Ugrás a kommentre

Teaser trailer


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez miért nem moziban lesz?:cry:

Tudom, hogy így sorozatként hosszabb lesz, de én moziban olyan szívesen megnéztem volna mondjuk egy 170 perces változatot, amiből aztán csinálhattak volna egy 360 perces rendezői változatot DVD-re és Blue Ray-re.:yes:

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bence1997 írta:

Második nézésre realizálódott bennem, hogy a Duel of the Fates félúton átcsap a Battle of the Heroesba. :D

 

Micsoda előzetes. És csak a felszínt kapargatják. Szinte biztos, hogy kapunk még egy előzetest is. Vadert nem hiszem, hogy kifogják hagyni.

És az egész a Battle of Heores-zal kezdődik.

 

Igen, olyan jó lenne moziban megnézni... :( Kenobi, Vader, Luke, és még ki tudja, kik. Olyan nagyformátumú SW-élmény, ami moziba kívánkozna.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 perccel korábban, Bence1997 írta:

Szinte biztos, hogy kapunk még egy előzetest is

Mivel ez Teaser Trailer-ként van írva, szerintem elég nagy valószínűséggel nem ez volt az utolsó előzetes :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, a főinkvit más játssza, Rupert Friend. Nem szeretem a recastokat, ráadásul ezt a figurát Isaacs simán hozta volna filmen is. Azoknál megértem a váltást, akik animációban szinkronszínészt kaptak, akik szegről-végről sem hasonlítanak a figurára, és nem filmes színészek (pl. Ashley Eckstein - de azért örültem, h pl. Cad Bane-nél maradtak Corey Burton hangjánál). Lehet, nem tudtak vele megegyezni, vagy nem vállalta. Kicsit sajnálom. Pedig mondta régebben, hogy egyszer szívesen eljátszaná élőszereplősben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, csoli1138 írta:

Óriási! Nagyon hangulatos. Ez az Jason Isacs féle főinkvizítor akár lenni? 

Szerintem igen, bár nem nagyon hasonlít, de nem érdekel. Plusz ha nem ő, akkor még jobb. :D Úristen! Az ott Obi-Wan f*cking Kenobi! :yes: Egyelőre még nem is tudok sokat agyalni az egészen. Viszont az már ennyiből is látszik, hogy Obi teljesen oda van.

 

Obi dolgozik? Besz*rás! :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképesztő előzetes! Obi szenzációs, a képi világ első-osztályú! Egyelőre ez minden eddiginél ambiciózusabbnak tűnik a sorozatok közt.

Az pedig mekkora már, hogy újabb kapcsolódási pontot kap a Jedi Fallen Order videojáték és az Invkvizitorok erődje itt is megjelenik!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amindenthűűűazanyjátvaóóóó! Nagyon dögös. Duel of the Fates, Battle for Heroes, Nur, Frtress Inquisitorius, Ötödik Fivér, Főinkvizítor, Luke, Owen, Beru, OBI-WAN KENOBI!!!! Atyaúristenezdejólesz!

 

Ja, és látjátok, eltaláltam a napot a trailer megjelenésével kapcsolatban, jók voltak a forrásaim. :hehe:

  • Nagyon tetszik 2
  • Vicces 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, IndianaAndrisSolo írta:

Igen, a főinkvit más játssza, Rupert Friend. Nem szeretem a recastokat, ráadásul ezt a figurát Isaacs simán hozta volna filmen is. Azoknál megértem a váltást, akik animációban szinkronszínészt kaptak, akik szegről-végről sem hasonlítanak a figurára, és nem filmes színészek (pl. Ashley Eckstein - de azért örültem, h pl. Cad Bane-nél maradtak Corey Burton hangjánál). Lehet, nem tudtak vele megegyezni, vagy nem vállalta. Kicsit sajnálom. Pedig mondta régebben, hogy egyszer szívesen eljátszaná élőszereplősben is.

Hú, de sajnálom. Szeretem Isaacs-et, tök hasonlított is volna, a hangja is remek volt. Nagyon kerek az arca ebben a trailerben a karakternek, ezt szoknom kell még. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pozitívum: gyakorlatilag minden, ami nem negatívum alább. A zene, a képi világ, a kapcsolódási pontok, a hangulat, a ZENE - ja hogy azt már mondtam? - a felvázolt sztori, a compassion-re építő türelem, a kicsi Luke, Owen bácsi és Beru néni, ahhh.... :love: 

 

Negatívum: a főinkvizítor recastja nem sikerült túl jól. Inkább hasonlít Nebulára a Guardians of the Galaxyból, mint Jason Isaacsra, akit kihagyni ebből tényleg kihagyott ziccer.

 

Nagyon várós!!! :yeah: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár dolog.

 

1. A fiatal Luke kiköpött Anakin! Remélem lesz olyan jelenet amiben találkozik Obival, ami az Anakin/Qui-Gon inverze lenne.

2. Reva kib*szott badass! Az a mozgás, az egész lénye, megjelenése. Már ennyiből is imádom! 

3. Van a trailerben két mentőkapszula ami nagyon hajaz Yoda hajójára, amivel a Dagobah-ra ment.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Egyedüli ami a csőrömet böki az a főinkvizitor kinézete, mikor először láttam a trailert azt se tudtam ki az :D 

image.png

 

Az arcán lévő szimbólumok alapján egyértelműnek tűnik, hogy ő az, csak nagyon pufi az arca a Rebelshez képest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Donát írta:

image.png

 

Az arcán lévő szimbólumok alapján egyértelműnek tűnik, hogy ő az, csak nagyon pufi az arca a Rebelshez képest.

 

Mikor olvastam a hozzászólásaitokat akkor leesett nekem is hogy ő az. Nem tudom, szerintem megpróbálhattak volna neki csúcsosabb fejet csinálni, így nekem túlságosan emberszerű. Inkább ez zavar engem, nem a pufi arc.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Donát írta:

Az arcán lévő szimbólumok alapján egyértelműnek tűnik, hogy ő az, csak nagyon pufi az arca a Rebelshez képest.

Az tíz évvel később van, addigra Vader "kiképzése" és az örökös stressz miatt lefogyott szegény. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, csoli1138 írta:

Hú, de sajnálom. Szeretem Isaacs-et, tök hasonlított is volna, a hangja is remek volt. Nagyon kerek az arca ebben a trailerben a karakternek, ezt szoknom kell még. 

jason-isaacs-rupert-friend-steve-buscemi

 

Jason Isaacs (bal szélen) és Rupert Friend (jobbra tőle eggyel). Sztem hasonló arcvonásúak, sőt, hasonlóak, mintha egy fiatalabb énje lenne. Szerepeltek együtt a Sztálin halálában. Még az is lehet, hogy Isaacs ajánlotta maga helyett.

 

Szóval azt el tudom fogadni, hogy Friend egy fiatalabb Grand Inquisitort játszik. Picit ezen felül azért az is zavaró, hogy a Grand Inquisitor pauan. Ami a korai Rebels animációban eléggé le volt formázva, egyszerűsítve. És kicsit mintha nem azt vették volna alapul, hogy már láttunk ilyen fajú lényeket élőszereplősen.

 

6 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Tion Medonhoz képest tényleg emberszerű, de szerintem nem lesz vészes.

Igen, őt.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivéve a csajt, Revát. Kicsit reménykedtem benne, hogy az Inquisitor Barriss lesz. Előbb-utóbb neki is szerepelnie kell, ki kéne derülnie, hogy mi van vele. Adja magát, hogy inkvizítor lett belőle, ha ez az átképzés sikerült Trillával is. Tudom, anno nagyon találgattuk, hogy a seventh sister lesz ő. Nem az lett. Az Ahsokára is adná magát, egy esetleges második évadra is akár. Lehet akár Barrissből egy új, kánon Lumiya. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

jason-isaacs-rupert-friend-steve-buscemi

 

Jason Isaacs (bal szélen) és Rupert Friend (jobbra tőle eggyel). Sztem hasonló arcvonásúak, sőt, hasonlóak, mintha egy fiatalabb énje lenne. Szerepeltek együtt a Sztálin halálában. Még az is lehet, hogy Isaacs ajánlotta maga helyett.

 

Szóval azt el tudom fogadni, hogy Friend egy fiatalabb Grand Inquisitort játszik. Picit ezen felül azért az is zavaró, hogy a Grand Inquisitor pauan. Ami a korai Rebels animációban eléggé le volt formázva, egyszerűsítve. És kicsit mintha nem azt vették volna alapul, hogy már láttunk ilyen fajú lényeket élőszereplősen.

A kép jó, szemöldöktől lefelé egyet is értek veled. A gond a széles homlok, ami így hajjal nem annyira jön át. Nyilván működni fog a szerepben, sokan innen ismerik majd meg, de valóban, Tion Medon és a Rebels után én egy sokkal nyúlánkabb arcot szerveztem volna be. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.