Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Egy csomó oldalon láttam, hogy pénteken jön az első trailer.  Ez igaz lenne? :hmm:

Disney+ Nap lesz aznap sok bejelentéssel és promóval, úgyhogy komoly sansz van rá. A hírek főleg egy kémjelentésre alapoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSL szerint elfogja lopni a showt. Reménykedjünk. :)

 

Valamint mostmár egyre biztosabb az, hogy a Boba Fett után ezt fogjuk látni. Az Andort most erősítették meg, hogy a Disney pénzügyi évének utolsó negyedévében fog megjelenni (július-szeptember időszak, a sorozat topikjában írtam erről), tehát tavasszal Obi-wan? :yes::clap2::D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy fanmade előzetesből mégis minek kellene kiderülnie? :) 10 évvel fog a Sithek bosszúja után játszódni az alap cselekmény, de én azért sanszosnak tartok klónháborús flashbackeket is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Majd jön, amikor jönnie kell. Egy perccel se később. :D

 

Bár a Lucasfilmet ismerve nagyjából egy 5 héttel a premier előtt fog érkezni. Hogy ez mikor fog bekövetkezni, azt majd meglátjuk. ;) Apropó premierdátum, a fickó, aki a májust belengette mostmár privátba rakta magát twitteren. Biztos büntit kapott. :P

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Lehetséges volna? :yes: Jelenleg instán és twitteren is van egy privát oldal, ahol 1-1 post már ott van, csak rejtve van az oldal. Lehet, hogy Maxine erre célzott hétvége alatt? Bár nehezen hinném, hogy vasárnapra jönnének egy előzetessel, de ha esetleg bejelentik, hogy hétfőre várható az előzetes, összepisilem magam helyben. Adná az ég. Na nem az összepisilést, hanem az előzetest. :clap2:

 

Image

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan! Mekkora feeling lenne, főleg ahogy most kinéz a társaság! Mindenki ott lehet, amire nem is tudom mikor volt utoljára példa. :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

33 minutes ago, Dzséjt said:

Hm... Megnézni egy bizonyos helyen egy bizonyos nagyvásznon? :hmm:

Ezt az utalást nem értem, túl fiatal vagyok hozzá..:hmm::P

 

29 minutes ago, Ody Mandrell said:

Pontosan! Mekkora feeling lennem, főleg ahogy most kinéz a társaság! mindenki ott lehet, amire nem is tudom mikor volt utoljára példa. :) 

Én nem tudom, én nem voltam még ott, de itt vagyok a szobámbam, ami a ti szempontotokból már ottnak minősül nem?:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem talán az Oscar körül kapunk majd előzetest. És ez optimista kijelentés a részemről. Az Oscar március 27-én fog történni. Az nagyjából az az időintervallum, amikor végre a Lucasfilm is elkezdi általában a marketingjét. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.