnak. Nem kezdünk el arról dumálni hogy Obi-Wan milyen jól mutat, mert ha egyszer ugyanazt gondoljuk róla akkor túl sok beszélnivaló/veséznivaló nincs rajta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is oda-vissza vagyok, naná.  Az eddigi 2 sori is 10/10 nálam, de ez... ez külön polc, úgy tűnik. Őrület. A Disney megvette a Lucasfilmet... :lol2: juhuuu. 
a legjobb, ami a SW-al történhetett. 
 

(engem a tű vékonyságú fénykardpenge zavart az anim soriban, aztán már az sem... nem ezen múlik a sori, de kár, hogy a csúcsfej nem csúcsfej. Ez van.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Donát írta:

Nem temette senki. De a trailerben nem nézett ki jól. Tán csak le lehet írni. ;) 

Tán csak le lehet írni, hogy nekem meg nem tetszik, hogy ilyen kis és egyáltalán nem példanélküli dolgokon ennyire fennakadtok. Én is csak egy véleményt mondok. ;) Amikor több poszton át fejtegeti valaki példákkal illusztrálva, hogy mi nem jó, az azért feltűnő és igen, arról lesz véleményem. És ez neked is szól,  @kudar. Te voltál az, aki szintén képpel, méghozzá egy robotzsarus képpel illusztráltad, hogy miért nem jó ez, akkor engedtessék már meg nekem, hogy én meg ellenvéleményként más képekkel illusztráljam, miért nem gondolom úgy, ahogy te.

És igen, amikor egy trailer pár másodperces momentuma alapján bizonygatni kezditek illusztrációval, hogy ez miért nem jó így, akárcsak tíz poszton át is, akkor az jön le, hogy már el is ítéltétek. Van különbség aközött, hogy egyszer leírod, hogy valami nem tetszik, és aközött, ha bizonygatni kezded, miért nem tetszik. ;) 

Arról nem is beszélve, hogy ti ugyanúgy érveltek az ellen, aki valami olyat kritizál, ami szerintetek rendben van.

Amúgy megjegyzem, nekem sem tetszik a főinkvizítor dizájnja, sőt az inkvizítor űrhajó sem, de még az Ötödik Fivér is baromi frua nekem. De majd meglátjuk, milyen lesz a sorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Dzséjt írta:

Arról nem is beszélve, hogy ti ugyanúgy érveltek az ellen, aki valami olyat kritizál, ami szerintetek rendben van.

 

De te az ellen érveltél, hogy miért ugyanazt várjuk, mint a Rebelsben, pedig nem is az a probléma, hogy másként néz ki. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

De te az ellen érveltél, hogy miért ugyanazt várjuk, mint a Rebelsben, pedig nem is az a probléma, hogy másként néz ki. :) 

Akkor pár hozzászólást kihagyhattál. Ha visszaolvasol meg fogsz lepődni. Amit Dzséjt leírt az teljesen jogos :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Donát írta:

Önmagában az, hogy másként nézni, nem gond. Hogy bénán néz ki, na az a gond. :D 

Visszamenőleg ne próbáljuk már újraírni a beszélgetést :D Igen neked ez a véleményed, de itt téma volt a hasonlóság megléte nem léte is. Nehogy kitaláld már hogy nem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Donát írta:

De te az ellen érveltél, hogy miért ugyanazt várjuk, mint a Rebelsben, pedig nem is az a probléma, hogy másként néz ki. :)

Nem is tudom, miért. :hmm: Talán mert több posztoló is úgy fogalmazott, hogy nem úgy néz ki, mint a Rebelsben? Köztük te! :P 

 I

 I

V

 

4 órával ezelőtt, kudar írta:

Nem, de a rebelsben már megkapta a designját, és ott nem így nézett ki.

 

15 órával ezelőtt, Donát írta:

Az arcán lévő szimbólumok alapján egyértelműnek tűnik, hogy ő az, csak nagyon pufi az arca a Rebelshez képest.

  

3 órával ezelőtt, Pildi írta:

Ennyire nem zavar és meg fogom szokni, de tény hogy nem hasonlít a Rebels-beli önmagára, ezt nem lehet tagadni. 

 

Nem azt írtad te sem, hogy bénán néz ki, hanem, hogy a Rebelshez képest máshogy néz ki. ;) A bénaságát már később hoztad fel, de ettől többen még akkor is a Rebelshez (és Tion Meddonhoz) képest eltérő alakját kritizálják. És ez ellen érvelek és fogok is.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk én ennél több hsz-t nem pazarolnék erre a témára már. :P A sorozat szempontjából összességében nincs semmi jelentősége. 

Ha jó lesz, akkor azért, ha meg nem lenne az (ami nyilván kizárt), akkor nem ez lenne vele a legnagyobb gond. ;):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Bomarr írta:

Visszamenőleg ne próbáljuk már újraírni a beszélgetést :D Igen neked ez a véleményed, de itt téma volt a hasonlóság megléte nem léte is. Nehogy kitaláld már hogy nem :D

Jó, magamra vettem, de én nem írtam, hogy önmagában az probléma, hogy nem úgy néz ki, mint a Rebelsben.

 

38 perccel korábban, Dzséjt írta:

Nem azt írtad te sem, hogy bénán néz ki, hanem, hogy a Rebelshez képest máshogy néz ki. ;) A bénaságát már később hoztad fel, de ettől többen még akkor is a Rebelshez (és Tion Meddonhoz) képest eltérő alakját kritizálják. És ez ellen érvelek és fogok is.

Ez csak kötözködés . Egy) rögtön utána írtam egy hsz-t Bomarrnak ahol írtam, hogy nem a Rebelsszel való különbség a gond, hanem, hogy nem előnyére vált a változtatás. Kettő) Ezért is írtam bele már az első hsz-be is, hogy pufibb lett a Rebelshez képest. Nem a Rebelsen van a hangsúly - mi máshoz hasonlíthatnám? - hanem a pufin, ami önmagában kifejezi, hogy a változtatás nem vált az előnyére.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.