Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Leellenőriztem a kristálygömbömben és a forrásaim is megerősítették, hogy ezeken a napokon számíthatunk a trailerre (spoiler mögé rakom, hátha valaki azt szeretné, hogy a trailer meglepetésként érje):

Spoiler

Március: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

Április: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30

Május: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24

:evil::hehe::whistle::pill:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Leellenőriztem a kristálygömbömben és a forrásaim is megerősítették, hogy ezeken a napokon számíthatunk a trailerre (spoiler mögé rakom, hátha valaki azt szeretné, hogy a trailer meglepetésként érje):

  Spoileres tartalom megtekintése

 

"Kösz Csoki, sokat segítettél!" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

A holnapot pletykálják trailerre. Reális szerintetek?

A szivárogtató aki ezt pletykálja az, aki azt állította, hogy Han Solo feltűnik a Book of Boba Fettben. Én nem reménykednék

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg azért gondolják holnapra, mert a holnapi esemény bár shareholder meeting lesz, de elsőként fogják élőben közvetíteni, de gondolom csak a résztvevőknek. Szerintem számunkra ugyanúgy marad a "rádió".

És általában ezek a shareholderek maximum csak 1-2 infót tartalmaznak. Pl. itt jelentették be az Andor sorozatot, jelentették be, hogy a Mandi 2. évadja októberben érkezik, stb. Én most egy Bad Batch premierdátumot vagy egy negyedévet gondolok, azon kívül semmit.

 

 

Kenobi előzetes lehetséges dátumai szerintem:

- március 14 vagy 15. --> ok: jövőhéten kezdik a maradék Celebration jegyeket kiosztani. Mi lehetne még jobban fokozni az érdeklődést, ha végre láthatnánk valamit az elmúlt évek legjobban várt SW sorozatából, ami nem mellesleg egy EVENT sorozat lesz, tehát angolosan kifejezve "one and done" menet lesz.

 

- március 27 körül --> ok: Oscar miatt talán lesz egy előzetes, ez már az általános 2 hónapos intervallumba beleesik. Itt tudnám elképzelni, hogy szakítanak a hétfő-szerda napok előzetes kiadásaival és hétvégére tartalékolnak.

 

- április eleje --> ok: TBOBF előzetese november elsején jött ki, a sorozat dec. 29-én érkezett. Logikus itt is, ha elkezdik kövi hónap elején a marketinget.

 

Legrosszabb szcenárió:

- kb. 5-6 héttel a premier előtt adnak le valamit. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyorsan csekkoltam az eddigi Disney+ előzeteseket:

 

- Mandi 1. évad:

  • első előzetes: D23, hétvége
  • második előzetes: október 29., kedd

 

- TCW 7. évad:

  • előzetes: január 22., szerda

 

- Mandi 2. évad:

  • előzetes: szeptember 15., kedd

 

- The Bad Batch:

  • előzetes: március 30., kedd

 

- Visions:

  • előzetes: augusztus 17., kedd

 

- The Book of Boba Fett:

  • előzetes: november 1., hétfő

 

Szóval nagyjából kedd-szerda napokban szoktak előzeteseket kiadni, egy-két kivétel előfordul (TBOBF és rendezvények) de itt tényleg az a kérdés, hogy miképp szeretnék promózni majd a sorozatot. A közeljövőben egyedül a Celebration az, ahol a Lucasfilm előfog rukkolni a rajongóknak remélhetőleg sok mindennel, viszont a Kenobira egy random nap fog esni. A kérdés csak az, hogy melyik hét eleji nap. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlenül különleges alkalmakkor, de azért a 2020-as investor day-en elég sok dolog volt! Bad Batch trailer, Kenobi, Andor reel, sorozat-bejelentések tucatjai.

Időszerű egy Kenobi-trailer, és meg is van az alkalom a bemutatására. 

 

Vagy most, a Book of Boba nézettségi adatait ismerve bejelenthetnék a második évadot. A Mando s03-at is, ha jól emlékszem, egy ilyen alkalom során jelentették be 2020-ban. De legalább release date-ek jöhetnének.

 

A Celebrationre ugye már a Kenobi teljes kampánya lefut, minden valószínűség szerint.

 

 

Amit viszont reálisan el tudok képzelni, hogy ma megtudjuk, a Disney+-t mikor vezetik be kis hazánkban is, meg még egy rakás másik helyen. Talán az Euro Disneyland Galaxy's Edge bővítéséről is szó lehet, arról már rég hallottunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

inkább az lenne érdekes, hogy mennyivel jöttek ezek az előzetesek a premier előtt.

Ez nagyban változó, van ahol 1 hónappal a premier előtt érkezett, valahol 1,5.

Az biztos, hogy több, mint 2 hónappal a premier előtt nem nagyon adott ki eddig a Lucasfilm előzeteseket. Szóval ha ezt a módszert a Disney/Lucasfilm kettős továbbra is betartja, akkor ebben a hónapban nagyon kevés az esélye, hogy előzetest kapjunk. Maximum az Oscar körül, ami ugye március végén van. Onnantól aktuális.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos hogy a legutóbbi Disney Nap óriási csalódás volt. Pont az a nap kifejezetten úgy lett beharangozva hogy rengeteg előzetes jön, külön szólt még a hivatalos SW csatorna is hogy karikázzuk be azt a napot és végül konkrétan semmit nem kaptunk. Néhány látványterv az Obi-hoz. De trailer fronton nulla. Azóta úgy vagyok vele hogy az előzetes majd jön amikor jön, de várni inkább nem várom a nagy események előtt, mert abból komoly csalódás lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Második nézésre realizálódott bennem, hogy a Duel of the Fates félúton átcsap a Battle of the Heroesba. :D

 

Micsoda előzetes. És csak a felszínt kapargatják. Szinte biztos, hogy kapunk még egy előzetest is. Vadert nem hiszem, hogy kifogják hagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.